Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 11 από 11
  1. 17-08-11 18:20 #1
    Προεπιλογή ditrofi gia arxarious
    paidia geia sas eimai kainourio melos tou forum kai den ksero kai polla opote sigxoriste me an den eprepe na dimiourgiso kainourio thema ....
    eimai 17 xronon exo varos 63 kila kai ipsos 1.75 ..... tha ithela na rotiso ti prepei programma diatrofis na kano gia na kratitho sta kila pou vriskomai kai ti programma gymnastikis na akolouthiso gia na desei to soma den me endiaferei na gino bodybuilderas apla na exo ena gimnasmeno soma ......



    na simpliroso pos exo kanei xeirourgeio kardias .... kai kapoies askiseis logika den tha mporo na tis vgalo pera ( poli ipsili entasi askiseon kai polla vari )

    euxaristo gia tin opoia apantisi
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 17-08-11 21:53 #2
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή
    Ξαναγράψε το κείμενο σε Ελληνικά πεζά, αυτά τα ορνιθοσκαλίσματα δε διαβάζονται. Τα greeklish απαγορεύονται απ τους κανόνες του φόρουμ.

    Καλώς όρισες
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 18-08-11 12:12 #3
    Προεπιλογή
    γειά σας παιδιά είμαι καινούριο μέλος του φόρουμ αυτού είμαι 17 χρονών έχω ύψος 1.75 και βάρος 63 κιλά .... θα ήθελα να ρωτήσω τι πρόγραμμα διατροφής να ακολουθήσω για να μείνω σταθερός στα κιλά μου αλλά και τι πρόγραμμα προπόνησης για να "δέσει" το σώμα και να έχω μια καλή φυσική κατάσταση δεν με ενδιαφέρει να γίνω "φουσκωτός" απλά να έχω ένα γυμνασμένο σώμα

    να συμπληρώσω πως εχω κανει επέμβαση στην καρδιά και ασκήσεις πολύ μεγάλης έντασης τις αποφεύγω ..... και τέλος γυμναστήριο δεν πηγαίνω .... μόνο στο σπίτι κάνω λίγα βάρη κοιλιακούς και στατικό ποδήλατο ....

    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 18-08-11 12:29 #4
    Το avatar του χρήστη amateur666

    Εγγραφή
    08-02-2011
    Περ.
    Τσερνομπιλ
    Μηνύματα
    1.735
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gamatosospiros Εμφάνιση μηνυμάτων
    γειά σας παιδιά είμαι καινούριο μέλος του φόρουμ αυτού είμαι 17 χρονών έχω ύψος 1.75 και βάρος 63 κιλά .... θα ήθελα να ρωτήσω τι πρόγραμμα διατροφής να ακολουθήσω για να μείνω σταθερός στα κιλά μου αλλά και τι πρόγραμμα προπόνησης για να "δέσει" το σώμα και να έχω μια καλή φυσική κατάσταση δεν με ενδιαφέρει να γίνω "φουσκωτός" απλά να έχω ένα γυμνασμένο σώμα

    να συμπληρώσω πως εχω κανει επέμβαση στην καρδιά και ασκήσεις πολύ μεγάλης έντασης τις αποφεύγω ..... και τέλος γυμναστήριο δεν πηγαίνω .... μόνο στο σπίτι κάνω λίγα βάρη κοιλιακούς και στατικό ποδήλατο ....

    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ...

    τ προβλημα εχεισ στην καρδια???!....πιστευω θ ηταν καλυτερο να ρωτησεις ενα γιατρο! πανω στο θεμα!...
    Αυτή τη στιγμή, κάποιοι ερωτεύονται...
    κάποιοι χωρίζουν.......
    και κάποιοι έχουν ήσυχο το κεφάλι τους...


    https://www.youtube.com/watch?v=JGwWNGJdvx8
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 18-08-11 12:40 #5
    Προεπιλογή
    αλλαγή βαλβίδας .... δεν υπάρχει πρόβλημα έχω ρωτήσει τον γιατρό αν μπορώ να κάνω γυμνάστικη και μου είπε πως μπορώ να κάνω αλλά να αποφεύγω τα πολλά βάρη και ασκήσεις υψηλης πιεσης για αύτο ρωταω τι πρόγραμμα ασκήσεων μπορώ να ακολουθήσω ....
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 18-08-11 17:04 #6
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gamatosospiros Εμφάνιση μηνυμάτων
    αλλαγή βαλβίδας .... δεν υπάρχει πρόβλημα έχω ρωτήσει τον γιατρό αν μπορώ να κάνω γυμνάστικη και μου είπε πως μπορώ να κάνω αλλά να αποφεύγω τα πολλά βάρη και ασκήσεις υψηλης πιεσης για αύτο ρωταω τι πρόγραμμα ασκήσεων μπορώ να ακολουθήσω ....
    Πιστευω οτι καλυτερα θα ηταν να επισκεφτεις καποιον ειδικο για να συζητησεις την επεμβαση που εχεις κανει και να βγαλετε ενα προγραμμα διατροφης και προπονησης. Και υστερα το συζηταμε και εδω, για να εχουμε ενα πλαισιο, μια βαση κατι να προτεινουμε ή να διαμορφωσουμε.
    I love sweets
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 18-08-11 17:49 #7
    Προεπιλογή
    Καλό είναι να ακολουθήσεις τις συμβουλές του γιατρού,γιατί υπάρχουν κίνδυνοι.Λίγα βάρη και όχι σε μεγάλη ένταση.Ρίξε το βάρος στην αερόβια.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 18-08-11 18:13 #8
    Το avatar του χρήστη amateur666

    Εγγραφή
    08-02-2011
    Περ.
    Τσερνομπιλ
    Μηνύματα
    1.735
    Προεπιλογή
    λογικα στο γυμναστηριο που θα πας θα σε ρωτησει αν εχεις καποιο προβλημα υγιας πες λοιπον στο γυμναστη σου τη προβλημα εχεισ κ για να εισαι κ καπως πιο σιγουρος φερτουσ σε επαφη μεσω τηλ για να βγει τελικα ενα προγραμμα πανω στισ αναγκες σου!..
    Αυτή τη στιγμή, κάποιοι ερωτεύονται...
    κάποιοι χωρίζουν.......
    και κάποιοι έχουν ήσυχο το κεφάλι τους...


    https://www.youtube.com/watch?v=JGwWNGJdvx8
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 18-08-11 19:21 #9
    Προεπιλογή
    οταν πηγαινα γυμναστηριο με ειχαν οντως ρωτησει και τους ειχα παει χαρτι απο τον γιατρο που με παρακολουθει και μου ειχαν πει και οι γυμναστες το ιδιο που λετε και εσεις λιγα βαρη και πολυ περισσοτερο διαδρομο με ταχυτητα απο 5.5 - 7.5

    η βρωμη παιζει ρολο στην διατηρηση του σωματικου βαρους ..... εννοω στην διατηρηση του και οχι στο αδυνατισμα .....
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη gamatosospiros : 18-08-11 στις 19:24
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 18-08-11 19:28 #10
    Προεπιλογή
    οταν πηγαινα γυμναστηριο με ειχαν οντως ρωτησει και τους ειχα παει χαρτι απο τον γιατρο που με παρακολουθει και μου ειχαν πει και οι γυμναστες το ιδιο που λετε και εσεις λιγα βαρη και πολυ περισσοτερο διαδρομο με ταχυτητα απο 5.5 - 7.5

    η βρωμη βοηθα στην διατηρηση του σωματικου βαρους .....? και πως μπορω να την καταναλωσω για να εκμεταλευτω σε οσο το δυνατον μεγαλυτερο ποσοστο της πρωτεινης που μπορει να προσφερει
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 11-02-12 06:20 #11
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.796
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gamatosospiros Εμφάνιση μηνυμάτων
    αλλαγή βαλβίδας .... δεν υπάρχει πρόβλημα έχω ρωτήσει τον γιατρό αν μπορώ να κάνω γυμνάστικη και μου είπε πως μπορώ να κάνω αλλά να αποφεύγω τα πολλά βάρη και ασκήσεις υψηλης πιεσης για αύτο ρωταω τι πρόγραμμα ασκήσεων μπορώ να ακολουθήσω ....
    η αλλαγή βαλβίδας αν όλα πανε καλα με την επέμβαση είναι καλύτερη απο την κανονική , αν κατα τα άλλα η καρδια με ενα υπέρηχο είναι εντάξει δεν υπάρχει πρόβλημα να γυμναστείς .
    πρόσφατα εναν που εβαλε βαλβίδα στα 30 οι γιατροί τον απαγόρεψαν και εγω πήρα τηλέφωνο στον γιατρο και μου λέει , απαγορεύετε , απλα να περπαταει και λέω καλα ρε γιατρε αυτος έτσι όπως πάει θα βάλει κιλα και θα επιβαρύνει περισότερο την καρδια , θα σε ρβτήσω κατι άλλο τον έχεις απαγορεψει να κάνει σεξ ? λέει όχι εκεί ανεβάζει πιο πολλους παλμούς , αλλα εφόσον εσυ που είσαι γιατρός λές αυτο εγω δεν μπορω να κάνω κατι .
    μετα απο μερες πήρα τηλέφωνο σ αυτον που εκανε την επέμβαση και ρωτησα τι αντοχές έχει αυτη η βαλβίδα και λέει εγγύηση 100 χρόνια , αν κατα τα άλλα είναι οκ η καρδιά δεν υπαρχει πρόβλημα κανένα , περισσότερο θα αρωστήσει απο τον φόβο ο άνθρωπος
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση