Σελίδα 1 από 5 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 68
  1. 17-06-11 01:16 #1
    Προεπιλογή Εχει αποτελεσμα η ελλειψη υδατανθρακων 5 καθημερινες και αποτομη αυξηση τους το σαβ/κο?
    Μου ειπε ενας γνωστος που ασχολειται με bodybuilding (ο οποιος ειναι φετες ολο το χρονο) οτι καταφερνει να μενει σε ελαχιστο ποσοστο λιπους ολο το χρονο και να παιρνει μυες (οντως αναπτυσεται γρηγορα),διατηρωντας απο δευτερα εως και παρασκευη διατροφικο προγραμμα μονο με 30 γραμμαρια υδατανθρακες την ημερα και οσο περισσοτερη πρωτεινη μπορει,και το σαββατοκυριακο τρωει ολο cheat meals παιρνοντας πολλους υδατανθρακες....οντως ισχυει αυτο?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 17-06-11 01:26 #2
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο trans Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μου ειπε ενας γνωστος που ασχολειται με bodybuilding (ο οποιος ειναι φετες ολο το χρονο) οτι καταφερνει να μενει σε ελαχιστο ποσοστο λιπους ολο το χρονο και να παιρνει μυες (οντως αναπτυσεται γρηγορα),διατηρωντας απο δευτερα εως και παρασκευη διατροφικο προγραμμα μονο με 30 γραμμαρια υδατανθρακες την ημερα και οσο περισσοτερη πρωτεινη μπορει,και το σαββατοκυριακο τρωει ολο cheat meals παιρνοντας πολλους υδατανθρακες....οντως ισχυει αυτο?
    αυτο απο οτι ξερω ειναι κετο διαιτα.κ αυτο το τσιταρισμα λεγεται recarb.στεγνωνεις οντως αλλα ειναι λιγο περιεργη διαιτα κ μερικοι δε τη βγαζουν χωρις υδατανθρακ.οπως εγω πχ αλλα κ αλλοι.καλυτερα να στα πει κ καποιος πιο ψαγμενος
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 17-06-11 01:37 #3
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    το recarb δεν ειναι ντε και καλα μονο cheat,γιατι οι περισσοτεροι αυτο εχουν στο μυαλο τους....πολλοι κανουν αυτο το λαθος και μαζι με carbs στα cheat παιρνουν και πολλα λιπαρα,που εκεινες τις μερες προσπαθουμε να τα μειωσουμε στο ελαχιστο....κατα τη γνωμη μου η διαιτα αυτη δουλευει πολυ καλα θα λεγα
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 17-06-11 01:40 #4
    Προεπιλογή
    Απλα σκεφτηκα να το δοκιμασω,αλλα δεν ξερω πως να οργανωσω τα γευματα ωστε ολη τη μερα συνολικα να εχω 30 γραμμαρια μονο υδατανθρακα με οση περισσοτερη προτεινη γινεται :/ ...
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 17-06-11 01:45 #5
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο trans Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απλα σκεφτηκα να το δοκιμασω,αλλα δεν ξερω πως να οργανωσω τα γευματα ωστε ολη τη μερα συνολικα να εχω 30 γραμμαρια μονο υδατανθρακα με οση περισσοτερη προτεινη γινεται :/ ...
    Γαλοπουλες αυγα κ γιαουρτια ολη μερα
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 17-06-11 01:52 #6
    Προεπιλογή
    Τα αυγα ποσο υδατανθρακα εχουν?και οταν λες γαλοπουλα εννοεις στηθος ή ειναι το ιδιο κι οι φετες?
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 17-06-11 01:58 #7
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο trans Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απλα σκεφτηκα να το δοκιμασω,αλλα δεν ξερω πως να οργανωσω τα γευματα ωστε ολη τη μερα συνολικα να εχω 30 γραμμαρια μονο υδατανθρακα με οση περισσοτερη προτεινη γινεται :/ ...
    τοτε δεν μιλας για κετο.... θελει πολλα λιπαρα και μετρια πρωτεινη....

    αν θες να περιμενεις μεχρι το σβ θα μαθεις πως φτιαχνεις μια κετο... αν οχι.... υπολογισε ενα 65-70% λιπαρα απο τις θερμιδες σου..... ενα 5% υδατανθρακα και ενα 25-30% πρωτεινες.... και εισαι σε κετο...
    Το ποτό και το κάπνισμα με βοήθησαν να κόψω το γυμναστήριο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 17-06-11 02:08 #8
    Προεπιλογή
    Εννοειται οτι μπορω να περιμενω !!!!!!αν ειναι για το bodybuilding
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 17-06-11 02:41 #9
    Kris Dim follower
    Το avatar του χρήστη thegravijia

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Μηνύματα
    6.708
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο COBRA_STYLE Εμφάνιση μηνυμάτων
    το recarb δεν ειναι ντε και καλα μονο cheat,γιατι οι περισσοτεροι αυτο εχουν στο μυαλο τους....πολλοι κανουν αυτο το λαθος και μαζι με carbs στα cheat παιρνουν και πολλα λιπαρα,που εκεινες τις μερες προσπαθουμε να τα μειωσουμε στο ελαχιστο....κατα τη γνωμη μου η διαιτα αυτη δουλευει πολυ καλα θα λεγα
    ναι οκ σωστος αλλα
    μπορει το σβ να τρωει σαβουρΑ για να βγαζει γουστα (δεν ειμαστε ρομποτ να την βγαζουμε ολο με νεροβραστα)

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο trans Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απλα σκεφτηκα να το δοκιμασω,αλλα δεν ξερω πως να οργανωσω τα γευματα ωστε ολη τη μερα συνολικα να εχω 30 γραμμαρια μονο υδατανθρακα με οση περισσοτερη προτεινη γινεται :/ ...
    μην κολας στα 30 δεν εχουν κατι μαγικο
    μπορεις να δοκιμασεις κετο θα σε βοηθησει διαβασε και το αρθρο που θα βγαλουν τα παιδια
    bigger weights mean more mass.
    http://mdtv.musculardevelopment.com/...view/1935/218/
    Watch as Kai Greene lets his emotions do the talking about how feels homesick
    http://www.youtube.com/watch?v=Y7CqVPKbQ3cRonnie
    Ronnie Coleman 8X Mr Olympia
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 17-06-11 08:31 #10
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο trans Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα αυγα ποσο υδατανθρακα εχουν?και οταν λες γαλοπουλα εννοεις στηθος ή ειναι το ιδιο κι οι φετες?
    το ασπραδι αυγου ειναι καθαρη πρωτεινη 4-5 γραμμαρια το ενα.κοτοπουλα κ γαλοπουλες μιλαμε για στηθος.κ οι φετες στηθος ειναι αλλα προτυμουμε το κανονικο γιατι δεν ειναι αλλαντικο
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 17-06-11 13:55 #11
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thegravijia Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι οκ σωστος αλλα
    μπορει το σβ να τρωει σαβουρΑ για να βγαζει γουστα (δεν ειμαστε ρομποτ να την βγαζουμε ολο με νεροβραστα)
    ρε συ ουτε καν,δεν εννοω νεροβραστα...να σου φερω ενα παραδειγμα,καποιοι πανε και χτυπανε πχ κρεπες με ο,τι θες μεσα +κρεμες γαλακτος...τιγκα στα λιπαρα....burgers με τα παντα μεσα+μαγιονεζες κοκ.....δε λεω να μη τα φας,αλλα να τα φας χωρις τα υλικα που ειναι κραχτα λιπαρα....υπαρχουν επιλογες cheat τετοιες ανετα
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 17-06-11 15:18 #12
    Προεπιλογή
    Εννοειται οτι θα διαβασω το αρθρο που θα βγαλουν τα παιδια,ετσι κι αλλιως διαβαζω καθε καινουργιο αρθρο ....περιμενω με ανυπομονεσια
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 17-06-11 17:26 #13
    Το avatar του χρήστη Michaelangelo

    Εγγραφή
    19-03-2010
    Περ.
    Kuopio/Finland
    Μηνύματα
    1.027
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο trans Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μου ειπε ενας γνωστος που ασχολειται με bodybuilding (ο οποιος ειναι φετες ολο το χρονο) οτι καταφερνει να μενει σε ελαχιστο ποσοστο λιπους ολο το χρονο και να παιρνει μυες (οντως αναπτυσεται γρηγορα),διατηρωντας απο δευτερα εως και παρασκευη διατροφικο προγραμμα μονο με 30 γραμμαρια υδατανθρακες την ημερα και οσο περισσοτερη πρωτεινη μπορει,και το σαββατοκυριακο τρωει ολο cheat meals παιρνοντας πολλους υδατανθρακες....οντως ισχυει αυτο?
    Για μια φορά την εβδομάδα το ήξερα το πρόγραμμα και ναι είχε επιτυχία. Ναι, αν παίρνεις 3 γρ/κγ πρωτείνη θα πάρεις μυς (όχι τόσο γρήγορα αν έτρωγες υδατάθρακα). Αλλά, είναι επίπονο, ανθυγιεινό να το κάνεις μόνιμα και θα είσαι μόνιμα κουρασμένος και αδύναμος! Το ξέρω γιατί το κάνω αν και έχω ανεβάσει τον υδατάνθρακα, δεν τον έχω τόσο χαμηλά και πάλι όμως, αυτός τη βγάζει (δεν εννοώ τη διατροφή, γενικά λέω), εσύ θα τη βγάλεις; Γιατί αυτός μπορεί να δουλεύει σε γραφείο και εσύ να κάνεις μεταφορές η να είσαι επαγγελματίας αθλητής!
    Insta: @savvoulidis.sportstherspy
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 17-06-11 17:50 #14
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Michaelangelo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για μια φορά την εβδομάδα το ήξερα το πρόγραμμα και ναι είχε επιτυχία. Ναι, αν παίρνεις 3 γρ/κγ πρωτείνη θα πάρεις μυς (όχι τόσο γρήγορα αν έτρωγες υδατάθρακα). Αλλά, είναι επίπονο, ανθυγιεινό να το κάνεις μόνιμα και θα είσαι μόνιμα κουρασμένος και αδύναμος! Το ξέρω γιατί το κάνω αν και έχω ανεβάσει τον υδατάνθρακα, δεν τον έχω τόσο χαμηλά και πάλι όμως, αυτός τη βγάζει (δεν εννοώ τη διατροφή, γενικά λέω), εσύ θα τη βγάλεις; Γιατί αυτός μπορεί να δουλεύει σε γραφείο και εσύ να κάνεις μεταφορές η να είσαι επαγγελματίας αθλητής!
    καμια σχεση....με 3γρ/κιλο πρωτεινη δεν ειναι κετο...ειναι παρα πολυ η πρωτεινη ενω στην κετο ειναι μετρια
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 17-06-11 19:39 #15
    Προεπιλογή
    αντε κ καλες λιποθυμιες
    Το θέμα είναι να πείσουμε τις γυναίκες ότι η γκρίνια προκαλεί κυτταρίτιδα.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 5 123 ... ΤελευταίαΤελευταία