Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 31
  1. 23-02-12 23:39 #1
    Προεπιλογή Καρδιολογικες εξετασεις
    Καλησπερα σε ολους , θα ηθελα να μοιραστω μαζι σας αυτα που ακουσα απο τον καρδιολογο μου πριν απο λιγο. Ειναι το 1ο check-up που κανω στα 20 χρονια μου. Ασχολουμαι με το BB εδω και αρκετα χρονια με διαλειματα , αυτα που ειναι σχετικα με το ΒΒ και τις εξετασεις ειναι τα εξης. Η καρδια ειναι υπερτροφικη, ειναι μεγαλυτερη απο το κανονικο. Αυτο φαινεται λογικο μιας και ειναι μυς οποτε με προτεινικη διατροφη μεγαλωνει και αυτη. ΟΜΩΣ: ενα μερος την καρδιας που χωριζει τις κοιλιες καθετα ειναι υπερτροφικο και αυτο , αντι για 1cm ειναι 2. Ετσι οπως μου το εξηγησε καταλαβα πως με εναν τροπο οπως περναει το αιμα ερεθιζεται εκεινη η περιοχη συν του οτι κλεβει χωρο απο τις κοιλιες αρα αυξανεται η πιεση του αιματος. (το ιδιο αιμα σε μικροτερο σωληνα).
    Μου συνεστησε να σταματησω τα συμπληρωματα διατροφης-προτεινες για να επανελθει αυτο και να κοιταω την πιεση μου. Επισης οι ισομετρικες ασκησεις δημιουργουν πιεση στην κοιλιακη χωρα η οποια με τη σειρα της παει στην καρδια, οποτε μου ειπε να μειωσω τα βαρη σε τετοιου ειδους ασκησεις. Δε λεω πως φταιει το ΒΒ και οι προτεινες για ολα αυτα , αλλα αυτα ειναι τα λογια του γιατρου μου. Ακουω γνωμες.

    Όνομα: Χωρίς τίτλο.jpg Εμφανίσεις: 2065 Μέγεθος: 60,5 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 24-02-12 01:26 #2
    Προεπιλογή
    φιλε οτι σου ειπε ο καρδιολογος σου,τι να σου πει ο καθενας(?).και εγω γυμναζομαι κοντα στα 10 χρονια με βαρη αλλα το τριπλεξ και ο υπερηχος καρδιας που εκανα προσφατα δεν μου εδειξαν καποια υπερτροφια καρδιας η βαλβιδας η οτιδηποτε αλλο απ αυτα που λες.οποτε ο αρμοδιος για να σου δωσει περετερω εξηγησεις ειναι ο καρδιολογος σου
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 27-02-12 00:02 #3
    Προεπιλογή
    Δεν ξέρω αν είναι το συγκεκριμένο θέμα σηκώνει αυτή τη συζήτηση σε αυτό το ποστ αλλά θα το ρωτήσω εδώ και αν οι Mods κρίνουν ότι πρέπει να μεταφερθεί ας το κάνουν.

    Ποια η γνώμη σας, για τα άτομου που γυμνάζονται χρόνια με τα βάρη, υπάρχει περίπτωση αν τα σταματήσουν να δημιουργήσουν πρόβλημα στην καρδιά τους, λόγω του ότι μεγαλώνει και αυτή μαζί με τη γυμναστική;
    Δηλαδή είναι "καταδικασμένοι" (βαρια λέξη, αλλα καταλαβαίνεται πως το εννοώ) να κάνουν σε όλη τους τη ζωή γυμναστική.


    Πάντως για τους δρομείς έχω ακούσει ότι δεν κάνει να σταματούν την ενασχόληση τους με τη γυμναστική έστω και περπάτημα να κάνουν (βέβαια όσο αυτό είναι εφικτό).
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 27-02-12 00:03 #4
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kostasd91 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπερα σε ολους , θα ηθελα να μοιραστω μαζι σας αυτα που ακουσα απο τον καρδιολογο μου πριν απο λιγο. Ειναι το 1ο check-up που κανω στα 20 χρονια μου. Ασχολουμαι με το BB εδω και αρκετα χρονια με διαλειματα , αυτα που ειναι σχετικα με το ΒΒ και τις εξετασεις ειναι τα εξης. Η καρδια ειναι υπερτροφικη, ειναι μεγαλυτερη απο το κανονικο. Αυτο φαινεται λογικο μιας και ειναι μυς οποτε με προτεινικη διατροφη μεγαλωνει και αυτη. ΟΜΩΣ: ενα μερος την καρδιας που χωριζει τις κοιλιες καθετα ειναι υπερτροφικο και αυτο , αντι για 1cm ειναι 2. Ετσι οπως μου το εξηγησε καταλαβα πως με εναν τροπο οπως περναει το αιμα ερεθιζεται εκεινη η περιοχη συν του οτι κλεβει χωρο απο τις κοιλιες αρα αυξανεται η πιεση του αιματος. (το ιδιο αιμα σε μικροτερο σωληνα).
    Μου συνεστησε να σταματησω τα συμπληρωματα διατροφης-προτεινες για να επανελθει αυτο και να κοιταω την πιεση μου. Επισης οι ισομετρικες ασκησεις δημιουργουν πιεση στην κοιλιακη χωρα η οποια με τη σειρα της παει στην καρδια, οποτε μου ειπε να μειωσω τα βαρη σε τετοιου ειδους ασκησεις. Δε λεω πως φταιει το ΒΒ και οι προτεινες για ολα αυτα , αλλα αυτα ειναι τα λογια του γιατρου μου. Ακουω γνωμες.

    Όνομα: Χωρίς τίτλο.jpg Εμφανίσεις: 2065 Μέγεθος: 60,5 KB
    Παίρνεις/Έπερνες ΑΑΣ, φάρμακα ή ορμόνες;
    eat clen, Tren HARD, or die mirin!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 27-02-12 00:33 #5
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Creative Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ξέρω αν είναι το συγκεκριμένο θέμα σηκώνει αυτή τη συζήτηση σε αυτό το ποστ αλλά θα το ρωτήσω εδώ και αν οι Mods κρίνουν ότι πρέπει να μεταφερθεί ας το κάνουν.

    Ποια η γνώμη σας, για τα άτομου που γυμνάζονται χρόνια με τα βάρη, υπάρχει περίπτωση αν τα σταματήσουν να δημιουργήσουν πρόβλημα στην καρδιά τους, λόγω του ότι μεγαλώνει και αυτή μαζί με τη γυμναστική;
    Δηλαδή είναι "καταδικασμένοι" (βαρια λέξη, αλλα καταλαβαίνεται πως το εννοώ) να κάνουν σε όλη τους τη ζωή γυμναστική.


    Πάντως για τους δρομείς έχω ακούσει ότι δεν κάνει να σταματούν την ενασχόληση τους με τη γυμναστική έστω και περπάτημα να κάνουν (βέβαια όσο αυτό είναι εφικτό).
    Φυσικά και δεν παθένεις τίποτα όσο είσαι νάτουραλ.. Ξέρω άπειρα άτομα που είναι νάτουραλ (όντως είναι όχι @@ίες) κάνουν powerlifting/bodybuilding πάρα πολλά χρόνια (10++) και δεν έχουν το παραμικρό πρόβλημα... και πίστεψεμε πολοί λίγοι ξέρουν να πιέζοντε στο gym.. οι περισότεροι κάνουν bro curl μουφορουτίνες.. που το ζόρισμα είναι 0 (OK anecdotal evidence αλλά πραγματικά δεν νομίζω να παθένεις τίποτα όσο είσαι νάτουραλ - άκα δεν παίρνεις ΑΑΣ/φάρμακα/ορμόνες).
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Keirox : 27-02-12 στις 00:36
    eat clen, Tren HARD, or die mirin!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 27-02-12 01:11 #6
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Keirox Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παίρνεις/Έπερνες ΑΑΣ, φάρμακα ή ορμόνες;
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Keirox Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φυσικά και δεν παθένεις τίποτα όσο είσαι νάτουραλ.. Ξέρω άπειρα άτομα που είναι νάτουραλ (όντως είναι όχι @@ίες) κάνουν powerlifting/bodybuilding πάρα πολλά χρόνια (10++) και δεν έχουν το παραμικρό πρόβλημα... και πίστεψεμε πολοί λίγοι ξέρουν να πιέζοντε στο gym.. οι περισότεροι κάνουν bro curl μουφορουτίνες.. που το ζόρισμα είναι 0 (OK anecdotal evidence αλλά πραγματικά δεν νομίζω να παθένεις τίποτα όσο είσαι νάτουραλ - άκα δεν παίρνεις ΑΑΣ/φάρμακα/ορμόνες).
    Τα παθολογικα/κληρονομικα αιτια τα εχεις αποκλείσει ή για όλα σε σενα φταινε τα φαρμακα;
    Προσπαθωντας να ριξεις το βαρος της συζητησης στα φαρμακα αποπροσανατολίζεις την συζητηση κ δημιουργείς λαθος εντυπωσεις.
    By the way,εχεις το νου σου ποσοι την εχουν παθει από καρδια που δεν είχαν ακουμπησει ποτε τους μπαρα;(κ προφανως ΑΑΣ)
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 27-02-12 02:17 #7
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα παθολογικα/κληρονομικα αιτια τα εχεις αποκλείσει ή για όλα σε σενα φταινε τα φαρμακα;
    Προσπαθωντας να ριξεις το βαρος της συζητησης στα φαρμακα αποπροσανατολίζεις την συζητηση κ δημιουργείς λαθος εντυπωσεις.
    By the way,εχεις το νου σου ποσοι την εχουν παθει από καρδια που δεν είχαν ακουμπησει ποτε τους μπαρα;(κ προφανως ΑΑΣ)
    Πάρα πολοί έχουν πάθει 1500 πράγματα χωρίς να πάρουν τίποτα. Απλά είμαστε σε BB φόρουμ και όταν ακούω για μεγαλοκαρδία αυτό που μου έρχεται στο μυαλό είναι τα ΑΑΣ/Φάρμακα/ορμόνες και λιγότερο το κληρονομικό ή οτιδίποτε άλλο. Φυσικά και δεν το αποκλείω βέβαια!
    eat clen, Tren HARD, or die mirin!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 27-02-12 02:38 #8
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Keirox Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάρα πολοί έχουν πάθει 1500 πράγματα χωρίς να πάρουν τίποτα. Απλά είμαστε σε BB φόρουμ και όταν ακούω για μεγαλοκαρδία αυτό που μου έρχεται στο μυαλό είναι τα ΑΑΣ/Φάρμακα/ορμόνες και λιγότερο το κληρονομικό ή οτιδίποτε άλλο. Φυσικά και δεν το αποκλείω βέβαια!
    αυτο δυστυχως κανει και ο γιατρος..

    μολις ακουσει οτι κανεις bb θα αποδωσει τη βλαβη στην πρωτεινη..

    κι αυτος λαθος και εσυ λαθος..

    Αυτος ομως υποχρεωμενος ειναι να παρει θεση σε κατι που δεν ξερει ή να κανει καποιες κινησεις (πχ stop στα σκευασματα) μηπως λυσει το γριφο και βρει τη διαγνωση..

    Εσυ δεν εισαι υποχρεωμενος να παρεις θεση (ποσο μαλλον αφου δεν ξερεις κιολας) αρα μην πεις τιποτα κι εμαστε ενταξει..
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 27-02-12 02:56 #9
    Προεπιλογή
    Στόπ στα συμπληρώματα πρωτείνης, στην ουσία δηλαδή λέμε στόπ στην πρωτείνη σαν συστατικό!!!!!!!! (γιατί αυτό είναι και το συμπλήρωμα πρωτείνης, είναι πρωτείνη)
    Τότε εννοούμε στόπ σε οτιδήποτε ζωικό ή φυτικό έχει πρωτείνη, οπότε στόπ στα αυγά, γάλα, κοτόπουλο, γαλοπούλα, μοσχαρίσιο κρέας, ψάρια τόνος σολωμός, γιαούρτι κ.τ.λ-κ.τ.λ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 27-02-12 03:13 #10
    Προεπιλογή
    Λοιπον δειτε τωρα η αληθεια ποια ειναι..

    Αντιγραφω απο βιβλιο..

    Στο ΗΚΓ ειναι σημαντικο να διακρινονται οι παθολογικες αλλοιωσεις απο τις τυπικες ΗΚΓικες μεταβολες που οφειλονται στη λεγομενη "καρδια του αθλητη" (προκειται για τη φυσιολογικη προσαρμογη της καρδιας στην παρατεταμενη και εντονη αθλητικη πρποπονηση). Οι μεταβολες αυτων των διαστασεων της καρδιας εξαρτωνται απο τον τυπο της αθλητικης προπονησης. Τα ατομα που συμμετεχουν σε προπονηση αντιστασης, οι αρσιβαριστες εμφανιζουν αυξηση του παχους των κοιλιακων τοιχωματων λογω της υπερφορτωσης πιεσης (συγκεντρικη διογκωση). Οι αθλητες αντοχης εμφανιζουν αυξημενο καρδιακο ογκο λογω της υπερφορτωσης ογκου (εκκεντρη διογκωση). Η αυξηση του μεγεθους της καρδιας οφειλεται στην υπερτροφια των μυοκαρδιακων ινων και οχι στην υπερπλασια, ενω δεν παρατηρουνται στοιχεια παθολογικης ινωσης.

    οι ΗΚΓ διαφορες ειναι οι εξης: (δεν τις αναφερω..)

    Οι μεταβολες αυτες επανερχονται στο φυσιολογικο οταν σταματαει η σωματικη ασκηση (αρχικως υποχωρει η βραδυκαρδια ενω ακολουθουν οι ΗΚΓικες μεταβολες). Η εκταση των μεταβολων εξαρτωνται απο το σωματοτυπο (κληρονομικοτητα) και την ενταση της ασκησης. Το υπερηχογραφημα σε αθλητες με υψηλο επιπεδο προπονησης εμφανιζει συγκεντρικη υπερτροφια με συμμετρικη παχυνση και των δυο διαφραγματων και του οπισθιου κοιλιακου τοιχωματος. Το υπερηχογραφημα χρησιμευει στην διαφορικη διαγνωση της παθησης απο την υπερτροφικη μυοκαρδιοπαθεια.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 27-02-12 11:05 #11
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Levrone Εμφάνιση μηνυμάτων
    αυτο δυστυχως κανει και ο γιατρος..

    μολις ακουσει οτι κανεις bb θα αποδωσει τη βλαβη στην πρωτεινη..

    κι αυτος λαθος και εσυ λαθος..

    Αυτος ομως υποχρεωμενος ειναι να παρει θεση σε κατι που δεν ξερει ή να κανει καποιες κινησεις (πχ stop στα σκευασματα) μηπως λυσει το γριφο και βρει τη διαγνωση..

    Εσυ δεν εισαι υποχρεωμενος να παρεις θεση (ποσο μαλλον αφου δεν ξερεις κιολας) αρα μην πεις τιποτα κι εμαστε ενταξει..
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Levrone Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λοιπον δειτε τωρα η αληθεια ποια ειναι..

    Αντιγραφω απο βιβλιο..

    Στο ΗΚΓ ειναι σημαντικο να διακρινονται οι παθολογικες αλλοιωσεις απο τις τυπικες ΗΚΓικες μεταβολες που οφειλονται στη λεγομενη "καρδια του αθλητη" (προκειται για τη φυσιολογικη προσαρμογη της καρδιας στην παρατεταμενη και εντονη αθλητικη πρποπονηση). Οι μεταβολες αυτων των διαστασεων της καρδιας εξαρτωνται απο τον τυπο της αθλητικης προπονησης. Τα ατομα που συμμετεχουν σε προπονηση αντιστασης, οι αρσιβαριστες εμφανιζουν αυξηση του παχους των κοιλιακων τοιχωματων λογω της υπερφορτωσης πιεσης (συγκεντρικη διογκωση). Οι αθλητες αντοχης εμφανιζουν αυξημενο καρδιακο ογκο λογω της υπερφορτωσης ογκου (εκκεντρη διογκωση). Η αυξηση του μεγεθους της καρδιας οφειλεται στην υπερτροφια των μυοκαρδιακων ινων και οχι στην υπερπλασια, ενω δεν παρατηρουνται στοιχεια παθολογικης ινωσης.

    οι ΗΚΓ διαφορες ειναι οι εξης: (δεν τις αναφερω..)

