Θέμα: Syngex (VPX)

Σελίδα 1 από 5 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 70
  1. 13-03-10 22:10 #1
    Προεπιλογή Syngex (VPX)







    Καλησπέρα, έχει δοκιμάσει κάποιος αυτή την πρωτεϊνη;
    Είναι καλής ποιότητας;. Γενικά η εταιρεία "VPX" έχει καλό όνομα;
    ευχαριστώ
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες   
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 16-03-10 00:08 #2
    Προεπιλογή
    Όντως ρε παιδιά ξέρει κανείς κάτι γι'αυτήν την πρωτείνη; Λέει τίποτα; η εταιρία τουλάχιστον είναι αξιόπιστη; Από τιμή πάντως σκίζει!! Είναι πολύ οικονομική...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 16-03-10 00:24 #3
    Προεπιλογή
    Έχει πάρει εξαιρετικές κριτικές, οι προδιαγραφές μοιάζουν άριστες.Μου κάνει πάνυως εντύπωση που δεν τη γνωρίζει κανείς. Εγώ θα την αγοράσω αυτές τις μέρες και θα γράψω τα σχόλια μου."ποιοτικο αποσταγμα πρωτεϊνης πλουσιο σε αναπτυξιακους παραγοντες (igf-1, igf-2)","ενυσχιμενη σε γλουταμινη αργινινη και BCAA με τον οικονομικότερο τρόπο" και λοιπά πολλα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 16-03-10 00:32 #4
    Προεπιλογή
    Αυτοί οι αναπτυξιακοί παράγοντες igf-1, igf-2 τι είναι ακριβώς; Χρειάζεται να υπάρχουν μέσα στην πρωτείνη; Γιατί είναι τόσο φτηνή;
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 16-03-10 01:01 #5
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή
    Insulin-like growth factor 1 (IGF-1), which was once called somatomedin C, is a polypeptide protein hormone similar in molecular structure to insulin. It plays an important role in childhood growth and continues to have anabolic effects in adults
    IGF-1 is closely related to a second protein called "IGF-2". IGF-2 also binds the IGF-1 Receptor. However, IGF-2 alone binds a receptor called the "IGF II Receptor" (also called the Mannose-6 phosphate receptor). The insulin growth factor-II receptor (IGF2R) lacks signal transduction capacity, and its main role is to act as a sink for IGF-2 and make less IGF-2 available for binding with IGF-1R.


    Ψαρωτικα είναι αυτα,μην ανησυχεις....Just Marketing.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 18-04-10 11:21 #6
    Το avatar του χρήστη NICK7

    Εγγραφή
    18-04-2010
    Περ.
    ΠΕΙΡΑΙΑΣ
    Μηνύματα
    31
    Προεπιλογή
    Γεια σας παιδια ειμαι καινουργιος χρηστης και θα ηθελα να πω για την vpx syngex.
    Την χρησιμοποιω εδω και 2 βδομμαδες (1 scoop πρωι και 1 βραδυ) και εχω δει αποτελεσματα σε θεματα γραμμωσης
    νιωθω πιο πολυ σφιγμενος απο οτι πριν και για πρωτη φορα αρχισαν να φενοντε οι κοιλιακοι μου.


    Την προτεινω αφοβα οποιος θελει να δεσει για το βαρος του!!!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη NICK7 : 18-04-10 στις 11:31
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 18-04-10 11:35 #7
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    ειναι μια σκονη προτεινης με πρωτο συστατικο συμπυκνομενο ορο γαλακτος,κ δευτερευον συστατικο απομονομενο ορο...αυτο τι σημαινει??οτι δεν ειναι κακη,αλλα ειναι οσο καλη οσο μια αλλη προτεινη απο καποια αλλη εταιρια,χωρςι να χει τπτ το ιδιετερο..οπως εγραψε κ ο πολυνικος,οτι γρφει στο κουτι ειναι θεμα πλασαρισματος προιοντος..

    αυτο που μας ενδιαφερει,ειναι τι εχει μεσα,ποση προτεινη δινει ανα μεζουρα,κ η τιμη της..αν τα συγκρινουμε ολα αυτα(σχεση με καποια αλλη καλυτερης ποιοτητες εννοω ετσι??,στην ελλαδα)θα την απεφευγα οπως ο dr.levrone αποφευγει τις λαδομενες πανσετες,με ιδρωτα αποτα χερακια του γιαννη του καντηνιερη,για καρυκευμα..(γιατρε σε συμπονω,τρωγε κουακερ,φουλ!!)..

    δεν λεω οτι ειναι κακη,αλλα δεν ειναι κ οτι γραφει μπροστα στο κουτι(πλασαρετε σαν ισο).

