Σελίδα 11 από 18 ΠρώτηΠρώτη ... 910111213 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 151 έως 165 από 270
  1. 22-01-12 12:54 #151
    Το avatar του χρήστη Stark

    Εγγραφή
    28-09-2011
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    198
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο 141004 Εμφάνιση μηνυμάτων
    για αυτο λεω ο χρονος θα δειξει φιλε μου φυσικα και δεν ειμαι ανταγωνιστικος ακομα ..
    να σαι καλα θα συνεχισω γερα
    εγω απλα ζηλευω !
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 22-01-12 13:09 #152
    Προεπιλογή
    φιλε ειναι ευκολο να ποσταρεις τη διατροφη σου για γραμμωση??
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 22-01-12 17:58 #153
    Προεπιλογή
    σας ευχαριστω ολους για τα καλα σας λογια ..καλες προπονησεις να χετε ρε παιδες ολοι

    φιλε franky94 στις ηλικιες 13-19 κατα την γνωμη μου δν χρειαζονται τρελες στερησεις ουτε υποθερμιδικες διατροφες κτλ..
    εγω που ειμαι μεσομορφος ειμαι σε μια φαση υπερτροφιας / υπερθερμιδικης ολο τον χρονο.. μονο που στην γραμμωση που αφιερωνω ελαχιστες μερες η αληθεια ειναι απλα πεφτω σε θερμιδες συντηρησης και το σωμα μου καθαριζει απο μονο του..
    γενικα συνεργαζομαι αψογα με το σωμα μου..
    οι δυνατες προπονησεις ειναι το κλειδι της επιτυχιας..
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 22-01-12 18:01 #154
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ArgoSixna Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έλα ρε τανκ , συνέχισε έτσι

    Ασχολήσε με κάτι άλλο εκτος απο γυμναστηριο? Πάλη , χαντμπολ?
    οχι φιλε μου ..μονο γυμναστηριο..γιατι!??
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 22-01-12 19:20 #155
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο 141004 Εμφάνιση μηνυμάτων
    σας ευχαριστω ολους για τα καλα σας λογια ..καλες προπονησεις να χετε ρε παιδες ολοι

    φιλε franky94 στις ηλικιες 13-19 κατα την γνωμη μου δν χρειαζονται τρελες στερησεις ουτε υποθερμιδικες διατροφες κτλ..
    εγω που ειμαι μεσομορφος ειμαι σε μια φαση υπερτροφιας / υπερθερμιδικης ολο τον χρονο.. μονο που στην γραμμωση που αφιερωνω ελαχιστες μερες η αληθεια ειναι απλα πεφτω σε θερμιδες συντηρησης και το σωμα μου καθαριζει απο μονο του..
    γενικα συνεργαζομαι αψογα με το σωμα μου..
    οι δυνατες προπονησεις ειναι το κλειδι της επιτυχιας..

    συγνωμη που ρωταω κιολας αλλα πιος ειναι ο στοχος σου??
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 22-01-12 20:15 #156
    Προεπιλογή
    Ωραίος φίλε Ελπίζω στην ηλικία σου να σου μοιάσω
    WESTSIDE BARBELL
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 23-01-12 15:37 #157
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο franky94 Εμφάνιση μηνυμάτων
    συγνωμη που ρωταω κιολας αλλα πιος ειναι ο στοχος σου??
    δεν μπορω να ξερω ακομα φιλε μου..ελπιζω για αγωνιστικο καποια στιγμη..ο χρονος θα δειξει

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο BlooDdeaD_MefiSt Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ωραίος φίλε Ελπίζω στην ηλικία σου να σου μοιάσω
    να σαι καλα ..μν μασας βαρα γερες προπονες και θα σαι διπλασιος καλες προπονησεις !!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 23-01-12 15:43 #158
    Προεπιλογή
    το ευχομαι φιλε γιατι φενεται η δουλεια σου!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 23-01-12 16:23 #159
    Το avatar του χρήστη Mpozos

    Εγγραφή
    17-01-2012
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    1.331
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο 141004 Εμφάνιση μηνυμάτων
    σας ευχαριστω ολους για τα καλα σας λογια..
    ελπιζω μεχρι τα 17 να βαλω πολυ μαζα !
    εχω προβλημα ομως με τις ραγαδες τρεχω στους δερματολογους!! πριν λιγο καιρο που εστιαζα στο ευρως της πλατης εβγαλα ραγαδες και στα φτερα και τωρα λογικα θα μεγαλωσουν..:/
    με εχει προβληματισει πολυ αυτο..παρ ολα αυτα θα συνεχισω δυναμικα κ ελπιζω και σε κανα 7αρι χρονακια να βρεθω και πανω σε καποια σκηνη
    Φίλε είσαι παρα πολυ καλος συνεχισε ετσ. ηθελα να σου πω οτι εχω και εγω αρκετες ραγαδες διοτι ειχα φθασει εως 137 κιλα θεραπεια δεν υπαρχει και αν υπαρχει δεν τις εξαφανιζει το πολυ πολυ να γινουν ασπρες και να μειωθει λιγο οπτικα οποτε μην το ψαχνεις δεν εχεις επιλογη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 23-01-12 16:31 #160
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Mpozos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλε είσαι παρα πολυ καλος συνεχισε ετσ. ηθελα να σου πω οτι εχω και εγω αρκετες ραγαδες διοτι ειχα φθασει εως 137 κιλα θεραπεια δεν υπαρχει και αν υπαρχει δεν τις εξαφανιζει το πολυ πολυ να γινουν ασπρες και να μειωθει λιγο οπτικα οποτε μην το ψαχνεις δεν εχεις επιλογη.
    ευχαριστω φιλε μου..ναι σαι καλα που ενδιαφερεσαι κ εσυ και οι υπολοιποι .! οι ραγαδες ειναι οντως μεγαλο προβλημα..αλλα τι να κανουμεε
    καλες προπονησεις αδερφε ..
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 23-01-12 19:57 #161
    Προεπιλογή
    ραγάδες έβγαλα και εγώ στην πλάτη γύρω στα 14-15 μου.Μην πτοείσαι δε φαίνονται καν αργότερα (είμαι 23)
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 23-01-12 20:00 #162
    Προεπιλογή
    υπαρχει θεραπεια με λαζερ αλλα το βρισκω λιγο υπερβολικο...δες τις ραγαδες σαν παρασημο της προσπαθειας σου
    οι μαλακες πολλοι και οι μπυρες τελειωνουν
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 23-01-12 20:03 #163
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vagg Εμφάνιση μηνυμάτων
    υπαρχει θεραπεια με λαζερ αλλα το βρισκω λιγο υπερβολικο...δες τις ραγαδες σαν παρασημο της προσπαθειας σου

    όταν θα έχω χρήματα θα το κάνω και δεν είναι υπερβολικό ,είναι αισθητικό.Γιατί εγώ στα 14 έβγαλα στην πλάτη και στα 19 μετά από εγχείρηση σκωληκοειδίτιδας έβγαλα λόγω μείωσης και επειτα αύξησης βάρους από γυμναστική στους δικέφαλους και το σημείο που ενώνουν με τους ώμους.Τέτοια παράσημα τι να τα κάνουμε Αν είναι πάμε κ κάνουμε τατοο για παράσημο
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 23-01-12 23:10 #164
    Προεπιλογή
    φιλε εχεις ποσταρει πουθενα την προπονηση σου??αν οχι μπορεις να το κανεις σε παρακαλω

    ευχαριστω τσακαλε..
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 23-01-12 23:45 #165
    Προεπιλογή
    ΚΑΛΕΣ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ..ΘΑ ΠΟΣΤΑΡΩ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΟΥ ΤΟ ΣΥΝΤΟΜΟΤΕΡΟ ΦΙΛΕ CRAZYDOCTOR









    το βιντεο διαθεσιμο στις 11.12..
    3 επαναληψεις στα 110Kg στην τελευταια πηγα να το χασω αλλα τελικα την πηρα
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 11 από 18 ΠρώτηΠρώτη ... 910111213 ... ΤελευταίαΤελευταία