Σελίδα 1 από 5 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 69
  1. 08-12-09 16:00 #1
    Προεπιλογή Μουδιάζουν τα χέρια μου
    Τις τελευταίες βδομάδες όταν κοιμάμαι μουδιάζουν τα χέρια μου. Αυτό συμβαίνει κάθε νύχτα. Κατά τη διάρκεια της ημέρας όμως είμαι εντάξει. Πρέπει να ανησυχίσω?
    Νους υγιής εν σώματι υγιή
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 08-12-09 16:22 #2
    Προεπιλογή
    Και εγω ειχα το ιδιο προβλημα πριν λιγο καιρο... μουδιαζαν τα χερια μου (οχι την αισθηση μυρμιγκιων στο δερμα μου) κατα την διαρκεια του μαθηματος και δεν μπορουσα να γραψω καλα αλλα μου περασε.Εγω πιστευω πως εχει να κανει με την ενταση στις ασκησεις των δικεφαλων αν και δεν νομιζω γιατι θα ειχαν αρκετοι προβλημα.

    Νους υγιής εν σώματι υγιεί
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 08-12-09 16:26 #3
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο LoneWolf Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και εγω ειχα το ιδιο προβλημα πριν λιγο καιρο... μουδιαζαν τα χερια μου (οχι την αισθηση μυρμιγκιων στο δερμα μου) κατα την διαρκεια του μαθηματος και δεν μπορουσα να γραψω καλα αλλα μου περασε.Εγω πιστευω πως εχει να κανει με την ενταση στις ασκησεις των δικεφαλων αν και δεν νομιζω γιατι θα ειχαν αρκετοι προβλημα.
    Mπορεί και να μου περάσει όπως μου ήρθε δηλαδή? Ας κάνω υπομονή λοιπόν........................
    Νους υγιής εν σώματι υγιή
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 08-12-09 17:59 #4
    Τhe nice guy
    Το avatar του χρήστη Exci

    Εγγραφή
    08-11-2008
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    1.750
    Προεπιλογή
    Αλλο μουδιασμα στον υπνο, που μπορεις να εχεις απλα επειδη εριξες ολο το σωμα σου πανω στη φλεβα και πνιγεις τα ακρα σου, και αλλο στα καλα καθουμενα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 08-12-09 18:50 #5
    Το avatar του χρήστη flinstone

    Εγγραφή
    12-11-2009
    Περ.
    Αγία Γαλήνη
    Μηνύματα
    396
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο -beba- Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τις τελευταίες βδομάδες όταν κοιμάμαι μουδιάζουν τα χέρια μου. Αυτό συμβαίνει κάθε νύχτα. Κατά τη διάρκεια της ημέρας όμως είμαι εντάξει. Πρέπει να ανησυχίσω?
    μπεμπα μην ανισηχεις αυτο το προβλιμα το εχω ειναι απο την κοποση λογο της προπονισης. απλα πρεπει να ξεκουρασεις τα χερια σου γιατι εχεις επιβαρηνη πολυ τους τονοντες σου. εγω πολες φορες ξυπναω τη νυχτα απο τους πονους.εχω πολυ καιρο τωρα να το παθω αλλα μολις αρχησω βαρια προπονηση θα αρχησουν παλι οι πονοι. ενα καλο συμπληρομα ειναι η χονδροιτηνη με γλουκοζαμινη. επισης πιστευω πως εαν επερνες και λιγο βιταμινη c θα βωιθουσε πολυ. αυτα απο μενα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 08-12-09 19:01 #6
    Master of Pain
    Το avatar του χρήστη GEORGEXX1

    Εγγραφή
    01-12-2009
    Μηνύματα
    2.468
    Προεπιλογή
    Κατα καιρους μου συμβαινει και εμενα, και οταν κυμαμε και οταν ειμαι ξυπνητος,το αποδιδω στο πρυξιμο οτι δηλ πιεζονται καποια νευρα μετα απο ενα βαρυ προγραμα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 08-12-09 19:06 #7
    Προεπιλογή
    δηλαδη ειστε ξυπνιοι και μουδιαζουν τα χερια?

    στον υπνο πολλες φορες το παθαινω γιατι ειναι αυτο που λεμε "κοβεται το αιμα".

    αλλα εκτος υπνου δε μου χει τυχει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 08-12-09 20:48 #8
    Το avatar του χρήστη flinstone

    Εγγραφή
    12-11-2009
    Περ.
    Αγία Γαλήνη
    Μηνύματα
    396
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Levrone Εμφάνιση μηνυμάτων
    δηλαδη ειστε ξυπνιοι και μουδιαζουν τα χερια?

    στον υπνο πολλες φορες το παθαινω γιατι ειναι αυτο που λεμε "κοβεται το αιμα".

    αλλα εκτος υπνου δε μου χει τυχει.
    φιλε levrone οταν το παθεις ξυπνιος η κατασταση ειναι προχοριμενη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 08-12-09 20:52 #9
    Το avatar του χρήστη flinstone

    Εγγραφή
    12-11-2009
    Περ.
    Αγία Γαλήνη
    Μηνύματα
    396
    Προεπιλογή
    μπεμπα για να σε πονανε τα χερια σου παει να πει πως εισαι σκλιροπυρινικο μποντιμπιλντερακι. μου αρεσεις
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 09-12-09 11:06 #10
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο flinstone Εμφάνιση μηνυμάτων
    μπεμπα για να σε πονανε τα χερια σου παει να πει πως εισαι σκλιροπυρινικο μποντιμπιλντερακι. μου αρεσεις
    Σε ευχαριστώ πολύ για τον χαρακτηρισμό. Δεν ξέρω άν είμαι σκληροπυρινικό μποντιμπιλντεράκι, ξέρω όμως ότι όταν κάτι μου αρέσει και θέλω να ασχοληθώ με αυτό το κάνω με πάθος και δίνομαι ολοκληρωτικά. Αυτό μου συμβαίνει εδώ και λίγους μήνες που ανακάλυψα το bodybuilding.
    Tα χέρια μου δεν πονάνε απλά μουδιάζουν την ώρα που κοιμάμαι. Οταν ξυπνάω είμαι καλά. Κατά την διάρκεια της μέρας ούτε μουδιάζουν ούτε πονάνε, όμως κάποιες φορές κουράζονται πολύ εύκολα. Την κούραση την νιωθω κάνοντας απλά πράγματα. Δηλαδή να γράφω, να ξεσκονίζω κ.λ.π. Οταν κάνω προπόνηση είναι μια χαρά.
    Νους υγιής εν σώματι υγιή
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 09-12-09 11:10 #11
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Exci Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αλλο μουδιασμα στον υπνο, που μπορεις να εχεις απλα επειδη εριξες ολο το σωμα σου πανω στη φλεβα και πνιγεις τα ακρα σου, και αλλο στα καλα καθουμενα..
    Στην αρχή έτσι νόμιζα και εγώ. Νόμιζα πως μουδιαζαν επειδή χωρίς να το καταλάβω τα πλάκωνα. Ομως τώρα προσπαθώ να κοιμάμαι ανάσκελα χωρίς να τα πλακώνω και πάλι μουδιάζουν. Μάλλον θα ψάξω να βρώ τα συμπληρώματα που ανέφερε ο flinstone.
    Νους υγιής εν σώματι υγιή
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 09-12-09 11:54 #12
    Το avatar του χρήστη flinstone

    Εγγραφή
    12-11-2009
    Περ.
    Αγία Γαλήνη
    Μηνύματα
    396
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο -beba- Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στην αρχή έτσι νόμιζα και εγώ. Νόμιζα πως μουδιαζαν επειδή χωρίς να το καταλάβω τα πλάκωνα. Ομως τώρα προσπαθώ να κοιμάμαι ανάσκελα χωρίς να τα πλακώνω και πάλι μουδιάζουν. Μάλλον θα ψάξω να βρώ τα συμπληρώματα που ανέφερε ο flinstone.
    το μουδιασμα αυτο το παθενεις επιδη πιεζοντε καποια νευρα . αν δεν τα ξεκουρασεις θα μουδιαζουνε και κατα τη διαρκια της μερας.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 09-12-09 12:05 #13
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο flinstone Εμφάνιση μηνυμάτων
    το μουδιασμα αυτο το παθενεις επιδη πιεζοντε καποια νευρα . αν δεν τα ξεκουρασεις θα μουδιαζουνε και κατα τη διαρκια της μερας.
    Μάλλον θα κάνω το εξής. Κατά την διάρκεια των γιορτών θα κάνω παυση μια βδομάδα από το γυμναστήριο. Νομίζω πως θα με βοηθήσει αυτό.
    Νους υγιής εν σώματι υγιή
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 09-12-09 12:52 #14
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο -beba- Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μάλλον θα κάνω το εξής. Κατά την διάρκεια των γιορτών θα κάνω παυση μια βδομάδα από το γυμναστήριο. Νομίζω πως θα με βοηθήσει αυτό.
    Πολυ ωριμα σκεφτεσαι για τη βδομαδα των εορτων να ξεκουραστει το σωμα σου και το ΚΝΣ...Θα συμφωνησω με τα παιδια απο ΣΑ ΠΑΝ, νομιζω οτι το "πλακωνεις" στον υπνο σου....
    Μην εχεις το αγχος της ΤΕΛΕΙΩΤΗΤΑΣ.Δεν προκειτε να την φτασεις ποτε!!!
    S.Dali
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 09-12-09 14:51 #15
    Προεπιλογή
    Κάποτε είχα διαβάσει ένα καλό άρθρο στο Musclemag για την κόπωση νεύρων απο υπερβολική προπόνηση. Δυστυχώς δε θυμάμαι αν έγραφε για μούδιασμα χεριών.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 5 123 ... ΤελευταίαΤελευταία