    η για να το κανω πιο λιανα,θα την απεφευγα οπως ο διαολος το λιβανι
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη beefmeup : 18-04-10 στις 11:41
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 18-04-10 11:59 #8
    Το avatar του χρήστη NICK7

    Εγγραφή
    18-04-2010
    Περ.
    ΠΕΙΡΑΙΑΣ
    Μηνύματα
    31
    Προεπιλογή
    Δεν ξερω πολλα πραματα για την πρωτεινη αλλα ξερω οτι την φτιαχνει η γνωστη στη Αμερικη Vital Pharmaceuticals που εχει και την αλλη εταιρια την CytoSport, ρωτησα αυτον που μου την προτεινε κιολας και μου ειπε απο ποιοτητα ειναι καλη και σε τιμη, αν ηθελα να παρω καποια θα επερνα την nitrotech αλλα μου προτεινε αυτην γιαυτα που θελω.

    1 Scoop 30g=20g protein γιαυτο ισως ειναι πιο φθηνη
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 18-04-10 12:11 #9
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NICK7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ξερω πολλα πραματα για την πρωτεινη αλλα ξερω οτι την φτιαχνει η γνωστη στη Αμερικη Vital Pharmaceuticals που εχει και την αλλη εταιρια την CytoSport, ρωτησα αυτον που μου την προτεινε κιολας και μου ειπε απο ποιοτητα ειναι καλη και σε τιμη, αν ηθελα να παρω καποια θα επερνα την nitrotech αλλα μου προτεινε αυτην γιαυτα που θελω.

    1 Scoop 30g=20g protein γιαυτο ισως ειναι πιο φθηνη
    σε σχεση με νιτρο,παρε αυτη καλυτερα..η εταιρια ειναι καλη(απλα οχι τοσο διαδεδομενη στη ελλαδα),δεν θα χεις προβλημα
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 18-04-10 15:52 #10
    Το avatar του χρήστη NICK7

    Εγγραφή
    18-04-2010
    Περ.
    ΠΕΙΡΑΙΑΣ
    Μηνύματα
    31
    Προεπιλογή
    Καλυτερα που περνω αυτην γιατι για την NITRO εχουν ακουστει διαφορα για ανδρογονα μεσα και δεν θελω να χαλαω τον αργανισμο μου με τετοια ελεος 18 χρονων ειμαι ακομα μετα βλεπουμε!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 18-04-10 15:56 #11
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    φιλε η νιτρο εχει τοσο "ανδρο"μεσα οσο κ αυτη..η τουλαχιστον στις ιδιες πιθανοτητες παιζουν..μην σε απασχολουν αυτα που λενε,φημες του κωλου ειναι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 18-04-10 20:38 #12
    Το avatar του χρήστη Ramrod

    Εγγραφή
    21-03-2010
    Περ.
    Περιστέρι
    Μηνύματα
    2.348
    Προεπιλογή
    67% πρωτεϊνη? εμένα μου φαίνεται πολύ λίγο, προσωπικά δε θα την προτιμούσα...τώρα παιζει ρόλο και η τίμη βέβαια. Aν είναι τοοοοοσο φθηνη είναι καλή σα λυση ανάγκης χαμηλού budget.
    Μάθε τι χρειάζεται το σώμα σου και γιατί...
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 14-06-10 16:48 #13
    Το avatar του χρήστη hunteranimator

    Εγγραφή
    04-05-2010
    Περ.
    σαλαμινα
    Μηνύματα
    342
    Προεπιλογή
    οντως και εμενα μου φαινετε πολυ καλη λυση αυτη η πρωτεινη + και οτι ειναι η ποιο οικομικη στην ελληνικη αγορα μου φαινετε οτι θα την χτυπησω τον αλλον μηνα
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 14-06-10 17:11 #14
    Το avatar του χρήστη Ramrod

    Εγγραφή
    21-03-2010
    Περ.
    Περιστέρι
    Μηνύματα
    2.348
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο hunteranimator Εμφάνιση μηνυμάτων
    οντως και εμενα μου φαινετε πολυ καλη λυση αυτη η πρωτεινη + και οτι ειναι η ποιο οικομικη στην ελληνικη αγορα μου φαινετε οτι θα την χτυπησω τον αλλον μηνα
    Αμα την πάρεις ρίξε ένα review. έγώ τη whey maxx θέλω να δοκιμάσω σύντομα που είναι αντίστοιχης καθαρότητας...
    Μάθε τι χρειάζεται το σώμα σου και γιατί...
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 28-07-10 16:46 #15
    Το avatar του χρήστη ANGEL81

    Εγγραφή
    29-03-2010
    Περ.
    athens greece
    Μηνύματα
    133
    Question Syngex (VPN)
    παιδια καλησπερα....γνωριζει κανεις κατι γι αυτη τη πρωτεινη και την εταιρια της αν αξιζουν;δεν ειχα καλυτερες φωτο ν ανεβασω....
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες   
    I am the punishment of god...If you had not commited great sins,god would not have sent a punishment like me upon you,and when provoked,may the ashes of my enemies lay beneathe my feet -GENGIS KHAN
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 5 123 ... ΤελευταίαΤελευταία