Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 28
  1. 04-05-11 15:07 #1
    Το avatar του χρήστη tasos2

    Εγγραφή
    17-02-2010
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    3.315
    Προεπιλογή Προπονηση και ζεστη
    Εχετε και εσεις μια σχετικη πτωση σε δυναμη, αντοχη και ορεξη για προπονηση τις ζεστες μερες οπως ειχα και εγω σημερα? (στο gym που παω δεν αναβουν air condition αν δεν παει 40 βαθμους κελσιου). Γιατι γινεται αυτο και πως μπορει να αποφευχθει? Ενεργειακο ποτο ισως?

    My Records:
    Bench Press: 130kg
    Squat:6x100kg(game over)
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 04-05-11 17:36 #2
    Το avatar του χρήστη pan0z

    Εγγραφή
    16-04-2010
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    1.290
    Προεπιλογή
    Και εγω τα ιδια προβληματα ειχα περσυ το καλοκαιρι επειδη ειμασταν 5-6 ατομα ολο κιολο καθε μερα δεν ανοιγε ποτε το κλιματιστικο ψηνομασταν κανονικοτατα παντα την στραγγιζα την μπλουζα μου.Ισως οι ηλεκτρολυτες θα ηταν μια λυση και κανα ενεργειακο ποτο αμα γινεται αλλα δεν πιστευω να σε κανει αυτο κατι για πολυ ωρα ισως να σε κανει και χειροτερα.Αυτο που καναμε εμεις ηταν σε καθε σετ μολις τελιωναμε κατευθειαν βγαιναμε εξω απο το γυμναστηριο να παρουμε λιγο αερα και μετα ξανα μεσα στο φουρνο!Για μενα το καλοκαιρι ειναι η χειροτερη περιοδος παντως για να κανω προπονηση..
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 04-05-11 17:37 #3
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pan0z Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και εγω τα ιδια προβληματα ειχα περσυ το καλοκαιρι επειδη ειμασταν 5-6 ατομα ολο κιολο καθε μερα δεν ανοιγε ποτε το κλιματιστικο ψηνομασταν κανονικοτατα παντα την στραγγιζα την μπλουζα μου.Ισως οι ηλεκτρολυτες θα ηταν μια λυση και κανα ενεργειακο ποτο αμα γινεται αλλα δεν πιστευω να σε κανει αυτο κατι για πολυ ωρα ισως να σε κανει και χειροτερα.Αυτο που καναμε εμεις ηταν σε καθε σετ μολις τελιωναμε κατευθειαν βγαιναμε εξω απο το γυμναστηριο να παρουμε λιγο αερα και μετα ξανα μεσα στο φουρνο!Για μενα το καλοκαιρι ειναι η χειροτερη περιοδος παντως για να κανω προπονηση..
    αστα να πανε κ αμα ειναι κ πολλα ατομα και δεν εχει ανοιχτα ανασα δεν μπορεις να παρεις
    aesthetics 100/100
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 06-05-11 01:28 #4
    Προεπιλογή
    στον πειραιά που πηγαίνω εγώ μια απ'τα ίδια. Αν δεν βράζει η άσφαλτος έξω δεν ανοίγουν aircondition με τίποτα, παρά μόνο τα παράθυρα..
    Το κακό είναι πως αυτό μειώνει διάθεση/δύναμη/αντοχή για προπόνηση αλλά έχει και άλλη πτυχή: να ανεχόμαστε την βρώμα του καθενός που δεν βάζει ένα αποσμητικό & μυρίζει ακόμη περισσότερο με την ζέστη! Να μην αναφέρω το ποτάμι ιδρώτα στους πάγκους.

    Μετά απο όλα αυτά ο παράγοντας "διάθεση" πιάνει πάτο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 06-05-11 01:32 #5
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο spyros1979 Εμφάνιση μηνυμάτων
    στον πειραιά που πηγαίνω εγώ μια απ'τα ίδια. Αν δεν βράζει η άσφαλτος έξω δεν ανοίγουν aircondition με τίποτα, παρά μόνο τα παράθυρα..
    Το κακό είναι πως αυτό μειώνει διάθεση/δύναμη/αντοχή για προπόνηση αλλά έχει και άλλη πτυχή: να ανεχόμαστε την βρώμα του καθενός που δεν βάζει ένα αποσμητικό & μυρίζει ακόμη περισσότερο με την ζέστη! Να μην αναφέρω το ποτάμι ιδρώτα στους πάγκους.

    Μετά απο όλα αυτά ο παράγοντας "διάθεση" πιάνει πάτο.
    σωστος σε ολα
    aesthetics 100/100
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 06-05-11 08:57 #6
    Το avatar του χρήστη TToni Shark

    Εγγραφή
    14-03-2010
    Περ.
    Ωραιόκαστρο
    Μηνύματα
    545
    Προεπιλογή
    Νομίζω ότι όλοι όσοι κάνουν βάρη αντιμετωπίζουν τα ίδια προβλήματα
    ​HONDA CBR 600F 2012
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 06-05-11 10:29 #7
    Banned
    Εγγραφή
    08-11-2010
    Περ.
    εβριγουερ
    Μηνύματα
    6.038
    Προεπιλογή
    δε νιωθω απο ζεστη
    βαζω εβα σορτσακι και αμανικο και ειμαι κομπλε
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 06-05-11 11:58 #8
    Το avatar του χρήστη tasos2

    Εγγραφή
    17-02-2010
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    3.315
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο spyros1979 Εμφάνιση μηνυμάτων
    στον πειραιά που πηγαίνω εγώ μια απ'τα ίδια. Αν δεν βράζει η άσφαλτος έξω δεν ανοίγουν aircondition με τίποτα, παρά μόνο τα παράθυρα..
    Το κακό είναι πως αυτό μειώνει διάθεση/δύναμη/αντοχή για προπόνηση αλλά έχει και άλλη πτυχή: να ανεχόμαστε την βρώμα του καθενός που δεν βάζει ένα αποσμητικό & μυρίζει ακόμη περισσότερο με την ζέστη! Να μην αναφέρω το ποτάμι ιδρώτα στους πάγκους.

    Μετά απο όλα αυτά ο παράγοντας "διάθεση" πιάνει πάτο.
    man παιζει να πηγαινουμε στο ιδιο gym

    My Records:
    Bench Press: 130kg
    Squat:6x100kg(game over)
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 06-05-11 22:11 #9
    Το avatar του χρήστη magdaline

    Εγγραφή
    09-03-2011
    Περ.
    Czech Republic
    Μηνύματα
    1.650
    Προεπιλογή
    Ποτάααααααμι ο ιδρώτας τρέχοντας στη παραλιακή τον Ιούνη... Λιγότερο ποτάμι όταν είμαι στο νησί γιατί φυσάει..
    Όσο για το γυμναστήριο που σκέφτομαι να ξαναπάω αυτό το μήνα.. Ποτάμι κ πολλή αντρίλα ρε γμτ..
    "Κι αν δεν μπορείς να κάμεις την ζωή σου όπως την θέλεις, τούτο προσπάθησε τουλάχιστον όσο μπορείς: μην την εξευτελίζεις μες στην πολλή συνάφεια του κόσμου."
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 06-05-11 22:16 #10
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο magdaline Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ποτάααααααμι ο ιδρώτας τρέχοντας στη παραλιακή τον Ιούνη... Λιγότερο ποτάμι όταν είμαι στο νησί γιατί φυσάει..
    Όσο για το γυμναστήριο που σκέφτομαι να ξαναπάω αυτό το μήνα.. Ποτάμι κ πολλή αντρίλα ρε γμτ..
    βρωμαει τεστο ο τοπος?
    aesthetics 100/100
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 06-05-11 22:41 #11
    Το avatar του χρήστη magdaline

    Εγγραφή
    09-03-2011
    Περ.
    Czech Republic
    Μηνύματα
    1.650
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sofos Εμφάνιση μηνυμάτων
    βρωμαει τεστο ο τοπος?
    σιχαμάρα..
    "Κι αν δεν μπορείς να κάμεις την ζωή σου όπως την θέλεις, τούτο προσπάθησε τουλάχιστον όσο μπορείς: μην την εξευτελίζεις μες στην πολλή συνάφεια του κόσμου."
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 06-05-11 22:45 #12
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο magdaline Εμφάνιση μηνυμάτων
    σιχαμάρα..
    ελα μωρε πλακιτσα κανουμε
    aesthetics 100/100
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 06-05-11 23:00 #13
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tasos2 Εμφάνιση μηνυμάτων
    man παιζει να πηγαινουμε στο ιδιο gym
    πες μου ότι είσαι τα weider του πειραιά
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 06-05-11 23:07 #14
    Το avatar του χρήστη magdaline

    Εγγραφή
    09-03-2011
    Περ.
    Czech Republic
    Μηνύματα
    1.650
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο spyros1979 Εμφάνιση μηνυμάτων
    πες μου ότι είσαι τα weider του πειραιά
    πω πρεπει να τα χω δει αυτά. μα καλά πως μπορούν και κάνουν διάδρομο ενώ είναι θέα όλων των αμαξιών στη λεωφόρο......? Μου τη δίνει η τζαμαρία. θέλω privacy..
    "Κι αν δεν μπορείς να κάμεις την ζωή σου όπως την θέλεις, τούτο προσπάθησε τουλάχιστον όσο μπορείς: μην την εξευτελίζεις μες στην πολλή συνάφεια του κόσμου."
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 06-05-11 23:31 #15
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο magdaline Εμφάνιση μηνυμάτων
    πω πρεπει να τα χω δει αυτά. μα καλά πως μπορούν και κάνουν διάδρομο ενώ είναι θέα όλων των αμαξιών στη λεωφόρο......? Μου τη δίνει η τζαμαρία. θέλω privacy..
    Μακάρι να ήταν αυτό το πρόβλημα! Σου παραθέτω τα εξής:
    1. Δεν έχει (ουσιαστικά) aircondition, παρά μόνο ένα μηχάνημα "ντουλάπα" της κακιάς ώρας που δεν το ανοίγουν ποτέ.
    2. ΑΝ το ανοίξουν κάποια στιγμή (και αυτό είναι πολύ μεγάλο "αν"), μετά απο 5 λεπτά το κλείνουν αφού όποιοι κάνουν στους κοντινούς διαδρόμους γίνονται παγοκολώνες.
    3. Ο ήλιος χτυπάει σχεδόν όλη μέρα την αίθουσα. Άρα πριν προλάβεις να ανεβάσεις παλμούς, έχεις ήδη μια ωραιότατη ηλίαση.
    4. Όχι άλλο kissfm!!! Έλεος δηλαδή!!!
    5. Περισσότεροι απο τους μισούς διαδρόμους & ποδήλατα είναι χαλασμένοι ή αιωνίως "προς επισκευή".

    Χρειάζεται να αναφέρω περισσότερα?
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία