Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 10
  1. 16-08-11 03:17 #1
    Το avatar του χρήστη rex31

    Εγγραφή
    02-04-2011
    Περ.
    Athens,Metamorfwsh
    Μηνύματα
    64
    Προεπιλογή Μαζα Σωματος
    Έκανα μια μετρηση γενικη στον διατροφογο μου..τον ρωτησα πως παω και μου απαντησε ε ενταξει.Δεν το συνεχισα xDD.Μπορειται μηπως να μου πειτε οποιος ξερει αμα ειμαι σε καλο δρομο?Εχουμε και λεμε.18 χρονων.Υψος 1,77.Κιλα 91,1.Λιπωδης μαζα 18,0 κιλα-19,8% και μυικη μαζα 69,6 κιλα τα υπολοιπα ειναι σωματικα υγρα/αλλες μαζες(ετσι λεει εδω).Οποιος ξερει να μου πει.Ευχαριστω πολυ.(αμα ξεχασα κατι πειτε μου να το βαλω).
    IF YOU KNOW WHAT YOU'RE WORTH THEN GO AND GET WHAT YOU'RE WORTH
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 16-08-11 08:58 #2

    Εγγραφή
    17-09-2010
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    660
    Προεπιλογή
    Αν καταλαβα καλα θελεις να χασεις λιπος, θα σου απαντουσα αν εγραφες ποσα κιλα ησουν οταν αρχισες τη διατροφη...
    Παντως μπορεις να το καταλαβεις και μονος σου, αμα χανεις (ενω γυμναζεσαι) εισαι σε καλο δρομο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 16-08-11 11:22 #3
    Προεπιλογή
    γραψε μας οπως ειπε και ο φιλος απο πανω πως εισουν πριν και πως εισαι τωρα...
    και αν θελεις να παρεις πιο σωστες απαντησεις γραψε μας ολα οσα εγραψε η μετρηση σου...
    ακομη μην γραφεις τα μισα με % και τα αλλα μισα με κιλα...
    γραφεις λιπος 18-20% και μυικη μαζα 69.6 κιλα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 16-08-11 20:05 #4
    Το avatar του χρήστη rex31

    Εγγραφή
    02-04-2011
    Περ.
    Athens,Metamorfwsh
    Μηνύματα
    64
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thanasis76 Εμφάνιση μηνυμάτων
    γραψε μας οπως ειπε και ο φιλος απο πανω πως εισουν πριν και πως εισαι τωρα...
    και αν θελεις να παρεις πιο σωστες απαντησεις γραψε μας ολα οσα εγραψε η μετρηση σου...
    ακομη μην γραφεις τα μισα με % και τα αλλα μισα με κιλα...
    γραφεις λιπος 18-20% και μυικη μαζα 69.6 κιλα...
    Nαι θελω να χασω καποια κιλα.Εχω βάλει καποιες φοτο εδω.http://forum.bodybuilding.gr/showthr...-advise-plox-p
    Η αρχικη μετρηση ηταν λιπωδης μαζα 21,1 κιλα.Μυικη μαζα 68,4 κιλα,και τα υπολοιπα αλλες μαζες/σωματικα υγρα,ειμουν 95,6 κιλα.Και υστερα¨
    λιπωδησ μαζα 18,0 κιλα,μυικη μαζα 69,6 κιλα,τα υπολοιπα αλλες μαζεσ/σωματικα υγρα και ειμαι 91,1 κιλα.Αυτα ειναι σε περιοδο οχι μεγαλυτερο των 3 εβδομαδων χωρις γυμναστικη γιατι ειμουν τραυματιας αλλα τωρα γυμναζομαι κανονικα τλχστν 1 ωρα την ημερα.Αν ξεχασα παλι κατι αλλο πειτε μου.Ευχαριστω
    IF YOU KNOW WHAT YOU'RE WORTH THEN GO AND GET WHAT YOU'RE WORTH
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 16-08-11 21:31 #5

    Εγγραφή
    17-09-2010
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    660
    Προεπιλογή
    Μαλλον θα σε ξενερωσω τωρα με αυτο που θα πω αλλα.. ειναι η γνωμη μου.
    Μην ασχολεισαι τοσο με νουμερα, μαζα σωματος, μυικη μαζα, λιπωδης μαζα κ.ο.κ.
    Πολλα μαθηματικα χωρις ουσια και μη σου πω οτι αυτες οι μετρησεις δεν ειναι και τοσο ακριβεις.
    Εχε τη ζυγαρια και κυριως τον καθρεφτη ως μαρτυρα και φυσικα τη φωτογραφικη σου μηχανη, να τραβας μερικες φωτογραφιες (την ιδια ωρα και υπο παρομοιες συνθηκες) καθε βδομαδα και να τις συγκρινεις.
    Σε συνδιασμο παντα με την ενδειξη της ζυγαριας.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 16-08-11 21:44 #6
    Το avatar του χρήστη rex31

    Εγγραφή
    02-04-2011
    Περ.
    Athens,Metamorfwsh
    Μηνύματα
    64
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο DimitrisT Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μαλλον θα σε ξενερωσω τωρα με αυτο που θα πω αλλα.. ειναι η γνωμη μου.
    Μην ασχολεισαι τοσο με νουμερα, μαζα σωματος, μυικη μαζα, λιπωδης μαζα κ.ο.κ.
    Πολλα μαθηματικα χωρις ουσια και μη σου πω οτι αυτες οι μετρησεις δεν ειναι και τοσο ακριβεις.
    Εχε τη ζυγαρια και κυριως τον καθρεφτη ως μαρτυρα και φυσικα τη φωτογραφικη σου μηχανη, να τραβας μερικες φωτογραφιες (την ιδια ωρα και υπο παρομοιες συνθηκες) καθε βδομαδα και να τις συγκρινεις.
    Σε συνδιασμο παντα με την ενδειξη της ζυγαριας.
    Δεν δινω πολυ σημασια.Βασικα γενικα δεν μετριεμμε απλα επειδη πηγα στον διατροφολο και μου ειπε να κανω.Αν ειδες τις φοτο εχω κ κοιλια,και στα πλαγια..αυτα θελω να χασω μονο.η κοιλια δεν με ενοχλει τοσο πολυ οσο οι μαλακιες στο πλαι.Ολοι μου ειπαν αεροβια και διατροφη και αυτο κανω εδω και 1 μηνα δεν εχω δει τα τρελα αποτελεσματα αλλα ειναι ακομα η αρχη και εχω υπομονη και επιμονη.Θελω απλα να χασω καποια κιλα και να σφιξω και το προσπαθω
    IF YOU KNOW WHAT YOU'RE WORTH THEN GO AND GET WHAT YOU'RE WORTH
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 16-08-11 21:50 #7

    Εγγραφή
    17-09-2010
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    660
    Προεπιλογή
    Τοπικο χασιμο λιπους δε γινεται.. απο παντου θα χασεις
    Μπορεις να κανεις την αεροβια σου πρωι πρωι νηστικος; Ειναι το καλυτερο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 16-08-11 22:00 #8
    Το avatar του χρήστη rex31

    Εγγραφή
    02-04-2011
    Περ.
    Athens,Metamorfwsh
    Μηνύματα
    64
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο DimitrisT Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τοπικο χασιμο λιπους δε γινεται.. απο παντου θα χασεις
    Μπορεις να κανεις την αεροβια σου πρωι πρωι νηστικος; Ειναι το καλυτερο!
    χμμ ναι ρε παντου..εννοειτε αυτο εχει σημασια η ωρα?δλδ πριν τις 11?Να παρω καποιο συμπληρωμα πριν/μετα?Εχω πολλα συμπληρωματα Πρωτεινη,πολυβιταμινες,Νιτρικο οξειδιο,Αμινοξεα,Κρεατινη και παει λεγοντας
    IF YOU KNOW WHAT YOU'RE WORTH THEN GO AND GET WHAT YOU'RE WORTH
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 16-08-11 22:07 #9

    Εγγραφή
    17-09-2010
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    660
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο rex31 Εμφάνιση μηνυμάτων
    χμμ ναι ρε παντου..εννοειτε αυτο εχει σημασια η ωρα?δλδ πριν τις 11?Να παρω καποιο συμπληρωμα πριν/μετα?Εχω πολλα συμπληρωματα Πρωτεινη,πολυβιταμινες,Νιτρικο οξειδιο,Αμινοξεα,Κρεατινη και παει λεγοντας
    Η ωρα εχει σημασια αλλα οχι οπως το εννοεις
    Δηλαδη αμα ξυπνησεις στις 12 το μεσημερι, πηγαινε για αεροβιο στις 12:10 ας πουμε, αρκει να μην εχεις φαει κατι.
    Μετα απο εναν 8αωρο υπνο χωρις φαγητο, καις κατευθειαν λιπος..
    Αμα χρησιμοποιεις λιποδιαλυτη, πιες τη δοση με λιγο νερακι και ξεκινα την αεροβια, αλλιως κανα καφε (σκετο) για να σε τσιτωσει λιγο, μη χασμουριεσαι στη μεση της αεροβιας!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 16-08-11 22:45 #10
    Το avatar του χρήστη rex31

    Εγγραφή
    02-04-2011
    Περ.
    Athens,Metamorfwsh
    Μηνύματα
    64
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο DimitrisT Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η ωρα εχει σημασια αλλα οχι οπως το εννοεις
    Δηλαδη αμα ξυπνησεις στις 12 το μεσημερι, πηγαινε για αεροβιο στις 12:10 ας πουμε, αρκει να μην εχεις φαει κατι.
    Μετα απο εναν 8αωρο υπνο χωρις φαγητο, καις κατευθειαν λιπος..
    Αμα χρησιμοποιεις λιποδιαλυτη, πιες τη δοση με λιγο νερακι και ξεκινα την αεροβια, αλλιως κανα καφε (σκετο) για να σε τσιτωσει λιγο, μη χασμουριεσαι στη μεση της αεροβιας!
    Ωραια θα το δοκιμασω!αν και δεν παιρνω τους λιποδιαλυτες που εχω γτ μου ειπαν να παιρνω 6 συνολικα την ημερα και με επιανε το στομαχι μου και ζαλιζομουνα Arson λεγεται και ειναι της MuscleTech και εχω ακουσει τα χειροτερα λογια για την ΜΤ.Τελος παντων,ευχαριστω πολυ για τις συμβουλες σου θα τις δοκιμασω και θα πω αποτελεσματα
    IF YOU KNOW WHAT YOU'RE WORTH THEN GO AND GET WHAT YOU'RE WORTH
    Απάντηση με παράθεση