Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 3 από 3
  1. 23-06-11 13:26 #1
    Προεπιλογή τι γνωμη εχετε για την
    καθημερινη γυμναστικη?εννοω ειναι καλο να γυμναζεσαι καθε μερα?κανει καλο η κακο στην καρδια?ποσες φορες την εβδομαδα πρεπει να κανεις για να μην κουραζεις την καρδια σου?
    εχω ακουσει οτι bodybuilders μετα τα 40 εχουν προβληματα με τις καρδιες τους.τι πρεπει να κανεις για να το αποφυγεις?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 23-06-11 17:23 #2
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tasti Εμφάνιση μηνυμάτων
    καθημερινη γυμναστικη?εννοω ειναι καλο να γυμναζεσαι καθε μερα?κανει καλο η κακο στην καρδια?ποσες φορες την εβδομαδα πρεπει να κανεις για να μην κουραζεις την καρδια σου?
    εχω ακουσει οτι bodybuilders μετα τα 40 εχουν προβληματα με τις καρδιες τους.τι πρεπει να κανεις για να το αποφυγεις?
    οχι...δεν εχεις προβλημα....πιο πολυ να σε απασχολει αν δεν κανεις αρκετη γυμναστικη απο το αν κανεις υπερβολικα πολλη....
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 23-06-11 19:42 #3
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tasti Εμφάνιση μηνυμάτων
    καθημερινη γυμναστικη?εννοω ειναι καλο να γυμναζεσαι καθε μερα?κανει καλο η κακο στην καρδια?ποσες φορες την εβδομαδα πρεπει να κανεις για να μην κουραζεις την καρδια σου?
    εχω ακουσει οτι bodybuilders μετα τα 40 εχουν προβληματα με τις καρδιες τους.τι πρεπει να κανεις για να το αποφυγεις?
    Εξαρταται τι κανεις και τι...ξερεις να κανεις! Αν κανεις αεροβια γυμναστικη (τρεξιμο και κοιλιακοι και τετοια) μπορεις να κανεις και καθε μερα!
    Αν ομως κανεις βαρη και μολις ξεκινησες, κανε 3 φορες την εβδομαδα μονο.

    Το πολυ δεν ειναι παντα το καλυτερο!!!
    Απάντηση με παράθεση