Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 6 από 6
  1. 01-08-11 14:18 #1
    Προεπιλογή Test Charge XT (EFX)
    καλησπερα και απο εμενα μηπως εχει δοκιμασει κανενας το εν λογω προιον?


    ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
    ΠΗΓΗ(xtreme-stores)


    Όλοι γνωρίζουν ότι η τεστοστερόνη είναι ο βασιλιάς των ορμονών, όσον αφορά στο bodybuilding. Είναι η ορμόνη-κλειδί που θα καθορίσει πόσο μπορείς να αυξήσεις τη δύναμη και τη μυϊκότητά σου.
    Μέχρι τώρα υπήρχε μόνο ένας τρόπος να αυξήσεις τα επίπεδα τεστοστερόνης. Μέχρι τη στιγμή που σχεδιάσαμε το Test Charge!


    Το Τest Charge δεν περιέχει κανένα είδος προορμόνης και καμία απολύτως απαγορευμένη ουσία.


    Τι είναι το Test Charge;
    Το Τest Charge είναι ένα μη προορμονικό, απόλυτα φυσικό συμπλήρωμα για αύξηση της ενδογενούς τεστοστερόνης, το οποίο ΣΥΝΕΡΓΑΖΕΤΑΙ με την φυσική παραγωγή τεστοστερόνης του ίδιου του σώματός μας. Αυτή η εξελιγμένη φόρμουλα συνδυάζει μερικά από τα πιο αποτελεσματικά και νόμιμα συστατικά με ένα νέο συστατικό, άγνωστο μέχρι τώρα, το Taxadral. Το συγκεκριμένο συστατικό βρίσκεται μόνο σε ένα μέρος στον κόσμο και υπάρχει μόνο ΜΙΑ εταιρία που αναζήτησε, βρήκε και εκμεταλλεύτηκε αυτό το φυτό.
    Το μυστικό του Flex Wheeler αποκαλύφτηκε.


    Το Test Charge είναι το μυστικό όπλο του πρωταθλητή Flex Wheeler κατά τη διάρκεια της μεταμόρφωσής του. Αυτή η απίθανη φόρμουλα είχε μείνει ως επτασφράγιστο μυστικό για πάνω από 3 χρόνια. Όμως τώρα η τρελή του ιστορία βγαίνει επιτέλους στην επιφάνεια από τον άνθρωπο που το ανακάλυψε.


    «Πολλοί μπορεί να μην το γνωρίζουν, αλλά πριν 3 χρόνια, έγινα συνεργάτης της All American EFX. Το χρονικό σημείο δεν θα μπορούσε να είναι καλύτερο, αφού εκείνη ακριβώς τη στιγμή το Test Charge ήταν ακόμα άγνωστο. Το πρόβλημα ήταν ότι ακόμα δεν είχαμε τις κατάλληλες μελέτες, οπότε έθεσα το σώμα μου ως τον καλύτερο κριτή. Μετά από 3 χρόνια, σήμερα, η EFX κι εγώ είμαστε στην ευχάριστη θέση να μοιραστούμε με όλους σας αυτή την καταπληκτική φόρμουλα.
    Ίσως είναι το πιο απίστευτο προϊόν που έχω δοκιμάσει ποτέ. Είναι Ο λόγος για τον οποίο αποφάσισα να ακολουθήσω άλλο δρόμο στην καριέρα μου και να χρησιμοποιώ μόνο φυσικά συμπληρώματα διατροφής. Από τότε η εξέλιξή μου είναι ακόμα καλύτερη, νιώθω καλύτερα και είμαι πιο υγιής. Είμαι σίγουρος ότι θα έχετε τα ίδια αποτελέσματα με το Test Charge.»
    Flex Wheeler, IFBB Legend & Living Proof™

    1 δόση (1/2 καπάκι) το πρωί με άδειο στομάχι. Και άλλη μία δόση (1/2 καπάκι) πριν τον ύπνο. Προτεινόμενη λήψη για 30 συνεχείς ημέρες. Διακοπή 7 ημερών πριν ξεκινήσουμε νέο κύκλο


    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες    
    Απάντηση με παράθεση
     

  2.  

  3. 25-01-12 15:42 #3
    Προεπιλογή
    ευχαριστω πολυνικος νομιζα οτι το Post ειχε σβηστει εαν καποιος το εχει δοκιμασει εμπειρικα γιατι
    ειναι και ακριβουτσικο ας μας πει μια γνωμη..
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 25-01-12 17:00 #4
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    βασικα μουφα το βλεπω..... το πρωτο συστατικο ειναι πευκο!!!
    Το ποτό και το κάπνισμα με βοήθησαν να κόψω το γυμναστήριο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 25-01-12 17:16 #5
    Το avatar του χρήστη sak

    Εγγραφή
    06-03-2009
    Περ.
    KΑΒΑΛΑ
    Μηνύματα
    143
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Devil Εμφάνιση μηνυμάτων
    βασικα μουφα το βλεπω..... το πρωτο συστατικο ειναι πευκο!!!
    ...και το δευτερο σπανακι??? Spinach λεει!
    (?)
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 25-01-12 17:25 #6
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sak Εμφάνιση μηνυμάτων
    ...και το δευτερο σπανακι??? Spinach λεει!
    ο ναι.....

    και να πεις οτι μιλαγε για extract πες παει στο διαλο.... αλλα μιλαει για το φυτο....
    Το ποτό και το κάπνισμα με βοήθησαν να κόψω το γυμναστήριο!
    Απάντηση με παράθεση