Σελίδα 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 49
  1. 25-10-06 12:31 #1
    Προεπιλογή Creakic - Leukic - Gakic
    έτσι σαν απορία έχει δοκιμάσει κανείς αυτό το muscle stack CREAKIC-LEUKIC-GAKIC και αν ναι κάνει να το παιρνεις σε περίοδο που παίρνεις πρωτείνη, κρεατίνη και ΗΜΒ;;;;
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 25-10-06 13:40 #2
    Respected member
    Το avatar του χρήστη Sourlas

    Εγγραφή
    02-04-2005
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    332
    Προεπιλογή
    Φίλε μου προσωπική άποψη όπως και πολλών άλλων, μείνε μακριά απο αυτές τις φόρμουλες που υπόσχονται λαγούς με πετραχείλια. ΔΕΝ κάνω διαφήμηση ή προπαγάνδα αλλά η Muscle-tech έχει αποδειχτεί μεγάλη διαφημιστική μούφα. Η σχεση τιμής/απόδοσης είναι κάτω του μετρίου. Μείνε στα βασικα ,αν με πιάνεις...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 25-10-06 14:07 #3
    Προεπιλογή
    κατάλαβα σούρλα είναι το κλασικό όπου ακους πολλά σταφύλια κράτα μικρό καλάθι... σε ευχαριστώ...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 25-10-06 14:47 #4
    pushhead
    Guest
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο newbie
    κατάλαβα σούρλα είναι το κλασικό όπου ακους πολλά σταφύλια κράτα μικρό καλάθι... σε ευχαριστώ...
    κερασια ρε συ..κερασια!εχει σημασια!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 25-10-06 15:12 #5
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pushhead
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο newbie
    κατάλαβα σούρλα είναι το κλασικό όπου ακους πολλά σταφύλια κράτα μικρό καλάθι... σε ευχαριστώ...
    κερασια ρε συ..κερασια!εχει σημασια!!!
    χαχαχαχαχαχαχαχαχα

    πουσχεντ εμενα μου αρεσουν τα σταφυλια τα κερασια τα απεχθανομαι
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 25-10-06 15:15 #6
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη Gasturb

    Εγγραφή
    18-04-2006
    Περ.
    Zimbabwe
    Μηνύματα
    3.660
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Sourlas
    Φίλε μου προσωπική άποψη όπως και πολλών άλλων, μείνε μακριά απο αυτές τις φόρμουλες που υπόσχονται λαγούς με πετραχείλια. ΔΕΝ κάνω διαφήμηση ή προπαγάνδα αλλά η Muscle-tech έχει αποδειχτεί μεγάλη διαφημιστική μούφα. Η σχεση τιμής/απόδοσης είναι κάτω του μετρίου. Μείνε στα βασικα ,αν με πιάνεις...
    Συμφωνώ απόλυτα με Sourla.
    Bodybuilding.gr
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 21-05-08 00:43 #7
    Το avatar του χρήστη Betrex

    Εγγραφή
    15-01-2008
    Περ.
    Αριδαία
    Μηνύματα
    41
    Προεπιλογή
    Λοιπόν μιας και έχει περάσει καιρός από την τελευταία απάντηση και με αφορμή το ότι ψήνομαι να αγοράσω αυτό το stack ξαναβγάζω στη φόρα το θέμα ρωτώντας αν το έχει κανείς δοκιμάσει και δούλεψε ή αν δεν δούλεψε ..ή κάτι σχετικό με το προιόν..Γενικά πληροφορίες,ότι έχετε ρίχτε το

    Υ.Γ 1)Πάντως υπόσχεται πολλά ...και 2)δεν με ενδιαφέρει η σχέση απόδοσης/τιμής.
    two more-one more...!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 21-05-08 01:18 #8
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    Κριμα το εικονιδιο που κανει "παρτα"(μουνζα) το εχω μονο στο μσν

    Αφου εχεις λεφτα γιατι δεν περνεις κατι αλλο? ποιο καλο? και ποιο δυνατο? απο αυτα?????

    πες μου σε τι φαση εισαι και θα σου πρωτηνω μερικα συμπληρωματα αμα ειναι να δοσεις λεφτα τουλαχιστον να εχεις καλυτερα αποτελεσματα τοτε θα ειναι τιμη ιδια vs αποδοση χ3 (σε σχεση με τα παραπανω)
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 21-05-08 01:33 #9
    Το avatar του χρήστη Betrex

    Εγγραφή
    15-01-2008
    Περ.
    Αριδαία
    Μηνύματα
    41
    Προεπιλογή
    Ακόμη σε όγκο είμαι..Έχω στο πρόγραμμά μου whey protein και phosphagen της eas.Προσπαθώ να πα΄ρω όσο πιο πολύ όγκο μπορώ για κανα μήνα και μετά αλλάζω..Τι έχεις να μου προτείνεις λοιπόν??Είμαι όλος αυτιά!!
    two more-one more...!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 21-05-08 02:01 #10
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    Αρχιζουμε απο τα βασηκα το καλυτερο μοιγμα

    Εχουμε και λεμε κρεατινη μονουδατικη(νομιζωι εας σκετη κρεατινη ειναι η κανενα μοιγμα ειναι δεν θυμαμε τεσπα)
    Δεξροζη + μαλτοδεξρινη (50%,50% απο το καθενα)* μονο μεταπροπονετικα αυτο

    Και για να βαλεις περισσοτερους υδατανθρακες και κρεατινη στους μυιες αλφα λιποικο οξυ( εχει ενα τοπικ ALA λεγετε εκει το αναλυσαμε πολυ καλα με ερευνες κτλ)
    αμα θυμαμε καλα ειναι 1 καψουλα για καθε 40 γραμ υδαταθρακων κατι τετοιο

    Μετα ΖΜΑ φτηνο και καλο ανεβαζει φυσικη τεστο πριν τον υπνο

    Αλλο ενα "φτηνο" αλλα πολλα υποσχομενο συμπληρωμα το GABA πριν τον υπνο επησης

    Αγωραζεις BCAA amino σκονη αμα δεν θελεις να πετας λεφτα σε καψουλες οπως εγω περνεις πριν μετα την προπονηση για καλυτερη αναρωση

    Αμα μου μιλουσες πριν ενα 5 μηνο θα σου προτηνα και γλουταμινη αλλα ειναι μαπα την εχω σταματηση 1 μηνα και δεν ειδα καμια διαφορα(ενω ειχα φαει 1κιλο+συνεχομενη πριν)

    Αλλα συμπληρωματα που ισως κατι κανουν η μαλον υποσχοντε πολλα Beta-alanine ειναι κατι σαν την κρεατινη και μπορεις να κανεις μοιξη με αυτο για να βγαζεις περισοτερες επαναληψεις εφοσον δουλευεις στην περιοχη του πονου και πολες επαναληψεις (μαλον δε το ειπα καλα αμα κανεις 6 και κατω δεν θα δεις τιποτα)

    ενα ακομα για πριν την προπονηση citruline malate αυτο δινει πριξηματα ανωτερα απο την αργινηνη αλλα δεν το περνεις για αυτο το λογω επειδη εχει και αλλες ιδιοτητες οπως να διοχνει την αμονια απο τους μυεις και αλλα
    http://www.bodybuilding.gr/forum/viewtopic.php?t=2337
    το κανεις μοιγμα με την κρεατινη και αυτο "ταιριαζει"

    Τωρα αν την νυχτα δεν τρως γιαουρτακια



    Τοτε μπορεις να αγωρασεις καζεινη και να κανεις ενα μοιγμα 50-50 % με την πρωτεινη whey ακριβως πριν τον υπνο

    Στανταρ πρεπει να αγωρασεις μια πολυβιταμινη ειναι απο τα βασικα

    Και πολυ καλη βιταμινη για αναρωση και για ανοσοποιητικο συστιμα να μην αρωστερνεις και χανεις προπονησεις η βιταμινη C 2-3 γραμ ανα μερα μοιρασμενα σε ολη την ημερα

    Αν δεν τρως ψαρια 2-3 την εβδομαδα τοτε πρεπει να αγωρασεις ψαλολαδο η καψουλες Ω-3


    ειναι και νυχτα αυτα θυμιθηκα εως τωρα μπορει να μου ξεφυγε και κατι

    αν και φενοντε πολλα τα παραπανω αλλα κατι μου λεει οτι αμα τα βαλεις κατω(εκτος απο τις πρωτεινες) θα σου βγουν η ιδια τιμη η και ποιο κατω απο αυτα τα 3(muscletech)

    φυσικα ολα αυτα που ειπα ελαδα λιγο χλωμο να τα βρεις οποτε το επιασες το υπονοουμενο

    απο εταιριες διαλεγεις μονος σου (τα δικα μου γουστα στις εταιριες μπορεις να τα δεις στις" φωτογραφιες απο τα συμπληρωματα μας")
    λευκιθινη(LEUKIC) δεν λεει να παρεις επειδη ηδη εχει αρκετη στα BCAA
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 21-05-08 02:23 #11
    Το avatar του χρήστη Betrex

    Εγγραφή
    15-01-2008
    Περ.
    Αριδαία
    Μηνύματα
    41
    Προεπιλογή
    Να 'σαι καλά ρε ruhl..αν κaι με την πρώτη ματιά φένεσαι παρεξεγήσιμος 8) τελικά είσαι καλό παιδί
    Τώρα θα δω τις εταιρίες κ.τ.λ αλλά και κάτι ακόμη όποτε μπορείς..Πως θα γίνει να μάθω και τι ποσότητες να παίρνω?(εκτός πρωτείνης και κρεατίνης)Αν έχεις χρόνο καποια στιγμή και δεν βαριέσαι γραψε τπτ..αλλά τι να βαριέσαι εδώ μου εγραψες ολόκληρη έκθεση..ευχαριστώ man

    Οπότε πάει το stack..αν κατάλαβα καλά όμως το stack λέει ότι δίνει όλα αυτά που μου έγραψες σχεδον?(σε αποτελέσματα)
    two more-one more...!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 21-05-08 12:09 #12
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    Ποιο ρε κλασης ανωτερα αποτελεσματα απο την @ εκει της muscletech

    λοιπον κρεατινη 5 πριν 5 μετα (ενταξη για μενα ) η 4+4 η 3+3 δεν ξερω και ποσα κιλα εισαι

    BCAA 5 gram Πριν 5 μετα

    Μαλτοδεξρινη(50%-δεξροζη(50%)= τα κιλα σου Χ 0,7-0,9 *μονο μετα την προπονηση

    Και αλφα λοποικο οξυ πριν πιεις το απο πανω 250-500 mg η 300-600(τετοια χαπια εχω εγω)

    Cutriline malate 2 το πρωι 2 γραμ πριν την προπονηση η 3 και 3 η 3 και 4

    Beta alanine 5-6 γραμ ανα μερα μοιρασμενο σε 2-3 δοσεις η μια πρεπει να ειναι πριν την προπονηση

    ΖΜΑ 450 μαγνησιο 30 ζινκ βιταμινη β οσο εχει επειδη δεν παιζει πολυ ρολο

    GABA αρχηζεις με 1 γραμ και σταδιακα το πολυ ισως φτασεις και εως 5 πριν τον υπνο

    βιταμινη C 2-3 γραμ ανα μερα μοιρασμενα σε ολη την ημερα

    καψουλες Ω-3 2-3 το πρωι 2-3 πριν τον υπνο μαζι με την καζεινη

    Θα σου προτηνα να παρεις τα περισσοτερα σε σκονη(εκτος το αλφα λιποικο οξυ) επειδη οι αδειες καψουλες κοστηζουν και μονες τους να τις αγωρασεις $$$

    Τι θα παρεις απο τα παραπανω μοιγμα κρεατινης αντικαταβολικο full καταπολεμιση κορτιζολης(καταστρεφει τους μυιες μετα την προπονηση) θα χτησεις μυικη μαζα
    καλυτερη αναρωση
    Τρελη ποιοτητα υπνου
    Καλυτερες προπονησεις
    Περισσοτερες επαναληψεις και αντοχη στην προπονηση
    Θα εχεις πολυ δυνατα πριξηματα στην προπονηση επειδη το σιτρουλιν μαλατε αυξανει στα χαρτια τα επιπεδα ΝΟ καλυτερα απο την αργηνινη την ιδια

    Μαλον επρεπε να γηνω διαφημιστης
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 21-05-08 13:27 #13
    Το avatar του χρήστη Betrex

    Εγγραφή
    15-01-2008
    Περ.
    Αριδαία
    Μηνύματα
    41
    Προεπιλογή
    Λοιπόν κάτι ακόμη..μπορείς να αντικαταστήσεις τη δεξτρόζη και την μαλτοδεξτρίνη με το energy powder της nature's best?

    αα και είμαι 75 κιλά.
    two more-one more...!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 21-05-08 13:51 #14
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    Βαλε λιγο τα συστατικα του δεν το βρισκω

    ενταξη δεν χαθηκε και ο κοσμος αν περνεις σκετη μαλτοδεξρινη
    η δεξροζη(απλος αυτα τα 2 μαζι εχουν 10-15% καλυτερη αποροφητικοτητα)

    αλλα καλυτερα να παρεις μαλτοδεξρινη =115 ΓΔ
    αν βρεις
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 21-05-08 14:04 #15
    Το avatar του χρήστη Betrex

    Εγγραφή
    15-01-2008
    Περ.
    Αριδαία
    Μηνύματα
    41
    Προεπιλογή
    Ingredients (*)

    Dextrose, maltodextrine, fructose, acidifier: citric acid, potassium chloride, flavor, calcium phosphate, magn
    two more-one more...!!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία