Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 11 από 11
  1. 23-10-11 15:15 #1
    Προεπιλογή διατροφη για χασιμο κιλων
    γεια σας παιδια πλεον φοιτητης το προγραμμα μου δεν ειναι σταθερο μιας και δεν μαγειρευω το μεσημεριανιο και το βραδυνο αλλα παντα διαλεγω σαλατα με ελαιολαδο και κρεας οπως μοσχαρι κοτοπουλο η κουνελι η οποτε εχει ψαρι
    το προγραμμα μου ειναι αυτο και εχω στοχο να χασω οτι μπορεσω μεχρι της 18 νοεμβρη το κανω 2 βδομαδες
    8:30 mitotropin αν εχω μαθημα παει 7
    9 1 σκουπ gold standard και 4 γεματες κουταλιες κουακερ βρωμης σε νερο
    12 μεσημεριανιο οπως εγραψα πανω
    3 οπως το πρωι
    5:30 γυμναστηριο και παιρνω αμινοξεα μιση ωρα πριν
    και αμεσος μετα που τελιωσω τα βαρυ και τους κυλιακους και μετα το αεροβιο 1+1/4 σκουπ standard
    6 αν δεν εχω γυμναστηριο οτι το πρωι
    8 αν εχω παει γυμναστηριο το βραδυνο αλλιος 9
    και πριν πεσω για υπνο ενα σκουπ standard σε νερο δεν ξερω αν θα ηταν καλο να βαλω σε γαλα
    γιατι το βραδυ δεν κανει να βαζουμε υδατανθρακες
    ΥΓ αυτο θα ειναι μεχρι της 18 μετα θα αλλαξω ^^ πως σας φαινετε
    ΥΓ2 συγνωμη για τα ορθογραφικα
    ΥΓ3 αν πανε καλα τα οικονομικα θα παρω ανιμαλ πακ και ωμεγα 3
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 23-10-11 15:23 #2
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο della Εμφάνιση μηνυμάτων
    γεια σας παιδια πλεον φοιτητης το προγραμμα μου δεν ειναι σταθερο μιας και δεν μαγειρευω το μεσημεριανιο και το βραδυνο αλλα παντα διαλεγω σαλατα με ελαιολαδο και κρεας οπως μοσχαρι κοτοπουλο η κουνελι η οποτε εχει ψαρι
    το προγραμμα μου ειναι αυτο και εχω στοχο να χασω οτι μπορεσω μεχρι της 18 νοεμβρη το κανω 2 βδομαδες
    8:30 mitotropin αν εχω μαθημα παει 7
    9 1 σκουπ gold standard και 4 γεματες κουταλιες κουακερ βρωμης σε νερο
    12 μεσημεριανιο οπως εγραψα πανω
    3 οπως το πρωι
    5:30 γυμναστηριο και παιρνω αμινοξεα μιση ωρα πριν
    και αμεσος μετα που τελιωσω τα βαρυ και τους κυλιακους και μετα το αεροβιο 1+1/4 σκουπ standard
    6 αν δεν εχω γυμναστηριο οτι το πρωι
    8 αν εχω παει γυμναστηριο το βραδυνο αλλιος 9
    και πριν πεσω για υπνο ενα σκουπ standard σε νερο δεν ξερω αν θα ηταν καλο να βαλω σε γαλα
    γιατι το βραδυ δεν κανει να βαζουμε υδατανθρακες
    ΥΓ αυτο θα ειναι μεχρι της 18 μετα θα αλλαξω ^^ πως σας φαινετε
    ΥΓ2 συγνωμη για τα ορθογραφικα
    ΥΓ3 αν πανε καλα τα οικονομικα θα παρω ανιμαλ πακ και ωμεγα 3
    ασε τα συμπληρωματα και βαλε κανα φαγητο εκει περα π μ εισαι εμ 3 γευματα αν μετρησα καλα,.ποσα κιλα εισαι τι στοχους εχεις.
    για μενα βαλε οπως και δηποτε αλλα 2 γευματα
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 23-10-11 15:27 #3
    Προεπιλογή
    ειμαι 92 κιλα 1.81 19 χρονων
    τωρα για φαγητα δεν ξερω να μαγειρευω και βαριεμαι πρως το παρων ολη την διαδηκασια μαγειρεμα-πλυσιμο
    αν ξερεις κανενα φαγητακη ευκολο και φτηνο πες το
    σκεφτομουν για 8αδες ασπραδιων για το πρωι αλλα δεν εχω ψαξει να δω τι αν συμφερει
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη della : 23-10-11 στις 15:30
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 23-10-11 15:35 #4
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο della Εμφάνιση μηνυμάτων
    ειμαι 92 κιλα 1.81 19 χρονων
    τωρα για φαγητα δεν ξερω να μαγειρευω και βαριεμαι πρως το παρων ολη την διαδηκασια μαγειρεμα-πλυσιμο
    αν ξερεις κανενα φαγητακη ευκολο και φτηνο πες το
    σκεφτομουν για 8αδες ασπραδιων για το πρωι αλλα δεν εχω ψαξει να δω τι αν συμφερει
    και αυτο ειναι δικιολογια ρε ανθρωπε?βαριεμαι αρα δε τρωω?τα 30 αυγα κ με 3,70 τα βρησκεις.βαριεσαι να μαγειρευεις?οκ μετα τη προπονηση φαε κ μια μπανανα με το συμπληρωματακι σ.βρασε 5-10 στηθη κοτοπουλο και εχε τα για 4-5 μερες στο ψυγειο.το ιδιο κ με ρυζι γλυκοπατατες πατατες κτλπ.φαε ενα τοστ ρε φιλε με τονο.τονο σε κονσερβα.βρασε αυγα κ εχε τα μαζι σου.γιαουρτια....ποιο μαγειρεμα?ελαχιστα τα μαγειρευεις....
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 23-10-11 15:43 #5
    Προεπιλογή
    ο στοχος μου ειναι να χασω οσο το δυνατον περισοτερα κιλα μπορω για αυτο και εβγαλα το γαλα-γιαουρτι και αντικατεστησα με βρωμη και πρωτεινη απο υδατανθρακες η βρωμη η πατατα ρυζι ειναι καλυτερο??
    το κοτοπουλο μπορω να το τρογω και σαν προ υπνου? αν μπορεις και δεν βαριεσαι φτιαξε μου με τις ωρες που εχω γραψει ενα καλο προγραμμα συγνωμη αλλα ασχετος
    αλλα να εχει 30 γραμμαρια πρωτεινη σε καθε γευμα
    μεσημεριανιο και βραδυνο τρωγω στο τει
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 23-10-11 15:52 #6
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο della Εμφάνιση μηνυμάτων
    ο στοχος μου ειναι να χασω οσο το δυνατον περισοτερα κιλα μπορω για αυτο και εβγαλα το γαλα-γιαουρτι και αντικατεστησα με βρωμη και πρωτεινη απο υδατανθρακες η βρωμη η πατατα ρυζι ειναι καλυτερο??
    το κοτοπουλο μπορω να το τρογω και σαν προ υπνου? αν μπορεις και δεν βαριεσαι φτιαξε μου με τις ωρες που εχω γραψει ενα καλο προγραμμα συγνωμη αλλα ασχετος
    αλλα να εχει 30 γραμμαρια πρωτεινη σε καθε γευμα
    μεσημεριανιο και βραδυνο τρωγω στο τει
    δεν εχω το χρονο αυτη τη στιγμη για να σου φτιαξω προγραμμα.καλα τα 30 γρ πρωτεινη σε 3 γευματα να τα κανεις τι?στραφι θα πανε αφου απο καπου πρεπει να παρει ενεργεια ο οργανισμος.κοιτα φιλτατε.αλλο χανω κιλα.αλλο χανω λιπος.εχει τρελη διαφορα.μωλις βρω χρονο θα κατσω να σου φτιαξω λιγο το προγραμμα σου.αλλα προς θεου αυτο μη το κανεις.βαζε φαγητο
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 23-10-11 15:56 #7
    Προεπιλογή
    ξερω την διαφορα απο 130 εφτασα 92 με διαοτολογο απλα τωρα που εχω λιγα λεφτουδακια αντι να τα δινω σε ποτα προτιμω σε συμπληρωματα για κατι καλυτερο ^^
    οταν εχεις χρονο γραψε την αλλα να ειναι αυστηρη και οχι οτι να νε υδατανθρακες θελω να κανω 1 μηνα σοβαρη δουλεια
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 23-10-11 16:14 #8
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο della Εμφάνιση μηνυμάτων
    ξερω την διαφορα απο 130 εφτασα 92 με διαοτολογο απλα τωρα που εχω λιγα λεφτουδακια αντι να τα δινω σε ποτα προτιμω σε συμπληρωματα για κατι καλυτερο ^^
    οταν εχεις χρονο γραψε την αλλα να ειναι αυστηρη και οχι οτι να νε υδατανθρακες θελω να κανω 1 μηνα σοβαρη δουλεια
    ναι boss μου εσυ
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 23-10-11 16:23 #9
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο della Εμφάνιση μηνυμάτων
    γεια σας παιδια πλεον φοιτητης το προγραμμα μου δεν ειναι σταθερο μιας και δεν μαγειρευω το μεσημεριανιο και το βραδυνο αλλα παντα διαλεγω σαλατα με ελαιολαδο και κρεας οπως μοσχαρι κοτοπουλο η κουνελι η οποτε εχει ψαρι
    το προγραμμα μου ειναι αυτο και εχω στοχο να χασω οτι μπορεσω μεχρι της 18 νοεμβρη το κανω 2 βδομαδες
    8:30 mitotropin αν εχω μαθημα παει 7
    9 1 σκουπ gold standard και 4 γεματες κουταλιες κουακερ βρωμης σε νερο
    12 μεσημεριανιο οπως εγραψα πανω + 80-90 γρ ρυζι η 3 γλυκοπατατες η 3 πατατες η 100-120 γρ μακαρονια ολικης αλεσεως.ολα ζυγισμενα αβραστα
    3 ενα τοστ με ψωμι ολικης αλεσεως 2 φετες γαλοπουλα,1 κουταλια σουπας φυστικοβουτηρο και 1 απαχο κιτρινο τυρι η κοτατζ και οτι θελεις απο λαχανικα.αν το φυστικοβουτηρο δε σαρεσει στο τοστ φατο ξεχωριστα
    5:30 γυμναστηριο και παιρνω αμινοξεα μιση ωρα πριν
    και αμεσος μετα που τελιωσω τα βαρυ και τους κυλιακους και μετα το αεροβιο 1+1/4 σκουπ standard και 1 μπανανα η καποιο υδατανθρακα υψιλου γλυκαικου.μελι μαλτοδεξτρινη δεξτροζη
    6 αν δεν εχω γυμναστηριο οτι το πρωι<--- πολυ συμπληρωμα.συμπληρωμα ειναι οχι φαγητο. 2 γιαουρτια 2 % με 40-50 γρ βρωμη εδω και 1 φρουτο.
    8 αν εχω παει γυμναστηριο το βραδυνο αλλιος 9<ωποσδηποτε στις 9 αυτο μη σου πω 9μισι <--- βαλε 2 μπανανες μετα το γυμναστηριο.και φαε λιγο πιο αργα βραδυνο
    και πριν πεσω για υπνο ενα σκουπ standard σε νερο δεν ξερω αν θα ηταν καλο να βαλω σε γαλα<--- η βαλτο σε γαλα η βαλε 1 κοτατζ τυρι εδω η 1 γιαουρτι 2% με 10 αμυγδαλα η καρυδια
    γιατι το βραδυ δεν κανει να βαζουμε υδατανθρακες εξαρταται ποσοσυς θα βαλεις κ τι ωρα θα φας.αυτο γιατι δεν θα τους καψεις πριν κοιμηθεις. δε ξερουμε κατα ποσο ισχυει γιατι παιζει κ να τους καψεις την επομενη
    ΥΓ αυτο θα ειναι μεχρι της 18 μετα θα αλλαξω ^^ πως σας φαινετε
    ΥΓ2 συγνωμη για τα ορθογραφικα
    ΥΓ3 αν πανε καλα τα οικονομικα θα παρω ανιμαλ πακ και ωμεγα 3ασε τα ω3 και βαζε φαγητο σε λιπαρα οπως εγραψα παραπανω
    αυτα απο εμενα.
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 23-10-11 19:13 #10
    Προεπιλογή
    ευχαριστω φιλε θα το δοκιμασω 2 βδομαδες και θα σου πω αν τα καταφερα ^^
    μονο το 3 θα αλλαξω θα δω αν καταφερω να βαλω και εκει κοτοπουλο με πατατα
    και στο μεταπροπονητικο μαλλον για δεξτροζη και μαλτοδεξτρινη
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 23-10-11 20:52 #11
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο della Εμφάνιση μηνυμάτων
    ευχαριστω φιλε θα το δοκιμασω 2 βδομαδες και θα σου πω αν τα καταφερα ^^
    μονο το 3 θα αλλαξω θα δω αν καταφερω να βαλω και εκει κοτοπουλο με πατατα
    και στο μεταπροπονητικο μαλλον για δεξτροζη και μαλτοδεξτρινη
    εφοσον εισαι στη σχολη και σιγουρα εχεις θεμα με το μαγειρεμα ρυζιου πατατας κτλπ.βραζε τα απο το προηγουμενο βραδυ και παιρνε τα μαζι σε ενα ταπερακι.αν δεν εχεις ζυγαρια να θυμασαι.1 κουταλια σουπας ρυζι = περιπου 20 γρ. 1 πατατα = περιπου 120 γρ. βρασμενο το ρυζι 1 κουταλια σουπας γινεται κοντα 3.2μισι περιπου βασικα.κατα τη γνωμη μου παντα ενας ατμομαγειρας θα σε εσωνε
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
    Απάντηση με παράθεση