Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 6 από 6
  1. 30-06-10 01:58 #1
    Προεπιλογή Η Διατροφη γραμμωσης μου!!
    Geia se olous,

    Molis ekana register sto site kai elpizo na me boithisete me thn diatrofh gramoshs.
    Tha sas parousiaso to ebdomadieo programa mou na mou peite kapoies gnwmes gia thn Diatrofh gramoshs mou.Na sas ypenthimiso oti eimai 1.90 ypsos kai 80 kila.Lipometrhsh den exw kanei ypologizo gyro sta 12 %.Epishs eimai poly agxwtikos (to leo giati mou exoun pei oti enas antrhopos pou exei agxos kaiei parapano thermides apo oti enas pou den exei).

    07:30 :2 Tost psomi olikhs aleseos me galopoula+kaseri light+1 potiri gala light.
    10:30 :1 Shake whey protein
    13:30:2 Tost psomi olikhs aleseos me galopoula+kaseri light+ 1xymo Motion.
    16:30:200 gr ryzi + stithos kotas
    18:00:Gym time
    19:00:Shake whey protein meta thn proponish kai mia mpanana.+1 centrum(polybitamines)
    21:00:200 gr ryzi+stithos kotas+salata(roka h marouli)
    00:00:10 aspradia aygwn.
    13:00:bed Time.

    Na sas ypenthimiso oti oi proines ores einai ores douleias gia ayto kai tis bgazo me tost ktlp.08:00-16:30 ora douleias.
    Tha Yperektimousa kapoies symboyles pano se ayto to plano.
    Thnx all.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 30-06-10 03:55 #2
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    καλως ηρθες

    διαβασε τα αρθρα του φορουμ για αρχη

    ξεκινα να γραφεις ελληνικα

    και δωσε μας μερικα γραμμαρια αλλιως δεν βγαζει κανεις ακρη
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 30-06-10 10:34 #3
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.906
    Προεπιλογή
    Φίλε μου καλωσήρθες. Γράφε με ελληνικούς χαρακτηρές και πέρασε μια βόλτα από τα άρθα του φόρουμ.

    Η διατροφη σου είναι μέτρια, παίρνει ακρετές βελτιώσεις.

    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 30-05-11 00:50 #4
    Προεπιλογή προγραμα για τους κοιλιακους
    μαγκες αν μπορειτε να με βοηθησεται θα χαρω πολη πειτε μου ενα προγραμα για τοθ κοιλιακους ειμαι 187 και ειμαι 93 κιλα εχω κανει ογκο απλως δεν μοθ φευγει το λιπος που εχω στην κοιλια παιρνω μια 80% πρωτεινη οποιος ξερει κατι παραπανω που θα με βοηθησει παρακαλω να μου πει ευχαριστω..
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 02-06-11 15:59 #5
    Smile ...
    Γεια σας παιδια... Ειμαι καινουριος στο forum και θα ηθελα να σας κανω μερικες ερωτησης σχετικα με την διατροφη....
    Ειμαι 20 χρονων 1,75 και 90 κιλα και πηγαινω στο γυμναστηριο εδω και 1 μηνα κανοντας διαιτα δικια μου η οποια δεν εχει αποτελεσμα...
    Θα ηθελα να με βοηθεσετε δινοντας μου ενα αποτελεσματικο προγραμμα διατροφης...
    Στοχος μ δεν ειναι να γινω τερας αλλα να παω απο τα 90 κιλα γυρο στα 75-80 και να κανω κ γραμμωση ωστε ν εχω ενα καλο γραμωμενο σωμα...
    Αν μπορει καποιος να μου γραψει ενα καλο εβδομαδιαιο προγραμμα διατροφης με βαση το αποτελεσμα που ζηταω..
    Ευχαριστωωω
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 02-06-11 18:33 #6
    Προεπιλογή
    kalispera paidia...twra arzizw k thelw voithia...na tirisw to parapanw menu se syndiasmo me proteini whey..ti lete;;;
    Απάντηση με παράθεση