    Οι μεταβολες αυτες επανερχονται στο φυσιολογικο οταν σταματαει η σωματικη ασκηση (αρχικως υποχωρει η βραδυκαρδια ενω ακολουθουν οι ΗΚΓικες μεταβολες). Η εκταση των μεταβολων εξαρτωνται απο το σωματοτυπο (κληρονομικοτητα) και την ενταση της ασκησης. Το υπερηχογραφημα σε αθλητες με υψηλο επιπεδο προπονησης εμφανιζει συγκεντρικη υπερτροφια με συμμετρικη παχυνση και των δυο διαφραγματων και του οπισθιου κοιλιακου τοιχωματος. Το υπερηχογραφημα χρησιμευει στην διαφορικη διαγνωση της παθησης απο την υπερτροφικη μυοκαρδιοπαθεια.
    Δεν διαφωνώ ότι αυτό γίνεται.. αλλά κάνοντας bro ρουτίνα 4χ15 με pecs και flys ΔΕΝ ΕΙΣΕ ΑΡΣΙΒΑΡΙΣΤΑΣ και δεν stressάρεις τον οργανισμό/cns/pns σου αρκετά ώστε να δημιουργήσεις τέτοιου ίδους προβλήματα, ειδικά σε μικρή ηλικία - κάτω των 30/35. Επίσης μην ξεχνάμε ότι οι αρσιβαρίστες δεν είναι καθαροί... μπορώ να μπώ λεπτομέριες αν θέλεις.. αλλα καλύτερα δες τι έγινε με τον Hossein Rezazadeh που ήτανε φαρμακίο όταν έκανε το παγκόσμιο.

    Το πιο πιθανόν στο βιβλίο μου είναι Α) Γενετικά ή οικογενιακό ιστορικό και Β) χρήση ΑΑΣ/Ορμονών ή Φαρμάκων (Όχι συμπληρώματα) εκτός και αν ο OP κάνει squat ++2.5x σωματικό βάρος, deadlift +3x σωματικό βάρος και bench +1.5x σωματικό βάρος ή/και μεγάλα (100+ κιλά) και βαριά clean and jerk και snatch για πολλά χρόνια..
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Keirox : 27-02-12 στις 11:19
    eat clen, Tren HARD, or die mirin!
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 27-02-12 13:38 #12
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Keirox Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν διαφωνώ ότι αυτό γίνεται.. αλλά κάνοντας bro ρουτίνα 4χ15 με pecs και flys ΔΕΝ ΕΙΣΕ ΑΡΣΙΒΑΡΙΣΤΑΣ και δεν stressάρεις τον οργανισμό/cns/pns σου αρκετά ώστε να δημιουργήσεις τέτοιου ίδους προβλήματα, ειδικά σε μικρή ηλικία - κάτω των 30/35. Επίσης μην ξεχνάμε ότι οι αρσιβαρίστες δεν είναι καθαροί... μπορώ να μπώ λεπτομέριες αν θέλεις.. αλλα καλύτερα δες τι έγινε με τον Hossein Rezazadeh που ήτανε φαρμακίο όταν έκανε το παγκόσμιο.

    Το πιο πιθανόν στο βιβλίο μου είναι Α) Γενετικά ή οικογενιακό ιστορικό και Β) χρήση ΑΑΣ/Ορμονών ή Φαρμάκων (Όχι συμπληρώματα) εκτός και αν ο OP κάνει squat ++2.5x σωματικό βάρος, deadlift +3x σωματικό βάρος και bench +1.5x σωματικό βάρος ή/και μεγάλα (100+ κιλά) και βαριά clean and jerk και snatch για πολλά χρόνια..
    φιλε λαμβανοντας υποψιν τα ποστ σου εδω και σε καποια αλλα θεματα , μαλλον μολις ολοκληρωσες την αναγνωση του 5ου σου βιβλιου με τιτλο
    "Τα ΑΑΣ στη ζωη μας"..

    Τα αλλα 4 πρεπει να ηταν:
    "ΑΑΣ , ΑΑΣ , ποτε δε σταματας"

    "Ενα ΑΑΣ την ημερα το γιατρο τον κανει περα"

    "ΑΑΣ. Γιατι τι ειναι οι αλλοι? Πιο εξυπνοι απο μενα?"

    "Ταξιδι στη χωρα των ΑΑΣ"..
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 27-02-12 14:38 #13
    Ripped Princess
    Το avatar του χρήστη marvin

    Εγγραφή
    23-09-2010
    Περ.
    Αθηνα
    Μηνύματα
    4.526
    Προεπιλογή
    Υπερτροφια καρδιας εχει ο μεγαλος μου γιος ο οποιος την εχει λογο της ενασχολησεις του απο τα 7 του ..σημερα 19 με το ποδοσφαιρο.Το ειδαμε σε μικρη ηλικια μετα απο καποιο ντοπλερ που καναμε.Αν δεν αναφεραμε οτι αθληται ο γιατρος θα το θεωρουσε παθολογικο αιτιο.Ομως δικαιολογηται απο το αθλημα του οπως και η βραδυκαρδια.Σε πληρη αναπαυση αν θυμαμαι ..πανε χρονια....ειχε 54 παλμους.Το μονο μειων που μας ανεφερε ο γιατρος ηταν οτι ακομα και οταν σταματησει να αθληται μετα απο χρονια ,με το ποδοσφαιρο ,θα πρεπει ναμην σταματησει να αθληται γενικα...εστω και με αεροβιο.Δεν θυμαμαι να αναφερω σωστα τον λογο που θα πρεπει να γινει αυτο ,ετσι και δεν το αναφερω!!!
    Το πεισμα, η θεληση φαινονται απο την εξελιξη. Αν θες κατι, μπορεις να το καταφερεις, το θεμα ειναι να σφιξεις τα δοντια και να το πιστεψεις. Ολοι πειναμε, ολοι εχουμε αναγκες,ανθρωποι ειμαστε, η μαγκια ειναι να μπορεσεις να ελεγξεις τον εγκεφαλο σου και να ξεπερασεις τα ορια σου. Τιποτα δεν χαριζεται, πρεπει να θυσιασεις πραγματα για να τα καταφερεις!
    Nastya
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 27-02-12 15:25 #14
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Levrone Εμφάνιση μηνυμάτων
    φιλε λαμβανοντας υποψιν τα ποστ σου εδω και σε καποια αλλα θεματα , μαλλον μολις ολοκληρωσες την αναγνωση του 5ου σου βιβλιου με τιτλο
    "Τα ΑΑΣ στη ζωη μας"..

    Τα αλλα 4 πρεπει να ηταν:
    "ΑΑΣ , ΑΑΣ , ποτε δε σταματας"

    "Ενα ΑΑΣ την ημερα το γιατρο τον κανει περα"

    "ΑΑΣ. Γιατι τι ειναι οι αλλοι? Πιο εξυπνοι απο μενα?"

    "Ταξιδι στη χωρα των ΑΑΣ"..
    Με της μπούρδες που λές δείχνεις το επίπεδο σου.. brah..
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Keirox : 27-02-12 στις 15:28
    eat clen, Tren HARD, or die mirin!
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 27-02-12 16:24 #15
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Keirox Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με της μπούρδες που λές δείχνεις το επίπεδο σου.. brah..
    το επιπεδο μου ειναι χαμηλο αλλα δε θα επιτρεψω σ εσενα να μου το ριξεις ακομη πιο πολυ..

    μπαινει μεσα καποιος και ρωταει για ενα προβλημα που εχει με την καρδια του.
    Πας και θετεις θεμα για ΑΑΣ, οταν το παιδι που ξεκινησε το τοπικ δεν αναφερει πουθενα κατι τετοιο.

    Δηλαδη για πες μου, τι πιθανοτητες δινεις καποιος που παιρνει ΑΑΣ και ξερει 5 πραγματα , να μπαινει και να μιλαει αοριστα για ενα τετοιο προβλημα? Δε θα ψαχνοταν λιγο παραπανω μηπως τα ΑΑΣ του κανουν τη ζημια? Εδω θα ρωτουσε φορα παρτιδα και θα περιμενε μια σωστη απαντηση χωρις να αποκαλυψει καν οτι παιρνει ΑΑΣ?

    Και ερχομαι απο κατω , ενω εχεις πει οτι εχεις πει, και γραφω μια εξηγηση -που μπορει να ειναι σωστη και μπορει να ειναι και λαθος- που για "διαγνωση-γνωμη" μεσω φορουμ και με τα δεδομενα που μας εδωσε ο kostasd91 ε δεν την πετας και στη θαλασσα, και ερχεσαι απο κατω και συνεχιζεις το βιολι για τα ΑΑΣ.

    Ακου πρωτα και επεξεργασου την πιθανοτητα να στεκει αυτο που σου λεω , που δεν το λενε τα αστρα, απο βιβλιο στο εγραψα , και σταματα με τα ΑΑΣ και τα ΑΑΣ.. Οχι "ο αλλος δεν κανει αρση βαρων αλλα κανει 15 επαναληψεις" και δεν ξερω γω τι.. Λες και μαζι κανετε προπονηση. Βρηκες τωρα κατι να κολλησεις.

    Στο φιναλε να βγει ο kostasd91 να μας πει αν παιρνει ΑΑΣ. Αν οντως παιρνει κερδισες.
    Αλλιως σταματα και βρες αλλη εξηγηση.
    Εγω με το χαμηλο επιπεδο βρηκα μια.
    Αντε να σε δω κι εσενα..
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία