Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 23
  1. 15-07-14 19:01 #1
    Προεπιλογή βαθιες ανασες
    σημερα στην προπονηση των ποδιων παρατηρησα οτι οταν επερνα βαθιες ανασες αισθανομουν εναν πονο στο στηθος στην δεξια πλευρα οσο ειμουν μεσα στην ενταση τωρα που εχει τελειωσει η προπονηση ειμαι μια χαρα δεν υπαρχει κανενας πονος... το εχει παθει κανεις αυτο?? μηπως φταιει το οτι ειχα κοιμηθει και μολις ξυπνησα μετα απο 15 λεπτα εκανα προπονηση??
    I like the color red because it’s a fire. And I see myself as always being on fire
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 15-07-14 19:12 #2
    Banned
    Εγγραφή
    15-07-2014
    Μηνύματα
    4
    Προεπιλογή
    αυτό προκαλείται από μια διαταραχή στα ένζυμα d435 με αποτέλεσμα να κάνει βροχοσπασμο και να νιώθεις πόνο. είναι μια οξεία κατάσταση που χρήζει άμεση αντιμετώπιση από μονάδα εντατικής θεραπείας.

    με εκτίμηση

    ο γιατρος
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 15-07-14 19:16 #3
    Προεπιλογή
    μπορεις να μου το γραψεις πιο απλα γιατι 19 χρονων δεν καταλαβα και πολλα τι παιζει δηλαδη?? ειναι σοβαρο??
    I like the color red because it’s a fire. And I see myself as always being on fire
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 15-07-14 19:18 #4
    Banned
    Εγγραφή
    15-07-2014
    Μηνύματα
    4
    Προεπιλογή
    πλακα κάνω ρε φιλε που να ξέρω εγώ τι είναι πήγαινε στο γιατρό σου
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 15-07-14 19:21 #5
    Προεπιλογή
    το γραφω για να δω αμα το εχει παθει και καποιος αλλος να μου πει τι εκανε και γενικα για καποια αποψη οχι για να κανουμε πλακα ρε φιλε γραφεις και γιατρος στο username ψαρωτικος τυπας
    I like the color red because it’s a fire. And I see myself as always being on fire
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 15-07-14 20:21 #6
    Προεπιλογή
    πηρεσ καποιο pre-work με καφεινη ταυρινη η πρασινο τσαι ;;
    ειμαι ο πιο τρελοσ λογικοσ και ο πιο λογικοσ τρελοσ!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 15-07-14 20:27 #7
    Προεπιλογή
    λιποτροπικο ειχα παρει κανα 15λεπτο πριν
    I like the color red because it’s a fire. And I see myself as always being on fire
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 15-07-14 20:33 #8
    Προεπιλογή
    αυτο ισωσ εγινε διοτι δεν ειχε ξυπνυσει ο οργανισμοσ η καρδια ηταν κλειστη ισςσ την πιεσεσ αποτομα ...καλο ζεσταμα να φευγει το μπουκωμα να ανοιγει η καρδια πριν τα βαρυ .....
    ειμαι ο πιο τρελοσ λογικοσ και ο πιο λογικοσ τρελοσ!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 15-07-14 20:37 #9
    Προεπιλογή
    ναι η αληθεια ειναι σημερα επεσε αποτομη πιεση ψιλο κοιμομουν ορθιος και επιασα τα squat και με αρκετα κιλα γιατι τα λιποτροπικα αυτα τα περνω συνεχεια πριν την προπονηση αλλα δεν εχω κοιμηθει σημερα ετυχε και κοιμηθηκα και δεν περιμενα να ξυπνησω καλα
    I like the color red because it’s a fire. And I see myself as always being on fire
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 15-07-14 20:40 #10
    Προεπιλογή
    μιση ωρα θα ξυπνασ μετα θα τα παιρνεισ ......μετα καλο ζεσταμα και ετοιμοσ
    ειμαι ο πιο τρελοσ λογικοσ και ο πιο λογικοσ τρελοσ!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 15-07-14 20:46 #11
    Προεπιλογή
    σε ευχαριστω πολυ φιλε να σαι καλα
    I like the color red because it’s a fire. And I see myself as always being on fire
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 15-07-14 20:55 #12
    Προεπιλογή
    τιποτα φιλε πελπιζω να ειναι αυτο και να σε βοηθησα
    ειμαι ο πιο τρελοσ λογικοσ και ο πιο λογικοσ τρελοσ!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 17-07-14 18:58 #13
    Προεπιλογή
    σημερα που δεν κοιμηθηκα και εκανα προπονηση βγηκε μια χαρα δεν υπηρχε αυτος ο πονος λογικα αυτο που ειπες θα ηταν
    I like the color red because it’s a fire. And I see myself as always being on fire
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 17-07-14 19:01 #14
    Προεπιλογή
    λιποτροπικα γιατι παιρνεις ακριβως?
    Mπορώ να σε ı̸̸̸̸̸̸̸̸̸̸̸̸̸̸̸̸̸̸̨̨̨κάνω να σκουπίσεις την οθόνη σου..!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 17-07-14 19:20 #15
    Προεπιλογή
    τα ειχα παρει οταν εκανα την γραμμωση και εχουν περισεψει τωρα γι αυτο τα χρησιμοποιω δεν ειναι πολλα και δεν λεει να τα πεταξω
    I like the color red because it’s a fire. And I see myself as always being on fire
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία