Θέμα: Tribulus (ON)

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 35 από 35
  1. 30-10-08 23:36 #31
    Προεπιλογή
    Στους περοσοτερκους δουλευει αρκει να ειναι καλης ποιοτητας τηςOPTIMUM σεν ειναι καλο η σαπονινες που παιζουν και τον μεγαλυτερο ροπλο στην δραση του ειναι χαμηλα,τα καλυτερα στη αγωρα ειναι της OLYMP kai BIOTECH και βεβαια το Βουλγαρικο φαρμακευτικο TRIBESTAN η δοση για καποιον 80 με 90 κιλα ειναι 3 γρ την ημερα σε βτρεις δοσεις.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 31-10-08 00:32 #32
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    παντως προσφατα διαβαζα σε επιστημονικο υποφορουμ γυναικομαστια και τριβολος παραπονιοταν ενας χρηστης κατι που επηβεβαιοσε τα παλια μου ευρηματα
    Αλλα απο οτι λενε τα βουλγαρικα ειναι τα καλυτερα
    γερολυμανατε γιατι υπερδοσολογιες?και εφοσον θα τα προτηνεις μηπως εχεις κανει εσυ η καποιος που προπονεις εξετασεις πριν και μετα τριβολου να δεις αν οντος δουλευει πανω σου(ενοειτε πως εκεινο το διαστημα απεχεις απο αας και αλλα γιατι δεν εχει νοημα να δεις αν σε πιανει η οχι)
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 01-09-13 09:01 #33
    Προεπιλογή
    Γεια σε όλους,άμα δεν το σινδιασεις με τριαζολε δεν θα σου κανει τρελή δουλια.... Και για να σε τινάζει άμα θέλεις... Τσάμπα triazole -tribulus-DAA
    Να είσαι σίγουρος οτι θα σε τινάζει
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 25-09-13 11:41 #34
    Προεπιλογή
    εγώ παίρνω καμιά φορά απ τη λαική αγορά τριβόλι το πουλάνε σε σακουλάκια η καλυτερη λύση πιστεύω το (βράζεις και το πίνεις) 100% ασφαλές. η αλήθεια ειναι ότι δεν εχω δει φοβερά αποτελέσματα πρέπει να παίρνεις πολύ καιρό για να δείς διαφορά. κατά τη γνώμη μου όλα testo boosters εκτός zma δεν είναι καλό να τα παίρνεις συνέχεια.
    CHANGE DOES NOT COME WITH COMFORT...EVER !!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 04-10-13 19:19 #35
    Banned
    Εγγραφή
    04-12-2011
    Περ.
    Kallithea Attikis
    Μηνύματα
    848
    Προεπιλογή
    Εκτός απο αυτό δν σ κάνω τπτ σε ότι αφορα το γυμν... Τπτ σηκώματα το πολύ πολύ να δεις στο ερωτικό τομέα αν έχει κάποια ηλικία! Μέχρι εκει οπως προσφέρουνα τα τεστ μπούστερσ!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123