Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 14 από 14
  1. 08-08-11 20:14 #1
    Το avatar του χρήστη rex31

    Εγγραφή
    02-04-2011
    Περ.
    Athens,Metamorfwsh
    Μηνύματα
    64
    Προεπιλογή Συνδυασμός Συμπληρωμάτων
    Θα ήθελα να μου πείτε εαν παιρνω τα συμπληρώματα σωστα και στην σωστη ώρα.Εχω κάνει αλλο ενα post έβαλα καποιες εικονες μου κ ρωτησα οποιος ξερει να μου πει τι ειδος ασκησης χρειάζομαι.http://forum.bodybuilding.gr/showthr...-advise-plox-p
    εδω ειναι και το post και οπως μου ειπαν αρχισα αεροβια.Παιρνω καποια συμπληρωματα κ πανε ως εξης:Tο πρωι παιρνω 30 λεπτα πριν φαω τα δημητριακα μου αμινοξεα(3 Amino Hydro 4000 της EXTRIFIT)υστερα δεκατιανο Πρωτεινη γράμμωσης (1 scoop Whey plex της All Stars)πριν το μεσημεριανο παλι 3 αμινοξεα.30 λεπτα Πριν την προπονηση περνω Ν.Ο(Ν.O Fury muscletech 1 scoop)Η προπονηση διαρκει 1 ωρα(18:00-19:00)με 30 λεπτα διαδρομο σε αρκετα μεγαλη ενταση και 30 λεπτα βαρη 15κιλα++Μετα την προπονηση 1,5 scoop Πρωτεινη.Προγευμα μια μπανανα.Βραδυνο κατι ελαφρυ και 30 λεπτα πριν παλι 3 αμινοξεα.Επισης παιρνω πολυβιταμινες 1 tablet μετα απο καθε κυριο γευμα.Μου ειχανε δώσει και λιποδιαλυτες(Arson ths MuscleAsylumProject) και μου ειχαν πει να παιρνω 6 tablet την ημερα.Το δοκιμασα αλλα ζαλιζομουν και με επιανε το στομαχι μου και τα σταματησα.Μου εδωσαν και κατι να παιρνω κατα την διαρκεια τησ προπονησης(Power Shock της VPX)αλλα το θεώρησα υπερβολικο και δεν το πηρα.Οποις ξερει και μπορει να με βοηθησει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 11-08-11 18:46 #2
    Το avatar του χρήστη rex31

    Εγγραφή
    02-04-2011
    Περ.
    Athens,Metamorfwsh
    Μηνύματα
    64
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο rex31 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα ήθελα να μου πείτε εαν παιρνω τα συμπληρώματα σωστα και στην σωστη ώρα.Εχω κάνει αλλο ενα post έβαλα καποιες εικονες μου κ ρωτησα οποιος ξερει να μου πει τι ειδος ασκησης χρειάζομαι.http://forum.bodybuilding.gr/showthr...-advise-plox-p
    εδω ειναι και το post και οπως μου ειπαν αρχισα αεροβια.Παιρνω καποια συμπληρωματα κ πανε ως εξης:Tο πρωι παιρνω 30 λεπτα πριν φαω τα δημητριακα μου αμινοξεα(3 Amino Hydro 4000 της EXTRIFIT)υστερα δεκατιανο Πρωτεινη γράμμωσης (1 scoop Whey plex της All Stars)πριν το μεσημεριανο παλι 3 αμινοξεα.30 λεπτα Πριν την προπονηση περνω Ν.Ο(Ν.O Fury muscletech 1 scoop)Η προπονηση διαρκει 1 ωρα(18:00-19:00)με 30 λεπτα διαδρομο σε αρκετα μεγαλη ενταση και 30 λεπτα βαρη 15κιλα++Μετα την προπονηση 1,5 scoop Πρωτεινη.Προγευμα μια μπανανα.Βραδυνο κατι ελαφρυ και 30 λεπτα πριν παλι 3 αμινοξεα.Επισης παιρνω πολυβιταμινες 1 tablet μετα απο καθε κυριο γευμα.Μου ειχανε δώσει και λιποδιαλυτες(Arson ths MuscleAsylumProject) και μου ειχαν πει να παιρνω 6 tablet την ημερα.Το δοκιμασα αλλα ζαλιζομουν και με επιανε το στομαχι μου και τα σταματησα.Μου εδωσαν και κατι να παιρνω κατα την διαρκεια τησ προπονησης(Power Shock της VPX)αλλα το θεώρησα υπερβολικο και δεν το πηρα.Οποις ξερει και μπορει να με βοηθησει.
    Παιδιά απ ότι βλέπω σε ολα τα posts κανενας δεν παιρνει αυτα που παιρνω εγω.ειναι αχρηστα?κανουν καθολου δουλεια η απλα εδωσα τοσα λεφτα τσάμπα?καποίος να απαντησει..δεν ξερω που μου παν τα 4 xDD.Ty.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 11-08-11 22:14 #3
    Προεπιλογή
    Η πρωτεινη που εχεις στο δεκατιανο ειναι ιδια με αυτη μετα την προπονηση;
    No money no
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 11-08-11 22:20 #4
    Προεπιλογή
    κοφτα ολα και φαε τπτ
    Το μυστικό δεν είναι να κάνεις στη ζωή ό τι αγαπάς, αλλά να αγαπάς ό τι κάνεις.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 12-08-11 00:31 #5
    Το avatar του χρήστη rex31

    Εγγραφή
    02-04-2011
    Περ.
    Athens,Metamorfwsh
    Μηνύματα
    64
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Kaloutsikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η πρωτεινη που εχεις στο δεκατιανο ειναι ιδια με αυτη μετα την προπονηση;
    Ναι ειναι η ιδια.Δεν Πρεπει να ειναι η ιδια?
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 12-08-11 00:35 #6
    Το avatar του χρήστη rex31

    Εγγραφή
    02-04-2011
    Περ.
    Athens,Metamorfwsh
    Μηνύματα
    64
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kostas_med13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    κοφτα ολα και φαε τπτ
    Τι να φαω?Η αλήθεια ειναι δεν κανω και την τρελη δίαιτα αλλα εχω σταματησει να τρωω σαβουρες,και τρωω συστηματικα κ σωστα.Αν λες να κανω καμια "Extreme Διατροφη δεν μπορω.xD
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 12-08-11 00:50 #7
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο rex31 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι να φαω?Η αλήθεια ειναι δεν κανω και την τρελη δίαιτα αλλα εχω σταματησει να τρωω σαβουρες,και τρωω συστηματικα κ σωστα.Αν λες να κανω καμια "Extreme Διατροφη δεν μπορω.xD
    Παιρνεις 4 διαφορετικα συμπληρωματα, για μενά αυτά που παιρνεις ειναι πολλα,
    Οταν λες χτρεμε διατροφη τι εννοεις;
    No money no
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 12-08-11 00:59 #8
    Το avatar του χρήστη rex31

    Εγγραφή
    02-04-2011
    Περ.
    Athens,Metamorfwsh
    Μηνύματα
    64
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Kaloutsikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιρνεις 4 διαφορετικα συμπληρωματα, για μενά αυτά που παιρνεις ειναι πολλα,
    Οταν λες χτρεμε διατροφη τι εννοεις;
    Ναι ειναι αρκετα συμπληρωματα μολις μου τελειωσουν θα αρκεστω σε μια πρωτεινη Whey και μια πολυβιταμινη.Εσυ οταν μου τελειωσουν τι αλλο προτεινεις να παρω εκτος απο αυτα τα δυο?Extreme εννοω π.χ που δεν τρωνε γλυκα,μονο ολικης αλεσεως φαγητα,τρωνε συνεχεια φρουτα και λαχανικα..και με τα λαχανικα εχω τσακωθει και δεν τρωω τπτ απο λαχανικα.κακο αυτο ε?ειμαι και σε περιοδο γραμμωσης γτ ειμαι 1.75 και 95 κιλα αν και δεν μου φενετε..μπορεις να πας να δεις τις pic π εχω βαλει σε αλλο post το εχω βάλει πιο πανω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 12-08-11 01:51 #9
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο rex31 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι ειναι αρκετα συμπληρωματα μολις μου τελειωσουν θα αρκεστω σε μια πρωτεινη Whey και
    μια πολυβιταμινη.Εσυ οταν μου τελειωσουν τι αλλο προτεινεις να παρω εκτος απο αυτα τα δυο?Extreme εννοω π.χ που δεν τρωνε γλυκα,μονο ολικης αλεσεως φαγητα,τρωνε συνεχεια φρουτα και λαχανικα..και με τα λαχανικα εχω τσακωθει και δεν τρωω τπτ απο λαχανικα.κακο αυτο ε?ειμαι και σε περιοδο γραμμωσης γτ ειμαι 1.75 και 95 κιλα αν και δεν μου φενετε..μπορεις να πας να δεις τις pic π εχω βαλει σε αλλο post το εχω βάλει πιο πανω.
    Μια πρωτεινη και μια πολυβιταμινη εισαι ενταξη,

    Δεν ειναι οτι πειραζει που δεν τρως λαχανικα, αλλα καλό ειναι να υπαρχει πυκιλια στη διατροφη σου.
    No money no
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 12-08-11 02:10 #10
    Το avatar του χρήστη rex31

    Εγγραφή
    02-04-2011
    Περ.
    Athens,Metamorfwsh
    Μηνύματα
    64
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Kaloutsikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μια πρωτεινη και μια πολυβιταμινη εισαι ενταξη,

    Δεν ειναι οτι πειραζει που δεν τρως λαχανικα, αλλα καλό ειναι να υπαρχει πυκιλια στη διατροφη σου.
    Oks Σε ευχαριστώ πολύ!Α αν είδες τις pic μου εχω και κοιλιτσα κλπ αλλα πιο πολύ με ενοχλουν οι μαλακιες στα πλάγια παρολο που ποτε δεν ειχα αλλα αποκτησα οτν πηγα 74 κιλα χωρις γυμναστικη και δεν ετρωγα..(με πιασαν τα ψυχολογικα μου)και μετα πηγα 107 κιλα χωρις γυμναστικη και με πολλα Goody's και σουβλακια ξερεις μηπως να με βοηθησεις εσυ η καποιος αλλος?αν δεν ειναι εφικτο να τα εξαφανισω εστω να τα μειωσω.Ευχαριστω και παλι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 12-08-11 21:52 #11
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο rex31 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Oks Σε ευχαριστώ πολύ!Α αν είδες τις pic μου εχω και κοιλιτσα κλπ αλλα πιο πολύ με ενοχλουν οι μαλακιες στα πλάγια παρολο που ποτε δεν ειχα αλλα αποκτησα οτν πηγα 74 κιλα χωρις γυμναστικη και δεν ετρωγα..(με πιασαν τα ψυχολογικα μου)και μετα πηγα 107 κιλα χωρις γυμναστικη και με πολλα Goody's και σουβλακια ξερεις μηπως να με βοηθησεις εσυ η καποιος αλλος?αν δεν ειναι εφικτο να τα εξαφανισω εστω να τα μειωσω.Ευχαριστω και παλι.
    Θελεις αεροβια και σωστη διατροφη για να δεις σωστα αποτελεσματα φιλος!
    No money no
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 12-08-11 21:55 #12
    Το avatar του χρήστη rex31

    Εγγραφή
    02-04-2011
    Περ.
    Athens,Metamorfwsh
    Μηνύματα
    64
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Kaloutsikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θελεις αεροβια και σωστη διατροφη για να δεις σωστα αποτελεσματα φιλος!
    Αεροβια δλδ διαδρομο/τρεξιμο/ποδηλατο/κολυμβηση?Και σωστη διατροφη δλδ να μην τρωω παχυντικα/ψωμια/σαλτσες κλπ κλπ?
    IF YOU KNOW WHAT YOU'RE WORTH THEN GO AND GET WHAT YOU'RE WORTH
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 13-08-11 11:40 #13
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο rex31 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αεροβια δλδ διαδρομο/τρεξιμο/ποδηλατο/κολυμβηση?Και σωστη διατροφη δλδ να μην τρωω παχυντικα/ψωμια/σαλτσες κλπ κλπ?
    Ετσι,
    Θα τρως γλυκα και τετοια αλλα το πολυ μια φορα την βδομαδα.

    Ειναι δυσκολο αλλα σκεψου πως ετσι πιο γρηγορα και πιο ΣΩΣΤΑ αποτελεσματα.
    No money no
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 13-08-11 18:15 #14
    Το avatar του χρήστη rex31

    Εγγραφή
    02-04-2011
    Περ.
    Athens,Metamorfwsh
    Μηνύματα
    64
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Kaloutsikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ετσι,
    Θα τρως γλυκα και τετοια αλλα το πολυ μια φορα την βδομαδα.

    Ειναι δυσκολο αλλα σκεψου πως ετσι πιο γρηγορα και πιο ΣΩΣΤΑ αποτελεσματα.
    Ok ευχαριστω ρε συ.Θα βάλω τα δυνατα μου
    IF YOU KNOW WHAT YOU'RE WORTH THEN GO AND GET WHAT YOU'RE WORTH
    Απάντηση με παράθεση