Σελίδα 1 από 6 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 85
  1. 07-07-11 00:47 #1
    Το avatar του χρήστη ANTO1034

    Εγγραφή
    28-05-2011
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    140
    Προεπιλογή Συμπληρωματα αλλά για μικρες ηλικίες..
    Καλησπέρα!

    Είμαι 14 ετών, έχει έναν μήνα που έχω πάρει στα σοβαρά την γυμναστική. Θα ήθελα να μου πείτε κάποιο συμπλήρωμα..αλλά αγνό...που να κάνει δηλαδή για την ηλικία μου, να μην μου κάνει κακό, όπως παραδείγματος χάρη το μαγνήσιο.

    ΥΓ: Δεν ξέρω αν αυτά θεωρούνται συμπληρώματα, αλλά πιστεύω καταλάβατε τι θέλω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 07-07-11 01:09 #2
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ANTO1034 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα!

    Είμαι 14 ετών, έχει έναν μήνα που έχω πάρει στα σοβαρά την γυμναστική. Θα ήθελα να μου πείτε κάποιο συμπλήρωμα..αλλά αγνό...που να κάνει δηλαδή για την ηλικία μου, να μην μου κάνει κακό, όπως παραδείγματος χάρη το μαγνήσιο.

    ΥΓ: Δεν ξέρω αν αυτά θεωρούνται συμπληρώματα, αλλά πιστεύω καταλάβατε τι θέλω.
    Είσαι πολύ μικρός για να πάρεις κάποιο συμπλήρωμα, και επίσης να ξέρεις δεν είναι καλό να κάνεις κανένα πολύ βαρύ πρόγραμμα στο γυμναστήριο,

    γι αυτό προσπάθησε να τρως καλά και όσο μπορείς να μην ζορίζεις τον εαυτό σου στο γυμναστήριο.
    No money no
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 07-07-11 01:21 #3
    Το avatar του χρήστη ANTO1034

    Εγγραφή
    28-05-2011
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    140
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Kaloutsikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είσαι πολύ μικρός για να πάρεις κάποιο συμπλήρωμα, και επίσης να ξέρεις δεν είναι καλό να κάνεις κανένα πολύ βαρύ πρόγραμμα στο γυμναστήριο,

    γι αυτό προσπάθησε να τρως καλά και όσο μπορείς να μην ζορίζεις τον εαυτό σου στο γυμναστήριο.
    Ε ναι, προσέχω, αν και έχω πρόωρη ανάπτυξη και είναι ένα προνόμιο αυτό..μέχρι και γένια βγάζω..έχω και λίγο μούσι. Απλά μου είπε ο γυμναστής ότι το μαγνήσιο δεν είναι απολύτως τίποτα, απλά σου φέρνει πολύ κατούρημα. Για αυτό είπα να ρωτήσω αν υπάρχει κάτι άλλο που να μην κάνει κακό όπως το μαγνήσιο..
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 07-07-11 01:24 #4

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    Θεσ/νικη
    Μηνύματα
    590
    Προεπιλογή
    Οντως , πιστευω οτι ακομη δεν εχεις αναγκη απο συμπληρωματα , εφ'οσον κανεις μια ισοροπημενη διατροφη...

    Επειδη λογικα 14 χρονων , δεν θα μπορεις να μπλεξεις με διατροφες-μαγειρεματα , κοιταξε να τρως καλα...
    Καλα οχι μονο απο θεμα ποσοτητας αλλα και ποιοτητας..

    Φαε μαζι με το φαγητο που εχετε σπιτι και τη σαλατα σου , πιες το χυμο σου , φαε το φρουτο σου , φαε το αυγο σου , φαε και τη βρωμη σου ,πιες το γαλα σου και εισαι κομπλε !!!

    Εαν παλι πιστευεις οτι η καθημερινη σου διατροφη ειναι φτωχη σε βιταμινες, μεταλα κλπ , τοτε μπορεις να παρεις μια πολυβιταμινη....

    Γενικα να ξερεις , δεν υπαρχει τιποτα καλυτερο απο το καθαρο φαι....
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 07-07-11 01:30 #5
    Το avatar του χρήστη ANTO1034

    Εγγραφή
    28-05-2011
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    140
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stelios17 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οντως , πιστευω οτι ακομη δεν εχεις αναγκη απο συμπληρωματα , εφ'οσον κανεις μια ισοροπημενη διατροφη...

    Επειδη λογικα 14 χρονων , δεν θα μπορεις να μπλεξεις με διατροφες-μαγειρεματα , κοιταξε να τρως καλα...
    Καλα οχι μονο απο θεμα ποσοτητας αλλα και ποιοτητας..

    Φαε μαζι με το φαγητο που εχετε σπιτι και τη σαλατα σου , πιες το χυμο σου , φαε το φρουτο σου , φαε το αυγο σου , φαε και τη βρωμη σου ,πιες το γαλα σου και εισαι κομπλε !!!

    Εαν παλι πιστευεις οτι η καθημερινη σου διατροφη ειναι φτωχη σε βιταμινες, μεταλα κλπ , τοτε μπορεις να παρεις μια πολυβιταμινη....

    Γενικα να ξερεις , δεν υπαρχει τιποτα καλυτερο απο το καθαρο φαι....
    Κάνω διατροφή (για όγκο). Παρεξηγήθηκα μου φαίνεται.. δεν είπα για πρωτεΐνες κτλ. φυσικά και είμαι μικρός για τέτοια...είπα κάτι σαν το μαγνήσιο..κάτι αθώο αλλά ταυτόχρονα καλό για να με βοηθήσει όσο γίνετε..
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 07-07-11 01:32 #6

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    Θεσ/νικη
    Μηνύματα
    590
    Προεπιλογή
    Βοηθεια πανω σε τι ?...
    Καθε στοιχειο ,εχει διαφορετικη δραση...

    Γενικα , με μια πολυβιταμινη ομως θα εισαι καλημενος...!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 07-07-11 01:35 #7
    Το avatar του χρήστη ANTO1034

    Εγγραφή
    28-05-2011
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    140
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stelios17 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βοηθεια πανω σε τι ?...
    Καθε στοιχειο ,εχει διαφορετικη δραση...

    Γενικα , με μια πολυβιταμινη ομως θα εισαι καλημενος...!
    Ναι, όντως, δεν ήμουν κατατοπιστικός. Θέλω να κάνω όγκο. Θέλω αυτό που θα πάρω να με βοηθήσει είτε στον όγκο, είτε στο να μου δώσει ενέργεια στο γυμναστήριο..

    Η πολυβιταμίνη τι κάνει;
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 07-07-11 13:47 #8
    Το avatar του χρήστη amateur666

    Εγγραφή
    08-02-2011
    Περ.
    Τσερνομπιλ
    Μηνύματα
    1.735
    Προεπιλογή
    βασικα 14 χρονων εισαι λιγο μικροσ ακομα ...γιαυτο οπωσ ειπαν κ τα παιδια απο πανω μην κανεις καποιο βαρυ προγραμμα γυμναστικης απο τ 16 κ μετα αρχισε να πιεζεις σιγα σιγα τ σωμα σου..προσωπικη μου αποψη...
    τωρα αν θεσ καποιο συμπληρωμα μονο πολυβιταμίνη ..θα σου προτεινα..

    οσο για την απορια σου σε τι βοηθαει η πολυβιταμινη διαβασε αυτο ---> http://www.bodybuilding.gr/index.php...10-00&Itemid=4
    Αυτή τη στιγμή, κάποιοι ερωτεύονται...
    κάποιοι χωρίζουν.......
    και κάποιοι έχουν ήσυχο το κεφάλι τους...


    https://www.youtube.com/watch?v=JGwWNGJdvx8
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 07-07-11 13:50 #9
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    εμενα με βοηθησε τρελα πολυ το μαγνησιο παντως.το ιχθυελαιο και ο σιδηρος.
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 07-07-11 14:09 #10
    Το avatar του χρήστη ANTO1034

    Εγγραφή
    28-05-2011
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    140
    Προεπιλογή
    Δηλαδή τώρα θα με βοηθήσει περισσότερο το μαγνήσιο ή η πολυβιταμίνη; Γιατί δυστυχώς δεν μπορώ να τα πάρω και τα 2.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 07-07-11 14:28 #11
    Το avatar του χρήστη amateur666

    Εγγραφή
    08-02-2011
    Περ.
    Τσερνομπιλ
    Μηνύματα
    1.735
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ANTO1034 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλαδή τώρα θα με βοηθήσει περισσότερο το μαγνήσιο ή η πολυβιταμίνη; Γιατί δυστυχώς δεν μπορώ να τα πάρω και τα 2.
    υπαρχουν πολυβιταμινες που εχουν κ μαγνησιο μεσα ψαξε κ θα δεις .....
    Αυτή τη στιγμή, κάποιοι ερωτεύονται...
    κάποιοι χωρίζουν.......
    και κάποιοι έχουν ήσυχο το κεφάλι τους...


    https://www.youtube.com/watch?v=JGwWNGJdvx8
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 07-07-11 14:32 #12
    Το avatar του χρήστη ANTO1034

    Εγγραφή
    28-05-2011
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    140
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο amateur666 Εμφάνιση μηνυμάτων
    υπαρχουν πολυβιταμινες που εχουν κ μαγνησιο μεσα ψαξε κ θα δεις .....
    αα..οκ.. ευχαριστώ πολύ όλους σας.. θα το ψάξω!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 07-07-11 14:52 #13
    Το avatar του χρήστη manosthess24

    Εγγραφή
    03-01-2010
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    48
    Προεπιλογή
    Το μαγνησιο,οντως δεν ειναι τιποτα,απλα βοηθαει για να καλη ξεκουραση να χαλαρωσεις,τωρα απο εκει και περα επειδη εισαι μικρος να μην καταφυγεις ακομα σε συμπληρωμα ειτε πολυβιταμινης,ειτε μαγνησιο ειτε οτι δηποτε αλλο,μπορεις τις αναγκες του οργανισμου σου να τις καλυψεις ανετα απο την διατροφη,να κανεις και ενα σωστο προγραμμα γυμναστικης στα μετρα σου!εχεις χρονια ακομα μπροστα σου για να γινεις τουμπανο αν θες!
    Ετσι γιατι περιεργα την ειδα,γαμω την καλοσυνη μου και το φιλοτιμο μου,
    εγκανιαζω τον καινουριο εαυτο μου! twitter---> @manospentikis!!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 08-07-11 00:27 #14
    Το avatar του χρήστη ANTO1034

    Εγγραφή
    28-05-2011
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    140
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο manosthess24 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το μαγνησιο,οντως δεν ειναι τιποτα,απλα βοηθαει για να καλη ξεκουραση να χαλαρωσεις,τωρα απο εκει και περα επειδη εισαι μικρος να μην καταφυγεις ακομα σε συμπληρωμα ειτε πολυβιταμινης,ειτε μαγνησιο ειτε οτι δηποτε αλλο,μπορεις τις αναγκες του οργανισμου σου να τις καλυψεις ανετα απο την διατροφη,να κανεις και ενα σωστο προγραμμα γυμναστικης στα μετρα σου!εχεις χρονια ακομα μπροστα σου για να γινεις τουμπανο αν θες!
    Ναι. ξέρω, έχω καιρό. Αλλά επειδή η γυμναστική είναι πλέον μέρος της ζωής μου θέλω να πάρω μία ΑΘΏΑ βοήθεια. Μίλησα με τον γυμναστή μου αλλά και έναν φίλο (φοιτητή) και μου είπαν πως η centyrum είναι πολύ καλή και κάνει για την ηλικία μου. Θα πάω αύριο από το φαρμακείο και επί της ευκαιρίας θα πάρω και μια γνώμη από τον φαρμακοποιό.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 08-07-11 04:09 #15
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    για μενα παρε μια πολυβιταμινη τυπου centrum,bcaa και ομεγα 3...τπτ παραπανω σ αυτη την ηλικια..
    aesthetics 100/100
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 6 123 ... ΤελευταίαΤελευταία