Θέμα: Γραμμωση

Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 25

Hybrid View

Προηγούμενο μήνυμα Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Επόμενο Μήνυμα
  1. 11-05-11 23:11 #1
    Προεπιλογή Γραμμωση
    Καλησπερα παιδια,

    Χρειαζομαι την βοηθεια σας για 2 συμπληρωματα. Θα παρω το tonalin cla της solgar και την καρνιτινη της ιδιας εταιριας. Ειναι καλος συνδιασμος?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 12-05-11 11:39 #2
    Προεπιλογή
    Παιδια αν παρω τελικα τους sida cordifolia της ριφλεξ επηδη παιρνω χαπια για αγχος υπαρχει καποιο προβλημα αν γνωριζεται?
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 12-05-11 16:57 #3
    Το avatar του χρήστη Michaelangelo

    Εγγραφή
    19-03-2010
    Περ.
    Kuopio/Finland
    Μηνύματα
    1.027
    Προεπιλογή
    Δεν νομίζω να παίζει κάποιο ρολο σχετικά με το άγχος το Σίντα. Πάντως προϊόντα Solgar αν αγοράζεις, δεν το λέω να στη πω, είσαι θύμα! (από θέμα τιμής). Και μην περιμένεις το CLA να κάνει κάτι.
    Insta: @savvoulidis.sportstherspy
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 13-05-11 11:20 #4
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Michaelangelo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν νομίζω να παίζει κάποιο ρολο σχετικά με το άγχος το Σίντα. Πάντως προϊόντα Solgar αν αγοράζεις, δεν το λέω να στη πω, είσαι θύμα! (από θέμα τιμής). Και μην περιμένεις το CLA να κάνει κάτι.
    Φιλε michealangelo ευχαριστω για την απαντηση σου. Οχι δεν εχω παρει προιοντα solgar , ρεφλεξ παιρνω μ'αρεσει πολυ αυτη η εταιρια απλα δεν ξερω κατα ποσο ειναι επικινδυνο το σιντα και κατα ποσο ερχεται σε αντιθεση με τα χαπια για το αγχος και τις διαταραχες που παιρνω γι'αυτο ειχα ως εναλακτικη λυση αυτη της solgar στο μυαλο μου. Εγω προτιμω χωρις δευτερη σκεψη το σιντα απλα θελω να ειμαι σιγουρος πριν το παρω οτι ειναι ασφαλες να το χρησιμοποιησω
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 13-05-11 13:30 #5
    Το avatar του χρήστη Michaelangelo

    Εγγραφή
    19-03-2010
    Περ.
    Kuopio/Finland
    Μηνύματα
    1.027
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο djds83 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φιλε michealangelo ευχαριστω για την απαντηση σου. Οχι δεν εχω παρει προιοντα solgar , ρεφλεξ παιρνω μ'αρεσει πολυ αυτη η εταιρια απλα δεν ξερω κατα ποσο ειναι επικινδυνο το σιντα και κατα ποσο ερχεται σε αντιθεση με τα χαπια για το αγχος και τις διαταραχες που παιρνω γι'αυτο ειχα ως εναλακτικη λυση αυτη της solgar στο μυαλο μου. Εγω προτιμω χωρις δευτερη σκεψη το σιντα απλα θελω να ειμαι σιγουρος πριν το παρω οτι ειναι ασφαλες να το χρησιμοποιησω
    Νομίζω καλύτερο είναι να ρωτήσεις το γιατρό σου μήπως γίνεται τίποτα λόγο μίξης κάποιου από τα φάρμακα (που δεν νομίζω να έχουν σχέση). Η εφεδρίνη δίνεται για άσθμα, οποτε κάτι παρόμοιο είναι πες.
    Insta: @savvoulidis.sportstherspy
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 13-05-11 17:11 #6
    Προεπιλογή L-Carn kai CLA
    Παιδια επιδει εχω αρχιση και εγω γραμμωση,θελω να παρω κατι να με βοηθισει παραπανο.

    λεω για L-Carnitine και Cla. απλα δεν ξερω πιας ετεριας το καθε ενα.

    επισεις υπαρχη περιπτοση να παθω κατι? γιατι ειχα ενα πριξημο στο ποδι και μου ειπαν μετα τις εξετασεις οτι ο οργανισμος μου παραγει παραπανο ουρικο οξυ και να προσεχω τι τρώω.
    Keep Your Eyes Open!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 13-05-11 20:34 #7
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Michaelangelo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νομίζω καλύτερο είναι να ρωτήσεις το γιατρό σου μήπως γίνεται τίποτα λόγο μίξης κάποιου από τα φάρμακα (που δεν νομίζω να έχουν σχέση). Η εφεδρίνη δίνεται για άσθμα, οποτε κάτι παρόμοιο είναι πες.
    Ευχαριστω πολυ. Οχι δεν εχει σχεση με ασθμα αυτο. Ειναι καθαρα απο υπερβολικο αγχος και διαταραχες
    Απάντηση με παράθεση