Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 33 από 33
  1. 10-09-11 15:32 #31
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο PIPINA Εμφάνιση μηνυμάτων
    σαφως και δε περιμενω να γινει καποια διαγνωση απο το ιντερνετ.απλα αναρωτιωμουν μηπως εχει τυχη και σε καποιον αλλων αυτη η περιπτωση.αφτο μονο.συγνωμη για την ενοχληση.
    λογικό είναι όταν σε αγχώνει κάτι ειδικά για το παιδάκι να ρωτάς για ενδεχόμενες περιπτώσεις , αλλα γενικά είναι σπάνιο αυτό αν και τα παιδια σε σχέση με τούς μεγάλους έχει διαφοροποιήσεις ο οργανισμός , ακόμη και οι χτύποι της καρδιάς μπορεί να είναι περισσότεροι , αλλα και ο μεταβολισμός του παιδιού δουλεύει με χίλια και ίσως να είναι και φυσιολογικό να έχει διαφοροποιήσεις στις τιμές του συκωτιού , αλλα σε θέματα υγείας εκτός απο παρακολούθηση δεν είναι κακό να παίρνουμε και δεύτερη η τρίτη ιατρική γνωμάτευση , γιατι όσο σπάνιο και να είναι δεν υπάρχει περίπτωση να μην έχει τύχει και σε αρκετές περιπτώσεις
    γιατι η ιατρική εκτός απο θέμα γνώσεων είναι και θέμα εμπειρίας .
    εύχομαι να είναι κάτι παροδικό που δεν θα ταλαιπωρήσει το παιδάκι και εσάς
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 11-09-11 10:12 #32
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dio32 Εμφάνιση μηνυμάτων
    μηπως εσυ δεν καταλαβες καλα?εγω αναφερομουν στον thanasis7 που εχει ανοιξει το ποστ.
    μια χαρα διαβαζω εσυ βιαστηκες να μου την πεις.
    ναι φιλε δεν καταλαβα καλα..
    γιατι ενω το δικο μου ποστ που σου "την ειπα" το εκανες παραθεση για να μου απαντησεις,δεν εκανες παραθεση το αρχικο ποστ που αναφεροσουν,κ ενω ειχαν προηγηθει 5(πεντε)ποστ που δεν αναφερομασταν στο αρχικο θεμα..

    την επομενη λοιπον φορα που θα αναφερεσαι σε ενα ποστ μελους το οποιο βρισκετε χαμενο αρκετα ποστ πισω,καλο ειναι να το κανεις παραθεση για να καταλαβαινουμε καλα τι θες να πεις κ εμεις
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 11-09-11 15:10 #33
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι φιλε δεν καταλαβα καλα..
    γιατι ενω το δικο μου ποστ που σου "την ειπα" το εκανες παραθεση για να μου απαντησεις,δεν εκανες παραθεση το αρχικο ποστ που αναφεροσουν,κ ενω ειχαν προηγηθει 5(πεντε)ποστ που δεν αναφερομασταν στο αρχικο θεμα..

    την επομενη λοιπον φορα που θα αναφερεσαι σε ενα ποστ μελους το οποιο βρισκετε χαμενο αρκετα ποστ πισω,καλο ειναι να το κανεις παραθεση για να καταλαβαινουμε καλα τι θες να πεις κ εμεις
    φιλε μου,αμα δεις οταν εγραψα φιλε πριν δωσεις αιμα ειχες κανει διακοπη απο προπονηση?αμα το διαβαζες καλα θα καταλαβαινες οτι αναφερομουν στον thanasis7,γιατι ειπα φιλε,δεν ειπα κυρια η μητερα που ειναι η PIPINA,που ρωταγε για το παιδι της.
    τεσπα αυτα.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123