Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 10
  1. 23-07-11 17:44 #1
    Προεπιλογή Musclespeed και ερωτησεις διατροφης..
    Γεια χαρά σε όλους!
    Είμαι καινούριο μέλος και γράφτηκα για να διαβάσω διάφορες συμβουλές διατροφής,έτσι ώστε το σώμα και οι μύες μου να γίνουν εκρηκτικοί και να έχω ουσιαστική δύναμη,πέρα από την εμφάνιση!
    Είμαι αθλητής μαχητικών πολεμικών τεχνών,γι'αυτό δεν με πολυνοιάζει η εμφάνιση του σώματος μου τόσο,όσο να είμαι ουσιαστικά δυνατός και εκρηκτικός,δηλαδή γρήγορος!
    Μου πρότειναν το προιόν ''MUSCLESPEED'' για αυτήν την δουλειά-προετοιμασία που θέλω να κάνω...η αλήθεια είναι οτί εγώ όλα αυτά τα φοβάμαι και τα αποφεύγω...το μόνο που έχω δοκιμάσει στη ζωή μου είναι η προτείνη...
    -Το ξέρει κανείς αυτό το προιόν???
    -Τι κάνει ακριβώς???
    -Σε ποιά δοσολογία πρέπει να χορηγείται???

    -Πέρα από το συγκεκριμένο προιόν,καθαρά από θέμα διατροφής τι είναι καλό να κάνω???

    Ευχαριστώ πολύ!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 23-07-11 18:22 #2
    Το avatar του χρήστη tasos2

    Εγγραφή
    17-02-2010
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    3.315
    Προεπιλογή
    Αμινοξεα εχει μεσα. Μη το φοβασαι. Τωρα ποσο αποτεσματικο ειναι δεν εχω ιδεα
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη tasos2 : 23-07-11 στις 18:25

    My Records:
    Bench Press: 130kg
    Squat:6x100kg(game over)
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 23-07-11 18:28 #3
    Προεπιλογή
    βρηκατε καποιο site που να λεει στα ελληνικα τι ειναι !!!;
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 23-07-11 18:43 #4
    Το avatar του χρήστη tasos2

    Εγγραφή
    17-02-2010
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    3.315
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο SOSTARAS Εμφάνιση μηνυμάτων
    βρηκατε καποιο site που να λεει στα ελληνικα τι ειναι !!!;
    Oχι στα αγγλικα το διαβασα. Λεει οτι εχει καποια συγκεκριμενα αμινοξεα που ενισχυουν την παραγωγη καποιων ορμονων που ειναι υπευθυνες για την εκρηκτικοτητα των μυων. Καπως ετσι.

    My Records:
    Bench Press: 130kg
    Squat:6x100kg(game over)
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 23-07-11 19:39 #5
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tasos2 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Oχι στα αγγλικα το διαβασα. Λεει οτι εχει καποια συγκεκριμενα αμινοξεα που ενισχυουν την παραγωγη καποιων ορμονων που ειναι υπευθυνες για την εκρηκτικοτητα των μυων. Καπως ετσι.
    και που το βρισκεισ αυτο;;σε ελλαδα παιζει;
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 23-07-11 19:48 #6
    Το avatar του χρήστη onymos

    Εγγραφή
    24-08-2010
    Περ.
    patras
    Μηνύματα
    245
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Vasi1is Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γεια χαρά σε όλους!
    Είμαι καινούριο μέλος και γράφτηκα για να διαβάσω διάφορες συμβουλές διατροφής,έτσι ώστε το σώμα και οι μύες μου να γίνουν εκρηκτικοί και να έχω ουσιαστική δύναμη,πέρα από την εμφάνιση!
    Είμαι αθλητής μαχητικών πολεμικών τεχνών,γι'αυτό δεν με πολυνοιάζει η εμφάνιση του σώματος μου τόσο,όσο να είμαι ουσιαστικά δυνατός και εκρηκτικός,δηλαδή γρήγορος!
    Μου πρότειναν το προιόν ''MUSCLESPEED'' για αυτήν την δουλειά-προετοιμασία που θέλω να κάνω...η αλήθεια είναι οτί εγώ όλα αυτά τα φοβάμαι και τα αποφεύγω...το μόνο που έχω δοκιμάσει στη ζωή μου είναι η προτείνη...
    -Το ξέρει κανείς αυτό το προιόν???
    -Τι κάνει ακριβώς???
    -Σε ποιά δοσολογία πρέπει να χορηγείται???

    -Πέρα από το συγκεκριμένο προιόν,καθαρά από θέμα διατροφής τι είναι καλό να κάνω???

