Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 36
  1. 10-05-11 16:07 #1
    Προεπιλογή πρεπει να παρω κιλα!!!επειγοντως!!!!
    Γεια σας παιδια με λενε Αλεξανδρο και ειμαι 20 χρονων και εχω μεγαλο προβλημα με το βαρος μου....ειμαι 1.89 και ειμαι 67 κιλα!!ο μυθος οτι μετα τον στρατο περνεις πολλα κιλα δεν ισχυει σε εμενα γιατι πηγα σαν δοκιμος και αντι να παρω κανενα κιλο εχασα κιολας!!στο παρελθον ειχα χρησιμοποιησει διαφορα συμπληρωματα διατροφης με πολυ μεγαλο αποτελεσμα μιλαμε για 15 κιλα σε 1.5 μηνα, αλλα οταν σταματαγα τα συμπληρωματα ενω συνεχιζα να κανω καλη διατροφη με πολλα πρωτεινουχα και υδατανθρακες και πολλα γευματα την μερα κατελειγα μετα απο λιγο στα αρχικα μου κιλα....εχω πλεον απελπιστει δεν μπορω να περνω συμπληρωματα διατροφης κα8ε μερα για ολη μου τιν ζωη!!!τι να κανω?πρεπει πλεον να συμβιβαστω με τιν ιδεα οτι θα ειμαι παντα αδυνατος??Παρακαλω τους εμπειρους να με βοηθησουν!
    ευχαριστω προκαταβολικα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 10-05-11 16:15 #2
    Προεπιλογή
    η γνωμη μου ειναι οτι ο πιο εμπειρος που μπορει να σε βοηθησει ειναι ενας
    διατροφολογος...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 10-05-11 16:18 #3
    Προεπιλογή
    ειχα μια κοπελα η οποια ηταν διατροφολογος και μου ειχε πει οτι ολα αυτα ειναι εξ αιτιας του μεταβολισμου μου ....οτι περνω μετα απο λιγο το χανω....
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 10-05-11 16:26 #4
    Προεπιλογή
    εισαι στο υψος μου κ εισαι 67 κιλα;;;!!!!ουαου ρε φιλε,σκεψου οτι εγω ειμαι 105 κιλα κ δεν μου φαινεται... λοιπον φιλε μου οσο για το προβλημα σου,δεν θα στο παιξω ξερολας κ θα αφησω αλλους πιο εμπειρους να σου απαντησουν! εγω ξερω τι να κανω για μενα το οποιο μπορει να μη δουλευει σε σενα,γενικως δεν δινω συμβουλες.αυτο που ξερω ειναι οτι σιγουρα εδω μεσα θα σου δωσουν λυση στο θεμα σου!!να'σαι καλα anyway...
    Το θέμα είναι να πείσουμε τις γυναίκες ότι η γκρίνια προκαλεί κυτταρίτιδα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 10-05-11 16:27 #5
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thanasis76 Εμφάνιση μηνυμάτων
    η γνωμη μου ειναι οτι ο πιο εμπειρος που μπορει να σε βοηθησει ειναι ενας
    διατροφολογος...
    θα συμφωνησω με το φιλο θαναση
    Το θέμα είναι να πείσουμε τις γυναίκες ότι η γκρίνια προκαλεί κυτταρίτιδα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 10-05-11 16:30 #6
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο AlexanderPatra Εμφάνιση μηνυμάτων
    ειχα μια κοπελα η οποια ηταν διατροφολογος και μου ειχε πει οτι ολα αυτα ειναι εξ αιτιας του μεταβολισμου μου ....οτι περνω μετα απο λιγο το χανω....
    what the fuck!!!δυσκολακι.....αλλοι βεβαια θα σκοτωναν γι'αυτο!!!
    Το θέμα είναι να πείσουμε τις γυναίκες ότι η γκρίνια προκαλεί κυτταρίτιδα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 10-05-11 16:32 #7
    Προεπιλογή
    εγω πεθαινω να φτασω τα 90 αλλα τιποτα!!!!85 ηταν το ανωτερο μου με παρα παρα πολυ φαγητο παρα παρα πολυ γυμναστηριο πολυ κρεατινη πολυ πρωτεινη πολλα αμινοξεα και πολυβιταμινες!!!οταν σταματησα τα συμπληρωματα ομως ξαφνικα εγινε οπως πριν μεσα σε 1 μηνα!ειναι μεγαλη χαζομαρα να δοκιμασω ορμονες??με πολυ ψαξιμο βεβαια....ειναι πολυ επικυνδινο??
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 10-05-11 16:43 #8
    Προεπιλογή
    τι ορμονες ρε φιλε,χαλαρωσε!!!κατ'αρχην εσυ με συμπληρωματα κ διατροφη θα κανεις πολυ καλο σωμα!στους αδυνατους φαινεται η διαφορα σε πολυ μικρο διαστημα,χαλαρωσε δεν ειναι κ τοσο ασχημο αυτο που εχεις...
    Το θέμα είναι να πείσουμε τις γυναίκες ότι η γκρίνια προκαλεί κυτταρίτιδα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 10-05-11 16:45 #9
    Προεπιλογή
    και μην ξεχνας πως ολα τα συμπληρωματα, εχουν ενα κυκλο... δεν τα περνουμε συνεχεια και για παντα....
    δεν γινετε να περνεισ συμπληρωματα και στις παυσεις να χανεις οτι πηρες...
    αδικος κοπος...
    ενας καλος διατροφολογος θα σου δωσει λυση, αλλιως ξεκινα γυναστικη με βαρη και φαγητο ακομη και στον υπνο σου...
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 10-05-11 17:01 #10
    Προεπιλογή
    1η ιουνιου για να καταλαβετε θα αρχισω παλι τα συμπληρωματα και γυμναστηριο απλα αυτην την φορα θελω να κρατησουν!!!αποτελεσματα οντως βλεπω πολυ γρηγορα και πολυ εντυπωσιακα αλλα δεν κρατανε!!!ενα ραντεβου σε εναν διατροφολογο ποσο κοστιζει γιατι εκεινη η διατροφολογος που ειχα παει ηταν πρωην μου! χαχα
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 10-05-11 17:04 #11
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο AlexanderPatra Εμφάνιση μηνυμάτων
    1η ιουνιου για να καταλαβετε θα αρχισω παλι τα συμπληρωματα και γυμναστηριο απλα αυτην την φορα θελω να κρατησουν!!!αποτελεσματα οντως βλεπω πολυ γρηγορα και πολυ εντυπωσιακα αλλα δεν κρατανε!!!ενα ραντεβου σε εναν διατροφολογο ποσο κοστιζει γιατι εκεινη η διατροφολογος που ειχα παει ηταν πρωην μου! χαχα
    εχω μια διατροφολογο αλλα για αθηνα μιλαω κ συγκεκριμενα περιστερι.....μ'ενα 25αρι καθαρισες!!
    Το θέμα είναι να πείσουμε τις γυναίκες ότι η γκρίνια προκαλεί κυτταρίτιδα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 10-05-11 17:07 #12
    Προεπιλογή
    κριμα αλλα ειμαι Πατρα!! μονο 25?? νομιζα πολλα παρα πανω!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 10-05-11 17:12 #13
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο AlexanderPatra Εμφάνιση μηνυμάτων
    κριμα αλλα ειμαι Πατρα!! μονο 25?? νομιζα πολλα παρα πανω!!
    κριμα!!!θα σ'εφτιαχνα...
    Το θέμα είναι να πείσουμε τις γυναίκες ότι η γκρίνια προκαλεί κυτταρίτιδα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 10-05-11 17:22 #14
    Προεπιλογή
    οντως πολυ κριμα!σε εναν διατροφολογο ο οποιος δεν ειναι γνωστος ποσο ειναι η ταριφα??περιπου?ξερεις?
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 10-05-11 17:24 #15
    Προεπιλογή
    το ανωτερο κανα 40αρι αν κ παραπανω απο 30 δεν θα εδινα!
    Το θέμα είναι να πείσουμε τις γυναίκες ότι η γκρίνια προκαλεί κυτταρίτιδα.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία