Σελίδα 1 από 26 12311 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 384
  1. 16-03-13 14:16 #1
    Προεπιλογή 14 χρονων φωτογραφιες
    Ανοιγω αυτο το θεμα για να βαζω αποκλειστικα φωτογραφιες μου και να μην τις ανακαετβω με τις προπονησεις στο λογκ μου

    Όνομα: 035.jpg Εμφανίσεις: 5880 Μέγεθος: 48,4 KB
    Όνομα: 030.jpg Εμφανίσεις: 5940 Μέγεθος: 56,0 KB

    Εχουνε ξαναμπει βεβαια στο λογκ μου πριν απο 2 εβδομαδες περιπου....ραντεβου παλι σε 2 μηνες με νεες φωτογραφιες
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 31-03-13 00:48 #2
    Προεπιλογή
    Το κανω ενα pump γιατι περασαν 2 εβδομαδες για να εγκριθει και εχει παει πισω..
    Ευχαριστω πολυ τους διαχειριστες για την εγκριση.
    Ραντεβου παλι σε περιπου 1,5 μηνα..αν και δε νομιζω να εχω καμια διαφορα..τεσπα θα δουμε
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 31-03-13 00:50 #3
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    Κρίστοφερ...βγάλλε κανα 2 καλές φωτό αμα εχεις φωτογραφική αλλιως στήριξε καπου το κινητο και βάλε το χρονόμετρο..να εχεις καλό φωτισμό....γιατι οι κοντινες φωτογραφίες δεν βοηθουν κ πολυ
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 31-03-13 00:53 #4
    Προεπιλογή
    Metal ο φιλος μου πρεπει να ειναι τελειως ηλθιος...δεν ξερω γιατι κουνιοτανε ετσι
    Οι επομενες σιγουρα πιο καθαρες..αυτος ειναι ο φωτισμος μου τι να κανουμε τωρα
    Και μπορει να βαλω και μπροστινη και καμια τρικεφαλα
    Μπροστινη το σκεφτομαι γιατι ειμαι ψιλοχαλια
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Χριστοφορος123 : 31-03-13 στις 01:04
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 05-04-13 19:00 #5
    Προεπιλογή
    Παιδια περιμενετε συντομα front lat spread..αλλη ποζα δε βγαζω απο μπροστα εννοειτα.
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 14-04-13 18:06 #6
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Δώσε περισσότερες φώτο για να έχουμε ολοκληρωμένη εικόνα, συν φωτο ποδιών.
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 14-04-13 18:07 #7
    Προεπιλογή
    Ναι Νασσερ αυτο σκοπευω να κανω..ποδια εχω 2 εβδομαδες που αρχισα να κανω
    Αλλα τα κανω 2 φορες την εβδομαδα και ηδη εχω δει καλες διαφορες.μιας και ειμαι στα noobgain.
    Tωρα μετανιωνω τον καιρο που δεν εκανα ποδια
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 15-04-13 09:52 #8
    Το avatar του χρήστη tasos2

    Εγγραφή
    17-02-2010
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    3.315
    Προεπιλογή
    Εχεις πολυ καλο ευρος πλατης για την ηλικια σου. Περιμενουμε και αλλες

    My Records:
    Bench Press: 130kg
    Squat:6x100kg(game over)
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 15-04-13 15:42 #9
    Προεπιλογή
    Thanks Τασο.
    Η πλατη ειναι το αγαπημενο μου σημειο!
    Τωρα εχω χασει και λιγο απο μεση και νομιζω φαινομαι καλυτερα
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 21-04-13 14:24 #10
    Προεπιλογή
    Χριστοφορε πολυ καλη πλατη πόσο χρονών είσαι?
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 21-04-13 14:24 #11
    Προεπιλογή
    σορρυ δεν το ειχα δει...14
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 21-04-13 14:37 #12
    Προεπιλογή
    Ευχαριστω πολυ φιλε
    Τωρα πριν απο 19 ημερες εγινα 15!
    Εχω στεγνωσει και λιγο στη μεση και φαινεται καλυετρα..ασε που τωρα με το προγραμμα (upper/lower) που ακολουθω μεγαλωνει περισσοτερο
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 21-04-13 14:57 #13
    Προεπιλογή
    ωραιος αυτο το προγραμμα δουλευη καλα ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 21-04-13 15:07 #14
    Προεπιλογή
    Εδω και 3 εβδομαδες που το κανω εχω δει πολυ καλες διαφορες.
    Κυριως σε πλατη,ποδια,,,Νταξει τα ποδια λογικο ειναι αμα τα κανεις 2χ week να μεγαλωσουνε αρκετα.
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 21-04-13 15:08 #15
    Προεπιλογή
    Οκ καλη συνεχεια σου ευχομαι
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 26 12311 ... ΤελευταίαΤελευταία