Την Παρασκευή είχα 3μιση ώρες γυμναστήριο.Ειχα κοιμηθεί την προηγούμενη 5 ώρες το πολύ,λιγότερο βασικά γιατί μέχρι να με πάρει ο ύπνος...Την Πρασκευή λοιπόν νύσταζα όλη μέρα στο σχολείο αλλά μετά είχα καπάκι αγγλικά και μετά κατευθείαν γυμναστήριο.Για να κρατηθώ και να μην νυστάζω ήπια το μεσημέρι μετά το φαί ένα καφέ(πρωτη φορά πείνω),και μετά στο φροντηστήριο ήπια άλλον ένα.Το αποτέλεσμα ήταν θεαματικό στην επίδοση!Την πρωτη ωρα που είχαι πολύ έντονο αερόβιο πρόγραμμα ήμουν φουλ στην ενέργεια!...Την 2η επίσης!Ένιωθα να είμαι γεμάτος ενέργεια!Μετα που ειχα μισή ώρα κοιλιακούς,είχα μεν ενέργεια...αλλά έννιωθα κάπως σαν να τα έχω χαμένα(πραγματικά) δηλαδή δεν μπορούσα να συγκεντρωθώ στις ασκήσεις...σκεφτόμουν οτι να ναι,και έβλεπα όλο το δωμάτιο κάπως πιο κόκκινο,σαν σέπια xDKαλά αυτό μπορεί να ήταν και σοτ μυαλό μου...αλλά γενικά δεν έννιωθα φυσιολογικά δηλαδή ενώ ήμουν μια χαρά απο αποθέματα ενέργειας μετα απο 2 ώρες έντονης προσπάθειας( τα εδωσα ολα) εννιωθα πολύ παράξενα!Μετά το τελευταίο δεκάλεπτο των κοιλιακών άρχησε στο αριστερό οπτικό μου πεδίο να εμφανίζεται κάτι σαν θολούρα...δηλαδή δεν έβλεπα απο το πλαϊ!!Εβλεπα σαν κατι θωλό πως είναι οταν πας να λιποθυμίσεις και βλέπεις σαν να σκοτινιάζει..κάπως έτσι!Μετά σιγά σιγά άρχησε να εξαπλώνεται περιφεριακά στο αριστερό οπτικό πεδίο κι άλλο!Τρόμαξα!Μετά απο μια έντονη άσκηση κοιλιακων,σηκαωθηκα απότωμα και αυτο το σκοτίνιασμα προχώρησε και στο αλλο ματι και νομιζα οτι θα λιποθυμήσω...αλλα δεν εννιωθα αδυναμος(εχω ξαναλιποθυμισει δεν ηταν το ιδιο)..δλδ μονο αυτο στα ματια συνεβαινε,και ημουν λιγο σαν ζαλισμενος..δλδ δεν μπορουσα να συγκεντρωθω,σαν να μην μπορω να σκεφτώ σωστά!Τελείωσαν οι κοιλιακοί και είχα πάλι έντονο αερόβιο,kick boxing...απο φόβο επειδή είχα τρομάξει ζήτησα απο τον δάσκαλο να με βάλει να κάνω χαλαρά...τελικα μετά απο κανα 20λεπτο αυτό με τα μάτια και τις ζαλάδες πέρασε...και άρχησα να ξαναπαίζω δυνατά!...Πήγα σπίτι και είχα πάλι ενέργεια!Δλδ και σπίτι μετά δεν ήμουν κουρασμένος...τελειως φυσιολογικά.Αυτο με την οραση που χανεται σε ενα μερος και βλεπω τη θωλουρα το ειχα παθει παλια...νομιζω παλι μετα απο εντονη ασκηση.Σε προπονηση κικ πρπεει να ηταν.Εχετε καμια ιδεα;Μηπως εφταιγε η ελλειψη υπνου,μήπως οι 2 καφέδες ενώ δεν ειχα ξαναπιεί καφεϊνη;Μηπως το οτι τα εδωσα όλα επειδή είχα πολλή ενέργεια;