Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 34
  1. 08-04-11 16:00 #1
    Προεπιλογή Λιποδιαλυτικο Shake(ροφημα)
    Πιστεύω πως ένα καλό λιποδιαλυτικό ρόφημα είναι το παρακάτω:
    1) 1 φλιτζάνι πράσινο τσάι(βρασμένο αφού έχει κρυώσει)
    2)2 κουταλιές λεμόνι
    3) 1 κουταλιά ξύδι
    4)1 ποτήρι νερό

    όλα τα παραπάνω σε ένα shaker ώσπου να ανακατευτούν καλά...βάζουμε και μερικά παγάκια για να είναι δροσερό και έτοιμο....
    πιστεύω πως κάτι τετοιο θα είναι αποτελεσματικό καθώς περιέχει αρκετές λιποδιαλυτικές ουσίες..ακούω τη γνώμη σας
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 08-04-11 16:06 #2
    Το avatar του χρήστη gmalamos

    Εγγραφή
    12-03-2010
    Περ.
    Salonica
    Μηνύματα
    2.186
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dim1254 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πιστεύω πως ένα καλό λιποδιαλυτικό ρόφημα είναι το παρακάτω:
    1) 1 φλιτζάνι πράσινο τσάι(βρασμένο αφού έχει κρυώσει)
    2)2 κουταλιές λεμόνι
    3) 1 κουταλιά ξύδι
    4)1 ποτήρι νερό

    όλα τα παραπάνω σε ένα shaker ώσπου να ανακατευτούν καλά...βάζουμε και μερικά παγάκια για να είναι δροσερό και έτοιμο....
    πιστεύω πως κάτι τετοιο θα είναι αποτελεσματικό καθώς περιέχει αρκετές λιποδιαλυτικές ουσίες..ακούω τη γνώμη σας
    Ποοοοοο μου ανοιξες την ορεξη....
    I love .
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 08-04-11 16:09 #3

    Εγγραφή
    17-09-2010
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    660
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dim1254 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πιστεύω πως ένα καλό λιποδιαλυτικό ρόφημα είναι το παρακάτω:
    1) 1 φλιτζάνι πράσινο τσάι(βρασμένο αφού έχει κρυώσει)
    2)2 κουταλιές λεμόνι
    3) 1 κουταλιά ξύδι
    4)1 ποτήρι νερό

    όλα τα παραπάνω σε ένα shaker ώσπου να ανακατευτούν καλά...βάζουμε και μερικά παγάκια για να είναι δροσερό και έτοιμο....
    πιστεύω πως κάτι τετοιο θα είναι αποτελεσματικό καθώς περιέχει αρκετές λιποδιαλυτικές ουσίες..ακούω τη γνώμη σας
    Απο μονο του το πρασινο τσαι ειναι σχεδον αηδια, ποσο μαλλον αμα βαλεις ξυδι και λεμονι
    Ενα τετοιο ''ροφημα'' δε θελει παγακια, μια μεγαλη ανασα για να κατεβει με τη μια θελει!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 08-04-11 16:17 #4
    Προεπιλογή
    Ναι όντως..εμένα βασικά δεν μου αρέσει το πράσινο τσάι αλλά είναι καλύτερο να αντέξεις τη γεύση και να φτιάξεις ένα ωραίο σώμα παράα το αντίθετο...είναι πολές λιποδιαλυτικές ουσίες μαζί και αυτό πιστεύω βοηθάει.....το λεμόνι με το ξύδι μαζί αποτελούν τον πιο ισχυρό λιποδιαλύτη...ένας φίλος μου έπινε ένα φλιτζάνι κάθε πρωι....εκεί να δεις αηδία...δεν αντέχεται...αλλά...θέλει προσπάθεια....για παράδειγμα και το πιτάκι βρώμη μου φαινόταν αηδία αλλά το συνήθισα....όλα θέμα συνήθειας είναι
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 08-04-11 16:38 #5

    Εγγραφή
    17-09-2010
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    660
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dim1254 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι όντως..εμένα βασικά δεν μου αρέσει το πράσινο τσάι αλλά είναι καλύτερο να αντέξεις τη γεύση και να φτιάξεις ένα ωραίο σώμα παράα το αντίθετο...είναι πολές λιποδιαλυτικές ουσίες μαζί και αυτό πιστεύω βοηθάει.....το λεμόνι με το ξύδι μαζί αποτελούν τον πιο ισχυρό λιποδιαλύτη...ένας φίλος μου έπινε ένα φλιτζάνι κάθε πρωι....εκεί να δεις αηδία...δεν αντέχεται...αλλά...θέλει προσπάθεια....για παράδειγμα και το πιτάκι βρώμη μου φαινόταν αηδία αλλά το συνήθισα....όλα θέμα συνήθειας είναι
    Ναι βρε δεν ειπα το αντιθετο (αν και μαλλον ολα αυτα βοηθουν στην απομακρυνση υγρων απο το σωμα περισσοτερο παρα στην λιπολυση), τα παγακια ηθελα να σχολιασω
    Με τα παγακια υποτιθεται οτι το κατεβαζεισ πιο αργα μιας και θα ειναι κρυο αρκετα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 08-04-11 16:43 #6
    Προεπιλογή
    βασικά μπορείς να αρχίσεις με μικρές ποσότητες...πχ..να φτιάξεις αυτό το μείγμα και να γεμίσεις ένα μπουκάλι 1,5 λίτρο...και να το έχεις στο ψυγείο και να πίνεις κάθε μέρα από λίγο...έτσι και αλλιώς δεν χαλάει....κάθε μέρα αν πίνεις λίγο ακόμα λίγο ακόμα..πιστεύω βοηθάει αρκετά
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 08-04-11 23:50 #7
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη TheWorst

    Εγγραφή
    12-12-2010
    Μηνύματα
    5.059
    Προεπιλογή
    Αν μπορεις να πιεις κατι τετοιο εισαι θεος
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 08-04-11 23:59 #8
    Προεπιλογή
    χαχαχαχαχαχα....η θεος η κανεις αποπειρα αυτοκτονιαςς....χεχε...οχι νταξει δεν είναι τόσο αηδία....απλά ο συνδυασμός ξύδι με λεμόνι το κάνουν λίγοοοοοοοοο...έως πολυυυυυυυυυ...αλλά κλαιν
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 09-04-11 00:17 #9
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη TheWorst

    Εγγραφή
    12-12-2010
    Μηνύματα
    5.059
    Προεπιλογή
    Κοιτα με την πρωτη ευκαιρια (αν αυριο θυμηθω να παρω πρασινο τσαι) θα γραψω εντυπωσεις , δεν περιμενω να μεινω εντυπωσιασμενος απτην γευση , αλλα τουλαχιστον να μη με φερει
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 09-04-11 00:36 #10
    Προεπιλογή
    Όντως πρέπει να ειναι αηδία, αλλά από περιεργια θα το δοκιμάσω και γώ.
    Thanks φίλος!
    No money no
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 09-04-11 01:48 #11

    Εγγραφή
    06-03-2011
    Περ.
    Piraeus
    Μηνύματα
    296
    Προεπιλογή
    Θα το δοκιμάσω και εγώ. Σίγουρα η γεύση δεν είναι ιδανική και δεν θα είναι καθόλου καλή, αλλά μπρος τα καλλη τι είναι η γεύση...
    Λοιπόν όμως δεν είπατε την αποψη σας σχετικά με το πόσο δρα ως λιποδιαλυτικό;
    - Οι άνθρωποι νομίζουν πως ξέρουν τι είναι απόλαυση, ενώ στην πραγματικότητα ξεριζώνουν τα φτερά τους για χάρη μιας αυταπάτης.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 09-04-11 02:05 #12
    Το avatar του χρήστη Spyrous

    Εγγραφή
    15-01-2011
    Περ.
    Ston Ourano
    Μηνύματα
    804
    Προεπιλογή
    Το δοκιμασα μετα την προπονιση μου πωωωωωωωω ντα3ι συμβουλη ριχτε καλυτερα 4 κουταλιες λεμονι το ξυδι το ..... το συστημα ολο ετσι δν υπαρχει κατεβαζα και δαρκιζα
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 09-04-11 03:48 #13
    Kris Dim follower
    Το avatar του χρήστη thegravijia

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Μηνύματα
    6.708
    Προεπιλογή
    kaι γιατι θα χασεις λιπος με αυτο το πραγμα?
    μπορεις να μου εξηγησεις?
    bigger weights mean more mass.
    http://mdtv.musculardevelopment.com/...view/1935/218/
    Watch as Kai Greene lets his emotions do the talking about how feels homesick
    http://www.youtube.com/watch?v=Y7CqVPKbQ3cRonnie
    Ronnie Coleman 8X Mr Olympia
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 09-04-11 09:50 #14
    Προεπιλογή
    Λοιπόν παιδιά καλύτερα να βγάλετε το ξύδι όπως είπατε γιατί είναι αηδιαστικό....βάλτε περισσότερο λεμόνι...εε...όλες οι ουσίες είναι λιποδιαλυτικές....και βοηθούν το μεταβολισμό...έτσι και αλλιώς το πράσινο τσάι το συνηστούν σε πολλές δίαιτες...τώρα όσον αφορά τη γεύση ξέρω πως είνα ένα μαρτύριο αλλά
    τώρα ο συνδυασμός ξύδι με λεμόνι λένε πως είναι το πιο ισχυρό λιποδιαλυτικό...επομένως για να αντέξετε με ευχαρίστηση τη γεύση...φτιάξτε μια σαλάτα με μαρούλι ή ρόκα ή ότι θέλετε και ντομάτα και ρίξτε μία κουταλιά λάδι,μία κουταλιά ξύδι και 2 κουταλιές λεμόνι..ανακατέψτε...και η γεύση είναι καλή...+ το ότι καταναλωνετε φυτικές ίνες
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη dim1254 : 09-04-11 στις 09:55
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 09-04-11 11:14 #15
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    νταξ..... το τσαι πες οτι ειναι λιποδιαλυτικο....

    το λεμονι και το ξυδι γιατι?
    Το ποτό και το κάπνισμα με βοήθησαν να κόψω το γυμναστήριο!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία