Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 42
  1. 12-01-12 12:31 #1
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή Hλεκτρονικό τσιγάρο??
    γεια σας ειμαι καπνιστης οχι heavy smoker αλλα κανω 3-4 τσιγαρακια την μερα σε βραδυνη ομως εξοδο μπορει να κανω και ενα πακετο μαζεμενο...βεβαια βγαινω μια φορα την εβδομαδα...παρολα αυτα χαρακτηριζω τον εαυτο μου ως ελαφρο καπνιστη,αλλα επειδη θελω να μην βαζω καθολου πισα στα πνευμονια μου σκευτηκα την εναλακτικη του ηλεκτρονικου τσιγαρου εχετε δοκιμασει ποιες ειναι οι εντυπωσεις σας?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 12-01-12 12:48 #2
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    αν παιρνεις φαρμακα ρωτα το γιατρο σ.η θεια μ πηγε να μηνει στο τοπο με αυτη τη παπατζα.δε λενε οτι αν παιρνεις φαρμακα σου προκαλει απνοια ανισσοροπη διαθεση ορμονολογικα προβληματα και αλλα πολλα...
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 12-01-12 12:59 #3
    The Banned
    Το avatar του χρήστη lila_1

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Εὐλόγησον
    Μηνύματα
    6.079
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    γεια σας ειμαι καπνιστης οχι heavy smoker αλλα κανω 3-4 τσιγαρακια την μερα σε βραδυνη ομως εξοδο μπορει να κανω και ενα πακετο μαζεμενο...βεβαια βγαινω μια φορα την εβδομαδα...παρολα αυτα χαρακτηριζω τον εαυτο μου ως ελαφρο καπνιστη,αλλα επειδη θελω να μην βαζω καθολου πισα στα πνευμονια μου σκευτηκα την εναλακτικη του ηλεκτρονικου τσιγαρου εχετε δοκιμασει ποιες ειναι οι εντυπωσεις σας?
    Δεν είμαι καπνίστρια, κάνω κανά πακέτο όποτε μου τη βαρέσει και το αφήνω για κανα 3μηνο πάλι...
    όταν δοκίμασα ηλεκτρονικό, σκέφτηκα να το αρχίσω συστηματικά...είναι τόσο γαμάτο στο θέμα γεύσης, που είναι σαν κινητός ναργιλές
    Απο καπνιστές φίλους μου δεν έχω ακούσει τα καλύτερα...τελικά πάλι στο κανονικό επέστρεψαν
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 12-01-12 12:59 #4
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tolis93 Εμφάνιση μηνυμάτων
    αν παιρνεις φαρμακα ρωτα το γιατρο σ.η θεια μ πηγε να μηνει στο τοπο με αυτη τη παπατζα.δε λενε οτι αν παιρνεις φαρμακα σου προκαλει απνοια ανισσοροπη διαθεση ορμονολογικα προβληματα και αλλα πολλα...
    οχι δεν παιρνω φαρμακα.και κατσε η θεια σου το επαθε αυτο με τον ατμο που το εκανε ποσο ενα δυο μηνες και με το τσιγαρο το κανονικο τοσα χρονια τιποτα???
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 12-01-12 13:19 #5
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο lila_1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν είμαι καπνίστρια, κάνω κανά πακέτο όποτε μου τη βαρέσει και το αφήνω για κανα 3μηνο πάλι...
    όταν δοκίμασα ηλεκτρονικό, σκέφτηκα να το αρχίσω συστηματικά...είναι τόσο γαμάτο στο θέμα γεύσης, που είναι σαν κινητός ναργιλές
    Απο καπνιστές φίλους μου δεν έχω ακούσει τα καλύτερα...τελικά πάλι στο κανονικό επέστρεψαν
    και εγω δοκιμασα τις γευσεις απο δυο φιλους και κολλησα.επισης δεν μυριζει ασχημα ειτε στο δωματιο ειτε στο αυτοκινητο ουτε πουθενα...αυτο που προσεξα ειδικα στον ενα φιλο που και αυτος δεν καπνιζε πολυ ειναι οτι ειναι εξαρτημενος πλεον με αυτο το μαραφετι μονο οταν τρωει το αφηνει απο το χερι του...μπορει να το εχει non stop για ωρες και να τραβαει τζουρες..επισης ειναι πολυ οικονομικο δινεις εκατο ευρω και λιγοτερο και παιρνεις δυο τσιγαρα και μετα το μονο που αγοραζεις ειναι ανλογως την χρηση λαδακια και ατμοποιητες....συν οτι οτσιγαροβηχας μου ειπαν παει περιπατο
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 12-01-12 13:26 #6
    Προεπιλογή
    εγω καπνιζω χρονια και ήμουν γυρω στο ενα πακετο την ημερα ...το γυρισα στον καπνο και εκανα γυρω στα δεκατεσσερα...πηρα το ηλεκτρονικο και κανω γυρω στα τρια το πρωι με τον καφε .αφου δεν εισαι φανατικος καπνιστής δεν νομίζω να πρέπει να το παρεις. κανε τα δυο τρια οποτε σου ερθει να τα ευχαριστιέσαι και πιο πολυ!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 12-01-12 13:34 #7
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο katerina. Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω καπνιζω χρονια και ήμουν γυρω στο ενα πακετο την ημερα ...το γυρισα στον καπνο και εκανα γυρω στα δεκατεσσερα...πηρα το ηλεκτρονικο και κανω γυρω στα τρια το πρωι με τον καφε .αφου δεν εισαι φανατικος καπνιστής δεν νομίζω να πρέπει να το παρεις. κανε τα δυο τρια οποτε σου ερθει να τα ευχαριστιέσαι και πιο πολυ!!
    συμφωνω αλλα ειπα και κατι...οποτε εχω εξοδο τεινω να γινομαι ανεξελεγκτος φτανω το πακετο για πλακα...εχθρος του λιγη πισα ειναι το καθολου πισα γιατι καπνιζω 16 χρονια οσο να ναι δεν ειναι μικρο διαστημα..ασε που κολησα με την γευση...εσυ κατερινα εχεις να προτεινεις καμια καλη γευση??καταρχην σου αρεσει η γευση?
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 12-01-12 13:49 #8
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    συμφωνω αλλα ειπα και κατι...οποτε εχω εξοδο τεινω να γινομαι ανεξελεγκτος φτανω το πακετο για πλακα...εχθρος του λιγη πισα ειναι το καθολου πισα γιατι καπνιζω 16 χρονια οσο να ναι δεν ειναι μικρο διαστημα..ασε που κολησα με την γευση...εσυ κατερινα εχεις να προτεινεις καμια καλη γευση??καταρχην σου αρεσει η γευση?
    εγω εχω παρει τη γευση του malboro και του ταbbako για να αισθανομαι οτι κανω τσιγαρο βρε παιδι μου...βεβαια σκεφτομουνα να παρω και τη φραουλα να κανω μιξη....την απολαυση του τσιγαρου για καποιον που του αρεσει δεν την αντικαθηστα .το μονο που κανει ..ειναι οτι εχεις απασχολημενα τα χερια και οταν ρουφας και φυσας τον καπνο να νομιζεις οτι καπνιζεις....αυτα η αποφαση δικη σου!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 12-01-12 14:04 #9
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    η θεια μ επαιρνε φαρμακα οταν το αρχισε.ρωτησε την εταιρια κ της αρχισαν τα σουξου μουξου σε στυλ ε ναι ισως προκαλει καποιες παρενεργειες σε συνδιασμο με ορισμενα φαρμακα η θεραπειες και καλο θα ηταν να αποτελει συμπληρωμα κ τη γυρισαν τη πλακα μετα.κ δεν τα γραφανε πουθενα οι μ@λ@κ@ς πανω στο κουτι. φαγανε μυνηση βεβαια αλλα κ παλι....
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 12-01-12 14:07 #10
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο katerina. Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω εχω παρει τη γευση του malboro και του ταbbako για να αισθανομαι οτι κανω τσιγαρο βρε παιδι μου...βεβαια σκεφτομουνα να παρω και τη φραουλα να κανω μιξη....την απολαυση του τσιγαρου για καποιον που του αρεσει δεν την αντικαθηστα .το μονο που κανει ..ειναι οτι εχεις απασχολημενα τα χερια και οταν ρουφας και φυσας τον καπνο να νομιζεις οτι καπνιζεις....αυτα η αποφαση δικη σου!!!
    βγαινει και σε prince??μοιαζει με μαρλμπορο και ταμπακο στη γευση?γιατι εγω δοκιμασα το golden virginia και ηταν πολυ ευχαριστο πιστευω οτι ειναι ατοφια η γευση εχωντας αφαιρεσει την καπνα!!!!και το tribecca ειναι φοβερο..σκεφτομαι να παρω της οβαλε ειναι καλη επιλογη?
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 12-01-12 14:14 #11
    Προεπιλογή
    νομιζω οτι το ηλεκτρονικο τσιγαρο εχει νοημα μονο σε ατομα που καπνιζουν πολυ. αν ειστε σε φαση που κανετε λιγα τσιγαρα η σε φαση κοψιματος δε βλεπω το λογο να το αγορασετε. εγω το χω κοψει και κανω κανα τσιγαρο το 10ημερο. Πιστευω οτι οποιος ΘΕΛΕΙ το κοβει χωρις μεσοβεζικες λυσεις.
    Αν παλι ειστε σε φαση "καλο θα ηταν να το κοψω" απλα ελλατωστε το!
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 12-01-12 14:20 #12
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Chris92 Εμφάνιση μηνυμάτων
    νομιζω οτι το ηλεκτρονικο τσιγαρο εχει νοημα μονο σε ατομα που καπνιζουν πολυ. αν ειστε σε φαση που κανετε λιγα τσιγαρα η σε φαση κοψιματος δε βλεπω το λογο να το αγορασετε. εγω το χω κοψει και κανω κανα τσιγαρο το 10ημερο. Πιστευω οτι οποιος ΘΕΛΕΙ το κοβει χωρις μεσοβεζικες λυσεις.
    Αν παλι ειστε σε φαση "καλο θα ηταν να το κοψω" απλα ελλατωστε το!
    δεν θα ξαναπαρει απο εμενα δραχμη το κωλοκρατος τουλαχιστον οχι ευκολα
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 12-01-12 14:39 #13
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν θα ξαναπαρει απο εμενα δραχμη το κωλοκρατος τουλαχιστον οχι ευκολα
    θα αγοραζεις bulk απ εξω?
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 12-01-12 14:43 #14
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Chris92 Εμφάνιση μηνυμάτων
    θα αγοραζεις bulk απ εξω?
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 12-01-12 15:06 #15
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    βγαινει και σε prince??μοιαζει με μαρλμπορο και ταμπακο στη γευση?γιατι εγω δοκιμασα το golden virginia και ηταν πολυ ευχαριστο πιστευω οτι ειναι ατοφια η γευση εχωντας αφαιρεσει την καπνα!!!!και το tribecca ειναι φοβερο..σκεφτομαι να παρω της οβαλε ειναι καλη επιλογη?
    οβαλε εχω παρει και εγω .το golden virginia kai το malboro μοιαζουν λιγο ..τωρα για prince δεν ξερω αν βγαζει
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία