Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 28 από 28
  1. 05-03-12 20:55 #16
    Το avatar του χρήστη Γιάννηςς

    Εγγραφή
    27-12-2011
    Περ.
    Πειραιάς
    Μηνύματα
    826
    Προεπιλογή
    Οχι νομίζω γυμναστήριο πάω...βέβαια μερικές Παρασκευές λόγω και της υπόλοιπης ημέρας όσο υδατάνθρακα και να πάρω κατέληξα ότι δεν προλαβαίνει να αναπληρωθεί το γλυκογόνο και μερικές φορές τα φτύνω.Θα δοκιμάσω τώρα άλλο drink κατά την διάρκεια της προπόνησης να δω αποτελέσματα.
    Τώρα εσύ μάλλον θα νομίζεις ότι πάω 4ωρα και κωλοβαράω...οχι δεν το κάνω.Απλώς επειδή όλα όσα έχει στη σειρά μου αρέσουν δεν μπορώ να κόψω κάτι και τα κάνω όλα τελικά.Κικ μπόξινγκ,βάρη,αερόβιο κτλ...
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 06-03-12 20:53 #17
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Γιάννηςς Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οχι νομίζω γυμναστήριο πάω...βέβαια μερικές Παρασκευές λόγω και της υπόλοιπης ημέρας όσο υδατάνθρακα και να πάρω κατέληξα ότι δεν προλαβαίνει να αναπληρωθεί το γλυκογόνο και μερικές φορές τα φτύνω.Θα δοκιμάσω τώρα άλλο drink κατά την διάρκεια της προπόνησης να δω αποτελέσματα.
    Τώρα εσύ μάλλον θα νομίζεις ότι πάω 4ωρα και κωλοβαράω...οχι δεν το κάνω.Απλώς επειδή όλα όσα έχει στη σειρά μου αρέσουν δεν μπορώ να κόψω κάτι και τα κάνω όλα τελικά.Κικ μπόξινγκ,βάρη,αερόβιο κτλ...

    ναι μόνο που μετά από προπόνηση με βάρη ο οργανισμός σου έχει ανάγκη από θρεπτικά στοιχεία ,για να αναπτυχθεί μυικά, εσύ του λες , πάρε το μπούλο .
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 06-03-12 21:26 #18
    Το avatar του χρήστη Galthazar

    Εγγραφή
    15-10-2010
    Περ.
    kozani
    Μηνύματα
    2.025
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Konstantinos! Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η καρδιά ενός αγύμναστου ανθρώπου χτυπά περί τα 37 εκατομμύρια χτύπους ανά έτος. Η καρδιά ενός γυμνασμένου ανθρώπου χτυπά κατά 10 (!) εκατομμύρια λιγότερο ανά έτος,δηλαδή περί τα 27 εκατομμύρια. Η απάντηση σου δόθηκε.
    αυτο σε συνδυασμο με το γεγονος οτι οταν χαλαρωνεις και πεφτεις για υπνο οι σφυγμοι πεφτουν κατακορυφα...που να μπορουσες να τους μετρησεις στην διαρκεια που κοιμασαι, θα χεζοσουν θα νομιζες οτι ειχες πεθανει
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 07-03-12 15:05 #19
    Το avatar του χρήστη Γιάννηςς

    Εγγραφή
    27-12-2011
    Περ.
    Πειραιάς
    Μηνύματα
    826
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Konstantinos! Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι μόνο που μετά από προπόνηση με βάρη ο οργανισμός σου έχει ανάγκη από θρεπτικά στοιχεία ,για να αναπτυχθεί μυικά, εσύ του λες , πάρε το μπούλο .
    Παίρνω αμέσως μετά τα βάρη πρωτεϊνη συμπλήρωμα.Τώρα για παραπάνω υδατάνθρακες και λίπη ας περιμένει να πάω σπίτι

    αυτο σε συνδυασμο με το γεγονος οτι οταν χαλαρωνεις και πεφτεις για υπνο οι σφυγμοι πεφτουν κατακορυφα...που να μπορουσες να τους μετρησεις στην διαρκεια που κοιμασαι, θα χεζοσουν θα νομιζες οτι ειχες πεθανει
    Χεχ,χτυπάει δεν χτυπάει δηλαδή
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 07-03-12 16:00 #20
    Banned
    Εγγραφή
    17-12-2008
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    875
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Γιάννηςς Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οχι νομίζω γυμναστήριο πάω...βέβαια μερικές Παρασκευές λόγω και της υπόλοιπης ημέρας όσο υδατάνθρακα και να πάρω κατέληξα ότι δεν προλαβαίνει να αναπληρωθεί το γλυκογόνο και μερικές φορές τα φτύνω.Θα δοκιμάσω τώρα άλλο drink κατά την διάρκεια της προπόνησης να δω αποτελέσματα.
    Τώρα εσύ μάλλον θα νομίζεις ότι πάω 4ωρα και κωλοβαράω...οχι δεν το κάνω.Απλώς επειδή όλα όσα έχει στη σειρά μου αρέσουν δεν μπορώ να κόψω κάτι και τα κάνω όλα τελικά.Κικ μπόξινγκ,βάρη,αερόβιο κτλ...
    4 ώρες γυμναστική μπορεί να επηρεάσει την ανάπτυξή σου (αρνητικά).
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 07-03-12 17:39 #21
    Ripped Princess
    Το avatar του χρήστη marvin

    Εγγραφή
    23-09-2010
    Περ.
    Αθηνα
    Μηνύματα
    4.526
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Γιάννηςς Εμφάνιση μηνυμάτων
    Mαραθώνιο δεν τρέχω,χτυπάω 4ωρα όμως στο γυμν...αερόβιο αναερόβιο,απ' όλα
    Και γιατι το κανεις αυτο δηλαδη του σου προσφερει πιστευεις;
    Το πεισμα, η θεληση φαινονται απο την εξελιξη. Αν θες κατι, μπορεις να το καταφερεις, το θεμα ειναι να σφιξεις τα δοντια και να το πιστεψεις. Ολοι πειναμε, ολοι εχουμε αναγκες,ανθρωποι ειμαστε, η μαγκια ειναι να μπορεσεις να ελεγξεις τον εγκεφαλο σου και να ξεπερασεις τα ορια σου. Τιποτα δεν χαριζεται, πρεπει να θυσιασεις πραγματα για να τα καταφερεις!
    Nastya
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 07-03-12 19:26 #22
    Το avatar του χρήστη Γιάννηςς

    Εγγραφή
    27-12-2011
    Περ.
    Πειραιάς
    Μηνύματα
    826
    Προεπιλογή
    Την Πέμπτη δεν είναι ακριβώς συνεχώμενες.Δλδ κάνω μια ώρα,κάθομαι μισή,πάω για διάδρομο,κάθομαι άλλη μισή,κάνω κοιλιακούς και κατευεθείαν κικ μπόξινγκ.Έτσι προλαβαίνω και ξεκουράζομαι λίγο και γενικά την Πέμπτη βγαίνει εύκολα το πρόγραμμα.Το θέμα μου είναι τις Παρασκευές που είμαι συνεχόμενα χωρίς κανένα διάλλειμα,και είμαι ήδη κάπως από την Πέμπτη και κουράζομαι μετά την πρώτη ώρα λόγω του οτι δεν έχει αναπληρωθεί το γλυκογόνο μάλλον και εξαντλείτε γρήγορα.Τώρα το τι μου προσφέρει,ξέρω οτι δεν είναι και οτι καλύτερο,αλλά πραγματικά,το περισσότερο που μπορώ να μειώσω είναι 1 ώρα από τα βάρη του σαββάτου,και άλλη μια ώρα απο τους κοιλιακούς(μισή την πέμπτη και άλλη μισή την Παρασκευή).Οι υπόλοιπες ώρες είναι πολύ σημαντικές.3 ώρες κικ όπου μ αρέσει πολύ και δεν θέλω να χάσω προπόνηση,3 ώρες βάρη τς οποίες αναγκαστικά κρατάω,και 3 ώρες αερόβιο-αναερόβιο πρόγραμμα αίθουσας που μ αρέσει και αυτό πολύ.Και έτσι κάθομαι και τα κάνω όλα τελικά.Διάδρομο κάνω για να μην βαριέμαι την Πέμπτη μετά τα βάρη για την ώρα που θα πρέπει να περιμένω για να αρχίσει η προπόνηση κικ...Πολύ θα με βόλευε να είναι 2 ωρες κάθε μέρα σε ώρες που να μπορώ ν πηγαίνω(γιατι εχω και αγγλικα φροντηστήριο),αλλά δυστυχώς έπεσε έτσι φέτος η σεζόν που πέφτουν μαζεμένα Πεμπτη και παρασκευη.Ιδιαίτερο πρόβλημα δεν έχω,ειδικά με την Πέμπτη.Μόνο την Παρασκευή μετά την 1η ώρα,συνήθως μετά νιώθω μια εξάντληση σαν να μην έχω κουράγιο να συνεχίσω.Εεε και αν είναι πολύ έντονο κατευάζω κιλά στα βάρη και κάνω τεχνική για να συνέλθω,ή πάω (1 φορά το χω κάνει) και κάθομαι έξω και περιμένω για την προπόνηση του κικ.Πάντος ρε παιδιά δεν ξέρω,την πεμτπη μια χαρα...την παρασκευη χάλια,και μετά το σαββατο που εχω παλι καπακι το πρωι 2 ώρες είμαι φουλ στην ενεργεια και τις 2 ώρες.Την παρασκευη εχω σχολειο,μετά κατευθείαν σπιτι,αγγλικα και κατευθείαν προπονηση..μπορει να φταιει και αυτό.Γιατί μια φορά που σχολάσαμε 2ωρο και πηγα και κοιμηθηκα πριν την προπονηση,παρολο που τα χα δωσει ολα την πεμπτη ανέβασα και κιλα την Παρασκευη.

    Andrikos,
    μπορεις να μου δωσεις ενα λινκ να λεει 2-3 πράγματα γι αυτο που μου πες...να δω ποσο μεγαλο είναι το ζήτημα.. :/
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 07-03-12 22:32 #23
    Banned
    Εγγραφή
    17-12-2008
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    875
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Γιάννηςς Εμφάνιση μηνυμάτων
    Andrikos,
    μπορεις να μου δωσεις ενα λινκ να λεει 2-3 πράγματα γι αυτο που μου πες...να δω ποσο μεγαλο είναι το ζήτημα.. :/
    Παλικάρι μου τι link να σου δώσω; Πείραμα που έκαναν σε παιδάκια και τα άφησαν κοντά; Aυτό θα ήταν πέρα για πέρα ανήθικο. Είναι απλά τα πράγματα, γυμνάζεσαι υπερβολικά η υπόφυση σου δεν αποκρίνεται λόγω της συνεχόμενης έκκρισης κατεχολαμίνων και κορτιζόλης. Ο οργανισμός σου δεν έχει προτεραιότητα το ύψος αν κάνεις εξαντλητική γυμναστική, κοιτά να σε προφυλάξει με το να μην ψηλώσεις ώστε να μην έχεις ακόμα μεγαλύτερες ανάγκες σε φαγητό. Χώρια που θα σακατευτείς αν συνεχίσεις να το κάνεις αυτό.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 07-03-12 23:45 #24
    Το avatar του χρήστη Γιάννηςς

    Εγγραφή
    27-12-2011
    Περ.
    Πειραιάς
    Μηνύματα
    826
    Προεπιλογή
    Αν τρώω(που τρώω) σωστά (3200 καλες θερμίδες) και συν της άλλης οτι πλην Παρασκευής μια χαρά είμαι στην προπόνηση από θέμα κούρασης.Και αυτοί που κάνουν πρωταθλητισμό κτλ που κάνουμε πολλές σκληρές προπονήσεις;Και επίσης 2 φορές τη βδομάδα επηρεάζουν τόσο την ανάπτυξή μου; Δηλαδή πρέπει να κόψω τουλάχιστον από Παρασκευή έτσι;
    Θα δώ...πραγματικά δεν ξέρω τι να αφαιρέσω .Βασικά ποτέ δεν θα πίστευα οτι θα έφτανα σε τέτοιο σημείο.Μέχρι πέρυσι 101 κιλά όλη μέρα στο πισι,και φέτος δεν ξέρω από που να κάνω περικοπές
    Και βασικά αυτό με την ανάπτυξη...αφού ο οργανισμός μου παραπαίρνει θερμίδες,ίσως με τις 3200 να αυξάνει και βάρος(θα δείξει),πως θα "αμελήσει" την ανάπτυξη;


    Edit: Μάλιστα τον τελευταίο καιρό ήθελα να δοκιμάσω και περισσότερο...ήθελα να πηγαίνω και για trx μετά το σχολείο.Να το δοκιμάσω τουλάχιστον.Αλλά ρε παιδιά,παρ' όλη τη γυμναστική που κάνω,τα ποσοστά του λίπους δνε λένε να πέσουν.Δηλαδή μάλλον σημαίνει οτι ο οργανισμός λογικά θα θρέφεται κανονικά.Τι να πω...οκ το καταλαβαίνω πάντως οτι δεν είναι σωστό :/
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γιάννηςς : 07-03-12 στις 23:54
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 08-03-12 00:11 #25
    Το avatar του χρήστη rey1989

    Εγγραφή
    14-04-2011
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    2.023
    Προεπιλογή
    1ον αν κάνεις 4 ωρες γυμναστική την ημέρα είναι λάθος, το έκανα και εγώ στις αρχές και μόλις το γύρισα σε 1 ώρα (βάρη μόνο) είχα αληθινό αποτέλεσμα. (δεν σου λεω να κόψεις την αερόβια , απλά αναφέρω συγκεκριμένα τι έκανα).
    2ον βλέπεις μακροχρόνια στην ζωή σου να κάνεις 4 ώρες γυμναστική καθημερινά?

    γνώμη μου καθαρά , εφόσον έχω δοκιμάσει και τα δύο είναι να στοχεύεις στην ποιότητα και όχι στην ποσότητα .

    όσο για τα ποσοστά του λίπους , δεν πρόκειται να πέσουν έτσι παρα μόνο με σωστή διατροφή/προπόνηση με τον καιρό.. δεν γίνεται να κάνεις σε ενα μήνα την προπόνηση 3ών μηνών μαζεμένη περιμένοντας να έχεις τα τριπλά αποτελέσματα γιατι το σώμα μας δεν λειτουργεί με αυτό τον τρόπο..

    καλή συνέχεια
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη rey1989 : 08-03-12 στις 00:13
    Though I walk through the Valley of the Shadow of Death, I fear no Evil, for I am the baddest Motherfucker in the Valley.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 08-03-12 00:24 #26
    Το avatar του χρήστη Γιάννηςς

    Εγγραφή
    27-12-2011
    Περ.
    Πειραιάς
    Μηνύματα
    826
    Προεπιλογή
    Nαι τα 4ωρα τα έχω αρχήσει το τελευταίο 4μηνο,και την διατροφή κανα 2μηνο.Αποτελέσματα ειδικά στην μυϊκότητα βλεπω.Στο λιπος μονο νομιζω μενω στασιμος.Ειναι και ο σωματοτυπος βεβαια.Αυτό που λες για την ποιότητα και την ποσότητα,ναι το βλεπω κι εγω.Τις Τριτες πχ που κανω μονο 2 ωρες,εχω ΠΟΛΥ υψηλότερες επιδόσεις και πολυ πιο καλα.Καλά δεν ξερω τι θα κανω...Θα δω,πάντως το έχω καταλαβει οτι δεν ειναι σωστο.Αλλα ρε γμτ,από που να βγάλω;
    Και επίσης αλλος ενας παραγωντας,ειναι οτι δεν ξερω γιατι,αλλα οι διατροφικες συνηθειες ως προς την ποσοτητα του φαγητου που τρωω εχουν παραμηνει ιδιες με το παρελθον.Τρωω τωρ αμεν σωστα,αλλά πεινάω συνέχεια και έχω πολλή όρεξη συνεχεια για φαϊ.Δηλαδή βλεπω κάτι διατροφες με 2200 θερμίδες και απορω πως εγω θα αντεχα!Δλδ δεν ξερω...ο οργανισμος μου(η δεν ξερω,μπορει και να ειναι συναισθηματικο) ζηταει πολύ φαϊ!Ποσότητες!Φαντάσου τώρα παιρνω 3200 θερμίδες καθαρές(καλες πηγες) τη μέρα και πάλι δλδ είναι σαν να είμαι σε δίαιτα.Δεν ξέρω πραγματικα...μπορεί επειδή είναι αρχή ακόμα..τι να πω.
    Ευχαριστώ...
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 08-03-12 08:07 #27
    Το avatar του χρήστη rey1989

