Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 8 από 8
  1. 06-08-12 18:26 #1
    Προεπιλογή Ασκησεις με βαρακια
    Γεια σας παιδια,

    ειμαι 15-16 χρονων και θελω να κανω μυικη μαζα (οσο γινεται) γιατι ειμαι αρκετα αδυνατος. Πηγαινω τουλαχτιστον 3 φορες την εβδομαδα για τρεξιμο και κανω κοιλιακους, ραχιαιους και μονοζυγο μερα παρα μερα. Προσφατα πηρα ενα στρωμα γυμναστικης. Επισης εχω και βαρακια των 2 και των 4 κιλων. Θα ηθελα αν ειναι δυνατον να μου πειτε καποιες ακσησεις με βαρακια με η χωρις το στρωμα. Το ξερω οτι με τετοια κιλα δεν παω πουθενα οσον αφορα την αυξηση της μυικης μαζας αλλα πιστευω οτι και αυτο το λιγο κατι κανει. Θα μπορουσατε να μου δειξετε (με εικονες αν γινεται) καποιες ασκησεις;
    Σας ευχαριστω πολυ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 06-08-12 18:43 #2
    Προεπιλογή
    Α επισης θα προοτιμουσα να κανω καθιστος βαρη για να μην εχω προβληματα με την αναπτυξη μου...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 07-08-12 00:55 #3
    Προεπιλογή
    Θα κάνεις ότι κάνεις και τώρα και θα πίνεις 4 λίτρα γάλα πλήρες επιπλέον των γευμάτων κάθε μέρα για ένα μήνα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 07-08-12 10:57 #4
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Dakonblackblade Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα κάνεις ότι κάνεις και τώρα και θα πίνεις 4 λίτρα γάλα πλήρες επιπλέον των γευμάτων κάθε μέρα για ένα μήνα.
    ty για την απαντηση. το γαλα που θα βοηθησει?
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 07-08-12 12:08 #5
    Προεπιλογή
    Είσαι 15 χρονών ακόμα και το σώμα σου φτιάχνει ακόμα μυς χωρίς να γυμνάζεσαι. Αλλά για να είσαι αδύνατος σημαίνει πως δεν τρώς όσο πρέπει ή είσαι από τα παιδιά που παίρνουν δύσκολα βάρος. Ο μόνος τρόπος να πάρεις βάρος και να δέσεις είναι να γυμνάζεσαι και να τρως. Μια πολύ εύκολη μέθοδος να πάρεις βάρος είναι να φας παραπάνω. Αλλά πόσο κοτόπουλο να φας. ΝΑ τρως 2 κοτόπουλα επιπλέον τη μέρα? Δύσκολο. Από την άλλη δεν μπορείς να τρως και 4 μπέργερ τη μέρα γιατί μόνο κακό θα σου κάνει. Μια καλή τροφή με θερμίδες και πόσιμη είναι το πλήρες γάλα. Συνέχισε την προπόνηση , βρες ασκήσεις να κάνεις εδώ στο φόρουμ και πιες 4 λίτρα γάλα επιπλέον κάθε μέρα για ένα μήνα.

    Μερικά πλεονεκτήματα. Εϊναι πολύ εύκολο να το τηρήσεις. 4 λίτρα είναι 4 λιτρα. Θα σου ανοίξει και την όρεξη και στην τελική γάλα είναι.

    Τέσπα και το γάλα να μην πιεις απλά πρέπει να τρως περισσότερο και καλύτερα πράγματα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 07-08-12 13:16 #6
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Dakonblackblade Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα κάνεις ότι κάνεις και τώρα και θα πίνεις 4 λίτρα γάλα πλήρες επιπλέον των γευμάτων κάθε μέρα για ένα μήνα.
    Ξερεις τι εστι υπερασβεστωση;;;
    Δε θα το προτεινα αυτο με τιποτα....θα προτεινα svunt shake 1-2 φορες την ημερα
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 07-08-12 13:19 #7
    Προεπιλογή
    Πινε αυτο εδω 2 φορες την ημερα και θα παρεις σιγουρα βαρος..δοκιμασμενο
    http://forum.bodybuilding.gr/showthr...B4%CE%B5%CF%82
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 07-08-12 18:03 #8
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Χριστοφορος123 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πινε αυτο εδω 2 φορες την ημερα και θα παρεις σιγουρα βαρος..δοκιμασμενο
    http://forum.bodybuilding.gr/showthr...B4%CE%B5%CF%82
    ρε συ δεν ειμαι απολυτως σιγουρος..μη φανταστεις οτι κανω extreme γυμναστικη η bodybuilding. Δεν ξερω αν αυτο ειναι καταλληλο για τη γυμναστικη που κανω. Μπορει να μου δημιουργησει προβληματα (οπως π.χ. μελυτερο βαρος η μεγελυτερο ποσοστο λιπους απο το κανονικο). Το γαλα που ανεφερε ο απο πανω το θεωρω πιο λογικη λυση. Απλως με προβληματισε η υπερασβεστιωση που ανεφερες.
    Απάντηση με παράθεση