Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 6 από 6
  1. 22-03-08 19:15 #1
    Προεπιλογή Extract GREEN TEA Concentrated
    Εκανα ερευνα στο νετ για υγρη μορφη του green-tea, οι τιμες με εξοδα αποστολης ηταν περιπου 25-30?, οποτε και ειπα να ρωτησω σε ενα φαρμακειο να μου πουν εαν εχουν και ποσο κοστιζει.

    Πηγα σε γνωστο μου φαρμακοποιο, το σκευασμα κοστιζει στα 25? ειναι σε υγρη μορφη των 50ml.
    Η δοσολογια ειναι 10 σταγονες σε ενα ποτηρι νερο (250+ml) 1-2 φορες την ημερα 15-30 λεπτα πριν φαγητου.

    Του ειπα οτι δεν εχω προβλημα να δωσω τα 25?, αλλωστε εχω δωσει περισσοτερα σε συμπληρωματα για απωλεια λιπους κλπ οπως οι περισσοτεροι μας αλλωστε, και μου ειπε οτι κυκλοφορουν πολλα στην αγορα, το συγκεκριμενο ομως το εχει στο μαγαζι του 2 χρονια, και οσοι το πηραν ειδαν πολυ καλα αποτελεσματα παντα με προσεγμενη διατροφη.

    Περισσοτερα για το αν δουλευει ή οχι μολις τελειωσει το μπουκαλακι.
    Επισυναπτω και πληροφοριες απο το εντυπο της εταιρειας που το εισαγει.

    (Συζητηση για το Green Tea υπαρχει και εδω: http://forum.bodybuilding.gr/viewtop...ight=green+tea)



    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 22-03-08 19:42 #2
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    oτι δουλευει οντως δουλευει αλλα για ποιο λογω να δοσεις τοσα πολλα λεφτα? η νομιζεις θα δεις καλυτερη δουλεια με τις σταγονες(aka υγρη μορφη) παρε ενα κανονικο αποσταγμα πρασινου τσαγιου σε χαπια καποιας εταιριας

    για καποιο λογω νομιζω οτι με τα ιδια λεφτα περνεις πρασινο τσαι απο μια εταιρια NOW i primaforce για 25 ευρω περνεις περιπου 4 κουτια primaforce 60 χ500 mg αμφιβαλω οτι αυτο θα εχει στην δοση του τοσα mg
    με λιγα λογια με τοσα λεφτα σε χαπια σου βγαζουν περιπου 4 μηνες και θα περνεις 1 γραμ ανα μερα(αρκετα καλη δοση)

    αληθεια ποσα εχει η μια δοση? 10 σταγονες? mg? και ποσο καιρο σου κραταει το μπουκαλακι?
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 22-03-08 19:47 #3
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Bane
    Σαν καλος φαρμακοποιος σας συνιστω:
    ΜΗΝ ΑΓΟΡΑΖΕΤΑΙ KANENA ΣΥΠΛΗΡΩΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ
    ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΛΕΦΤΕΣ!!!
    Υ.Γ. Για οποιον θελει να διαβασει για το πρασινο τσαι ωραιο thread:
    http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=616143
    Great stuff
    Παρε και μια γνωμη απο φαρμακοποιο
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 22-03-08 21:20 #4
    Προεπιλογή
    Τα χαπια σαφως και βγαινουν πολυ φθηνοτερα, απλα δεν ηθελα χαπια και προτιμησα την υγρη μορφη του.

    Το σκευασμα κραταει περιπου 1,5-2μηνες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 22-03-08 21:25 #5
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    ποσα Mg ειναι η δοση?
    και ποσα ml ειναι στο μπουκαλι?
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 22-03-08 23:04 #6
    Προεπιλογή
    Δεν ξερω ποσα mg αντιστοιχουν στις 10 σταγονες.
    Το μπουκαλι ειναι 50ml & γραφει 95% περιεκτικοτητα.
    Απάντηση με παράθεση