Θέμα: Tribulus (ON)

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 35
  1. 13-09-08 15:44 #1
    Προεπιλογή Tribulus (ON)
    παιδες τι γνωμη εχετε για αυτο το σιμπληρωμα αυξησης της τεστοστερονης?
    κατα ποσο ειναι επικινδινο για την υγεια?
    και επισης ποια τα αποτελεσματα του?
    ας δωσει καπιος ειδικος τα φωτα του!


    Nutrition Facts
    Serving Size: 1 capsule
    Servings Per Container: 100
    Amount
    Per Serving % Daily
    Value*
    Proprietary Tribulus Blend 625 mg
    - Tribulus Terrestris Extract (Tribula terrestris)(fruit)(standardized to 40% furastanol saponins)
    - Tribulus Terrestris, powdered (aerial)
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 13-09-08 16:41 #2
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 13-09-08 18:07 #3
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    τα μονα αποτελεσμα που θα εχεις ειναι αυξημενη λιμπιντο και αυξηση της ορεξης. τουλαχιστον στον δικο μου οργανισμο αυτο προκαλεσε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 13-09-08 18:16 #4
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    τα ιδια και σε μενα το γραφω και μεσα ^^ αλλα νεα παιδια ειμαστε απο τωρα τετοια συμπληρωματα δηλαδη οταν φτασουμε στην ηλικια του Φωτη Γιαννη Ηλια τι θα κανουμε
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 13-09-08 19:36 #5
    Weight Freak
    Το avatar του χρήστη billys15

    Εγγραφή
    29-07-2006
    Περ.
    Ptolemaida
    Μηνύματα
    3.918
    Προεπιλογή
    Εγω το πηρα για 2 βδομαδες,επαιρνα 6 καψουλες την ημερα (3750mg) αλλα δεν ειδα κατι ιδιαιτερο.Ουσιαστικα το πηρα για το τσιτωμα που ακουγεται οτι προκαλει στην προπονηση,αλλα τιποτα παραπανω δεν προσεξα.Τωρα ισως φταιει οτι το επαιρνα για μικρο διαστημα,ετσι για να το δικιολογησουμε κιολας .
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 14-09-08 02:01 #6
    Προεπιλογή
    εχω ακουσει πως το Tribulus αυξανει δραματικα την μιυκη μαζα.
    ισχυει κατι τετοιο?
    και απο επιπτωσεις σχετικες με την υγεια?ιπαρχει καποια πιθανοτιτα να παθεις κατι απο την χρηση του?μιλαμε για μονο ενα κουτι και οχι περισσοτερο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 14-09-08 02:37 #7
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    φιλε το λινκ το εβαλα για καποιο λογω δεν μπορει να εισαι τοσο ασχετος η να σε επιρεασε τοσο η διαφημιση
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 14-09-08 17:50 #8
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο RUHL
    φιλε το λινκ το εβαλα για καποιο λογω δεν μπορει να εισαι τοσο ασχετος η να σε επιρεασε τοσο η διαφημιση
    δυστυχως δεν ξερω καλα αγγλικα...μπορεις να μου εξηγησεις τι ακριβως κανει αυτο το tribulus και ολα τα αποτελεσματα και τις επιπτωσεις στην υγεια?
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 14-09-08 18:20 #9
    Weight Freak
    Το avatar του χρήστη billys15

    Εγγραφή
    29-07-2006
    Περ.
    Ptolemaida
    Μηνύματα
    3.918
    Προεπιλογή
    Υποτιθεται οτι σου αυξανει την τεστοστερονη.Επιπτωσεις στην υγεια δεν εχουν αναφερθει απ'ο,τι ξερω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 14-09-08 18:48 #10
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    δυστυχως δεν ξερω καλα αγγλικα...μπορεις να μου εξηγησεις τι ακριβως κανει αυτο το tribulus και ολα τα αποτελεσματα και τις επιπτωσεις στην υγεια?
    Τριβολος ανεβαζει 0 δυναμη 0 τεστοστερονη 0 μυικη μαζα 0 αντοχη.. εχει να προσφερει στον αθλητισμο 0 βαση ερευνων
    Παιζει σε καπιες περιπτωσεις να σου πεταξει γυνεκομαστια

    Αλλα εχεις αυξημενη λιμπιντο λιγο αλλα αυτο δεν οφηλετε στην τεστο αλλα σε αλλο μηχανισμο

    Οι εταιριες λενε προσφερει για να πουλησουν αλλα οι ερευνες λενε δεν προσφερει η επιλογη δικη σου ποιον θα πιστεψεις

    οκ καταλαβες?
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 19-09-08 23:20 #11
    Προεπιλογή
    Tribulus έχω δοκιμάσει, όχι όμως της ΟΝ, νομίζω οτι δεν παρατήρησα καμία διαφορά ούτε σε ενέργεια ούτε σε δύναμη.....γενικά δεν είδα κάποιο αποτέλεσμα. Νομίζω οτι σε αυτές τις περιπτώσεις το ΖΜΑ είναι πού καλύτερο συμπλήρωμα.
    Όμως, θέλω να παρατηρήσω κάτι σχετικά με το φυτό αυτό, το τρίβολο-Tribulus: Ο πατέρας μου ήταν αθλητής ποδηλασίας πιστας και συμμετείχε στην εθνική ομάδα της πρώην ΕΣΣΔ. Κατά τη διάρκεια της προετιμασίας, απ΄οτι μου είχε πεί, το πρόπονητικό τιμ έβραζε νερό με τα φύλλα του φυτού τρίβολο και το έδινε στους αθλητές ως ρόφημα. Τα συμπεράσματα δικά σας.........
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 19-09-08 23:32 #12
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    Μα στην βουλγαρια φτιαχνουν μπολικο και λενε εκει ειναι ο καλυτερος τριβολος λογω χωματων κατι τετοιο εκει εδηναν στην ομαδα τους αρση βαρων κατι τετοιο και εκει εχει ερευνες που λενε οτι δουλευει αχχααχ αλλα εγω για καποιο λογω δεν τους πιστευω επειδη οι ιδιοι το πουλανε αυτοι που κανανε τις ερευνες
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 20-09-08 00:08 #13
    away
    Εγγραφή
    21-06-2008
    Περ.
    Ναύπλιο
    Μηνύματα
    4.833
    Προεπιλογή
    ναι, με ραδιενέργεια είναι το καλύτερο...
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 28-09-08 02:09 #14
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    οταν καποιος κανει ενα ποστ για να ρωτησει κατι, νομιζω οτι ειναι βλακοδες κ ηλιθιο να του δινουμε λινκ με κειμενακια στα αγκλικα κ να τον κραζουμε επιδι δεν τα διαβασε... αυτο για μερικους που κανουν τους εξυπνους, ελληνικο ειναι το φορουμ... οχι αγγλικο!
    Δεν ειναι κειμενα ειναι ερευνες ελληνικες ερευνες δεν υπαρχουν να καθεσε να μεταφραζεις ερευνες περνει χρονο και ειναι ανουσιο .Αυτο που χρειαζοντε ειναι πληροφοριες οι οποιες δεν βρησκοντε ευκολα
    Αν παλι επημενεις σε μονο ελληνικα μπροστα σε ολους εδω ανοιχτα σου λεω μετεφρασε τα κανονικα οχι με ασυστραν και δωστα μου τα βαλω αυτα και οτι αγγλικο κειμενο εχει θα το κανεις????
    Εξαλου στα σχολια γραφουμε απο κατω οτι δεν δουλευει αυτο και οποιος δεν ξερει αγγλικα υπαρχει και το ασυστραν μεταφραση στο περιπου.

    Εξαλου απο κατω παλι στα σχολια ειπα μια μικρη περιληψη
    http://forum.bodybuilding.gr/viewtop...?p=26887#26887
    αυτος δεν εκανε ουτε καν το κοπω να το διαβασει αυτο και συνεχηζε τα δικα του-------------> κραξημο ηταν επομενο

    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 28-09-08 02:21 #15

    Εγγραφή
    12-11-2005
    Περ.
    In Your Mind
    Μηνύματα
    579
    Προεπιλογή
    Νομίζω ότι το θέμα του τρίβολου έχει αναλυθεί εκτενός στο φόρουμ...
    O Ruhl κλέβει το Sida του Piki
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία