Σελίδα 5 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 345
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 61 έως 72 από 72
  1. 14-01-11 20:53 #61
    Προεπιλογή
    πλέoν είναι να φτιάξω όσο καλύτερο σώμα μπορώ..θέλω όμώς πρώτα να ψηλώσω..γιαυτό έψαξα και βήκα αυτά.το καλοκαίρι θα παρατήσω τις ρίψεις.μήπως ξέρεις κάποιο προιον ν με βοηθήσει να ψηλώσω;πάντως για το gnf20 plus διάβασ σε ξένo forum..
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 14-01-11 21:11 #62
    Banned
    Εγγραφή
    08-11-2010
    Περ.
    εβριγουερ
    Μηνύματα
    6.038
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mojo Εμφάνιση μηνυμάτων
    .μήπως ξέρεις κάποιο προιον ν με βοηθήσει να ψηλώσω;
    ε?
    γιατι τοσο αγχος να ψηλωσεις ρε φιλε?
    τι υψος εχεις δλδ??
    το γραψες παραπανω???

    τι να πω? το μπασκετ μηπως βοηθαει???
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 14-01-11 21:14 #63
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    αν κάποιος θέλει να διαφημίσει αυτό το προϊόν αυτά θα πει και θα γράψει.

    η ΗGH όντος ένας από τους λόγους που την χρησιμοποιούν φαρμακευτικά είναι για τον νανισμό (αύξηση ύψους). αλλά εδω μιλάμε για ιατρικές θεραπείες που κοστίζουν πανάκριβα και όχι με ένα συμπλήρωμα το οποίο η τιμή του δεν φτάνει ούτε το 1/1000 τι τιμής.

    μην διαβάζεις και ακούς και παρασέρνεσαι και δίνεις λεφτά άδικα για να πάρεις ύψος με κάποιο συμπλήρωμα.

    καλύτερα να κρέμεσαι από το μονόζυγο για Κανά 5ωρο κάθε μέρα.

    edit: δεν υπαρχει συμπληρωμα που να σε βοηθησει να παρεις υψος.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 14-01-11 21:31 #64
    Προεπιλογή
    ντάξει δεν είμαι νάνος...ούτε πολύ κοντός..167 είμαι..λίγους πόντους κάτω από το κανονικό..παίζω λίγo μπάσκετ αλλά από μόνο του δεν κάνε πολλά.κάνω και μονόζυγο αλλά δεν ξεπερνάω τις 25 επναλήψεις.βασικά εχω πολύ μικρό κεφάλι σε σύγκριση με το σώμα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 14-01-11 21:38 #65
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο giannis64 Εμφάνιση μηνυμάτων
    edit: δεν υπαρχει συμπληρωμα που να σε βοηθησει να παρεις υψος.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 14-01-11 21:44 #66
    Banned
    Εγγραφή
    08-11-2010
    Περ.
    εβριγουερ
    Μηνύματα
    6.038
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mojo Εμφάνιση μηνυμάτων
    κάνω και μονόζυγο αλλά δεν ξεπερνάω τις 25 επναλήψεις.



    ου μασας
    κι ο Ζαμπιδης τοσο ειναι
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 15-01-11 08:34 #67
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο giannis64 Εμφάνιση μηνυμάτων
    αν κάποιος θέλει να διαφημίσει αυτό το προϊόν αυτά θα πει και θα γράψει.

    η ΗGH όντος ένας από τους λόγους που την χρησιμοποιούν φαρμακευτικά είναι για τον νανισμό (αύξηση ύψους). αλλά εδω μιλάμε για ιατρικές θεραπείες που κοστίζουν πανάκριβα και όχι με ένα συμπλήρωμα το οποίο η τιμή του δεν φτάνει ούτε το 1/1000 τι τιμής.

    μην διαβάζεις και ακούς και παρασέρνεσαι και δίνεις λεφτά άδικα για να πάρεις ύψος με κάποιο συμπλήρωμα.

    καλύτερα να κρέμεσαι από το μονόζυγο για Κανά 5ωρο κάθε μέρα.

    edit: δεν υπαρχει συμπληρωμα που να σε βοηθησει να παρεις υψος.

    Αυτο το εχω δει με τα ματια μου σε αδερφο φιλου μου.. τωρα δε ξερω ποση επαιρνε πως επαιρνε και τι του κανε ο γιατρος, αλλα ηταν το παιδι 17 χρονων 1.60? ουτε.. σιγουρα λιγοτερο.. ο αδερφος του 1.75 και γω 1.78 και μετα απο εναμιση χρονο μου σκαει ενα κεφαλι Αλλα φανταζομαι πρεπει να διατρεχει προβλημα, και σιγουρα να μην εχουν κλισει οι επιφυσεις, και η θεραπεια να κραταει μεχρι το τελος της αναπτυξης του παιδιου.

    Αλλα πρεπει να υπαρχει προβλημα, τι διαολο, αλλιως πολλοι αγωστικοι ή χομπιστες, ανηλικοι ή ενηλικοι που χρησιμοποιουν θα πρεπε να ναι αναλογικα με το χρονο και τη δοση πιο ψηλοι και απο το κτιριο της interamerican.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 15-01-11 12:52 #68
    Προεπιλογή
    φίλε niiick, ο φίλος σου έπαιρνε χάπια η ενέσεις με hgh;για πόσο καιρό τα έπαιρνε; αν ήταν χάπια μήπως ξέρεις τι χάπια ήταν;έμεινε ευχαριστημένος η δεν τα προτείνει;
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 15-01-11 12:59 #69
    Προεπιλογή
    Για το βολλευ ακουγεται πολυ οτι αν ασχολεισαι καποια χρονια παιρνεις καποιους εξτρα ποντους..Οχι τιποτα τρελο...2-4 ποντους...

    Μπορει αυτα να ειναι και μαιμουδιες βεβαια...
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 15-01-11 13:16 #70
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mojo Εμφάνιση μηνυμάτων
    φίλε niiick, ο φίλος σου έπαιρνε χάπια η ενέσεις με hgh;για πόσο καιρό τα έπαιρνε; αν ήταν χάπια μήπως ξέρεις τι χάπια ήταν;έμεινε ευχαριστημένος η δεν τα προτείνει;
    φιλε χαπια αυξητικης ΔΕΝ υπαρχουν..
    μονο αν πας σε γιατρο να σου γραψει την αναλογη ενεσιμη θεραπεια,κ για να μην γραφουμε οτι ναναι εδω μεσα,πανε σε εναν κ ρωτα τον τι παιζει με το θεμα σου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 15-01-11 18:15 #71
    Προεπιλογή
    Φιλε μου οτι ειπε και ο απο πανω.. Σε ενεσιμη μορφη ηταν, του τα γραφε ο γιατρος, τα παιρνε παραπανω απο χρονο ευχαριστημενος φανταζομαι σιγουρα εμεινε αφου ψηλωσε και ουτε εφαγε καλα side effects αφου τα ειχε αναγκη. Το θεμα ειναι τα χεις αναγκη?

    Ολοι θα θελαμε να μαστε λιγο ψηλοτεροι αλλα δεν εχουμε προβλημα αναπτυξης.. και εαν δεν εχεις αμφιβαλλω και αν θα σε αναλαβει ο γιατρος και αν θα δουλεψουν πανω απ ολα. Παντως δεν ειναι εξαιρετικα δυσκολο να σου βρει αν εχεις περιθωριο αναπτυξης, βλεπει αμα εκλεισαν οι επιφυσιακες πλακες και κρινει αναλογα.

    Α, και για να τα λεω ολα, μετα απο ενα 6μηνο μεστη θεραπεια εκανε περιτομη επειδη του το ειπε ο γιατρος και τοτε εκανε ενα σχετικο μπαμ στο υψος του ενω επαιρνε τα φαρμακα..τωρα τυχαιο? ιδεα δεν εχω απλα μου το ειπε και στο λεω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 17-01-11 17:40 #72
    Προεπιλογή
    Σας ευχαριστώ όλους παίδες για τισ απαντήσεις σας.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 5 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 345