Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 15
  1. 05-01-13 07:58 #1
    Προεπιλογή Χρηση συμπληρωμάτων κατά την περίοδο προσπαθειών σύλληψης παιδιών
    θα ηθελα να κανω μια ερωτηση οσο αφορα την χρηση συμπληρωματων κατα την διαρκεια προσπαθειας για να κανω παιδι.ας πουμε συμπληρωματα οπως πρωτεινη-νιτρικο-κρεατινη.επηρεαζουν αρνητικα?θα ηθελα αν καποιος το ξερει με σιγουρια η εχει ρωτησει καποιον γιατρο να μου πει.ευχαριστω πολυ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 05-01-13 12:16 #2
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    ο τιτλος που εχεις βαλει δεν προδιαθετει τον αναγνωστη για το θεμα που εχεις ανοιξει.

    εχεις ακουσει εσυ απο καπου,η εχεις διαβασει καπου οτι βλαπτουν,η ετσι ρωτας απο μονος σου?
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 05-01-13 12:30 #3
    Προεπιλογή
    Εγω στη θεση σου,ακομα και ο ιδιος ο αρνολντ να μου απανταγε μεσα απο φορουμ δεν θα του ειχα την παραμικρη εμπιστοσυνη για κατι τοσο λεπτο.Τον γιατρο σου και μονο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 05-01-13 12:38 #4
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο panosralliart Εμφάνιση μηνυμάτων
    θα ηθελα να κανω μια ερωτηση οσο αφορα την χρηση συμπληρωματων κατα την διαρκεια προσπαθειας για να κανω παιδι.ας πουμε συμπληρωματα οπως πρωτεινη-νιτρικο-κρεατινη.επηρεαζουν αρνητικα?θα ηθελα αν καποιος το ξερει με σιγουρια η εχει ρωτησει καποιον γιατρο να μου πει.ευχαριστω πολυ.
    Δεν νομιζω να υσχιει κατι τετοιο...δηλ αυτοι που κανουν σκληρες καταχρησεις..... αποτυγχανουν??Το δικο μου παιδι το επιασα με την πρωτη αλλα ειχαν περασει 2 μηνες απο χρηση κρεατινης που ειχα παρει!!Μπορει να εξεληχθει καπως ετσι....Όνομα: untitled.png Εμφανίσεις: 1613 Μέγεθος: 61,6 KB
    Τα αγαθα κοποις κτωνται!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 05-01-13 12:43 #5
    Το avatar του χρήστη liveris

    Εγγραφή
    27-06-2012
    Περ.
    winter is coming
    Μηνύματα
    3.504
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο panosralliart Εμφάνιση μηνυμάτων
    θα ηθελα να κανω μια ερωτηση οσο αφορα την χρηση συμπληρωματων κατα την διαρκεια προσπαθειας για να κανω παιδι.ας πουμε συμπληρωματα οπως πρωτεινη-νιτρικο-κρεατινη.επηρεαζουν αρνητικα?θα ηθελα αν καποιος το ξερει με σιγουρια η εχει ρωτησει καποιον γιατρο να μου πει.ευχαριστω πολυ.
    τα συγκεκριμενα που αναφερεις δεν επηρεαζουν
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 05-01-13 13:17 #6
    Το avatar του χρήστη tasos2

    Εγγραφή
    17-02-2010
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    3.315
    Προεπιλογή
    Σε καποια συμπληρωματα οπως το Anotest (D-aspartic acid κτλ) που εχω τωρα μπροστα μου γραφει πανω να μη χρησιμοποιουνται στην εγκυμοσυνη. Καλυτερα τσεκαρε τι γραφει πανω το καθε συμπληρωμα, αν ειναι θα το γραφουν.

    Νομιζω το γραφουν και καποιες πρωτεινες αλλα δεν ειμαι σιγουρες. Κουλο ακουγεται αλλα ισως ειναι οι αλλες ουσιες που εχουν (χρωστικες κτλ), δεν εχω ιδεα...

    εντιτ. Α τωρα διαβασα οτι ρωτας αν εμποδισουν εσενα να πιασεις παιδι. Οχι δεν εμποδιζουν. Δεν επηρεαζουν το σπερμα με καποιο τροπο
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη tasos2 : 05-01-13 στις 13:29

    My Records:
    Bench Press: 130kg
    Squat:6x100kg(game over)
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 05-01-13 18:49 #7
    Προεπιλογή
    γενικα αν μπορει να εχει προβλημα και το παιδι μετα,εκτος αν μπορω να πιασω παιδι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 05-01-13 18:56 #8
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή Χρηση συμπληρωμάτων κατά την περίοδο προσπαθειών σύλληψης παιδιών
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο panosralliart Εμφάνιση μηνυμάτων
    γενικα αν μπορει να εχει προβλημα και το παιδι μετα,εκτος αν μπορω να πιασω παιδι.
    Το ρισκάρεις φίλε μου? εμένα και γιατρός να μου έλεγε ότι δεν βλάπτουν θα τα έκοβα 6 μήνες πριν!
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 05-01-13 19:47 #9
    Το avatar του χρήστη liveris

    Εγγραφή
    27-06-2012
    Περ.
    winter is coming
    Μηνύματα
    3.504
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο panosralliart Εμφάνιση μηνυμάτων
    γενικα αν μπορει να εχει προβλημα και το παιδι μετα,εκτος αν μπορω να πιασω παιδι.
    οχι δεν τρεχει τπτ φιλε..τι σχεση εχει το παιδι!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 05-01-13 19:50 #10
    Προεπιλογή
    μπορει καποιο απο τα συστατικα να επηρεαζει αρνητικα το εμβρυο.δεν ξερω γι αυτο ρωταω.για την πρωτεινη οχι τοσο οσο για το νιτρικο και την κρεατινη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 07-01-13 00:11 #11
    Το avatar του χρήστη liveris

    Εγγραφή
    27-06-2012
    Περ.
    winter is coming
    Μηνύματα
    3.504
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο panosralliart Εμφάνιση μηνυμάτων
    μπορει καποιο απο τα συστατικα να επηρεαζει αρνητικα το εμβρυο.δεν ξερω γι αυτο ρωταω.για την πρωτεινη οχι τοσο οσο για το νιτρικο και την κρεατινη.
    οχι δεν επηρεαζει κανενα απο αυτα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 07-01-13 00:40 #12
    Προεπιλογή
    Εγώ πάντως δε θα το συζητούσα να παίρνω συμπληρώματα σε αυτή τη φάση που λες. Εδώ οι γυναίκες άμα είναι σε ενδιαφέρουσα ούτε depon δεν παίρνουν για να είναι σίγουρες. Το ρισκάρεις; Το θέμα είναι πολύ σοβαρό. Μίλα με το γιατρό σου και κρίνε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 07-01-13 00:47 #13
    Το avatar του χρήστη liveris

    Εγγραφή
    27-06-2012
    Περ.
    winter is coming
    Μηνύματα
    3.504
    Προεπιλογή
    τα συμπληρωματα δενεπηρεαζουν το σπερμα κ δεν εχουν καμια σχεση με το παιδι...
    η εγκυμοσυνη τι σχεση εχει!! α κ το ντεπον ειναι φαρμακο..
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη liveris : 07-01-13 στις 00:49
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 07-01-13 01:46 #14
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    όταν μιλαμε για φυσικα συμπληρωματα διατροφης όχι μόνο δεν επηρεάζουν αλλα ενισχυουν και το σπέρμα , όπως όταν κάποιος τρεφετε σωστα και πλήρης , ακόμα και αν παρουσιαστει αδύνατο σπέρμα σε καποιον μαζι με την φαρμακευτικη αγωγή που στον άντρα αυτα τα συμπτωματα είναι αναστρέψιμα προτείνετε και χορήγηση κάποιων συστατικων σε μορφη συμπληρώματος για ανάκαμψη και να έρθει το σπέρμα στα κανονικα του επίπεδα

    το φαρμακο επηρεάζει σίγουρα και μπορει να το κανει πιο αδύνατο για τεκνοποίηση , αλλα και πάλι αυτα είναι αναστρέψιμα τα συμπτωματα
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 07-01-13 10:13 #15
    Προεπιλογή
    Πριν μεινω εγκυος κατεβαζα την πρωτεινη με το κιλο την ημερα γιατι δουλευα ολη μερα ελειπα και την εβγαζα με σκονες μιας και δεν προλαβαινα να μαγειρεψω αευγαυτο για ενα μηνα περιπου γιατι τοσο κρατησε το θεμα της δουλειας μου.Εφευγα το πρωι με ενα σωρο σεικερ και γυριζα το βραδυ.Υοτε εμινα και εγκυος.
    Κατα την διαρκεια της εγκυμκοσυνης παλι τις τιμουσα λογω γευσης......Γεννησα και μια χαρα το μικρο.
    Απάντηση με παράθεση