Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 4 από 4

Hybrid View

Προηγούμενο μήνυμα Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Επόμενο Μήνυμα
  1. 24-09-13 15:51 #1
    Προεπιλογή ΕΡΩΤΗΣΗ ΓΙΑ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΟ ΧΑΣΙΜΟ ΛΟΙΠΟΥΣ .
    καλημερα σας . λοιπον ας μπω στο θεμα . ειμαι 105 κιλα 1.75 υψος .
    πηγενα γυμναστιριο 1.5 χρονο ... αλλα το παρατησα για λογους δουλειας .. πιο πολυ ...

    επερνα της mdouble stack2 λυποδιαλυτες ... τωρα που τους βρηκα .. ο γυμναστης μου ξερει .
    εγω δουλεια καθιστικη ..9 το πρωι εως 7 το απογευμα .. μπορω να κανω κατι ωστε να χασω πιο ευκολα το λοιπος μου ? ..

    Δεν μου αρεσει να χρισιμοποιω "βρομικες" ουσιες .. ειμαι εντελος καθαρος .. τρωω φυσιολογικο φαγητο .. και οχι αιδηες .. αλλα δεν μπορω να χασω κιλα ... θα τρελαθω ...
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 24-09-13 19:15 #2
    Το avatar του χρήστη giannaras13

    Εγγραφή
    07-12-2012
    Περ.
    Λαρισα
    Μηνύματα
    216
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kostas13122 Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλημερα σας . λοιπον ας μπω στο θεμα . ειμαι 105 κιλα 1.75 υψος .
    πηγενα γυμναστιριο 1.5 χρονο ... αλλα το παρατησα για λογους δουλειας .. πιο πολυ ...

    επερνα της mdouble stack2 λυποδιαλυτες ... τωρα που τους βρηκα .. ο γυμναστης μου ξερει .
    εγω δουλεια καθιστικη ..9 το πρωι εως 7 το απογευμα .. μπορω να κανω κατι ωστε να χασω πιο ευκολα το λοιπος μου ? ..

    Δεν μου αρεσει να χρισιμοποιω "βρομικες" ουσιες .. ειμαι εντελος καθαρος .. τρωω φυσιολογικο φαγητο .. και οχι αιδηες .. αλλα δεν μπορω να χασω κιλα ... θα τρελαθω ...
    αμα γυμναζεσαι και τρως σπιτικο φαγητο και εισαι τοσα κιλα για το υψος σου..μαλλον τρως πολυ... δεν εχει σημασια αν ειναι σπιτικο αν ειναι υπερβολικο θα αποθηκευτει σαν λιπος.. κοψε ψωμια,λαδια,κοκκινα κρεατα,αναψυκτικα,κρασια,τυρια,γλυκα,τηγανιτα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 25-09-13 13:14 #3
    Προεπιλογή
    Πέραν από το σχεδιασμό μιας σωστής διατροφής εάν μπορείς να κάνεις και λίγη αεροβική θα επισπεύσεις τη διαδικασία.
    Δοκίμασε εάν μπορείς να κάνεις λίγο γοργό περπάτημα τα πρωινά πριν την εργασία (30 - 40 λεπτά) πχ 4 φορές την εβδομάδα.
    Εναλλακτικά μπορείς να δοκιμάσεις το σχοινάκι.

    Για διατροφή θα ΄πρέπει να βρεις τις θερμίδες διατήρησης σου και να σχεδιάσεις μια διατροφή με λιγότερες θερμίδες.
    Ένας λογικός ρυθμός μείωσης θα είναι να χάνεις 0,5 - 1 κιλο την εβδομάδα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 26-09-13 14:15 #4
    Το avatar του χρήστη SotosTheBoss

    Εγγραφή
    02-08-2013
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    1.743
    Προεπιλογή
    1 κιλό την εβδομάδα είναι πολύ.Ο5 καλά είναι..2 κιλά τον μήνα δλδ
    «Τ' αγαθά κόποις κτώνται...»
    Απάντηση με παράθεση