Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 44
  1. 15-08-11 18:30 #1
    Προεπιλογή Πως να χασω 5 κιλα σε ενα μηνα;
    καλησπερα παιδεια χρειαζομε τη βοηθεια σας επιγοντος το ξερω αυτο που ζηταω ειναι πολυ δυσκολο ισως και ακατορθωτο απο εσας περιμενω να το μαθω αλλα ειναι Α Ν Α Γ Κ Η σοβαρη να χασω 4-6 κιλα σε ενα μηνα και ασ τα ξαναπαρω μετα η ασ επιβαρυνω πολυ τον οργανισμο μου.
    Θα ηθελα αν μπορειτε να μου προτεινετε τι ειδους προπονηση να ακολουθησω τη διατροφη και καποια καλα(ας ειναι και βαρια συμπηρωματα-φαρμακα)ειναι αναγκη σας λεω.οποιος μπορει ας με βοηθησει και θα του ειμαι υποχρεως μια ζωη αν τα καταφερω..
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 15-08-11 18:34 #2
    Προεπιλογή
    δωσε tdee και ποση ωρα ασκεισαι καθημερινα ? και θ κκανω μια προσπαθεια
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 15-08-11 18:34 #3
    Προεπιλογή
    Δεν ειμαι ειδικος σε τετοια αλλα...
    Tρεχα καθε μερα και μην τρως οταν πεινας ή μετα την γυμναστικη, μην τρως καθολου Τρωγε ο,τι ειναι απαραιτητο για να ζησεις Τι να τα κανεις τα φαρμακα? Αν πεσει λιγο πεινα και τρεξιμο παραπανω θα τα καταφερεις πιστευω.

    Και γιατι ειναι τοσο σημαντικο να χασεις 5 κιλα?

    (α, ξεχασα να πω οτι θα πρεπει να μας παραθεσεις καποια βασικα στοιχεια, ηλικια, αν γυμναζεσαι, ποσα κιλα εισαι, υψος, κτλ κτλ)
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 15-08-11 18:37 #4
    Προεπιλογή
    μην μασ πεθανει ο ανθρωποσ . . κοιτα εχεισ δικιο για τα φαρμακα αλλα το να μην τρωει και να αθληται ειναι επικυνδινο για την υγεια του . οκ καλα ειναι να μην εχεισ παραπανω κιλα μην παθει και τιποτα ομωσ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 15-08-11 18:38 #5
    Προεπιλογή
    εγω λεω οτι παντρευεται και δεν του κανει το παντελονι . εχει τυχει σε πολλουσ γνωστουσ μου .
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 15-08-11 18:38 #6
    Προεπιλογή
    Να τρωει ο,τι ειναι αναγκαιο για να ζησει και να μην λιποθυμησει. Λιγο τρεξιμο θα κανει, ξερεις, ουτε βαρη ουτε τιποτα αλλο
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 15-08-11 18:40 #7
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο teenage bodybuilder Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω λεω οτι παντρευεται και δεν του κανει το παντελονι . εχει τυχει σε πολλουσ γνωστουσ μου .
    Α, τοτε αλλαζει το πραγμα... Να κανει και κοιλιακους λοιπον!
    Περα απτην πλακα, ας απαντησει και καποιος που γνωριζει καλυτερα! Εγω προτεινα το λιγο φαγητο και τρεξιμο-περπατημα 1 ωρα καθε μερα....


    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 15-08-11 18:42 #8
    The Blacksmith
    Το avatar του χρήστη Tasos Green

    Εγγραφή
    10-05-2010
    Περ.
    Kepler 22-b
    Μηνύματα
    3.465
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο aris1988 Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλησπερα παιδεια χρειαζομε τη βοηθεια σας επιγοντος το ξερω αυτο που ζηταω ειναι πολυ δυσκολο ισως και ακατορθωτο απο εσας περιμενω να το μαθω αλλα ειναι Α Ν Α Γ Κ Η σοβαρη να χασω 4-6 κιλα σε ενα μηνα και ασ τα ξαναπαρω μετα η ασ επιβαρυνω πολυ τον οργανισμο μου.
    Θα ηθελα αν μπορειτε να μου προτεινετε τι ειδους προπονηση να ακολουθησω τη διατροφη και καποια καλα(ας ειναι και βαρια συμπηρωματα-φαρμακα)ειναι αναγκη σας λεω.οποιος μπορει ας με βοηθησει και θα του ειμαι υποχρεως μια ζωη αν τα καταφερω..
    θελεις να μας πεις γιατι ειναι τοσο επιτακτική ανάγκη να τα χάσεις τοσο γρήγορα?
    Sometimes you have to pretend the fool, to fool the fool that takes you for fool !
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 15-08-11 18:46 #9
    Προεπιλογή
    ειμαι 1.81 85 κιλα μεχρι και τον ιουνιο αθλουμουν συστματικα 90 λεπτα γυμναστηριο 20 λεπτα αεροβιο 70 μαζι με τα δειαλειματα βαρη η αληθεια ειναι πως η διατροφη μου δεν ειναι και η καλυτερη και για το λογο αυτο ενω εχω πολυ καλους ωμους πλατη χερια στη κοιλια και στο στηθος εχω αρκετο λιπος.στη προκειμενη περιπτωση ομως δε με νοιαζει αν χασω λιπος η μυικο ιστο αλλα αυτο που με νοιαζει ειναι να χασω κιλα.ο λογος που τα χρειαζομε ειναι μια προκυρηξη για καποια δουλεια αλλα βασικη προυποθεση ειναι να μην εχεις περισοτερα κιλα απο οτι το υψος δλδ εγω που ειμαι 1,81 μην ειμαι παραπανω απο 81 κιλα και οσο για τα φαρμακα τα ανεφερα η τα συμπληρωματα για ποιο γρηογρα και σιγουρα αποτελεσματα και σας ειπα ας επιβαρυνω και τον οργανισμο μου για 20-30 μερες
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 15-08-11 18:48 #10
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο MusclesOfShadow Εμφάνιση μηνυμάτων
    Α, τοτε αλλαζει το πραγμα... Να κανει και κοιλιακους λοιπον!
    Περα απτην πλακα, ας απαντησει και καποιος που γνωριζει καλυτερα! Εγω προτεινα το λιγο φαγητο και τρεξιμο-περπατημα 1 ωρα καθε μερα....


    δε νομιζω πως με μια ωρα περπατημα για ενα μηνα θα χασω κιλα οσο για το φαι σιγουρα θα το ελατωσω αλλα το θεμα ειναι ποσο?ποσες θερμιδες τη μερα να καταναλωνω?γιατι εχω και ενα πολυ κακο ελατωμα απο φρουτα και λαχανικα μονο μηλο καρπουζι και λαχανο τρωω
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 15-08-11 18:49 #11
    Προεπιλογή
    Το υποψιαστηκα....
    Δεν πιστευω ειναι ακατορθωτο να χασεις 5 κιλακια....
    Παλεψε το αλλα ασε τα φαρμακα δεν πιανον μια μπροστα στην ανθρωπινη θεληση!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 15-08-11 18:52 #12
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο MusclesOfShadow Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το υποψιαστηκα....
    Δεν πιστευω ειναι ακατορθωτο να χασεις 5 κιλακια....
    Παλεψε το αλλα ασε τα φαρμακα δεν πιανον μια μπροστα στην ανθρωπινη θεληση!!
    σιγουρα ναι η ανθρωπινη θεληση ειναι πανω απο ολα αλλα και μια εξτρα βοηθεια δε θα ταν ασχημηκαι αν δεν ειναι φαρμακο ισως καποιο καλο στακ συμπληρωματων
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 15-08-11 18:59 #13
    Προεπιλογή
    1 κιλο= 7500 θερμιδεσ .
    εσυ θεσ 5 κιλα αρα 37500 θερμιδεσ λιγοτερεσ σε ενα μηνα

    υπολογιζω οτι για διατηρηση σωματικου βαρουσ χρειαζεσαι 2000-2300 θερμιδεσ την ημερα .
    αρα τον μηνα 60000-69000

    αρα λοιπον πρεπει να εχεισ 800-1000 θερμιδεσ λιγοτερεσ προσληψη απο το κανονικο .
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 15-08-11 18:59 #14
    The Blacksmith
    Το avatar του χρήστη Tasos Green

    Εγγραφή
    10-05-2010
    Περ.
    Kepler 22-b
    Μηνύματα
    3.465
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο aris1988 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ειμαι 1.81 85 κιλα μεχρι και τον ιουνιο αθλουμουν συστματικα 90 λεπτα γυμναστηριο 20 λεπτα αεροβιο 70 μαζι με τα δειαλειματα βαρη η αληθεια ειναι πως η διατροφη μου δεν ειναι και η καλυτερη και για το λογο αυτο ενω εχω πολυ καλους ωμους πλατη χερια στη κοιλια και στο στηθος εχω αρκετο λιπος.στη προκειμενη περιπτωση ομως δε με νοιαζει αν χασω λιπος η μυικο ιστο αλλα αυτο που με νοιαζει ειναι να χασω κιλα.ο λογος που τα χρειαζομε ειναι μια προκυρηξη για καποια δουλεια αλλα βασικη προυποθεση ειναι να μην εχεις περισοτερα κιλα απο οτι το υψος δλδ εγω που ειμαι 1,81 μην ειμαι παραπανω απο 81 κιλα και οσο για τα φαρμακα τα ανεφερα η τα συμπληρωματα για ποιο γρηογρα και σιγουρα αποτελεσματα και σας ειπα ας επιβαρυνω και τον οργανισμο μου για 20-30 μερες
    καλα καταλαβα.... κοιτα... για φαρμακο εγω δεν μπορω να σου πω... για αυμπληρωματα μονο. απο τους πιο "δυνατους" λιποδιαλυτες ειναι το MITOTROPIN το LIPO 6 BLACK (αυτα εχω δοκημασει αυτα σου λεω υπαρχουν και αλοι) αλλα αυτα απο μονα τους δεν κανουν δουλεια... θελει να κανεις συστηματικο αεροβιο και μια καλη διαιτα χαμηλη σε θερμιδες και με λιγους υδατανθρακες... τωρα για το ποσα κιλα θα χασεις σε ενα μηνα αυτο εξαρτάτε απο σενα πιστευω... και τελευτεα μερα πριν σε ζυγισουν πανε νηστικός χορις να πιεις καθολου υγρα... κατι θα χασεις και απο εκει στην ζυγαρια.
    Sometimes you have to pretend the fool, to fool the fool that takes you for fool !
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 15-08-11 19:08 #15
    Προεπιλογή
    εχω δοκιμασει το λιπο 6 το απλο αλλα χωρις ιδιετερη αεροβια και τρωγα συνυθως βραδυ και ειχα χασει 2 κιλα.πιστεβεις κατα την εμπειριεια σου εαν κανω μια ωρα τη μερα αεροβια +μια ωρα βαρη και τις ρακετες μου στη παραλια κοψω μαχαιρι βραδυνο και ποτα και ελατωσω στο μισο το μεσημεριανο και μαζι με λιπο6 και καρνιτινη θα με σε θεση να χασω τα κιλα που ζηταω?
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία