Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 46 έως 52 από 52
  1. 16-06-11 19:18 #46
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Giannistzn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πιστεύω ότι θα σε φουσκώσει, θα έχεις πάλι ψηλή έκκριση ινσουλινης απο τη φρουκτοζη και το γάλα δεν σου προσφέρει κάτι ιδιαίτερο. Λακτοζη - καζείνη αργούν να απορροφηθούν. Δεν ξέρω δεν μου φαίνεται Καλο ούτε απο ποιοτικής ούτε απο θερμιδικης άποψης. Μιλάμε για 500+ θερμίδες.
    340 το max 80 θερμιδες το καθε μηλο το πολυ κ 80 με 100 το γαλα.βασικα το γαλα δεν εχει υψηλο γλυκαιμικο δεικτη αρα εκκριση ινσουλινης?
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 16-06-11 19:40 #47
    Προεπιλογή
    Tα μηλα. 25 γρ υδ/κα εκ των οποιων τα 20 ζαχαρα εαν δεν κανω λαθος. Και 80 θερμιδες μου φαινονται λιγες για 1 μηλο. Δεν τους φαινεται επειδη φαινονται μικρα. Τεσπα, οτι δουλευει στον καθενα, δεν θα σου πω εγω μην το φας γιατι δεν ειναι σωστο, εαν δουλευει, go for it
    I love sweets
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 16-06-11 19:44 #48
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Giannistzn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Tα μηλα. 25 γρ υδ/κα εκ των οποιων τα 20 ζαχαρα εαν δεν κανω λαθος. Και 80 θερμιδες μου φαινονται λιγες για 1 μηλο. Δεν τους φαινεται επειδη φαινονται μικρα. Τεσπα, οτι δουλευει στον καθενα, δεν θα σου πω εγω μην το φας γιατι δεν ειναι σωστο, εαν δουλευει, go for it
    μια συμβουλη δε θα με πειραζε παντως μη βλεπουμε μονο την αρνητικη πλευρα ομως τα μηλα εχουν πολυ βιταμινη κτλπ μεσα.κ τα σακχαρα τους ειναι φυσικα ουτε επεξεργασμενα ουτε τπτκαι απο υδαναθρακα 13 μισι το ενα ξερω πως εχουν
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 16-06-11 22:13 #49
    Προεπιλογή
    Για εμένα τα μήλα pre είναι μια χαρά.
    Αν σε παίρνει θερμιδικά, καλά κάνεις και τρώς φρούτα
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 16-06-11 22:16 #50
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tolis93 Εμφάνιση μηνυμάτων
    μια συμβουλη δε θα με πειραζε παντως μη βλεπουμε μονο την αρνητικη πλευρα ομως τα μηλα εχουν πολυ βιταμινη κτλπ μεσα.κ τα σακχαρα τους ειναι φυσικα ουτε επεξεργασμενα ουτε τπτκαι απο υδαναθρακα 13 μισι το ενα ξερω πως εχουν
    Σίγουρα αλλά πάλι είναι σάκχαρα,
    δεν μπορείς να έχεις βρώμη στο πρωινό σου για να μην έχεις την ινσουλίνη στα ύψη?
    No money no
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 16-06-11 23:19 #51
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Kaloutsikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σίγουρα αλλά πάλι είναι σάκχαρα,
    δεν μπορείς να έχεις βρώμη στο πρωινό σου για να μην έχεις την ινσουλίνη στα ύψη?
    Bρωμη με γαλα καλο ειναι? Μπορω σιγουρα
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 17-06-11 01:47 #52
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tolis93 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Bρωμη με γαλα καλο ειναι? Μπορω σιγουρα
    Mια χαρά είναι!
    No money no
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234