    Ευχαριστώ πολύ!
    η χρονια προπονηση θα σ προσφερει δυναμη κ εκρηκτικοτητα....και να κανει αυτο που λεει, το προιον αυτο, θα ειναι σε ποσοστο που δε θα το αντιλαμβανεσαι....αυτο στο λεω σιγουρα.
    ουδεις επικινδυνοδεστερος απο τον ευγερτηθεντα αχαριστον
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 23-07-11 19:48 #7
    Το avatar του χρήστη Madd_Chadd

    Εγγραφή
    26-09-2010
    Περ.
    serres
    Μηνύματα
    3.844
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Vasi1is Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γεια χαρά σε όλους!
    Είμαι καινούριο μέλος και γράφτηκα για να διαβάσω διάφορες συμβουλές διατροφής,έτσι ώστε το σώμα και οι μύες μου να γίνουν εκρηκτικοί και να έχω ουσιαστική δύναμη,πέρα από την εμφάνιση!
    Είμαι αθλητής μαχητικών πολεμικών τεχνών,γι'αυτό δεν με πολυνοιάζει η εμφάνιση του σώματος μου τόσο,όσο να είμαι ουσιαστικά δυνατός και εκρηκτικός,δηλαδή γρήγορος!
    Μου πρότειναν το προιόν ''MUSCLESPEED'' για αυτήν την δουλειά-προετοιμασία που θέλω να κάνω...η αλήθεια είναι οτί εγώ όλα αυτά τα φοβάμαι και τα αποφεύγω...το μόνο που έχω δοκιμάσει στη ζωή μου είναι η προτείνη...
    -Το ξέρει κανείς αυτό το προιόν???
    -Τι κάνει ακριβώς???
    -Σε ποιά δοσολογία πρέπει να χορηγείται???

    -Πέρα από το συγκεκριμένο προιόν,καθαρά από θέμα διατροφής τι είναι καλό να κάνω???

    Ευχαριστώ πολύ!
    Σε λαθος τοπικ μας συστηθηκες!!!
    If you eat like a girl you look like a girl!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 23-07-11 19:52 #8
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο onymos Εμφάνιση μηνυμάτων
    η χρονια προπονηση θα σ προσφερει δυναμη κ εκρηκτικοτητα....και να κανει αυτο που λεει, το προιον αυτο, θα ειναι σε ποσοστο που δε θα το αντιλαμβανεσαι....αυτο στο λεω σιγουρα.
    και κατι ακομη αν το σταματησει παλι καποια στιγμη θα πεσει στην ιδια αποδοση με πριν ;!!η θα μορεσει να κρατησει αυτο το κλικ το παραπανω που θα του δωσει και αν ναι σε τι ποσοστο;
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 23-07-11 20:54 #9
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο onymos Εμφάνιση μηνυμάτων
    η χρονια προπονηση θα σ προσφερει δυναμη κ εκρηκτικοτητα....και να κανει αυτο που λεει, το προιον αυτο, θα ειναι σε ποσοστο που δε θα το αντιλαμβανεσαι....αυτο στο λεω σιγουρα.

    Προπονούμαι αρκετά χρόνια,όμως υστερώ κατά τη δικιά μου γνώμη και στόχους σε ταχύτητα...κάτι που το θεωρώ το πιο σημαντικό στις πολεμικές τέχνες!Αφορμή για όλη αυτήν την κουβέντα είναι πως προετοιμάζομαι για τους αγώνες τον Οκτόμβρη και έχω αρκετό άγχος...θέλω να τα πάω πολύ καλά και να διακριθώ!
    Ψάχνω αυτό το ''κάτι'' μέσω διατροφής κυρίως,που θα μου δώσει έξτρα εκρηκτικότητα...και ταυτόχρονα μου πρότειναν και το προιόν αυτό...
    Επίσης η παρατήρηση-απορία του ''SOSTARAS'' ήταν πολύ εύστοχη!
    Τα αμινοξέα που είπε ο ''tassos2'' ότι εμπεριέχονται μέσα θα ''ξαγρυπνίσουν'' τους μύες και το σώμα μου μια για πάντα ή με το που τελειώσει το προιόν θα τελειώσει και αυτή η εκρηκτικότητα που υποτίθεται πως παρέχει???
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 24-07-11 00:28 #10
    Το avatar του χρήστη tasos2

    Εγγραφή
    17-02-2010
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    3.315
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Vasi1is Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επίσης η παρατήρηση-απορία του ''SOSTARAS'' ήταν πολύ εύστοχη!
    Τα αμινοξέα που είπε ο ''tassos2'' ότι εμπεριέχονται μέσα θα ''ξαγρυπνίσουν'' τους μύες και το σώμα μου μια για πάντα ή με το που τελειώσει το προιόν θα τελειώσει και αυτή η εκρηκτικότητα που υποτίθεται πως παρέχει???
    Κοιτα δεν ειναι καποιο φαρμακο οπως ειπαν σωστα πανω μην περιμενεις θεαματικο αποτελεσμα ανεξαρτητα απο το τι υποσχεται. Η εκρηκτικοτητα θα ερθει σε συνδιασμο με την αναλογη προπονηση δε νομιζω απο μονο του που το παιρνεις να σου δινει εκρηκτικοτητα. Αυτα τα αμινοξεα που εχει βοηθουν στην παραγωγη καποιων ορμονων που δινουν εκρηκτικοτητα δε σημαινει οτι χωρις αυτα σε συμπληρωμα δεν παραγεις αυτες τις ορμονες απο μονος σου. Σου δινει απλως ενα κλικ παντα σε συνδιασμο με προπονηση. Τωρα αν ηταν να παιρνεις εξωγενως αυτες τις ορμονες τοτε θα εχανες μολις σταματησεις γιατι θα ηταν μειωμενη και η παραγωγη των ορμονων απο τον ιδιο τον οργανισμο, με κατι ομως που ειναι συμπληρωμα διατροφης δε νομιζω να γινεται αυτο. Τωρα αν σταματησεις γενικα δηλαδη και τις προπονησεις προφανως και θα χασεις

    My Records:
    Bench Press: 130kg
    Squat:6x100kg(game over)
    Απάντηση με παράθεση