Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 2 από 2
  1. 13-08-11 21:58 #1
    Cool Θελω την αποψη σας για ενα αεροβιο προγραμμα
    Γεια χαρα παιδια! Κανω ενα χρονο γυμναστηριο, στον οποιο εχασα 17 κιλα( τους πρωτους 6 μηνες πλεον διατηρω τα κιλα μου). Εκανα ενα προγραμμα 20+ στο οποιο κανω στην αρχη 20+++ λεπτα διαδρομο, μετα βαρη ( total body ) και μετα παλι 20+++ λεπτα διαδρομο.Η ενταση του, στα 7 χιλιομετρα/ωρα. Το εκανα το προγραμμα για περιπου 6 μηνες και εχασα 17 κιλα. Ωστοσο, ισως επειδη ημουν μπουχεσας και αγυμναστος, δεν ξερω πως αλλα πηρα και ογκο! Δε το λεω για να ψωνιστω αλλα εχω στηθος, πλατες και χερια που ζηλευουν συνομηλικοι μου που κανουν χρονια αθληματα. Τσπ δε θα πολυλογω απλα ειπα καποια πραγματα ωστε να μπορεσετε να με γνωρισετε και να με βοηθησετε.Μετα το 20+ εκανα αλλα προγραμματα γραμμωσης προκειμενου να μην πλαδαρεψω. Απλα τον τελευταιο καιρο, δε μπορω να χασω αλλα κιλα επειδη εκανα μλκιες με το φαι ( ξανααρχισα τα γλυκα). Πλεον τα εχω κοψει ( 1 την εβδομαδα και αν το θυμηθω ) και θελω να κανω παλι αεροβιο προγραμμα να χασω αλλα 7 κιλα που χρειαζεται. Ειμαι 17 στα 18, 1.85 υψος και 86 κιλα. Θελω αν μπορειτε να μου προτεινετε καποιο αεροβιο προγραμμα αλλα δε θελω να χασω μυικο ιστο :S Θελω απλα να καψω λιπος. Λετε να συνεχισω το 20+ ?
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη KoDeKwStA : 13-08-11 στις 22:03
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 14-08-11 02:17 #2
    Το avatar του χρήστη ginus

    Εγγραφή
    12-02-2009
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    798
    Προεπιλογή
    βασικα δεν μας ζητας αποψη αλλα προγραμμα γενικοτερα
    τεσπα...οτι πετυχαινει δεν αλλαζει συνεχιζεις με το προγραμμα σου...
    δεν υπαρχει μαγικος ζουμος για χασιμο λιπους και παιζει μεγαλο ρολο η διατροφη...αν την προσεχεις οχι δεν θα χασεις μυικη μαζα
    don't read my posts..they are reflecting the truth..ugle things u know...
    Απάντηση με παράθεση