Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 3 από 3
  1. 24-02-12 17:58 #1
    Προεπιλογή Πονος στο στηθος μετα απο προπονηση
    Καλησπερα στο forum,
    μετα απο προπονηση στηθους νιωθω πονο στο κεντρο του στηθους μου οταν κανω συγκεκριμενες κινησεις κ οταν βρισκομαι σε συγκεκριμενη σταση δλδ οταν εχω τους ωμους προς τα πισω προβαλλοντας το στηθος, ακομα κ να φτερνιστω ποναει εντονα.
    Οι ασκησεις που ειχα κανει εκεινη τη μερα ηταν μπαρα στον ισιο, μπαρα στον επικληνη κ βυθισεις στο διζυγο. Πανε ακριβως 10 μερες απο τοτε κ δεν ξερω αν πρεπει να παω να το κοιταξω τελικα η ειναι φυσιολογικος ο χρονος κ να περιμενω καμια βδομαδα ακομη.
    I have everywhere sought,
    and nowhere found
    So I lift the bleedin' bodkin
    And trust the grief deepest in
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 24-02-12 18:13 #2
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ares Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπερα στο forum,
    μετα απο προπονηση στηθους νιωθω πονο στο κεντρο του στηθους μου οταν κανω συγκεκριμενες κινησεις κ οταν βρισκομαι σε συγκεκριμενη σταση δλδ οταν εχω τους ωμους προς τα πισω προβαλλοντας το στηθος, ακομα κ να φτερνιστω ποναει εντονα.
    Οι ασκησεις που ειχα κανει εκεινη τη μερα ηταν μπαρα στον ισιο, μπαρα στον επικληνη κ βυθισεις στο διζυγο. Πανε ακριβως 10 μερες απο τοτε κ δεν ξερω αν πρεπει να παω να το κοιταξω τελικα η ειναι φυσιολογικος ο χρονος κ να περιμενω καμια βδομαδα ακομη.
    μην κανεις διζυγο την επομενη φορα,και ελα να μας πεις αν περασε
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 06-03-12 17:22 #3
    Προεπιλογή
    Πληροφοριακα για οποιον αντιμετοπιζει το ιδιο προβλημα, εδω και 3 μερες εχει περασει εντελως ο πονος ο οποιος κρατησε αρκετο καιρο. Πηρα advil ενα κουτι πρωι μεσημερι βραδυ, αποχη απο προπονησεις κ ξεκουραση γενικα. Σημερα εκανα μονοζυγο στο σπιτι, βγηκαν ολα κανονικα χωρις προβλημα.
    I have everywhere sought,
    and nowhere found
    So I lift the bleedin' bodkin
    And trust the grief deepest in
    Απάντηση με παράθεση