Θέμα: Γραμμωση

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 25 από 25
  1. 17-05-11 00:09 #16
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο djds83 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδια επηδη διαβασα πολλα και καπου εχω μπερδευτει λιγο θα ηθελα την γνωμη σας τι να παρω. Διαβασα για το sida (το οποιο ομως δεν ειμαι σιγουρος κατα ποσο μπορω να το παρω), το mitotropin, το hydroxycut hardcore pro, το Lipo6, το recreate. Βασικα θελω να παρω κατι απλα για να γραμμωσω καλυτερα τους μυες και ειδικα τους κοιλιακους. Το λιπος μου δεν ειναι αρκετο (12-13%) και φαινονται οι 4 απο τους 6 κοιλιακους (οχι τελεια) και απλα αυτο που ζητω ειναι να κανω το 6pack. Θελω να παρω κατι καλο αλλα χωρις παρενεργειες
    αφου 8ες κατι χωρις παρενεργεις παρε το lipo6 το απλο
    με σωστη διατροφη παντα εννοειται
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 17-05-11 12:36 #17
    Το avatar του χρήστη Michaelangelo

    Εγγραφή
    19-03-2010
    Περ.
    Kuopio/Finland
    Μηνύματα
    1.027
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο djds83 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το sida της reflex και το sida της CNP ειναι το ιδιο?
    Όχι, δεν είναι ίδιο! Τnς CNP έχει λίγο παραπάνω Σίντα ενώ τις Reflex έχει και ασπιρίνη-καφεΐνη.

    Προσωπικά εγώ περνώ τις και περνώ ασπιρίνη-καφεΐνη τις ημερες βαριάς αερόβιας μιας και δεν θέλω να συνηθίσω στην καφεΐνη, που τώρα είμαι σχετικά ευαίσθητος σε αυτήν και με πιάνει καλά!
    Insta: @savvoulidis.sportstherspy
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 18-05-11 17:37 #18
    Προεπιλογή
    Ευχαριστω για τις απαντησεις σας. Να σας μεταφερω μια σκεψη μου και θελω την γνωμη σας. Αν μια βδομαδα ακολουθω προγραμμα ογκου και την επομενη βδομαδα προγραμμα γραμμωσης πως σας φαινεται?
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 18-05-11 21:24 #19
    Το avatar του χρήστη Michaelangelo

    Εγγραφή
    19-03-2010
    Περ.
    Kuopio/Finland
    Μηνύματα
    1.027
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο djds83 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ευχαριστω για τις απαντησεις σας. Να σας μεταφερω μια σκεψη μου και θελω την γνωμη σας. Αν μια βδομαδα ακολουθω προγραμμα ογκου και την επομενη βδομαδα προγραμμα γραμμωσης πως σας φαινεται?
    Σε ασκήσεις οκ, αλλά σε φαγητό δεν μ'αρέσει προσωπικά.
    Insta: @savvoulidis.sportstherspy
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 18-05-11 22:13 #20
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Michaelangelo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε ασκήσεις οκ, αλλά σε φαγητό δεν μ'αρέσει προσωπικά.
    Σε ασκησεις εννοω
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 19-05-11 00:45 #21
    Προεπιλογή
    Υπαρχει καποια φορμουλα που συνδιαζει και ογκο και γραμμωση μαζι?
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 19-05-11 22:20 #22

    Εγγραφή
    27-04-2010
    Περ.
    Κυπρος
    Μηνύματα
    367
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο djds83 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Υπαρχει καποια φορμουλα που συνδιαζει και ογκο και γραμμωση μαζι?
    Φιλε οταν προσεξεις την διατροφη σου , θα φευγει το λιπος και ταυτοχρονα θα παρατηρας και ογκο στο σωμα σου. Εγω το παρατηρω παντα οταν αρχιζω διατροφες κτλ. Απλα περνω ενα λιποδιαλυτη για ενεργεια ,αμινοξεα και πρωτεινη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 20-05-11 00:05 #23
    Προεπιλογή
    Το one stop xtreme της reflex ειναι φορμουλα ογκου ή βοηθαει και ογκο και γραμμωση ταυτοχρονα?
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 22-05-11 21:45 #24
    Προεπιλογή
    Ποια η διαφορα του one stop απο το Οne stop extreme? Βοηθαει και για γραμμωση ή μονο για ογκο?
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 24-05-11 12:18 #25
    Προεπιλογή
    Παιδια θελω την βοηθεια σας σε 2 αποριες που εχω. Εχω παρει την instant whey της reflex και θα παρω και το lipo6 και σε συνδιασμο με διατροφη και αεροβια αν μπορω σε 1 μηνα να εχω αισθητα αποτελεσματα. Η δευτερη ερωτηση ειναι ποια η διαφορα μεταξυ του one stop και του one stop xtreme και αν φορμουλες ογκου ή βοηθανε και σε περιοδο γραμμωσης?
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12