Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 36 από 36
  1. 17-07-11 19:49 #31
    Προεπιλογή
    ΚΑΝΕΙΣ;;ΚΡΙΜΑ
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 17-07-11 20:33 #32
    Ripped Princess
    Το avatar του χρήστη marvin

    Εγγραφή
    23-09-2010
    Περ.
    Αθηνα
    Μηνύματα
    4.526
    Προεπιλογή
    Ειναι καλο και δυνατο τα μικρα διαλειματα αναμεσα στα σετ αλλα το θεα ειναι οτι δεν μπορει καποιος που ειναι αρχαριος να το ακολουθησει.Το μονο που θα καταφερει θα ειναι να τα παρατησει.
    Το πεισμα, η θεληση φαινονται απο την εξελιξη. Αν θες κατι, μπορεις να το καταφερεις, το θεμα ειναι να σφιξεις τα δοντια και να το πιστεψεις. Ολοι πειναμε, ολοι εχουμε αναγκες,ανθρωποι ειμαστε, η μαγκια ειναι να μπορεσεις να ελεγξεις τον εγκεφαλο σου και να ξεπερασεις τα ορια σου. Τιποτα δεν χαριζεται, πρεπει να θυσιασεις πραγματα για να τα καταφερεις!
    Nastya
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 17-07-11 21:01 #33
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο marvin Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ειναι καλο και δυνατο τα μικρα διαλειματα αναμεσα στα σετ αλλα το θεα ειναι οτι δεν μπορει καποιος που ειναι αρχαριος να το ακολουθησει.Το μονο που θα καταφερει θα ειναι να τα παρατησει.
    ΕΙΔΕΣ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ;;ΕΤΣΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΕΡΟΒΙΑ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΠΑΛΜΟΙ ΜΟΥ ΑΝΕΒΑΙΝΟΥΝ ΣΤΟ ΜΕΓΥΣΤΟ!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 17-07-11 21:03 #34
    Προεπιλογή
    ΒΑΣΙΚΑ ΤΟ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΚΙΟΛΑΣ ΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ ΛΙΓΟ ΓΙΑΤΙ ΟΛΟ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΠΑΙΖΩ ΜΠΑΛΑ ΑΝ ΚΑΙ ΠΑΙΖΩ ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΑΚΑΣ
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 17-07-11 21:45 #35
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο SOSTARAS Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΕΙΔΕΣ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ;;ΕΤΣΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΕΡΟΒΙΑ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΠΑΛΜΟΙ ΜΟΥ ΑΝΕΒΑΙΝΟΥΝ ΣΤΟ ΜΕΓΥΣΤΟ!!
    γραφε με μικρα αν θες

    ναι για το βιντεο εχεις δικιο..λογικο ειναι με ελαχιστα διαλειματα κ μικροτερα φορτια εχεις αυξημενους παλμους για μεγαλυτερο χρονο,κ τους κρατας εκει χωρις τα διαλειματα αναμεσα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 17-07-11 22:07 #36
    Προεπιλογή
    μου αρεσει πολθ η ενταση βλεπε branch warren
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123