Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 28 από 28
  1. 06-05-11 23:59 #16
    Το avatar του χρήστη tasos2

    Εγγραφή
    17-02-2010
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    3.315
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο spyros1979 Εμφάνιση μηνυμάτων
    πες μου ότι είσαι τα weider του πειραιά
    Ναι εκει ειμαι.

    Οντως εχουν πολλα προβληματα οπως ειπες αλλα εχουν ενα καλο που τα κανει να υπερτερουν. Ειναι ανοιχτα μεχρι τις 12 το βραδυ και δεν καταλαβαινουν απο αργιες, μεγαλες βδομαδες και τετοια. Μονο κυριακες κλεινουν

    My Records:
    Bench Press: 130kg
    Squat:6x100kg(game over)
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 07-05-11 01:48 #17
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tasos2 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι εκει ειμαι.

    Οντως εχουν πολλα προβληματα οπως ειπες αλλα εχουν ενα καλο που τα κανει να υπερτερουν. Ειναι ανοιχτα μεχρι τις 12 το βραδυ και δεν καταλαβαινουν απο αργιες, μεγαλες βδομαδες και τετοια. Μονο κυριακες κλεινουν
    Δεν θα το'λεγα πλεονέκτημα στις μέρες μας γιατί πλέον κανένα γυμναστήριο (απ'οσα γνωρίζω) δεν υπολογίζουν αργίες, κλπ. Μάλιστα πολλά απο αυτά είναι ανοιχτά ΚΑΙ κυριακές, άλλα ανοίγουν απο τις 0600, ενώ άλλα κλείνουν στις 0200.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 07-05-11 11:02 #18
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο spyros1979 Εμφάνιση μηνυμάτων
    4. Όχι άλλο kissfm!!! Έλεος δηλαδή!!!
    Πραγματικά θάνατος στον Kiss !!!! Ειδικα κατα το μεσημερακι που βαζει κατι ακυρα vintage ειναι βασανιστηριο !!!
    First comes smiles. Then comes lies. Last is gunfire.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 07-05-11 22:07 #19
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Kagias Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πραγματικά θάνατος στον Kiss !!!! Ειδικα κατα το μεσημερακι που βαζει κατι ακυρα vintage ειναι βασανιστηριο !!!
    χαχαχα... άντε μετά να κάνεις πάγκο με "Roxette-Listen to your heart" ή να έχεις την Νανά Καραγιάννη και να σου λέει πώς έβαψε τα νύχια της για δείχνει πιο θηλυκό!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 07-05-11 22:25 #20
    Προεπιλογή
    Εμένα πάλι η ζέστη είναι το καλύτερό μου. Ούτε κλιματισμό θέλω ούτε ανεμιστήρες, ούτε τίποτα..................αλλά δυστυχώς για μένα θέλουν οι υπόλοιποι. Μου αρέσει πάρα πολύ η ζέστη.
    Νους υγιής εν σώματι υγιή
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 08-05-11 00:35 #21
    Προεπιλογή
    Εσεις οι κοπελες δεν εχετε προβλημα τωρα το καλοκαιρακι. Τα βγαζετε ολα, δε νιωθετε!! αχαχα!!

    η μονη λυση ειναι να πηγαινουμε ειτε νωρις το πρωϊ, ειτε αργα το απογευμα. Συνηθως κανω το δευτερο. Πηγαινω απο τις 21.00 και μετα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 08-05-11 11:26 #22
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο deluxe Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εσεις οι κοπελες δεν εχετε προβλημα τωρα το καλοκαιρακι. Τα βγαζετε ολα, δε νιωθετε!! αχαχα!!
    Βγάλτε τα και εσείς.
    Νους υγιής εν σώματι υγιή
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 08-05-11 11:51 #23
    Το avatar του χρήστη TToni Shark

    Εγγραφή
    14-03-2010
    Περ.
    Ωραιόκαστρο
    Μηνύματα
    545
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο spyros1979 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μακάρι να ήταν αυτό το πρόβλημα! Σου παραθέτω τα εξής:
    1. Δεν έχει (ουσιαστικά) aircondition, παρά μόνο ένα μηχάνημα "ντουλάπα" της κακιάς ώρας που δεν το ανοίγουν ποτέ.
    2. ΑΝ το ανοίξουν κάποια στιγμή (και αυτό είναι πολύ μεγάλο "αν"), μετά απο 5 λεπτά το κλείνουν αφού όποιοι κάνουν στους κοντινούς διαδρόμους γίνονται παγοκολώνες.
    3. Ο ήλιος χτυπάει σχεδόν όλη μέρα την αίθουσα. Άρα πριν προλάβεις να ανεβάσεις παλμούς, έχεις ήδη μια ωραιότατη ηλίαση.
    4. Όχι άλλο kissfm!!! Έλεος δηλαδή!!!
    5. Περισσότεροι απο τους μισούς διαδρόμους & ποδήλατα είναι χαλασμένοι ή αιωνίως "προς επισκευή".

    Χρειάζεται να αναφέρω περισσότερα?
    Καλά που έχω το gym στο σπίτι δηλ.
    ​HONDA CBR 600F 2012
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 08-05-11 13:55 #24
    Το avatar του χρήστη Blast

    Εγγραφή
    18-01-2011
    Περ.
    Ηράκλειο, Κρ
    Μηνύματα
    256
    Προεπιλογή
    Πάντως να ξέρετε ότι το ζεστό περιβάλλον η συγκέντρωση του γαλακτικού οξέος είναι χαμηλή...
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 14-05-11 17:14 #25
    Το avatar του χρήστη mantus3

    Εγγραφή
    26-07-2008
    Περ.
    THESSALONIKI
    Μηνύματα
    2.369
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο -beba- Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εμένα πάλι η ζέστη είναι το καλύτερό μου. Ούτε κλιματισμό θέλω ούτε ανεμιστήρες, ούτε τίποτα..................αλλά δυστυχώς για μένα θέλουν οι υπόλοιποι. Μου αρέσει πάρα πολύ η ζέστη.
    Πλάκα πλάκα ποτέ μου δεν το κατάλαβα αυτό! Ρε αδερφέ προπόνηση κάνεις λογικό να ζεσταθείς…
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 15-05-11 11:50 #26
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mantus3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πλάκα πλάκα ποτέ μου δεν το κατάλαβα αυτό! Ρε αδερφέ προπόνηση κάνεις λογικό να ζεσταθείς…
    Αδερφή παρακαλώ...............................
    Νους υγιής εν σώματι υγιή
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 15-05-11 16:01 #27
    Το avatar του χρήστη Nio

    Εγγραφή
    02-01-2011
    Περ.
    ADHD
    Μηνύματα
    241
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο deluxe Εμφάνιση μηνυμάτων
    η μονη λυση ειναι να πηγαινουμε ειτε νωρις το πρωϊ, ειτε αργα το απογευμα. Συνηθως κανω το δευτερο. Πηγαινω απο τις 21.00 και μετα.
    Έτσι.
    Όλο το χρόνο οι ώρες προπόνησης μου είναι 21:30 με 23:00, οπότε και το καλοκαίρι κατά την προπό δεν έρχομαι σε επαφή με την πρωινομεσημεριάτικη 'κάψα'.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 11-04-16 16:47 #28
    Banned
    Εγγραφή
    27-08-2012
    Περ.
    ATHENS
    Μηνύματα
    1.637
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tasos2 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχετε και εσεις μια σχετικη πτωση σε δυναμη, αντοχη και ορεξη για προπονηση τις ζεστες μερες οπως ειχα και εγω σημερα? (στο gym που παω δεν αναβουν air condition αν δεν παει 40 βαθμους κελσιου). Γιατι γινεται αυτο και πως μπορει να αποφευχθει? Ενεργειακο ποτο ισως?
    Αύξηση πρόσληψης του νατρίου που χάνεται από το δέρμα μέσω εφίδρωσης,αλλά και χρήση ηλεκτρολυτών με δισακχαρίτη (μαλτοδεξτρίνη) 5% συγκέντρωσης,ώστε να είναι ισοτονικό και να αφήνει το στομάχι άμεσα για καλύτερη απορρόφηση.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12