Σελίδα 5 από 13 ΠρώτηΠρώτη ... 34567 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 61 έως 75 από 192
  1. 07-12-12 16:07 #61
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή
    Γιατί το λες αυτό για τα Kinsei? Σκεφτόμουν να πάρω ένα ζευγάρι Kinsei και ένα Nimbus, επειδή τρέχω κάθε μέρα ώστε να τα εναλλάσσω!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 07-12-12 16:19 #62
    Το avatar του χρήστη liveris

    Εγγραφή
    27-06-2012
    Περ.
    winter is coming
    Μηνύματα
    3.504
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Mikekan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατί το λες αυτό για τα Kinsei? Σκεφτόμουν να πάρω ένα ζευγάρι Kinsei και ένα Nimbus, επειδή τρέχω κάθε μέρα ώστε να τα εναλλάσσω!
    αν διαθετεις τοσα λεφτα παρε αυτα που λεω τα mizuno wave prophesy κ παρε κ τα nimbus που θες κ θα με θυμηθεις.επισης λιγο πιο φτηνα αλλα εξισου φανταστικα ειναι η σειρα wave creation στο 13 ειναι τωρα..εγω αν ειμουν στη θεση σου θα επαιρνα αυτα που εχω τα wave prophesy k ta nirvana 8 παλι mizuno...κ για να μη νομιζεις οτι υπερβαλω πηγαινε σε ενα καταστημα που πουλανε mizuno κ φορεσε τα να δεις...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 07-12-12 16:22 #63
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο liveris Εμφάνιση μηνυμάτων
    αν διαθετεις τοσα λεφτα παρε αυτα που λεω τα mizuno wave prophesy κ παρε κ τα nimbus που θες κ θα με θυμηθεις.επισης λιγο πιο φτηνα αλλα εξισου φανταστικα ειναι η σειρα wave creation στο 13 ειναι τωρα..εγω αν ειμουν στη θεση σου θα επαιρνα αυτα που εχω τα wave prophesy k ta nirvana 8 παλι mizuno...κ για να μη νομιζεις οτι υπερβαλω πηγαινε σε ενα καταστημα που πουλανε mizuno κ φορεσε τα να δεις...
    Διαθέτω τόσα λεφτά γιατί ενώ είχα αποφασίσει να τα πάρω από Ελλάδα και έκανα τους υπολογισμούς μου, μόλις διαπίστωσα ότι στο Amazon με τα ίδια λεφτά παίρνω και τα δύο!

    ΟΚ θα τσεκάρω και τα Mizuno.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 07-12-12 16:57 #64
    Το avatar του χρήστη liveris

    Εγγραφή
    27-06-2012
    Περ.
    winter is coming
    Μηνύματα
    3.504
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Mikekan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Διαθέτω τόσα λεφτά γιατί ενώ είχα αποφασίσει να τα πάρω από Ελλάδα και έκανα τους υπολογισμούς μου, μόλις διαπίστωσα ότι στο Amazon με τα ίδια λεφτά παίρνω και τα δύο!

    ΟΚ θα τσεκάρω και τα Mizuno.
    μηπως ειναι τα παλιοτερα μοντελα ?γιατι τοσο μεγαλη διαφορα στο αμαζον δεν εχουν..παντως στο ξαναλεω παρε τα mizuno k θα με θυμηθεις
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 07-12-12 16:58 #65
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο liveris Εμφάνιση μηνυμάτων
    μηπως ειναι τα παλιοτερα μοντελα ?γιατι τοσο μεγαλη διαφορα στο αμαζον δεν εχουν..παντως στο ξαναλεω παρε τα mizuno k θα με θυμηθεις
    Όχι τα καινούργια είναι για την ακρίβεια και τα δύο μαζί είναι 30Ε παραπάνω από το Kinsei μόνο του στο Intersport.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 07-12-12 17:07 #66
    Το avatar του χρήστη liveris

    Εγγραφή
    27-06-2012
    Περ.
    winter is coming
    Μηνύματα
    3.504
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Mikekan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όχι τα καινούργια είναι για την ακρίβεια και τα δύο μαζί είναι 30Ε παραπάνω από το Kinsei μόνο του στο Intersport.
    βαλε κ τα εξοδα αποστολης..κ μη ψαρωνεις με το κινσει δεν αξιζει τοσα λεφτα
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 07-12-12 17:20 #67
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο liveris Εμφάνιση μηνυμάτων
    βαλε κ τα εξοδα αποστολης..κ μη ψαρωνεις με το κινσει δεν αξιζει τοσα λεφτα
    Δεν έχει έξοδα αποστολής! Εννοείται θα πάω να τα δοκιμάσω όπως και τα Mizuno που λες....
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 07-12-12 17:40 #68
    Προεπιλογή
    Όπως είπε κ η Μαρία πρέπει να βρείς τι πατημα έχεις γιατί το κάθε παπούτσι έχει φτιαχτεί για διαφορετικό πατημα. Δεν είναι μόνο τα χρώματα που αλλάζουν.
    Επίσης πρέπει να έχεις στο νου σου το βάρος σου, αν έχεις πλατυποδία, για ποιο σκοπό το θές κ ποιές είναι οι επιδόσεις σου. Αυτά είναι πολύ βασικά.
    Δυστυχώς οι περισσότεροι απο μας κολλάμε σε μία μάρκα επειδή την είδαμε σε διαφήμιση ή μας αρέσει το σχέδιο ή ακόμη χειρότερα επειδή είναι το πιο ακριβό κ άρα θα πουλήσουμε μούρη κ πάμε κ αγοράζουμε αυτό.
    Δεν είναι έτσι όμως, από λάθος παπούτσι μπορεί να πάθεις μεγάλη ζημιά
    We don't need eyes to see, we need vision
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 07-12-12 18:14 #69
    Το avatar του χρήστη liveris

    Εγγραφή
    27-06-2012
    Περ.
    winter is coming
    Μηνύματα
    3.504
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο PEGY Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όπως είπε κ η Μαρία πρέπει να βρείς τι πατημα έχεις γιατί το κάθε παπούτσι έχει φτιαχτεί για διαφορετικό πατημα. Δεν είναι μόνο τα χρώματα που αλλάζουν.
    Επίσης πρέπει να έχεις στο νου σου το βάρος σου, αν έχεις πλατυποδία, για ποιο σκοπό το θές κ ποιές είναι οι επιδόσεις σου. Αυτά είναι πολύ βασικά.
    Δυστυχώς οι περισσότεροι απο μας κολλάμε σε μία μάρκα επειδή την είδαμε σε διαφήμιση ή μας αρέσει το σχέδιο ή ακόμη χειρότερα επειδή είναι το πιο ακριβό κ άρα θα πουλήσουμε μούρη κ πάμε κ αγοράζουμε αυτό.
    Δεν είναι έτσι όμως, από λάθος παπούτσι μπορεί να πάθεις μεγάλη ζημιά
    καλα στα περισσοτερα μαγαζια δεν εχουν ιδεα να στα πον αυτα..στο σαιτ της μιζουνο εχει κατι αντιστοιχο που σε βοηθαει να διαλεξεις
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 07-12-12 20:22 #70
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή Παπούτσια για τρέξιμο (Running)
    Στα καταστηματα της Intersport μπορείς να κάνεις πελματογράφημα!
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 22-12-12 20:48 #71
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή Παπούτσια για τρέξιμο (Running)
    Τελικά πήγα και δοκίμασα διαφορα παπουτσια και τα Asics Nimbus 14 τα οποία ειναι εξωπραγματικά! Δεν φανταζομουν ότι παπούτσι μπορεί να ειναι τόσο προστατευτικό, μου έκανε τρομερή εντύπωση! 166Ε τ είχε το μαγαζι, τα πήρα 110 απο το amazon!
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 22-12-12 21:50 #72
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή
    Με γεια σου και καλοφόρετα. Τα φοράω ακόμα και στον ύπνο μου, που λέει ο λόγος. Θα τα καταευχαριστηθείς.
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 22-12-12 22:10 #73
    Προεπιλογή
    εχω παρει τα adidas supernova τα οποια εχουν και μια εξτρα υποστηριξη στην καμαρα του ποδιου..δυστυχως με χτυπαει εκει στο δεξι ποδι οταν τρεχω σχετικα μεγαλες αποστασεις και εχει κανει σχεδον φουσκαλα..εχει να προτεινει κανεις κατι που θα μπορουσα να κανω??κανα επιθεμα δλδ κλπ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 22-12-12 22:27 #74
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Δώσε φώτο των παπουτσιών αν μπορείς nopantas
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 22-12-12 22:52 #75
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nopantas Εμφάνιση μηνυμάτων
    εχω παρει τα adidas supernova τα οποια εχουν και μια εξτρα υποστηριξη στην καμαρα του ποδιου..δυστυχως με χτυπαει εκει στο δεξι ποδι οταν τρεχω σχετικα μεγαλες αποστασεις και εχει κανει σχεδον φουσκαλα..εχει να προτεινει κανεις κατι που θα μπορουσα να κανω??κανα επιθεμα δλδ κλπ?
    Αν καταλαβα καλα, ειχα κι εγω το ιδιο θεμα με κατι adidas(μπασκετικα). Εγω εβαζα αλλον εναν πατο και δεν με ενοχλουσε, απο τους φθηνους που βρισκεις και στο supermarket.
    "Free at last, free at last. Thank god almighty the Squat rack is free at last!" -Martin Lifter King jr.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 5 από 13 ΠρώτηΠρώτη ... 34567 ... ΤελευταίαΤελευταία