Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 29
  1. 12-06-11 18:19 #1
    Προεπιλογή ισοθερμιδικη και καυση λιπουσ με αεροβια
    καλημερα παιδια , αυτη τη στιγμη ειμαι 81 κιλα με υψοσ 1.86 ημουν 89 κιλα και με καταλληλη διατροφη ,πολυ κοπο και πολυ ασκηση εφτασα στα 81, τωρα ειμαι πιο γραμμωμμενοσ απο πριν αλλα θελω να χασω κ αλλο λιποσ γενικα στηθοσ και κοιλιακους και θελω να χασω λιποσ χωρισ να χασω μυικη μαζα, λοιπον μετα απο καποιοιυσ ειδικουσ και πολυ διαβασμα εβγαλα το παρακατω προγραμμα θελω να μου πειτε πωσ το βλεπετε,,

    πρωινο- 200ml γαλα 80gr ολικης +με 2 αυγα + μπανανα

    μεσημεριανο: 200γρ κοτοπουλο +100γρ ρυζι + σαλατα απο λαχανικα +ψωμι ολικησ αλεσεωσ

    απογευματινο :γιαουρτακι 200γρ + 50 γρ ολικης

    γυμναστηριο

    μετα το γυμναστηριο : 5 αυγα ασπραδια κ μια μπανανα

    βραδινο: κοτοπουλο φιλετο 200γρ. ή(μπιφτεκι , ψαρι φιλετο) +100 γρ ρυζι

    πριν τον υπνο :γιαουρτακι 2% 200gr με αμυγδαλα..





    αυτο που θελω ειναι να ρωτησω ποσεσ φορεσ την βδομαδα αεροβια να κανω για να χασω λιποσ χωρισ να εχω απωλειεσ μυικησ μαζασ,,,,,
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 12-06-11 18:31 #2
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nikosvis Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλημερα παιδια , αυτη τη στιγμη ειμαι 81 κιλα με υψοσ 1.86 ημουν 89 κιλα και με καταλληλη διατροφη ,πολυ κοπο και πολυ ασκηση εφτασα στα 81, τωρα ειμαι πιο γραμμωμμενοσ απο πριν αλλα θελω να χασω κ αλλο λιποσ γενικα στηθοσ και κοιλιακους και θελω να χασω λιποσ χωρισ να χασω μυικη μαζα, λοιπον μετα απο καποιοιυσ ειδικουσ και πολυ διαβασμα εβγαλα το παρακατω προγραμμα θελω να μου πειτε πωσ το βλεπετε,,

    πρωινο- 200ml γαλα 80gr ολικης +με 2 αυγα + μπανανα

    μεσημεριανο: 200γρ κοτοπουλο +100γρ ρυζι + σαλατα απο λαχανικα +ψωμι ολικησ αλεσεωσ

    απογευματινο :γιαουρτακι 200γρ + 50 γρ ολικης

    γυμναστηριο

    μετα το γυμναστηριο : 5 αυγα ασπραδια κ μια μπανανα

    βραδινο: κοτοπουλο φιλετο 200γρ. ή(μπιφτεκι , ψαρι φιλετο) +100 γρ ρυζι

    πριν τον υπνο :γιαουρτακι 2% 200gr με αμυγδαλα..





    αυτο που θελω ειναι να ρωτησω ποσεσ φορεσ την βδομαδα αεροβια να κανω για να χασω λιποσ χωρισ να εχω απωλειεσ μυικησ μαζασ,,,,,
    εγω παντως φιλε μου θα σου προτεινα να κανεις αεροβια καθε πρωι με αδειο στομαχι.ειναι οτι καλυτερο.και βασικα για να καψεις λιπος δεν εχεις λιγο αρκετο υδατανθρακα στη διατροφη σου?νταξει καινουργιος ειμαι δε ξερω ειναι και αναλογως της αναγκες σου παντως εγω οταν εκαιγα λιπος καθε πρωι εκανα 10 λεπτακια σκοινακι.200 θερμιδουλες plus δε με χαλασανε καθολου.και απο οτι ξερω και καθε μερα καλο κανει...επισης καλο θα ηταν να αντικαταστησεις μερικους απο αυτους τους υδατανθρακες με φρουτα και αρκετα λαχανικα.ειδικα ντοματες και μανηταρια βοηθανε τρελα στη καυση λιπους.και εχουν και 10000 παραλαγες
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη tolis93 : 12-06-11 στις 18:36
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 12-06-11 18:32 #3
    Προεπιλογή
    Xανεις με τοσο υδατανθρακα φιλε μου?
    Φυσικοθεραπεια
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 12-06-11 18:47 #4
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tolis93 Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω παντως φιλε μου θα σου προτεινα να κανεις αεροβια καθε πρωι με αδειο στομαχι.ειναι οτι καλυτερο.και βασικα για να καψεις λιπος δεν εχεις λιγο αρκετο υδατανθρακα στη διατροφη σου?νταξει καινουργιος ειμαι δε ξερω ειναι και αναλογως της αναγκες σου παντως εγω οταν εκαιγα λιπος καθε πρωι εκανα 10 λεπτακια σκοινακι.200 θερμιδουλες plus δε με χαλασανε καθολου.και απο οτι ξερω και καθε μερα καλο κανει...επισης καλο θα ηταν να αντικαταστησεις μερικους απο αυτους τους υδατανθρακες με φρουτα και αρκετα λαχανικα.ειδικα ντοματες και μανηταρια βοηθανε τρελα στη καυση λιπους.και εχουν και 10000 παραλαγες
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sogoku Εμφάνιση μηνυμάτων
    Xανεις με τοσο υδατανθρακα φιλε μου?
    απλα το εψαχνα για ισοθεμιδικη γ αυτο, και πριν λιγο καιρο το βραδυ δεν ετρωγα καθολου υδατανθρακα μονο πρωτεινη αλλα συνεχεια εχανα κιλα μεχρι που εφτασα 81 γ αυτο ξαναεβαλα και παλι ρυζακι το βραδυ, γιατι προφανωσ δεν επαιρνα αρκετεσ θερμιδεσ...γ αυτο, εσεισ κανετε καθε μερα μετα τα βαρη αεροβια? η 3 φορεσ την βδομαδα ειναι καλα??? απλα δεν θελω να αδυνατισω πολυ γ αυτο,..
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 12-06-11 19:06 #5
    Το avatar του χρήστη jimmy007

    Εγγραφή
    20-09-2010
    Περ.
    Athens,Greece
    Μηνύματα
    1.522
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nikosvis Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλημερα παιδια , αυτη τη στιγμη ειμαι 81 κιλα με υψοσ 1.86 ημουν 89 κιλα και με καταλληλη διατροφη ,πολυ κοπο και πολυ ασκηση εφτασα στα 81, τωρα ειμαι πιο γραμμωμμενοσ απο πριν αλλα θελω να χασω κ αλλο λιποσ γενικα στηθοσ και κοιλιακους και θελω να χασω λιποσ χωρισ να χασω μυικη μαζα, λοιπον μετα απο καποιοιυσ ειδικουσ και πολυ διαβασμα εβγαλα το παρακατω προγραμμα θελω να μου πειτε πωσ το βλεπετε,,

    πρωινο- 200ml γαλα 80gr ολικης +με 2 αυγα + μπανανα

    μεσημεριανο: 200γρ κοτοπουλο +100γρ ρυζι + σαλατα απο λαχανικα +ψωμι ολικησ αλεσεωσ

    απογευματινο :γιαουρτακι 200γρ + 50 γρ ολικης

    γυμναστηριο

    μετα το γυμναστηριο : 5 αυγα ασπραδια κ μια μπανανα

    βραδινο: κοτοπουλο φιλετο 200γρ. ή(μπιφτεκι , ψαρι φιλετο) +100 γρ ρυζι

    πριν τον υπνο :γιαουρτακι 2% 200gr με αμυγδαλα..





    αυτο που θελω ειναι να ρωτησω ποσεσ φορεσ την βδομαδα αεροβια να κανω για να χασω λιποσ χωρισ να εχω απωλειεσ μυικησ μαζασ,,,,,
    Λιπαρά πέρα από τα αμύγδαλα όχι?
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 13-06-11 03:58 #6
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jimmy007 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λιπαρά πέρα από τα αμύγδαλα όχι?
    οχι μονο το ελαιολαδο σε σαλατα κτλπ...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 13-06-11 09:19 #7
    Προεπιλογή
    ποσες ωρες μεσολαβουν απο το πρωινο στο μεσημεριανο?
    δεν τρως καθε 3 ωρες μου φαινετε...
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 13-06-11 10:04 #8
    The Banned
    Το avatar του χρήστη lila_1

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Εὐλόγησον
    Μηνύματα
    6.079
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sogoku Εμφάνιση μηνυμάτων
    Xανεις με τοσο υδατανθρακα φιλε μου?
    Γιατί όχι?
    Αν είσαι υποθερμιδικά γιατί να μη χάσεις?
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 13-06-11 10:35 #9
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nikosvis Εμφάνιση μηνυμάτων
    απλα το εψαχνα για ισοθεμιδικη γ αυτο, και πριν λιγο καιρο το βραδυ δεν ετρωγα καθολου υδατανθρακα μονο πρωτεινη αλλα συνεχεια εχανα κιλα μεχρι που εφτασα 81 γ αυτο ξαναεβαλα και παλι ρυζακι το βραδυ, γιατι προφανωσ δεν επαιρνα αρκετεσ θερμιδεσ...γ αυτο, εσεισ κανετε καθε μερα μετα τα βαρη αεροβια? η 3 φορεσ την βδομαδα ειναι καλα??? απλα δεν θελω να αδυνατισω πολυ γ αυτο,..
    εγω προσωπικα παω γυμναστηριο 6 φορες τη βδομαδα κ κανω για ζεσταμα 10-15 λεπτα πριν τα βαρη.λιγο καθε μερα δηλαδη κ τσουπ να τη η μια ωρα αεροβιο τη βδομαδα
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 13-06-11 12:29 #10
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο lila_1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατί όχι?
    Αν είσαι υποθερμιδικά γιατί να μη χάσεις?
    Συμφωνώ! Δεν βλέπω τον λόγο γιατί να μην χάσει!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 13-06-11 13:25 #11
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Panosss Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συμφωνώ! Δεν βλέπω τον λόγο γιατί να μην χάσει!!!
    λογικα ο sogoku το πε γιατι ο υδατανθρακας (βεβαια εξαρταται και απο που τον παιρνεις τον υδατανθρακα)κανει κατακρατηση υγρων και συνηθως δε χανεις βαρος.σε μερικους ισχυει αυτο απο οτι ξερω(ειμαι ενας απο αυτους) αλλα οπως και να χει το υποθερμιδικο εχει ενα αποτελεσμα.τα κιλα παιρνουν τη κατω βολτα
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 13-06-11 13:40 #12
    Προεπιλογή
    Δεν σε ενδιαφέρουν τα κιλά... γενικά αλλά το λίπος.

    Η κατακράτηση υγρών, αντιμετωπίζεται μέσα σε 2 μέρες με κατάλληλη διατροφή και πολύ νερό
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 13-06-11 14:05 #13
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο lila_1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατί όχι?
    Αν είσαι υποθερμιδικά γιατί να μη χάσεις?
    Δεν εχεις αδικο αν ειναι υπο θα χασει απλα αλλα το παλληκαρι σιγουρα ειναι υπο γιατι μου φαινονται πολλα.
    Φυσικοθεραπεια
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 13-06-11 14:31 #14
    Το avatar του χρήστη jimmy007

    Εγγραφή
    20-09-2010
    Περ.
    Athens,Greece
    Μηνύματα
    1.522
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nikosvis Εμφάνιση μηνυμάτων
    οχι μονο το ελαιολαδο σε σαλατα κτλπ...
    Γιατί έτσι? Κάποια ποσότητα λιπαρών είναι απαραίτητη..
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 14-06-11 04:29 #15
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tolis93 Εμφάνιση μηνυμάτων
    λογικα ο sogoku το πε γιατι ο υδατανθρακας (βεβαια εξαρταται και απο που τον παιρνεις τον υδατανθρακα)κανει κατακρατηση υγρων και συνηθως δε χανεις βαρος.σε μερικους ισχυει αυτο απο οτι ξερω(ειμαι ενας απο αυτους) αλλα οπως και να χει το υποθερμιδικο εχει ενα αποτελεσμα.τα κιλα παιρνουν τη κατω βολτα
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sogoku Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν εχεις αδικο αν ειναι υπο θα χασει απλα αλλα το παλληκαρι σιγουρα ειναι υπο γιατι μου φαινονται πολλα.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jimmy007 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατί έτσι? Κάποια ποσότητα λιπαρών είναι απαραίτητη..
    ρε παιδια λιποσ θελω να χασω οχι κιλα γενικα γ αυτο ρωτησα πωσ βλεπετε την διατροφη μου , οσον αφορα το λαδι οτι βαζει η μανα μου στο φαγητο και σαλατεσ΄-)
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία