Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 4 από 4
  1. 13-08-11 19:06 #1
    Προεπιλογή διαστρεμμα στον αστραγαλο
    επαθα βαρυ διαστερμμα στον αστραγαλο αλλα οχι σε βαθμο να χειρουργηθω....σε λιγο βγαζω τον ναρθηκα και ελεγα να ξεκινησω μερικες ασκησεις σε μηχανηματα,ωστε να μην πιεζω τον αστραγαλο...τι προτεινετε???αν εχει παθει καποιος διαστρεμμα τι με συμβουλευει να προσεξω?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 13-08-11 19:19 #2
    Προεπιλογή
    Φιλε μου μη περιμενεις και πολλα μονο του θα σου διξει τι μπορεις να κανεις και τι οχι , εμενα παντος εκανε να περασει 2-2.5 μηνες και με ενωχλουσε για κανα 3μηνο , παιζει ρολο και τη ηληκια εχεις .
    ΠΡΟΣΕΧΩΣ ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ .......
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 13-08-11 20:18 #3
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο procop Εμφάνιση μηνυμάτων
    επαθα βαρυ διαστερμμα στον αστραγαλο αλλα οχι σε βαθμο να χειρουργηθω....σε λιγο βγαζω τον ναρθηκα και ελεγα να ξεκινησω μερικες ασκησεις σε μηχανηματα,ωστε να μην πιεζω τον αστραγαλο...τι προτεινετε???αν εχει παθει καποιος διαστρεμμα τι με συμβουλευει να προσεξω?
    κατι παρομοιο επαθα και εγω φιλε ,,ποδια γυμνασα μετα απο 1 μηνα αφου εβγαλα το γυψο,προσεξε το γιατι εμενα καποτε με ποναει και ας εχει περασει και 2 χρονια...γυμνασε τα προσεχτικα και με λιγα κιλα ωσπου να εισαι τελειως καλα
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 13-08-11 22:22 #4
    Προεπιλογή
    Τι βαθμου ηταν το διαστρεμμα φιλε μου?
    Να πας σε εναν φυσικοθεραπευτη να σε καθοδηγησει σωστα καλυτερα δεν ειναι μικρου βαθμου το διαστρεμμα σου.
    Φυσικοθεραπεια
    Απάντηση με παράθεση