Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 6 από 6
  1. 14-10-11 17:33 #1
    Προεπιλογή ΓεειαΓυμναστικη στο σπιτι για αρχαριους
    Γεια σας ειμαι 14 χρονων 1,78 μ. και 57 κιλα.εδω και 3 εβδομαδες εκτελω ενα προγραμμα γυμναστικης και εχω καλα αποτελεσματα στα ποδια και στους κοιλιακους.θα ηθελα ενα προγραμμα γυμναστικης για τα μπρατσα και το στηθος.απο οργανα γυμναστικης εχω 2 βαρακια του ενος κιλου ενα μονοζυγο και μια πετρα 3-4 κιλων που την χρεισιμοποιω αντι για τα βαρακια .


    Ευχαριστω
    Απάντηση με παράθεση
     

  2.  

  3. 14-10-11 18:31 #3
    Προεπιλογή
    εκει λενε προγραμματα γυμναστικης πιυ εγω δεν εχω
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 24-10-11 17:58 #4
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Γιώργος97 Εμφάνιση μηνυμάτων
    εκει λενε προγραμματα γυμναστικης πιυ εγω δεν εχω
    τι ακριβως ψαχνεις δηλαδη που δεν το διαβασες σε αυτα τα λινκ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 24-10-11 18:22 #5
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Γιώργος97 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γεια σας ειμαι 14 χρονων 1,78 μ. και 57 κιλα.εδω και 3 εβδομαδες εκτελω ενα προγραμμα γυμναστικης και εχω καλα αποτελεσματα στα ποδια και στους κοιλιακους.θα ηθελα ενα προγραμμα γυμναστικης για τα μπρατσα και το στηθος.απο οργανα γυμναστικης εχω 2 βαρακια του ενος κιλου ενα μονοζυγο και μια πετρα 3-4 κιλων που την χρεισιμοποιω αντι για τα βαρακια .


    Ευχαριστω
    σιδεραδικο σα να λεμε.κανε κανα ομαδικο σπορ στην ηλικια σου καλυτερα και φαε
    mens sana in corpore sano LIKE STEPHEN HAWKING
    https://www.goodreads.com/user/show/35486941-giannis (audiobooks)
    first master the rules then bend the rules
    know what you support but also know what you reject
    challenge conventional wisdom
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 24-10-11 19:18 #6
    Το avatar του χρήστη jannous44

    Εγγραφή
    11-12-2010
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.477
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gaz Εμφάνιση μηνυμάτων
    σιδεραδικο σα να λεμε.κανε κανα ομαδικο σπορ στην ηλικια σου καλυτερα και φαε
    βρες εναν παρτενερ harcore να αλληλοβοηθιεστε στις προπονησεις και να εμψυχονετε ο ενας τον αλλον και μετα ελα να μου πεις αν αυτο δεν ειναι ομαδικοτητα
    Arnold Schwarzenegger - "The body is very important but the mind is more important than the body...because that's what then creates the will. The will that you need to go to the gym every day. The will that makes you go into the forced reps. The will that makes you go beyond when you're doing 500lb squats and you can't do another rep and your body is shaking. It's the will that makes you go down one more time and struggle up".
    Απάντηση με παράθεση