    Εγγραφή
    14-04-2011
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    2.023
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Γιάννηςς Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τρωω τωρ αμεν σωστα,αλλά πεινάω συνέχεια και έχω πολλή όρεξη συνεχεια για φαϊ.Δηλαδή βλεπω κάτι διατροφες με 2200 θερμίδες και απορω πως εγω θα αντεχα!Δλδ δεν ξερω...ο οργανισμος μου(η δεν ξερω,μπορει και να ειναι συναισθηματικο) ζηταει πολύ φαϊ!Ποσότητες!Φαντάσου τώρα παιρνω 3200 θερμίδες καθαρές(καλες πηγες) τη μέρα και πάλι δλδ είναι σαν να είμαι σε δίαιτα.Δεν ξέρω πραγματικα...μπορεί επειδή είναι αρχή ακόμα..τι να πω.
    Ευχαριστώ...
    αυτό ειναι φυσιολογικό και έχει να κάνει με την υπερβολική προπόνηση που κάνεις. ο οργανισμός σου ζητάει ενέργεια και αυτη που του δίνεις μάλλον δεν είναι αρκετή. για εμένα πάντως καλύτερα να μπεις σε φυσιολογικούς ρυθμούς και θα δεις πως θα έχεις και καλύτερα αποτελέσματα. Πάντως πιστευω πως αυτό ισως να έχει να κάνει και με την στασιμότητα του λίπους σου , σκέψου ο οργανισμός σου να πιέζεται τόσο πολυ καθημερινά και να μην του φτάνει η ενέργεια που του δίνεις και να κρατάει το λίπος για ενέργεια έκτακτης ανάγκης ?..
    Though I walk through the Valley of the Shadow of Death, I fear no Evil, for I am the baddest Motherfucker in the Valley.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 09-03-12 00:08 #28
    Το avatar του χρήστη Γιάννηςς

    Εγγραφή
    27-12-2011
    Περ.
    Πειραιάς
    Μηνύματα
    826
    Προεπιλογή
    Δεν ξέρω πραγματικά.Αν και νομίζω οτι του δίνω αρκετή ενέργεια.3200 θερμίδες τη μέρα από καλές πηγές και καλούς σύνθετους υδατάνθρακες.Απλά μάλλον είναι ο ενδομορφικός μου σωματότυπος που βάζω πανεύκολα λίπος και χάνω αντιστρόφος ανάλογα από αυτά που βάζω.Ξέρω οτι πρέπει να μειώσω τις ώρες,αλλά από τη μια δεν ξέρω τι θα κόψω,και από την άλλη σκέφτομαι και οτι θα πρέπει να μειώσω θερμίδες και ανέχω την όρεξη που έχω τώρα δεν ξέρω γι απόσο θα αντέξω.Πραγματικά περισσότερες λιγούρες και τόση πείνα δεν έχει ξαναπέσει...και έχασα 30 κιλά.Δεν πείναγα τόσο.Δηλαδή να φανταστείς κοιμάμαι καμια μέρα το μεσημέρι,και με το που ξυπνάω έχω απίστευτη πείνα!Δηλαδή θέλω να πάω στην κουζίνα και να φάω ότι βρω!Και φυσικά το αγαπημένο μου είναι μαύρο ψωμί με γάλα.Γενικά νιώθω λιγούρα και τις περισσότερες φορές σαν ο οργανισμός μου να ζητάει κατι σε ψωμί.Επίσης δεν πιστεύω να κρατάει γι αυτό το λόγο ο οργανισμός μου λίπος...όπως είπα έτσι είμαι γενικά .Πάντος δοκίμασα να κάνω υποθερμιδική στις 2800,και μέσα σε 2-3 βδομάδες κόλλησα σε κιλά!Δεν έχανα.Οκ αυτό μπορεί να έχει να κάνει με την προπόνηση.Αλλά δεν ξέρω...τώρα που κάνω ισοθερμιδική μάλλον δεν είναι ισοθερμιδική γιατί αυξάνω κιλά απότομα.Λες και έπεσε ο μεταβοσλισμός με τις 2800 που έκανα και τώρα η ισοθερμιδική μου είναι στις 2800.Μπορεί να είναι και υγρά γιατί παίρνω ~350 γρ υδατάνθακα τη μέρα.Και αν κάνω υποθερμιδική δεν μπορώ να κόψω από υδατ γιατί θα σέρνομαι στις προπονήσεις...που ήδη γίνεται τις Παρασκευές μερικές φορές.Πραγματικά δηλαδή τον τελευταίο καιρό νιώθω οτι έχω χάσει την μπάλα.Δεν ξέρω τι να κάνω.Πχ την Τρίτη είχα βάρη...και έπαιξα πολύ δυνατά όλες τις μυϊκες ομάδες!Ανέβασα και κιλά.Αλλά σήμερα οι μυςμου πραγματικά αρνούνταν να δουλέψουν Μάλλον δεν πρόλαβαν να αναρώσουν,γι αυτό και έκανα περίπου ο,τι να ναι.Αλλά στο αερόβιο μια χαρά τα πήγα.Δεν είχα πρόβλημα.Αύριο έχω μονοήμερη με το σχολείο εκδρομή και θα πάω προπόνηση όταν γυρήσω ότι προλάβω.Πάντος ρε παιδιά δε ξέρω...στην εφηβεία και να έχω τόσο σκ@τα μεταβολισμό;Να μου πεις τον διελυσα οταν έχανα τα κιλα...γιατι εκανα μλκίες τεράσιτιες.Αλλά τώρα αποθηκεύει λίπος πανεύκολα.Δηλαδή κάνω γυμναστήριο τόσες ώρες 4 μήνες περίπου,και παίζει στο λίπος να είμαι σταθερός.Δεν πέφτει...και η υποθερμιδική δεν δούλεψε..κόλλησα.Και τώρα κάνω μάλλον ισοθερμιδική(που μάλλον τελικά υπερθερμιδική είναι απ οτι φενεται) μπας και ξεκολλήσω.Οτι να ναι.Και παίρνω κιλά δηλαδή,και πεινάω όλη μέρα!Εεε πως θα γίνει;Καταδικασμένος είμαι να είμαι υπέρβαρος; (τώρα δεν είμαι).Δεν ξέρω.Και στο γυμν. κάνω περισσότερο αερόβιο απ τον καθένα.Και διαλλειματική κάνω,και αερόβιο...και λίπος σταθερά!Μην σου πω οτι αυξάνεται κιόλας.Οκ βλέπω διαφορά στην μυϊκότητα,αλλά το λίπος εκεί.Δεν ξέρω,δηλαδή ώρες ώρες σκέφτομαι οτι γεννήθηκα για να είμαι χοντρός .Στην διατροφή μου δεν νομίζω να κάνω κάτι λάθος...5 γεύματα,μοιρασμένες θερμίδες κτλ.Ίσως ο μεταβοσλισμός μου είναι ακόμα πιο αργός από του ςυπολογισμούς που κάνω με το BMR κτλ.Έτσι δίχνει μάλλον.Και κρατάω και πολλά υγρά απ ότι φένεται...δεν ξέρω πως το καταλαβαίνεις,αλλά υδρώνω πάρα πολύ,και την μι αμέρα μπορεί να φαίνονται οι κοιλιακοί (4 πανω) και την άλλη να είμαι λες και είμαι 6 κιλά βαρύτερος!Και με το που φάω μι αμέρα παραπάνω,η ζυγαριά θα ανέβει μόνιμα 2-3 κιλά :O.Και άντε να τα ξαναχάσεις μετά.παίζει για όλα αυτά να φταίει δηλαδή η υπερπροπόνηση;Η είναι έτσι τα γεννετικά μου και δεν αλλάζει;
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12