Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 9 από 9
  1. 14-02-14 01:49 #1
    Προεπιλογή έντονος πόνος κάτω απο τον αυχένα !
    καλησπέρα παιδιά..Σημερα στν προπόνηση καθώς έκανα κωπηλατική με αλτήρα και είχα υπερβολική όρεξη φόρτωσα κιλά σαν μ****ς και γω..πήρα εναν 70 κιλό αλτήρα και έπαιζα 8αρες με τεχνική σωστότατη,και ας ειναι πολλά τα κιλά..και ξαφνικά ένιωσα εναν υπερβολικά έντονο πόνο κάτω απο τν αυχένα ακριβώς εκει στν πρώτο σπόνδυλο!σταμάτησα τν προπόνηση και έφυγα τώρα ειμαι σπίτι και κλαίω απο τον πόνο, μόνο οταν δεν κουνιέμαι και είμαι σταθερός δεν πονάω..αύριο θα πάω στον γιατρό,αλλα δεν ξέρω ακόμα σε τι γιατρό!σε φυσικοθεραπευτή ? η ορθοπεδικό ? έχετε πάθει ποτε τίποτα ανάλογο ?
    ΚΛΑΙΩΩΩΩ ..
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 14-02-14 02:42 #2
    Προεπιλογή
    εχει ακριβως το ιδιο προβλημα ενας φιλος μου , πηγαινε σε ορθοπεδικο πρωτα και θα σου πει αυτος πως να κινηθεις καταλληλα. ευχομαι να μην ειναι κατι σοβαρο γιατι το φιλαρακι μου εκοψε απτα γυμναστηρια για 1 χρονο και οταν ξαναξεκινησε μετα απο 3 προπονησεις ειχε ακριβως το ιδιο προβλημα. περαστικα
    Not many people understand what a pump is. It must be experienced to be understood. It is the greatest feeling that I get.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 14-02-14 06:53 #3
    Προεπιλογή
    70κιλο αλτηρα 8αρες και σωστη τεχνικη?μηπως εισαι ο coleman?συγγνωμη κιολας αλλα μου φενεται καπως.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 14-02-14 09:49 #4
    Το avatar του χρήστη morgoth

    Εγγραφή
    31-01-2012
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    510
    Προεπιλογή
    οτι και να πουμε.. στο γιατρο κατευθειαν να σε δει.

    στη κωπηλατικη με αλτηρα το κεφαλι ειναι σε ουδετερη θεση, κοιταει κατω. οχι μπροστα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 14-02-14 17:19 #5
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο panosralliart Εμφάνιση μηνυμάτων
    70κιλο αλτηρα 8αρες και σωστη τεχνικη?μηπως εισαι ο coleman?συγγνωμη κιολας αλλα μου φενεται καπως.
    όσο κάπως και να σου φαίνεται ειναι αλήθεια..σωστότατη τεχνική και με αργή αρνητική μάλιστα !
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stone garden Εμφάνιση μηνυμάτων
    εχει ακριβως το ιδιο προβλημα ενας φιλος μου , πηγαινε σε ορθοπεδικο πρωτα και θα σου πει αυτος πως να κινηθεις καταλληλα. ευχομαι να μην ειναι κατι σοβαρο γιατι το φιλαρακι μου εκοψε απτα γυμναστηρια για 1 χρονο και οταν ξαναξεκινησε μετα απο 3 προπονησεις ειχε ακριβως το ιδιο προβλημα. περαστικα
    να σαι καλα σε ευχαριστώ πολύ...τι έκανε ο φίλος σου ακριβώς ?πως το αντιμετώπισε ?
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο morgoth Εμφάνιση μηνυμάτων
    οτι και να πουμε.. στο γιατρο κατευθειαν να σε δει.

    στη κωπηλατικη με αλτηρα το κεφαλι ειναι σε ουδετερη θεση, κοιταει κατω. οχι μπροστα.
    αυτο πρέπει να ταν το λάθος που στς 2-3 επαναλήψεις σήκωσα το κεφάλι να δω στον καθρέφτη ευθεία μπροστά..πφφ
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη polo0 : 14-02-14 στις 17:21
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 14-02-14 21:59 #6
    Προεπιλογή
    Με 70κιλο αλτηρα;; Σιγουρα κανεις καποιο λαθος!
    Το πιθανοτερο ειναι να ζορισες τον ρομβοειδη τραπεζοειδη κ σε ποναει. Μασαζ με αντιφλεγμονωδη αλοιφη κ αν δεν βλεπεις βελτιωση τοτε στον γιατρο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 15-02-14 00:21 #7
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΧΡΗΣΤΟΣ1961 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με 70κιλο αλτηρα;; Σιγουρα κανεις καποιο λαθος!
    Το πιθανοτερο ειναι να ζορισες τον ρομβοειδη τραπεζοειδη κ σε ποναει. Μασαζ με αντιφλεγμονωδη αλοιφη κ αν δεν βλεπεις βελτιωση τοτε στον γιατρο.
    κάνω πολυ καιρό αυτο το πρόγραμμα,αλλάζοντας μόνο ορισμένα πράγματα,πχ βάζω κανα ντροπ κανα δισετ τρισετ τέτοια πράγματα η ασκήσεις ειναι ίδιες εδώ και κοντά 8 μήνες...''αναγκαστικά'' θα δυναμώσω..
    τελος πάντων,ευχαριστώώώώώ
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 15-02-14 02:44 #8
    Το avatar του χρήστη Christos97

    Εγγραφή
    16-01-2013
    Περ.
    Kapou magika
    Μηνύματα
    109
    Προεπιλογή
    Φιλε σιγουρα απευθειας στον γιατρο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 18-02-14 02:30 #9
    Προεπιλογή
    μηπως ειναι λιβρες και μπερδευεσαι?μονο εμενα μου φενονται πολλα τα κιλα?περαστικα σου παντως φιλε.
    Απάντηση με παράθεση