Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 23 από 23
  1. 17-07-14 21:33 #16
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    κουραζεις άδικα τον οργανισμό σου με αυτο που κάνεις,αποψη μου..δεν ξερω τι λενε οι υπολοιποι
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 17-07-14 21:55 #17
    Προεπιλογή
    δεν παιζω γραμμωση τωρα στην ουσια παιζω ισοθερμιδικα για διατηρηση και απο σεπτεμβρη στον ογκο με φαγητο απο το σπιτι γιατι τωρα δατροφη δεν παιζει..
    I like the color red because it’s a fire. And I see myself as always being on fire
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 17-07-14 22:01 #18
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    διαβασε τι σου εγραψα,..και σκεψου το λιγο...

    χρησιμοποιείς ενα σκευασμα που βοηθαει στις καυσεις,εχει καφείνη κλπ κλπ,το παίρνεις χωρίς να εχεις κανει ενα υποτυπώδες off εστω,
    και τρώς ΣΑΒΟΥΡΕ,ενώ γυμνάζεσαι παραλληλα...εμενα πάντως κατι δε μου κολλαει σε ολο αυτο φιλε
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 17-07-14 22:03 #19
    Προεπιλογή
    αααα τωρα επιασα τι εννοεις.... ναι η αληθεια ειναι οτι ακουγεται καπως δεν εχεις και αδικο
    I like the color red because it’s a fire. And I see myself as always being on fire
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 18-07-14 15:50 #20
    Προεπιλογή
    Εγώ λέω να προσέχεις τις αναπνοές και να μη σφίγγεσαι υπερβολικά στα σκουότ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 18-07-14 16:03 #21
    Προεπιλογή
    να σου πω την αληθεια τωρα που εκανα αυτο που μου ειπαν με τον υπνο δεν μου εχει τυχει αυτο ξανα και βαθιες ανασες που επερνα ηταν ολα μια χατα
    I like the color red because it’s a fire. And I see myself as always being on fire
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 18-07-14 16:13 #22
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή
    Είναι πάρα πολύ επικίνδυνο να μην αναπνέεις σωστά και να σφίγγεσαι σε ασκήσεις όπως το squat. Παιδιά δεν παίζουμε με αυτά.

    Σε φίλο μου του έσκασαν κάτι νευρώσεις στο κεφάλι και κόντεψε να κουφαθεί, είχε κουφαθεί δηλαδή σχεδόν τελείως από το ένα αυτί για κανά μήνα. Και αυτό είναι το λιγότερο που μπορεις να πάθεις.
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 18-07-14 16:24 #23
    Προεπιλογή
    καταλαβα τι εννοεις αλλα τα διωρθωσα ολα ουτε σφιγγομαι και εφτιαξα και τις ανασες
    I like the color red because it’s a fire. And I see myself as always being on fire
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12