Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 39
  1. 14-07-11 00:39 #16
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tasos2 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οχι φιλε για διαστημα 9 μηνων που διαρκουν οι πανελληνιες δε χανεις εφοσον κανεις υπερθερμιδικη (ή και ισοθερμιδικη). Το εχω περασει στον στρατο που δεν ειχα και φουλ πρωτεινη απλα εκανα υπερθερμιδικη με κυρια πηγη τους υδατανθρεκες και πρωτεινη σε λογικα πλαισια. Ημουν θολωμενος βεβαια στο τελος αλλα μυς δεν ειχα χασει τιποτα ουτε δυναμη. Τωρα αν καποιος το αφησει χρονια ακομα και με υπερθερμιδικη θα χασει αλλα για εναν χρονο δε τρεχει τιποτα.

    Φιλε που ανοιξες το θρεντ θυμησου να τρως πολυ. Το αν θα παρεις συμπληρωμα πρωτεινης δε λεει τιποτα γιατι μπορει η συνολικη διατροφη σου να ειναι ελλιπης. Θυμισου να κανεις υπερθερμιδικη και δε χανεις τιποτα. Και φυσικα καλυτερα να βαλεις λιπος παρα να χασεις μυς γιατι οι μυς μπαινουν δυσκολα ενω το λιπος φευγει πιο ευκολα
    τι λες μωρε??η απαντηση βρισκεται στα απο κατω ποστς

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ginus Εμφάνιση μηνυμάτων
    θα ατροφησουν καπως οι μυεις και θα χασουν την σκληραδα τους...βεβαια επειδη οι μυεις λειτουργουν βαση μνημης θα επανελθουν πολυ γρηγορα μολις ξαναρχισεις...βεβαια το θεωρω λιγο ακυρο να μην μπορεις να γυμναστεις καθολου αλλα αυτη ειναι δικια σου αποφαση και οχι δικια μου..και οντως ο τιτλος του thread ειναι καπως
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο El Topo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Eννοείται πως θα χάσεις μύες, όση πρωτεϊνη και να παίρνεις, άμα δεν ασκείσαι.
    Εδώ κανα 2 βδομάδες δεν πάμε γυμναστήριο γιατί μπορεί να είχαμε κάποιο μικροτραυματισμό και ήδη έχουμε πέσει λίγο σε χέρια κλπ, σε 9 μήνες εννοείται πως θα χάσεις ένα πολύ μεγάλο μέρος.


    Ωστόσο, επειδή το σώμα δεν ξεχνά, θα καταφέρεις με σωστή προπόνηση και γυμναστική να φτάσεις πολύ γρηγορότερα στο σημείο που ήσουν πριν κόψεις τα βάρη, οπότε δεν χρειάζεται να ανησυχείς.
    Ασχολήσου με τα σημαντικά για φέτος που είναι το διάβασμα και θα'χεις ολόκληρη την υπόλοιπη ζωή σου να κάνεις όση γυμναστική θες.
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 14-07-11 00:46 #17
    Το avatar του χρήστη tasos2

    Εγγραφή
    17-02-2010
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    3.315
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο COBRA_STYLE Εμφάνιση μηνυμάτων
    τι λες μωρε??η απαντηση βρισκεται στα απο κατω ποστς
    Δε χρειαζεται να χτυπας το κεφαλι σου. Δε το παιζω γνωστης απλα λεω τι εγινε στην περιπτωση μου οχι τη νομιζω.
    Σχεδον 9 μηνες ειχα να κανω απλα εκανα στις αδειες οποτε πες 8.

    Η απαντηση που λες οτι ειναι απο κατω τι εννοεις? Απαντηση σε τι? Στο τι εγιναν οι μυς μου οταν σταματησα? ΛΟΛ Πρεπει να διαβασω κανα βιβλιο δηλαδη για να μου πει τι εγιναν δε το εβλεπα?

    Τωρα καποιοι ρε παιδια που λετε οτι χανετε σε 2 βδομαδες τι να πω. Σταματηστε το καλυτερα το bb δεν εχει νοημα

    edit: Corba Style να υποθεσω οτι εχεις κανει πειραμα στον εαυτο σου σταματωντας 8 μηνες με υπερθερμιδικη και εχασες οποτε και το λες με τοη σιγουρια και εντονο υφος?
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη tasos2 : 14-07-11 στις 00:53

    My Records:
    Bench Press: 130kg
    Squat:6x100kg(game over)
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 14-07-11 00:49 #18
    Το avatar του χρήστη jimmy007

    Εγγραφή
    20-09-2010
    Περ.
    Athens,Greece
    Μηνύματα
    1.522
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tasos2 Εμφάνιση μηνυμάτων

    Τωρα καποιοι ρε παιδια που λετε οτι χανετε σε 2 βδομαδες τι να πω. Σταματηστε το καλυτερα το bb δεν εχει νοημα
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 14-07-11 00:51 #19
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tasos2 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δε χρειαζεται να χτυπας το κεφαλι σου. Δε το παιζω γνωστης απλα λεω τι εγινε στην περιπτωση μου οχι τη νομιζω.
    Σχεδον 9 μηνες ειχα να κανω απλα εκανα στις αδειες οποτε πες 8.

    Η απαντηση που λες οτι ειναι απο κατω τι εννοεις? Απαντηση σε τι? Στο τι εγιναν οι μυς μου οταν σταματησα? ΛΟΛ Πρεπει να διαβασω κανα βιβλιο δηλαδη για να μου πει τι εγιναν δε το εβλεπα?

    Τωρα καποιοι ρε παιδια που λετε οτι χανετε σε 2 βδομαδες τι να πω. Σταματηστε το καλυτερα το bb δεν εχει νοημα
    η απαντηση στο τι θα γινει αν ενα χρονο δεν γυμναζεται
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 14-07-11 00:55 #20

    Εγγραφή
    18-07-2009
    Μηνύματα
    3.435
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Invincible Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδιά είμαι 17 χρονών και παω για πανελλήνιες κατι που σημαινει οτι φετος θα πήξω στο διαβασμα και δεν θα εχω χρονο για gym ούτε γυμναστική στο σπίτι. Αν παίρνω την κατάλληλη ποσότητα πρωτείνης θα χάσω και πάλι τους μύες μου χωρίς προπόνηση?


    Υπάρχει κανένας τρόπος να διατηρήσω την μυική μου μάζα χωρις να την αυξομειώνω?
    η ηλικια που εισαι ειναι το καλυτερο αναβολικο.κι αν ησουν και πιο μικρος θα ηταν ακομα πιο ευκολα τα πραγματα. γιατι? γιατι εισαι πανω στην αναπτυξη και οαν εισαι στην αναπτυξη και τρως σωστα,γινεται αυτο που λεει η λεξη,δηλαδη αναπτυσεσαι.αανπτυσονται τα οστα σου οι συνδεσμοι οι χονδροι και αυτο που σε ενδιαφερει πιο πολυ απ'ολα οι μυες σου.

    αν λοιπον τρως επαρκη ποσοτητα πρωτεινης λογικα δε θα χασεις κατι.αλλωστε στην ηλικια που εισαι δε θα εχεις προλαβει να εχεις αναπτυξει τρομερα μυωδες σωμα εκτος αν κανεις bbing με αγωνιστικες βλεψεις απο τα 12 σου ξερω γω. αν εχεις υπερβολικα ανεπτυγμενο μυικο συστημα τοτε ναι κατι ψιλα ισως τα απωλεσεις.

    αυτο που ωστοσο θα γινει αλλα δε θα πρεπει να σε αποθαρρυνει ειναι η απωλεια καποιων ενδομυικων υγρων λογω του οτι ο μυς δε θα δεχεται προπονητικα ερεθισματα ωστε να τραβει νερα ενω (αναλογως με το γονιδιακο/ορμονικο σου προφιλ) ισως χασουν λιγο σε σκληραδα οι μυες σου,αλλα ολα αυτα ειναι παροδικα.

    ο μυς ειναι σαν μπαλονι.απαξ και το φουσκωσεις μια φορα μετα πανευκολα ξαναφουσκωνει ακομα κι αν το ξεφουσκωσεις προσωρινα. οποτε οταν ξαναρχισεις τα βαρη θα ξαναμαζεψουν τα βερα.στα λεω λιγο μπακαλιστικα για να καταλαβεις.

    δωσε βαση στα μθηματα σου και εχεις ολα τα χρονια μποστα σου για βαρη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 14-07-11 00:56 #21
    Το avatar του χρήστη tasos2

    Εγγραφή
    17-02-2010
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    3.315
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο COBRA_STYLE Εμφάνιση μηνυμάτων
    η απαντηση στο τι θα γινει αν ενα χρονο δεν γυμναζεται
    Οκ αστο δε βγαινει νοημα

    My Records:
    Bench Press: 130kg
    Squat:6x100kg(game over)
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 14-07-11 00:58 #22
    Το avatar του χρήστη tasos2

    Εγγραφή
    17-02-2010
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    3.315
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο savage Εμφάνιση μηνυμάτων
    η ηλικια που εισαι ειναι το καλυτερο αναβολικο.κι αν ησουν και πιο μικρος θα ηταν ακομα πιο ευκολα τα πραγματα. γιατι? γιατι εισαι πανω στην αναπτυξη και οαν εισαι στην αναπτυξη και τρως σωστα,γινεται αυτο που λεει η λεξη,δηλαδη αναπτυσεσαι.αανπτυσονται τα οστα σου οι συνδεσμοι οι χονδροι και αυτο που σε ενδιαφερει πιο πολυ απ'ολα οι μυες σου.

    αν λοιπον τρως επαρκη ποσοτητα πρωτεινης λογικα δε θα χασεις κατι.αλλωστε στην ηλικια που εισαι δε θα εχεις προλαβει να εχεις αναπτυξει τρομερα μυωδες σωμα εκτος αν κανεις bbing με αγωνιστικες βλεψεις απο τα 12 σου ξερω γω. αν εχεις υπερβολικα ανεπτυγμενο μυικο συστημα τοτε ναι κατι ψιλα ισως τα απωλεσεις.

    αυτο που ωστοσο θα γινει αλλα δε θα πρεπει να σε αποθαρρυνει ειναι η απωλεια καποιων ενδομυικων υγρων λογω του οτι ο μυς δε θα δεχεται προπονητικα ερεθισματα ωστε να τραβει νερα ενω (αναλογως με το γονιδιακο/ορμονικο σου προφιλ) ισως χασουν λιγο σε σκληραδα οι μυες σου,αλλα ολα αυτα ειναι παροδικα.

    ο μυς ειναι σαν μπαλονι.απαξ και το φουσκωσεις μια φορα μετα πανευκολα ξαναφουσκωνει ακομα κι αν το ξεφουσκωσεις προσωρινα. οποτε οταν ξαναρχισεις τα βαρη θα ξαναμαζεψουν τα βερα.στα λεω λιγο μπακαλιστικα για να καταλαβεις.

    δωσε βαση στα μθηματα σου και εχεις ολα τα χρονια μποστα σου για βαρη.
    Το πιο σωστο και ακριβες ποστ

    My Records:
    Bench Press: 130kg
    Squat:6x100kg(game over)
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 14-07-11 04:00 #23
    Το avatar του χρήστη El Topo

    Εγγραφή
    16-04-2010
    Περ.
    desert
    Μηνύματα
    393
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tasos2 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δε χρειαζεται να χτυπας το κεφαλι σου. Δε το παιζω γνωστης απλα λεω τι εγινε στην περιπτωση μου οχι τη νομιζω.
    Σχεδον 9 μηνες ειχα να κανω απλα εκανα στις αδειες οποτε πες 8.

    Η απαντηση που λες οτι ειναι απο κατω τι εννοεις? Απαντηση σε τι? Στο τι εγιναν οι μυς μου οταν σταματησα? ΛΟΛ Πρεπει να διαβασω κανα βιβλιο δηλαδη για να μου πει τι εγιναν δε το εβλεπα?

    Τωρα καποιοι ρε παιδια που λετε οτι χανετε σε 2 βδομαδες τι να πω. Σταματηστε το καλυτερα το bb δεν εχει νοημα

    edit: Corba Style να υποθεσω οτι εχεις κανει πειραμα στον εαυτο σου σταματωντας 8 μηνες με υπερθερμιδικη και εχασες οποτε και το λες με τοη σιγουρια και εντονο υφος?
    Τι να σταματήσουμε το bb ρε συ?
    Εννοείται πως χάνεις, έστω και λίγο, σε μυικότητα αν κάνεις αποχή 2 εβδομάδες. Δεν είπε κανείς πως μένεις μισός, αλλά το σώμα ατροφεί λιγάκι, γι'αυτό και όταν ξαναξεκινάς προπόνηση μετά από αποχή 10-15 μερών πιάνεσαι πολύ πιο έντονα.
    Εγώ πρόσφατα λόγω μιας ίωσης είχα να κάνω προπόνηση 15 μέρες και είχα χάσει σχεδόν 1 εκατοστό (0,7 για την ακρίβεια) απ'τα χέρια, το οποίο μέσα σε 2 προπονήσεις το πήρα πάλι βέβαια και είχα και λίγο ακόμα bonus.

    Φυσικά, όπως είπε κι ο savage, όταν είσαι 17 χρονών έχεις αναπτύξει λίγη μυικότητα λογικά και σε συνδυασμό με το νεαρό της ηλικίας, θα χάσεις λίγο.
    Αλλά άμα έχεις πολλούς μύες και δεν τους δίνεις ερέθισμα για 9 μήνες, προφανώς και ένα μεγάλο μέρος τους θα φύγει.
    Όσο πιο ανεπτυγμένη μυικότητα έχεις λοιπόν, τόσο πιο πολλές θα είναι και οι απώλειες.

    Από'κει και πέρα, όπως ξαναείπα η γυμναστική χαμένη δεν πάει.
    Όσο πιο γυμνασμένος είσαι, τόσο πιο γρήγορα θα επανέλθεις ύστερα από αποχή μερικών μηνών-ετών.
    the more people agree with me
    the more I think I'm wrong
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 14-07-11 08:18 #24
    Το avatar του χρήστη ggeorge

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    Αθηνα
    Μηνύματα
    510
    Προεπιλογή
    κατσε και διαβασε ενα χρόνο...

    Δε χαθηκε ο κοσμος με ενα μικρό διαλυμμα απο τα βαρη.
    Μετα θα εχεις ολο το χρόνο να επανελθεις...
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 14-07-11 09:53 #25
    Το avatar του χρήστη tasos2

    Εγγραφή
    17-02-2010
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    3.315
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο El Topo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι να σταματήσουμε το bb ρε συ?
    Εννοείται πως χάνεις, έστω και λίγο, σε μυικότητα αν κάνεις αποχή 2 εβδομάδες. Δεν είπε κανείς πως μένεις μισός, αλλά το σώμα ατροφεί λιγάκι, γι'αυτό και όταν ξαναξεκινάς προπόνηση μετά από αποχή 10-15 μερών πιάνεσαι πολύ πιο έντονα.
    Εγώ πρόσφατα λόγω μιας ίωσης είχα να κάνω προπόνηση 15 μέρες και είχα χάσει σχεδόν 1 εκατοστό (0,7 για την ακρίβεια) απ'τα χέρια, το οποίο μέσα σε 2 προπονήσεις το πήρα πάλι βέβαια και είχα και λίγο ακόμα bonus.

    Φυσικά, όπως είπε κι ο savage, όταν είσαι 17 χρονών έχεις αναπτύξει λίγη μυικότητα λογικά και σε συνδυασμό με το νεαρό της ηλικίας, θα χάσεις λίγο.
    Αλλά άμα έχεις πολλούς μύες και δεν τους δίνεις ερέθισμα για 9 μήνες, προφανώς και ένα μεγάλο μέρος τους θα φύγει.
    Όσο πιο ανεπτυγμένη μυικότητα έχεις λοιπόν, τόσο πιο πολλές θα είναι και οι απώλειες.

    Από'κει και πέρα, όπως ξαναείπα η γυμναστική χαμένη δεν πάει.
    Όσο πιο γυμνασμένος είσαι, τόσο πιο γρήγορα θα επανέλθεις ύστερα από αποχή μερικών μηνών-ετών.
    Φιλε μου ειπα πιο πανω τι εγινε σε μενα με αποχη 8 μηνων με υπερθερμιδικη και σε ηλικια 22 χρονων οχι 17. Τωρα οσοι εξακολουθειτε και λετε το τι νομιζετε ενω εγω λεω τι συνεβη πανω τι να πω. Ας ακουσει ο καθενας οποιον θελει, ο νοων νοειτο.

    Αυτο που λες οτι εχασες σε 2 βδομαδες φυσικα και δεν ισχυει στους περισσοτερους. Ακομα και σε σενα κατα πασα πιθανοτητα θα ηταν ενδομυικα υγρα που λεει και ο savage και οχι μυικη μαζα γι αυτο φαινομενικα σου φανηκε οτι εχασες εκτος αν εμενες νυστικος οπου το σωμα αναγκαζεται να παρει ενεργεια απο τους μυς.
    Τωρα αν μιλαμε για πληρη αποχη ας πουμε 4 χρονια ε εκει θα χασεις νταξει.

    Να πω στον φιλο που ανοιξε το θρεντ οτι αν κανει μαζι με την υπερθερμιδικη που ειπα και μια προπονηση τη βδομαδα ή εστω το 10ημερο ισα ισα να φερνει πρηξιμο στους μυς ουτε ενδομυικα υγρα δε θα χασει. Και μετα οταν επιστρεψεις θα γινεις ανεβεις ακομα περισσοτερο γιατι θα εχεις κανει μια καλη ξεκουραση.

    My Records:
    Bench Press: 130kg
    Squat:6x100kg(game over)
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 14-07-11 10:56 #26
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tasos2 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φιλε μου ειπα πιο πανω τι εγινε σε μενα με αποχη 8 μηνων με υπερθερμιδικη και σε ηλικια 22 χρονων οχι 17. Τωρα οσοι εξακολουθειτε και λετε το τι νομιζετε ενω εγω λεω τι συνεβη πανω τι να πω. Ας ακουσει ο καθενας οποιον θελει, ο νοων νοειτο.

    Αυτο που λες οτι εχασες σε 2 βδομαδες φυσικα και δεν ισχυει στους περισσοτερους. Ακομα και σε σενα κατα πασα πιθανοτητα θα ηταν ενδομυικα υγρα που λεει και ο savage και οχι μυικη μαζα γι αυτο φαινομενικα σου φανηκε οτι εχασες εκτος αν εμενες νυστικος οπου το σωμα αναγκαζεται να παρει ενεργεια απο τους μυς.
    Τωρα αν μιλαμε για πληρη αποχη ας πουμε 4 χρονια ε εκει θα χασεις νταξει.

    Να πω στον φιλο που ανοιξε το θρεντ οτι αν κανει μαζι με την υπερθερμιδικη που ειπα και μια προπονηση τη βδομαδα ή εστω το 10ημερο ισα ισα να φερνει πρηξιμο στους μυς ουτε ενδομυικα υγρα δε θα χασει. Και μετα οταν επιστρεψεις θα γινεις ανεβεις ακομα περισσοτερο γιατι θα εχεις κανει μια καλη ξεκουραση.
    Παλήκαρε στο πρώτο σου πόστ δεν μίλησες τι παίζει σε σένα (Οχι φιλε για διαστημα 9 μηνων που διαρκουν οι πανελληνιες δε χανεις εφοσον κανεις υπερθερμιδικη)

    σε δύο βδομάδες σίγουρα δεν χάνεις από δύναμη,
    σε ένα μήνα όμως θα έχεις σίγουρα απόλια (σε μένα προσωπικά),
    τώρα για 4 χρόνια που είπες, άστο καλύτερα, και αμα παίρνεις και κρεατίνη κιώλας,
    εκεί να δεις.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Kaloutsikos : 14-07-11 στις 11:03
    No money no
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 14-07-11 11:13 #27
    Το avatar του χρήστη tasos2

    Εγγραφή
    17-02-2010
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    3.315
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Kaloutsikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παλήκαρε στο πρώτο σου πόστ δεν μίλησες τι παίζει σε σένα (Οχι φιλε για διαστημα 9 μηνων που διαρκουν οι πανελληνιες δε χανεις εφοσον κανεις υπερθερμιδικη)
    Γιατι εγω τι ειμαι κανα muscle freak και δε χανω? Ή μηπως εσεις που χανετε εχετε τρομερη μαζα πολυ μεγαλυτερη απ τη δικη μου (αμφιβαλλω)?

    Αφου εγινε σε μενα δηλαδη ετσι θα γινεται στους περισσοτερους αυτο εννοω.

    Διαβασε το ποστ του savage που εχει μεγαλυτερη εμπειρια και ασε τι λεει ο ενας κι ο αλλος

    My Records:
    Bench Press: 130kg
    Squat:6x100kg(game over)
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 14-07-11 11:14 #28
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    καλα κανε το πιο απλο για να ηρεμησεις.αφιερωνε 10 λεπτα το πρωι.παρε ενα μονοζυγο κ κανε λιγες ελξεις και λιγες καμψεις το πρωι.κανε λιγες προβολες και λιγα καθισματα κ κανα 2 σετακια κοιλιακων.10 λεπτα να παρουν αντε 15.απο το τπτ τουλαχιστον κατι ειναι .στη τελικη κανε powerlifting αλλα μην ανχωνεσαι θα δεις πως θα χεις χρονο αν φτιαξεις προγραμμα μια ωριτσα τη μερα θα την εχεις.
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 14-07-11 11:30 #29
    Το avatar του χρήστη Gaspari

    Εγγραφή
    07-10-2010
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    600
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο exkaliber Εμφάνιση μηνυμάτων
    ξενερωσα
    αλλα πραγματα περιμενα σ αυτο το θεμα
    +1....
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 14-07-11 13:59 #30
    Kris Dim follower
    Το avatar του χρήστη thegravijia

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Μηνύματα
    6.708
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Invincible Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδιά είμαι 17 χρονών και παω για πανελλήνιες κατι που σημαινει οτι φετος θα πήξω στο διαβασμα και δεν θα εχω χρονο για gym ούτε γυμναστική στο σπίτι. Αν παίρνω την κατάλληλη ποσότητα πρωτείνης θα χάσω και πάλι τους μύες μου χωρίς προπόνηση?


    Υπάρχει κανένας τρόπος να διατηρήσω την μυική μου μάζα χωρις να την αυξομειώνω?
    κατσε μια χρονια και ασε τα ολα στην ακρη
    τον μελλον παιζετε εδω
    αμα περασεις θα εχεις ολο το χρονο
    και γω θα ξαναδωσω του χρονου και δεν προκειται να πατησω gym γιατι θα χανω ωρες απο το διαβασμα (δεν θυμαμαι ποτε να το εχω σταματηση ουτε καν για βδομαδα τεσπα)
    κοιτα να διαβασεις τωρα (μονο μην βγαλεις πιο πανω απο μενα) και εχεις μετα χρονια να γινεις τιτανομεγιστος...
    και να θα τα χασεις τα περισοτερα αλλα στο σημειο που ησουνα θα μπορεσεις να πας πολυ γρηγορα με το πουξαναρχισεις
    bigger weights mean more mass.
    http://mdtv.musculardevelopment.com/...view/1935/218/
    Watch as Kai Greene lets his emotions do the talking about how feels homesick
    http://www.youtube.com/watch?v=Y7CqVPKbQ3cRonnie
    Ronnie Coleman 8X Mr Olympia
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία