Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 10
  1. 20-05-13 22:27 #1

    Εγγραφή
    05-12-2012
    Περ.
    Winter is coming
    Μηνύματα
    1.969
    Προεπιλογή κοιλιακοι φεττες/ six pack σε ενα μηνα
    Ειμαι 15 χρονων και υψος γυρω στο 1,80 με 60 κιλα περιπου..θελω ασκησεις για κοιλιακους (δεν με πειραζει η δυσκολια) για κοιλιακους φεττες σε 1-2 μηνες που να δουλευουν και οχι ολες αυτες τις διαφημισεις στο youtube.. Μπορω να το κανω? αν ναι, τι ασκησεις? ξερω οτι κανουμε 3 φορες την βδομαδα και τους λογους θελω μονο ασκησεις αποτελεσματικες που μπορουν να γινουν στο σπιτι, χωρις κανενα υλικο εξτρα
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 20-05-13 22:29 #2
    Προεπιλογή
    abs are made in the kitchen
    Mπορώ να σε ı̸̸̸̸̸̸̸̸̸̸̸̸̸̸̸̸̸̸̨̨̨κάνω να σκουπίσεις την οθόνη σου..!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 20-05-13 22:32 #3
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    Ο Υ Τ Ε , Κ Α Ν


    Aνδρεα αν εισαι αδύνατος και απλα θες να φανουνε οι κοιλιακοι σου,μπορεις να ακολουθησεις οποιο δήποτε abs workout θες ακομα και απο το youtube....

    αλλιως ,θα πρεπει να αρχίσεις αν τρώς και να γυμνάζεσαι γιατι 60κιλα ειναι επιοικώς λιγα για το ύψος σου και ολα θα γινουν με το χρόνο
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 20-05-13 22:35 #4

    Εγγραφή
    05-12-2012
    Περ.
    Winter is coming
    Μηνύματα
    1.969
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Metalhead|T| Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο Υ Τ Ε , Κ Α Ν
    για ποιο λογο?
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 20-05-13 22:36 #5

    Εγγραφή
    05-12-2012
    Περ.
    Winter is coming
    Μηνύματα
    1.969
    Προεπιλογή
    οκ ομως σε 2-3 μηνες θα εχω κατι..? αρχισα ηδη τα βασικα διατροφης για υδατανθρακες, να τρωω καθε 2 ωρες, ορισμενα φαγητα που μου δινουν ογκο ομως δεν τα εχω βρει ακομα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 20-05-13 22:54 #6
    Το avatar του χρήστη tasos2

    Εγγραφή
    17-02-2010
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    3.315
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sAVAZz Εμφάνιση μηνυμάτων
    abs are made in the kitchen
    Δεν ειναι τοσο σωστο αυτο. Εγω εχω ατομο στο γυμναστηριο με αρκετα περισσοτερο λιπος απο μενα στην κοιλια και οι κοιλιακοι του φαινονται πολυ περισσοτερο απο τους δικους μου γιατι εχει αναπτυξει τους μυς. Αν ειχε λιγοτερο λιπος θα φαινονταν περισσοτερο αλλα για να φανουν οι δικοι μου δε θελουν να χασω λιπος, θελουν να χτισω τους μυς

    My Records:
    Bench Press: 130kg
    Squat:6x100kg(game over)
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 20-05-13 23:21 #7
    Προεπιλογή
    six pack σε ενα μηνα

    men's health ιουνιου!
    Το θέμα είναι να πείσουμε τις γυναίκες ότι η γκρίνια προκαλεί κυτταρίτιδα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 20-05-13 23:44 #8
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ανδρεας Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ειμαι 15 χρονων και υψος γυρω στο 1,80 με 60 κιλα περιπου..θελω ασκησεις για κοιλιακους (δεν με πειραζει η δυσκολια) για κοιλιακους φεττες σε 1-2 μηνες που να δουλευουν και οχι ολες αυτες τις διαφημισεις στο youtube.. Μπορω να το κανω? αν ναι, τι ασκησεις? ξερω οτι κανουμε 3 φορες την βδομαδα και τους λογους θελω μονο ασκησεις αποτελεσματικες που μπορουν να γινουν στο σπιτι, χωρις κανενα υλικο εξτρα
    να απαντήσω και εγώ που είμαι λίγο μεγαλύτερος σου (18)

    ποιος κατάφερε να φτάσει στο βουνό ; ένας ορειβάτης με τα χέρια και τα εργαλεία του ; ή μια ομάδα παιδιών με το ασανσέρ του βουνού ;

    και οι δυο καταφέρανε και φτάσανε ανεξαρτήτως την μεγάλη διαφορά ! ποιος όμως έφτασε με την αξία του ; τα παιδιά που κοροϊδεύανε τον άνθρωπο που πήγαινε σκαρφαλώνοντας ; λέγοντας " χα τι χαζός γιατί δεν παίρνει και αυτός το ασανσέρ αφού μπορεί ; "

    ή ο άνθρωπος που ναι μεν ζορίστηκε αλλά έφτασε με την αξία του αγνοώντας τα λόγια που ακούστηκαν

    Εν συνέχεια το ασανσέρ μόνο ανεβένει και δεν κατεβαίνει έπρεπε να κάνουν και αυτοί την ίδια διαδικασία λες να τα καταφέρνανε ; με τι δύναμη ;

    έτσι είναι και η γυμναστική και τα αποτελέσματα της αν πάρεις χάπια και βέβαια θα έχεις δραστικά μέτρα ακόμα και καλύτερα από τον καλύτερο πρωταθλητή της χώρας που λέει ο λόγος

    όμως τα χάπια δεν κρατάνε για πάντα κάποια στιγμή θα σταματήσεις να είσαι "τεράστιος" ή γραμομένος στην περίπτωση σου , όταν όμως θα έρθει η ώρα να κατεβείς το "βουνό" να ξανααποκτήσεις το σώμα σου με άλλα χάπια ή ακόμα και αρχίζοντας γυμναστική λες να τα καταφέρεις ; δεν θα έχει κάποιες επιτώσεις αυτή η "ξάπλα" του κάθε "ανσασέρ" ;

    δική σου απόφαση
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 20-05-13 23:51 #9
    Προεπιλογή
    σε ενα μηνα ρε φιλε..?μακαρι να γινοτανε...αν ηταν ετσι τα πραγματα θα τους εβλεπες ολους φετες..μη ψαχνεις τον ευκολο δρομο..εισαι πολυ λεπτος,φτιαξε τη διατροφη σου,κανε σκληρη γυμναστικη και τα αποτελεσματα θα ερθουν μη φοβασαι...στην αρχη μπορει να δυσκολευεσαι και να βαριεσαι μα οταν ερθουν τα πρωτα αποτελεσματα θα ξετρελαθεις...θελει επιμονη και επιμονη..ι...καλη επιτυχια!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 21-05-13 18:58 #10

    Εγγραφή
    05-12-2012
    Περ.
    Winter is coming
    Μηνύματα
    1.969
    Προεπιλογή
    ευχαριστω..μολις εχω διαφορα θα ανεβασω φωτογραφιες
    Απάντηση με παράθεση