Σελίδα 3 από 32 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 476
  1. 16-10-08 22:47 #31
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    πολύ σωστα παιδιά
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 17-10-08 03:55 #32
    Το avatar του χρήστη tezaman

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    1.638
    Προεπιλογή
    NASSER τα έσπασες αδερφέ
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 17-10-08 11:12 #33
    Προεπιλογή
    Μια κοπελα που γνωρισα ενα βραδυ πριν 2 βδομαδες κ ειμαστε μαζι τωρα ξερετε τι μου ειπε χτες?Οταν σε ειδα κ ερχοσουν να μου μιλησεις ειπα αλλος ενας βλακας με μπρατσα που θα ερθει κ θα λεει τα δικα του!!!!Ακομη δεν εχει καταλαβει πως γινεται να ειμαι κ σπουδαγμενος κ εξυπνος κ να εχω τα μπρατσα...Αυτο το εγραψα για να επιβεβαιωσω τα λογια του φιλου NASSER....
    Ογκος=Σεβασμος
    Γραμμωση=Θαυμασμος
    Αρα ας εχουμε κ τα δυο οσο μπορουμε...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 17-10-08 11:25 #34
    Το avatar του χρήστη peris

    Εγγραφή
    27-08-2008
    Περ.
    patra
    Μηνύματα
    1.862
    Προεπιλογή
    καλα δεν ειναι απαραιτητο καποιος που δεν εχει σπουδασει και εχει μπρατσα να ειναι χαζος μη το παμε απο το ενα ακρο στο αλλο υπαρχουν ανθρωποι που εχουν μπρατσα και δεν εχουν σπουδασει που ειναι πανεξυπνοι απο καποιον αλλο που εχει σπουδασει ειναι λαπας και βασιζεται στη γνωση του και μονο εγω δε θεωρω οτι η γνωση φερνει και εξυπναδα και εδω στη πατρα εχουμε ενα καρο παραδειγματα
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 17-10-08 11:28 #35
    Προεπιλογή
    Εγω μια γυναικεια αποψη παρεθεσα μιας κ γυναικες δεν εχουμε στο φορουμ να γραψουν....Αλλα ας μεινουμε ον τοπικ
    Ογκος=Σεβασμος
    Γραμμωση=Θαυμασμος
    Αρα ας εχουμε κ τα δυο οσο μπορουμε...
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 17-10-08 11:58 #36
    Το avatar του χρήστη peris

    Εγγραφή
    27-08-2008
    Περ.
    patra
    Μηνύματα
    1.862
    Προεπιλογή
    το τοπικ ειναι για τα προβληματα που δημιουργουν τα αναβολικα οχι για το πως βλεπουν οι γυναικες τα μπρατσα
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 17-10-08 12:41 #37
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο peris
    καλα δεν ειναι απαραιτητο καποιος που δεν εχει σπουδασει και εχει μπρατσα να ειναι χαζος μη το παμε απο το ενα ακρο στο αλλο υπαρχουν ανθρωποι που εχουν μπρατσα και δεν εχουν σπουδασει που ειναι πανεξυπνοι απο καποιον αλλο που εχει σπουδασει ειναι λαπας και βασιζεται στη γνωση του και μονο εγω δε θεωρω οτι η γνωση φερνει και εξυπναδα και εδω στη πατρα εχουμε ενα καρο παραδειγματα
    To πως θα πρεπει να αντιμετωπισουμε τα διαφορα προβληματα, ειτε ειναι αναβολικα ειτε κατι αλλο ειναι αν οχι θεμα μορφωσης, ειναι οπωσδηποτε θεμα παιδειας!!!
    Η σωστη παιδεια αποκταται πρωτα απο το οικογενειακο μας περιββαλον και επειτα απο το περιβαλλον που συναναστρεφομαστε, στα πρωτα χρονια της ζωης μας.
    Στην επιτυχια καθε ανθρωπου, σε καθε επιπεδο συμβαλει στο μεγαλυτερο βαθμο η παιδεια!

    Καλο ειναι τα ''μπρατσα'' να τα κανουμε για καλαισθησια, καθως το bodybuilding αποτελει μια αρμονικη ισορροπια μεγεθους και αισθητητικης. Ειναι πηγη σωματικης ψυχικης και ηθικης δυναμης. Στην Ελλαδα ειναι ελλειπης αυτη η εικονα, και η πληοψηφια μας εχει συνδιαση μονο με τη χριση αναβολικων ουσιων, που ως παρενεργεια εχει πολλες φορες να παραφερεται ο χριστης, γιατι δεν μπορει να κοντρολαρει τις ψυχοσωματικες παρενεργειες που τον κυριευουν. Δηλαδη αποτελεσμα της ελλειπης παιδειας....λαθος χριση αναβολικων....λαθος εικονα προβολης του συνολου απασχολουμενων με το bodybuilding.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 17-10-08 13:17 #38
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.908
    Προεπιλογή
    ^

    MB
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 17-10-08 13:57 #39
    Προεπιλογή
    isis εισαι σωστος μονο που για τις γυναικες σε βρισκω λαθος λιγο.μου αρεσει ομως η ειλικρινια που εμπνεεις οταν λες κατι, αυτο ειναι καλο.

    αν καποιος πληρωνει περιουσιες για να κραταει μια γκομενα ευχαρηστημενη και χωρις αυτες αυτη δεν ειναι τοτε ειναι μ@ που την εχει γκομενα, αυτο δεν ειναι για σχεση.

    επισης οι κοπελες δεν γουσταρουν τους τουμπανιασμενους ολες,ειναι θεμα αρεσκιας.
    επισης οπως ειπε και το κειμενο ειναι πληροφορημενος ο ανθρωπος πια και πολλες φορες ακους το ρητο ''μηπως εχεις πιει τσαγακι για το σωμα σου;'' αυτο εμενα προσωπικα θα με πειραζε.
    καποιες φοβουνται τους αντρες με εντονη μυικοτητα και επειδη η γυναικα σκεφτεται με το μυαλο πολλες φορες λεει οχι οταν θελει!!!
    ασταναπανε ειναι... γενικως .

    πολλες γυναικες εξιταρονται με εναν αντρα πετυχημενο,παει προς το λεφτα και αυτο αλλα δεν ειναι ακριβως το ιδιο, τους εξιταρει να εχουν αντρα big boss θα ελεγα και ακομα και αν πεσει θα τον γουσταρουν γιατι καποτε ηταν, αν κατσεις να σκεφτεις τι γουσταρει μια γυναικα θα χαθεις και δεν πρεπει ΠΟΤΕ ενας αντρας να κανει ολα τα χατηρια μιας γυναικας πολυ ματαιοδοξο μου ακουγεται,σιγουρα αν αγαπας την κοπελα σου να κανεις τα παντα γιαυτη αλλα οταν δεις οτι βγαινεις μ@@@ να το κοψεις γιατι θα σε παρει πρεφα και θα χασει την ιδεα της κ η ιδια γιασενα.
    Πανω κατω ομως δεν στεκει τελειο σωμα=απολυτη επιτυχια, οι γυναικες αλλωστε σε αντιθεση με τους αντρες σκεφτονται με το μυαλο και οχι το ενστικτο , εχουν ενστικτο βεβαια αλλα αν πρωτα δεν συμβουλευτουν το μυαλο τους δεν κανουν βημα μπρος, ειναι εκ φυσης στρατιγικες σε οτι κανουν γιαυτο και πολλες φορες μεγαλοι ψυχολογοι εχουν αναφερει πως ο αντρας αδυναμει να καλυψει μια γυναικα πληρως γιατι ειναι διαφορετικος απο τη φυση και ετσι πρεπει να ειναι αλλιως θα ειμασταν ολοι gay .

    Isis ο τροπος που το εθεσες ειναι προβληματικος γιαυτο κ εκανα αυτη τη διευκρινηση.Προβληματικος γιατι βαζεις τις γυναικες / αντρες σε ενα καλουπι και αν καποιος νεος διαβασει οτι εγραψες θα παρασυρθει και θα νομιζει οτι ετσι θα ριξει την πιτσιρικα που προσπαθει να ριξει εδω και καποιους μηνες, να προσεχεις τι λες κατα τη γνωμη μου,φιλικα παντα εφοσον εισαι υπευθυνος οπως λες.

    εγω προσωπικα θελω να ειμαι καλλιγραμος με ελαχιστο λιπος και να δειχνω σφιχτος ,να εχω δυναμη με λιγα λογια, μου φαινεται αδιανοητο ενας απλος ανθρωπος να θελει τεραστιους μυς και φλεβες σε ολο το σωμα, το βρισκω αηδιαστικο.

    Επισης αδιανοητο και συναρτηση στο θεμα με τα γκομενικα/επιτυχιες να παιρνει αναβολικα για να ριξει γκομενα (και εδω εισαι λαθος φιλε μου), ειναι δυνατον; να παρεις αναβολικα για να ριξεις γκομενα; αν μια γυναικα δεν σε αγαπαει για αυτο που εισαι τοτε ειναι οσο καλη οσο νεκρη.Δεν το πιστευω οτι υπαρχουν αθρωποι που παιρνουν αναβολικα για καμια γκομενα η και για αλλο χαζο λογο,σιγουρα και για αυτο αλλα προτεραιοτητα να ειναι ενας σκοπος που να ειναι αξιος της τιμης που πληρωνεις κ περα απο αξιο και λογικο κυριως.Δηστυχως υπαρχουν τετοια ατομα και κριμα πραγματικα.

    Γουσταρω ομως τους body builders και οσους ασχολουνται επαγγελματικα με το bb γιατι αυτοι οι ανθρωποι πραγματικα παιζουν τη ζωη τους κορονα γραμματα κια σε αυτο το κοσμο της ματαιοδοξιας ειναι μετρημενοι στα δαχτυλα τετοιοι ανθρωποι, στο κοσμο του συντιρισμου οπως λες και εσυ.
    Γιαυτο και απολαμβανω να βλεπω τους body builders και πραγματικα τους respect με χιλια γιατι κανουν μεγαλα ρισκα και ειναι πραγματικοι αγωνιστες στο πεδιο τους.Οι bb δεν παιρνουν αναβολικα για να αρεσουν στις γκομενες το κανουν επειδη ειναι επαγγελματιες αθλητες και μπραβο τους γιαυτο, προσωπικα καθε χρονο βλεπω αισθητες διαφορες σε ογκο και τελευταια του 2008 υπηρχε και πολυ καλη γραμμωση στους αθλητες.

    Παραδειγμα ειναι αυτοι οι ανθρωποι γιατι ειναι αγωνιστες, και οποιοσδηποτε ανθρωπος που ειναι αγωνιστης ειναι παραδειγμα στους αλλους, στους πιο συντιριτικους οπως λες, μην βαζεις ομως το συντιριτισμο καθεαυτου στις αναβολικες ουσιες. Μπορει το ατομο που ''θιγεις'' αυτον στην παραλια τον μπαγλαμα με τα λιπη οταν ξεσπασει φωτια και ειναι στη θεση να σωσει ενα μωρο ας πουμε εσυ να μη το εκανες ποτε αυτος ομως να το εσωζε με τη μια χωρις να σκεφτει καν, οποτε να μην κακολογεις τους αλλους οταν δεν τους ξερεις, δεν σε κανει αντρα ενα σωμα ουτε ομως και παει να πει οτι δεν πρεπει ολοι μας να προσεχουμε τα σωματα μας γτ μονο αυτα εχουμε κ εμεις.

    χωρις να θελω να μπω σε αντιπαραθεση απλα πιστευω οτι επρεπε να τα πω κ ετσι να μπει και αυτη η αποψη στο ολο θεμα. γενικα ομως ολους σωστους μας βρισκω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 17-10-08 14:19 #40
    away
    Εγγραφή
    21-06-2008
    Περ.
    Ναύπλιο
    Μηνύματα
    4.833
    Προεπιλογή
    κάπου ξέφυγε η κουβέντα.
    δε λέω ενδιαφέρον έχει αλλά το τόπικ αφορά τα αρνητικά των ΑΑΣ.

    ο ίσις έγραψε κάτι για να προκαλέσει το γέλιο και εξέφρασε και κάποιες προσωπικές απόψεις από κει και πέρα δεν είπε σε κανέναν να κάνει η να μην κάνει κάτι.

    άλλωστε το φόρουμ επίσημα είναι κατά των ΑΑΣ, ναρκωτικών κλπ...
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 18-10-08 10:28 #41
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο slaine
    κάπου ξέφυγε η κουβέντα.
    δε λέω ενδιαφέρον έχει αλλά το τόπικ αφορά τα αρνητικά των ΑΑΣ.

    ο ίσις έγραψε κάτι για να προκαλέσει το γέλιο και εξέφρασε και κάποιες προσωπικές απόψεις από κει και πέρα δεν είπε σε κανέναν να κάνει η να μην κάνει κάτι.

    άλλωστε το φόρουμ επίσημα είναι κατά των ΑΑΣ, ναρκωτικών κλπ...
    that's right slaine! Φίλε Vson , διάβασε πρώτα τι έγραψα και μετά κάνε σχόλια. Όλα είναι θέμα προσωπικών επιλογών και δε νομίζω ότι πρέπει να το συζητάμε άλλο! 8)

    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 18-10-08 11:05 #42
    Το avatar του χρήστη peris

    Εγγραφή
    27-08-2008
    Περ.
    patra
    Μηνύματα
    1.862
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο isis
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο slaine
    κάπου ξέφυγε η κουβέντα.
    δε λέω ενδιαφέρον έχει αλλά το τόπικ αφορά τα αρνητικά των ΑΑΣ.

    ο ίσις έγραψε κάτι για να προκαλέσει το γέλιο και εξέφρασε και κάποιες προσωπικές απόψεις από κει και πέρα δεν είπε σε κανέναν να κάνει η να μην κάνει κάτι.

    άλλωστε το φόρουμ επίσημα είναι κατά των ΑΑΣ, ναρκωτικών κλπ...
    that's right slaine! Φίλε Vson , διάβασε πρώτα τι έγραψα και μετά κάνε σχόλια. Όλα είναι θέμα προσωπικών επιλογών και δε νομίζω ότι πρέπει να το συζητάμε άλλο! 8)
    ετσι ειναι αμα γουσταρεις να παρεις αναβολικα και ειναι επιλογη σου θα παρεις απλα τα πραγματα
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 18-10-08 16:19 #43
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    συμφωνώ απόλυτα με vson σωστή τοποθέτηση και ειδικά αυτό το θέμα το έχω γράψει και σε άλλα πόστ πώς τα ράσα δεν κάνουν τον παπά.
    δηλαδή αν έχει κάποιος μπράτσα δεν σημαίνει πως είναι καλύτερος απο κάποιον άλλο . και αν αυτός με τα μπράτσα ήταν άτομο χωρίς προσωπικότητα το ίδιο θα είναι και με μπράτσα η αξία του καθενός δεν μετριέτε με το πόσους μυς έχει και το λέω με πάσα ειληκρίνεια ενώ θα με συμφερε να πώ το αντίθετο γιατί παρόλο που δεν ασχολούμε συστηματικά έχω και 117 κιλά αλλά δεν είναι τίποτε ένα κόψιμο σε ΄πιάνει και χάνεις 5 κιλά στην ξεφτύλα η ένα πρόβλημα υγείας λίγο εκτός και πάνε όλα έχουμε παραδείγματα άπειρα .

    γιατί αν καθόμαστε και λέμε οτι οι γκόμενες γουστάρουν τούς μυς με αυτή την λογική θα δουν κάποιον άλλο με μυς και θα πάνε μαζί του απλά γιατί θα είναι διαφορετικός αυτες πέρα απο κάποιες στιγμές δεν έχουν να μας δώσουν και δεν νομίζω να το θέλει κάποιος για σοβαρή κατάσταση.

    ο αντρας δεν εκτιμάτε απο το πόσους μύς έχει, αλλά απο τον λόγο του και πόσο υποστηρίζει αυτά που λέει και απο την ψυχική δύναμη που διαθέτει

    μπορεί κάποιος να είναι καλός ββερ αλλά να μην κάνει τίποτε άλλο στη ζωή του και άλλος να είναι δημιουργικός σε άλλο τομέα και πετυχημένος και απλά να γυμνάζετε και να έχει μια καλή φυσική κατάσταση χωρίς να είναι πρωταθλητής στο ββ αλλά να είναι πρωταθλητής στη ζωή.

    χωρίς να θέλω να απαξιώσω τον επαγγελματία ββερ που θα πάρει και αας αλλά για κάποιο σκοπό γιατί αγωνίζετε όπως όλοι οι αθλητές σεάλλα αθλήματα δεν σημαίνει πως όλοι πρέπει να το κάνουν αυτό , ούτε σημαίνει πως αν δεν είσαι έτσι θα έχεις λιγότερη επιτυχία στις γκόμενες αυτό συμβαίνει όταν έχεις και άλλα πράγματα πέρα απο το περιτύλιγμα και περιεχόμενο.
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 18-10-08 16:26 #44
    Προεπιλογή
    ρε παιδιά , τι πάθατε όλοι με τις γκόμενες? Ό,τι κάνεις το κάνεις για τον εαυτό σου. Οπωσδήποτε ο φούσκας που δε ξέρει ούτε ορθογραφία και ψάχνει αφορμή να πλακωθεί , γιατί είναι γεμάτος αποθυμένα , είναι απαράδεκτος. Ωστόσο και ο καλλιεργημένος με προσωπικότητα που είναι μαϊντανός έχει χίλια κόπμλεξ , όταν βλέπει έναν όμορφο μυώδη σε λογικά για εμάς πλαίσια άνδρα που έχει προσωπικότητα και είναι καλλιεργημένος. Για να τελειώνουμε με αυτή τη συζήτηση , η μαγκιά είναι μία , για όσους δε το έχουν καταλάβει ακόμη ή δε θέλουν να το καταλάβουν : Μόρφωση - Καλλιέργεια - Σκληρή δουλειά - Υπευθυνότητα - Θυσίες στο τρόπο ζωής - Σίδερα -Βιοχημεία - Ολοένα και βελτιωμένο σώμα και πάνω από όλα - Low Profile και - Ταπεινότητα. Όσοι τα έχετε είστε μάγκες , οι υπόλοιποι καλό θα είναι να τα αποκτήσουμε! Μη νομίζετε ότι υπάρχει άνθρωπος , συμπεριλαμβανομένου και εμού , που γουστάρει τους μαλ***ες τους φουσκωτούς , οι οποίοι βαράνε μερικές ενεσούλες , πρήζονται σα τα μοσχάρια και πουλάνε τσαμπουκά. Το bbing συνοδεύεται από γνώση και ταπεινότητα.

    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 18-10-08 16:44 #45
    Weight Freak
    Το avatar του χρήστη billys15

    Εγγραφή
    29-07-2006
    Περ.
    Ptolemaida
    Μηνύματα
    3.918
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο isis
    11 λόγοι που μπορούμε νa παίρνουμε αναβολικά :

    1) Είναι πάμφθηνα και μπορούμε να τα φτιάχνουμε και μόνοι μας ,

    2) Η (βιο)χημεία ανέκαθεν ήταν συναρπαστική ,

    3) Γλιτώνεις τα ποτά , το φαγητό -σαβούρα και τις περιττές εξόδους ,

    4) Το κάνεις με τη κοπέλα σου ολο το βράδι και στο τέλος αναρωτιέται αν πέρασε από πάνω της όλος ο ελληνικός στρατός ή μόνο εσύ ,

    5) Η πρωτεΐνη που παίρνεις επιτέλους απορροφάται και δε πηγαίνει υπέρ πίστεως και πατρίδος στη τουαλέτα ,

    6) Έχεις παρενέργειες και στο τέλος κόβεις τις μαλ***ιες και επιλέγεις κύκλους που ταιριάζουν στο τρόπο ζωής σου ,

    7) Οι ενδορφίνες αυξάνονται σε συνδυασμό με τη προπόνηση μέχρι και 90% και έτσι είσαι φυσικά "μαστουρωμένος" , χωρίς να χρειάζεται να παίρνεις ναρκωτικά ,

    8 ) Στη παραλία , όταν βλέπεις τους υπόλοιπους μαϊντανούς να χαλάνε μία περιουσία , για να κρατήσουν μία γκόμενα , γελάς με τη ψυχή σου , όταν αυτές τους γράφουν και σε κοιτάνε σα ξερολούκουμο ,

    9) Πολλοί επιτυχημένοι επιχειρηματίες κάνουν θεραπείες τεστοστερόνης , χωρίς να έχουν πρόβλημα , μόνο και μόνο για να είναι πιο παραγωγικοί στη δουλειά τους και

    10) Όταν κοιτάς τον εαυτό σου στο καθρέπτη , δε σε πιάνει μελαγχολία επειδή είσαι μπάμιας , ούτε τρέχεις να κερατώσεις τη γυναίκα σου με τη πρώτη πιστιρίκα , για να επιβεβαιώσεις ότι δεν είσαι μπάμιας , αν και είσαι και

    11) Όταν παίζεις μπουκέτα , προσέχευσαι στη θεά Τεστοστερόνη και πονάς λιγότερο
    Εγραψε ο Κωστας!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 32 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία