Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 21
  1. 12-10-11 18:00 #1
    Προεπιλογή Γυναικομαστια η λιπος?
    Γεια σας. Εχω να γυμναστω γυρω στους 18 μηνες. Εχω χασει κιλα και γυρω απο τις ρογες μου εχω φουσκω ματα.Λετε να ειναι γυναικομαστια?Οταν τα ζουλαω πονανε λιγο. Απ'οσα διαβασα πρεπει να ειναι γυν.
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες   
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 12-10-11 18:32 #2
    Προεπιλογή
    αμα πονας και το νοιωθεις σκληρο κατω απο τις ρωγες ειναι γυν.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 12-10-11 18:44 #3
    Banned
    Εγγραφή
    17-05-2011
    Μηνύματα
    206
    Προεπιλογή
    Δεν ξέρω που ωφελεί η διάγνωση μέσα από το ίντερνετ....θα σου πρότεινα την live διάγνωση σε γιατρό...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 12-10-11 23:23 #4
    Προεπιλογή
    αν ειναι δυνατον! γυναικομαστια ειναι οταν το ανδρικο στηθος μεγαλώνει και να φτανει σε μεγεθος πάνω απο το φυσιολογικο!!!!αυτο συμβαινει στην εφηβεια ή στην τριτη ηλικια

    εισαι μια χαρα φυσιολογικοτατος!!!,μπορει για καποιο λογο να πρηστηκε (πραγμα το οποιο δεν βλέπω στις φωτο) αλλα αυτο δεν ειναι γυναικομαστια!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 12-10-11 23:27 #5
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    οχι απαραιτητα..
    η γυναικομαστια στους ανδρες,εμφανιζεται με μορφη μπιζελιου πισω απο την ρογα,κ μπορει να μεινει παντα σε αυτο το μεγεθος..
    αυτο που λες εσυ σωστο ειναι,αλλα ειναι προχωρημενης μορφης..
    οπως κ να χει οπως ειπε κ ο μικυ απο πανω,καλυτερα να παει σε γιατρο ο φιλος..
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 13-10-11 11:38 #6
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    γυνο δεν ειναι ρε παιδια αυτο
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 13-10-11 12:31 #7
    Προεπιλογή
    ουτε εγω πιστευω πως ειναι..ειχε ενας συμφοιτητης μου...διαγνωσμενο και παρολο που ηταν αδυνατος ηταν σχετικα εμφανες και καμια σχεση με τις φοτο.
    just do as i say dont do as i do
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 13-10-11 13:24 #8
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    οχι απαραιτητα..
    η γυναικομαστια στους ανδρες,εμφανιζεται με μορφη μπιζελιου πισω απο την ρογα,κ μπορει να μεινει παντα σε αυτο το μεγεθος..
    αυτο που λες εσυ σωστο ειναι,αλλα ειναι προχωρημενης μορφης..
    οπως κ να χει οπως ειπε κ ο μικυ απο πανω,καλυτερα να παει σε γιατρο ο φιλος..
    αγαπητε beefmeup βλέπω απαντας με περισση σιγουρια! ασχολεισαι με τον ιατρικο κλάδο;

    αν ηταν γυναικομαστια εστω και σε αρχικο σταδιο θα επρεπε η αλως μαστου να εχει κωνικο σχημα οπως ακριβως στις περισσότερες γυναικες,στην συγκεκριμένη περιπτωση ειναι κατι παραπάνω απο φυσιολογικη!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 13-10-11 13:39 #9
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Δανάη Εμφάνιση μηνυμάτων
    αγαπητε beefmeup βλέπω απαντας με περισση σιγουρια! ασχολεισαι με τον ιατρικο κλάδο;
    αγαπητη Δανάη οταν αναφερεσαι η απαντας σε καποιον να απαντας στο υφος που σου γραφει..
    την ειρωνεια αλλου γιατι δεν πολυ μασαω.
    κ ετσι κ αλλιως σιγουρη απαντηση στην ερωτηση του φιλου στο αν ειναι η οχι γυναικομαστια εδωσα,αλλα προφανως δεν την διαβασες.τα τα υπολοιπα που εγραψα ηταν απλα διευκρινησεις που εχουν βαση την πραγματικοτητα,κ χωρις να ειναι καποιος γιατρος..

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλυτερα να παει σε γιατρο ο φιλος..
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 13-10-11 16:37 #10
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Δανάη Εμφάνιση μηνυμάτων
    αγαπητε beefmeup βλέπω απαντας με περισση σιγουρια! ασχολεισαι με τον ιατρικο κλάδο;

    αν ηταν γυναικομαστια εστω και σε αρχικο σταδιο θα επρεπε η αλως μαστου να εχει κωνικο σχημα οπως ακριβως στις περισσότερες γυναικες,στην συγκεκριμένη περιπτωση ειναι κατι παραπάνω απο φυσιολογικη!
    εγω παντως ναι....

    και δεν εχει καμια σχεση με το σχημα.... αν υπαρχει αδενας ειναι γυναικομαστια...

    συνηθως εχουμε 3 βασικες κατηγοριες... μια ειναι οταν υπαρχει μονο αδενας... οταν υπαρχει μονο λιπος (λιπομαστια , ψευδογυναικομαστια)... και οταν υπαρχουν και τα 2... που ειναι στις περισσοτερες περιπτωσης...
    Το ποτό και το κάπνισμα με βοήθησαν να κόψω το γυμναστήριο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 13-10-11 16:47 #11
    Το avatar του χρήστη Druid

    Εγγραφή
    06-09-2011
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    64
    Προεπιλογή
    Εγώ έχω αδένα αλλά δεν θυμίζει γυναικείο στήθος σε καμία περίπτωση. Σε αντίθεση με του παλικαριού, το δικό μου σχήμα της ρόγας είναι μυτερό θα έλεγα. Όταν τον ζουλάω δεν με πονάει ιδιαίτερα, όσο θα πονούσε άλλο μέρος αν ζουλούσα τόσο... Είμαι 19 και κάποτε ήμουν μπουλούκος, πλέον με 9% λίπος και αθλητικό σώμα αλλά το πρόβλημα παραμένει. Διάβασα πως στην εφηβεία συμβαίνει και πως φεύγει 1-3 χρόνια αργότερα ( aka ψευδογυναικομαστία ). Ισχύει?

    Το παλικάρι μου φαίνεται πως έχει λίπος και πρόβλημα με το δέρμα, δεν νομίζω να είναι γυναικομαστία, ίσως απλά θέλει εκγύμναση.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 13-10-11 17:01 #12
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.908
    Προεπιλογή
    Μοιαζει με γυναικομαστία, αλλά δε μπορώ να είμαι βεβαιος απο τις φωτος. Στη θέση σου θα επισκεπτόμουν γιατρό.

    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 13-10-11 17:07 #13
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Druid Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ έχω αδένα αλλά δεν θυμίζει γυναικείο στήθος σε καμία περίπτωση. Σε αντίθεση με του παλικαριού, το δικό μου σχήμα της ρόγας είναι μυτερό θα έλεγα. Όταν τον ζουλάω δεν με πονάει ιδιαίτερα, όσο θα πονούσε άλλο μέρος αν ζουλούσα τόσο... Είμαι 19 και κάποτε ήμουν μπουλούκος, πλέον με 9% λίπος και αθλητικό σώμα αλλά το πρόβλημα παραμένει. Διάβασα πως στην εφηβεία συμβαίνει και πως φεύγει 1-3 χρόνια αργότερα ( aka ψευδογυναικομαστία ). Ισχύει?

    Το παλικάρι μου φαίνεται πως έχει λίπος και πρόβλημα με το δέρμα, δεν νομίζω να είναι γυναικομαστία, ίσως απλά θέλει εκγύμναση.
    σε μερικους ναι φευγει μετα απο 2-3 χρονια...αλλα ειναι μεγαλο και το ποσοστο αυτων που δε φευγει ποτε,απο μονο του παντα
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 13-10-11 17:10 #14
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Muscleboss Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μοιαζει με γυναικομαστία, αλλά δε μπορώ να είμαι βεβαιος απο τις φωτος. Στη θέση σου θα επισκεπτόμουν γιατρό.

    ΜΒ


    παιδεια αυτη ειναι η καλητερη λυση... διαγνωσεις απο το φορουμ δεν γινοντε...
    Το ποτό και το κάπνισμα με βοήθησαν να κόψω το γυμναστήριο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 13-10-11 22:05 #15
    Προεπιλογή
    Μοιαζει με γυναικομαστια, αλλα σε πρωϊμο σταδιο παιδια. Εαν παρατηρησετε απο την μεση του καθε στηθους και προς τη ρωγα, υπαρχει ενα εξογκωμα.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία