Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 7 από 7
  1. 03-01-13 20:40 #1
    Προεπιλογή Γνωμες για το παρακάτω προγραμμα;
    Καλησπέρα,
    Θελω να μου πείτε τι γνωμη έχετε για το προγραμμα που διχνει στο video. Αυτο που έχω ως στόχο ειναι ενα σώμα σαν του παιδιού που διχνει της ασκησεις δηλαδη λίγος όγκος και αρκετή γραμμωση. Δεν ξέρω αν έχει σημασία αλλα είμαι 14 χρόνων 1,73 και 62 κιλα.

    http://www.youtube.com/watch?v=5n3mbzcRHj8
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 03-01-13 22:09 #2
    Προεπιλογή
    Αρχισε βαρη
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 03-01-13 22:32 #3
    Banned
    Εγγραφή
    02-01-2013
    Μηνύματα
    38
    Προεπιλογή
    τι μας ρωτά ρε μεγάλε....τα καλύτερα βάρη είναι αυτά που κάνει στο βίντεο..ούτε μπάρες ούτε αλτήρες ούτε τπτ...καντο αυτό το βίντεο και θα με θυμηθείς..μην ακούς τον καθένα που λέει βάρη βάρη @@ρια βάρη...μονόζυγο και πους απς οι καλύτεροι αλτήρες!!!!
    μόνο μην ανεβάσει κανείς κανα hannibal for king θα τον πάρει και θα τον σηκώσει...!!!έχω βαρεθεί να μου το δείχνουν
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 03-01-13 23:14 #4
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο MrWhey Εμφάνιση μηνυμάτων
    τι μας ρωτά ρε μεγάλε....τα καλύτερα βάρη είναι αυτά που κάνει στο βίντεο..ούτε μπάρες ούτε αλτήρες ούτε τπτ...καντο αυτό το βίντεο και θα με θυμηθείς..μην ακούς τον καθένα που λέει βάρη βάρη @@ρια βάρη...μονόζυγο και πους απς οι καλύτεροι αλτήρες!!!!
    μόνο μην ανεβάσει κανείς κανα hannibal for king θα τον πάρει και θα τον σηκώσει...!!!έχω βαρεθεί να μου το δείχνουν
    Φιλε αν θελει ολοκληρωμενο σωμα τα βαρη ειναι το καλυτερο..αλλα θα μου πεις ολοι παραμελουνε τα ποδια οποτε τι χρειαζονται τα βαρη;;
    Ετσι κι αλλιως κατω σωμα δε θα κανει οποτε
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 03-01-13 23:50 #5
    Προεπιλογή
    Αρα συνεχίζω ; Και πόδια μέσα.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Sex : 04-01-13 στις 00:00
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 04-01-13 00:04 #6
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο MrWhey Εμφάνιση μηνυμάτων
    τι μας ρωτά ρε μεγάλε....τα καλύτερα βάρη είναι αυτά που κάνει στο βίντεο..ούτε μπάρες ούτε αλτήρες ούτε τπτ...καντο αυτό το βίντεο και θα με θυμηθείς..μην ακούς τον καθένα που λέει βάρη βάρη @@ρια βάρη...μονόζυγο και πους απς οι καλύτεροι αλτήρες!!!!
    μόνο μην ανεβάσει κανείς κανα hannibal for king θα τον πάρει και θα τον σηκώσει...!!!έχω βαρεθεί να μου το δείχνουν
    δεν πρεπει να'χεις και πολυ σχεση με το σπορ...εκτος αν εισαι κ συ απο το Τρολλιστάν.
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 13-01-13 12:32 #7
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη aris1994

    Εγγραφή
    17-09-2012
    Περ.
    ηλιούπολη
    Μηνύματα
    1.759
    Προεπιλογή
    Οι ασκήσεις που μας έδηξες σίγουρα θα έχουν αποτέλεσμα όχι όμως το αποτέλεσμα που θα το είχες με τα βάρη. Άμα σου αρέσουν τόσο πολύ αυτές οι ασκήσεις το μόνο που μπορώ να σου πω είναι να κάνει έναν συνδυασμό βάρη και αυτών
    Απάντηση με παράθεση